Як уникнути відриву від постачальника веб-хостингу

Вибрати хостинг-рішення складно в найкращі часи, а заплутати і погіршити в гіршому.

Існує багато видів послуг, різні схеми ціноутворення, багато рішень для прийняття, чимало факторів. Щоб погіршити ситуацію, є деякі проблеми, про які ви можете навіть не знати!

У цій статті ми спробуємо ознайомити вас з деякими найтоншими пунктами вибору хоста, щоб переконатися, що ви не зірвані..

Якщо ви шукаєте хоста для блогу або веб-сайту WordPress, ці 8 пунктів допоможуть вам уникнути проблем згодом.

№1 Використовуйте відомі та авторитетні хости

Найкращі хости на hostingfacts.comНайкращі хости на hostingfacts.com

Це повинно йти раніше всього. На респектабельних сайтах також є підводні камені, і хоча вони мають неприємні трюки в рукавах, їх мета насправді не зірвати вас прямо. Вони можуть зіграти хитрість із платою за оновлення або структурами обслуговування, але наприкінці дня вони насправді хочуть надати вам гарне обслуговування.

Невідомі компанії, особливо місцевий малий бізнес, можуть шукати швидкий долар і гратимуть приємні попередні продажі та забудуть про вас, як тільки вони отримають ваші гроші. Це не завжди так, але варто пам’ятати про це.

На щастя, ми провели для вас усі дослідження. Просто вперед і перевірте цю сторінку оглядів веб-хостингу. Ми відсортували більшість хостинг-провайдерів за швидкістю та бездіяльністю & підтримка клієнтів.

Зрозуміти, чи варто місцевому господареві витрачати ваш час, трохи складніше. Спробуйте знайти деяких клієнтів і запитайте їх, як вони ставляться до послуги. Завжди платить, щоб знайти менших клієнтів. Господарі завжди звертають особливу увагу на своїх великих клієнтів, тому, звичайно, вони відчують гарне обслуговування. Якщо все інше не вдається, протестуйте їх службу протягом місяця і подивіться, що для себе.

№2 Зважайте на ціну та плату за поновлення

Підвищення цін на оновлення чату наживоЗагальні ціни зросли. Дійсно?

Іноді ціноутворення може бути, найменше, неінтуїтивним. Деякі компанії дають вам зниження ціни, що здається кінцевою ціною. Вони дбають про використання малого типу, щоб вказати, що ця ціна діє лише до дати поновлення.

Якщо ви сплачуєте заздалегідь один місяць, ви отримуєте знижку лише на один місяць. Якщо ви платите протягом 3 років, це дійсно 3 роки. Після дати поновлення вам виставляється повна ціна.

# 3 Немає такої речі, як “НЕЗАГАЛЬНО”

Казати, що у вас є що-небудь необмежене, це принаймні неправильне значення. Перш за все, ви не можете мати необмежену пропускну здатність або зберігання, оскільки це означає, що компанія дозволила б вам – і була б здатна – зберігати сто трильйонів терафлопів і передавати все це Марсу. І це все ще не безмежно.

Що насправді мають на увазі хости, це те, що вони надають вам стільки пропускної здатності та пам’яті, на яке може працювати ваше обладнання. Термін не має значення, це просто означає, що вони не будуть вимірювати ваше використання або обмежувати його штучним шляхом.

Це не означає, що ви можете передавати всі потрібні дані через Інтернет. Якщо у вас є виділений сервер з портом 10 Мбіт / с, ви можете передавати 10 Мегабайт в секунду. Це здається дуже багато, але воно все ще обмежене. Це означає приблизно 24TB на місяць. Якщо ваш бізнес ділиться високоякісним 4-кратним відео, ви можете скоро закінчитися. Ви також можете зіткнутися із значними вузькими місцями, якщо ви отримаєте скоки трафіку, які витратять більше 10 мегабайт в секунду.

Це універсальна істина, її немає ніякого шляху. Якщо у вас є виділений сервер, вам потрібно буде розширити, що коштуватиме вам грошей. Якщо ви перебуваєте на хмарному плані, ви, швидше за все, платите GB або TB, поки ви робити маєте необмежений план у вільному сенсі роботи, ви заплатите за нього належним чином.

# 4 Остерігайтеся так званих зборів “Налаштування”

плата за налаштування веб-хоста15 доларів за “налаштування”? Що вони насправді налаштували?

Що ще важливіше, остерігайтеся невідповідних плати за налаштування. Якщо ви отримуєте виділений сервер, це зрозуміло, якщо є пов’язана вартість налаштування. Хтось може фізично зайти і додав замовлені компоненти обладнання, якщо ви користуєтесь керованою службою, йому доведеться налаштувати програмне забезпечення та виконувати різні інші завдання.

Якщо ви використовуєте будь-який інший тип послуги, плата за налаштування не є дійсно виправданою, якщо ви не просите компанію перенести ваш сайт.

№5 Реєстрація домену не від вашого імені

Це щось, у чому винні господарі. Дуже зручно захоплювати доменне ім’я через свого хоста, оскільки все автоматизовано. Ви вводите доменне ім’я, платите трохи грошей і бум, у вас є домен.

Однак доменне ім’я юридично належить хосту, а не вам, принаймні в усіх випадках, які ми бачили. Це піддається всіляким питанням. Уявіть, що у вас є компанія, яка працює з чудовим магазином електронної комерції, і ви технічно не володієте веб-сайтом.

На практиці це не викликає стільки проблем, скільки ви думаєте. Наскільки ми знаємо, господарі в основному роблять це, оскільки це простіше обом сторонам, а також їм стає легше закривати облікові записи, які порушують закон, викрадаючи вміст або подаючи незаконний вміст.

Зважаючи на це, ми вважаємо, що найбезпечнішим та найпрофесійнішим варіантом є використання реєстратора та реєстрація домену самостійно від свого імені. Проста справа вказувати домени на хост, і таким чином ви володієте всім про вашу компанію та веб-сайт!

# 6 Переконайтесь, що зможете повернути гроші (якщо знадобиться)

Повернення грошей 30 днівМи зазвичай не просимо повернути мені гроші, але вибрати господаря може бути досить складно, а можливість перевірити одну з них за пару днів, а потім сказати, що не дякую, – це чудова допомога. Ми розмовляли з авторитетним власником господаря, який запевнив нас, що вони мають гарантію повернення грошей, тоді як відповідно до власних умов надання послуг вони не.

Ми не сумніваємося, що вони мають добрі наміри та діють добросовісно, ​​але суперечливі докази – це не те, що ми хотіли б бачити, коли говоримо про план в розмірі 350 доларів +.

Деякі господарі можуть дати вам місяць або пару днів безкоштовно, якщо ви добре попросите, поговоріть із службою підтримки клієнтів, вони зможуть направити вас у правильному напрямку. Якби ми були ти, ми вибрали б веб-хостингу, який має гарантований мінімум 30 днів повернення грошей. Дивіться список найкращих хостинг-провайдерів тут, які пропонують 30+ днів повернення грошей.

# 7 Переконайтесь, що ви отримуєте те, за що платите

Це питання, яке ми спостерігали, шукаючи керований хостинг WordPress. Цей тип хостингу, швидше за все, дозволить вам встановлювати сайти WordPress, але вся передумова полягає в тому, що все від апаратного забезпечення до кеш-сервера оптимізовано до WordPress.

Деякі хости пропонують спеціалізований хостинг для WordPress / Joomla, але це насправді – це лише перепаковка їх спільних служб на “веб-сайт”, замінений на “WordPress” або “Joomla” відповідним чином..

Мертвий подарунок – ціна (уникайте дешевих хостинг-провайдерів). Найдешевший належний керований хостинг WordPress починається від 28 до 30 доларів. Це все ще можуть бути спільними середовищами, але вони налаштовані на WP.

№ 8 Захист DDOS хоста, ймовірно, не закінчений

Деякі хости можуть похвалитися певним рівнем захисту DDOS. Хоча це саме по собі може бути правдою, ми не вважаємо, що хост зможе захистити вас, особливо якщо у вас є обліковий запис на рівні $ 29 – 300 доларів. Існує лише один спосіб захисту від DDOS-атаки: a величезний мережа, і ми маємо на увазі величезну!

Для того, щоб зняти його, потрібні чималі ресурси, і захищати сайт із 29 доларів на місяць просто не варто. Якщо ви вважаєте, що DDOS є серйозною загрозою для вас, вам варто вкласти гроші в щось Cloudfare, що має більше шансів захистити вас.

Висновок

Вибираючи хоста, потрібно зробити три речі: переконайтеся, що ви працюєте з авторитетним, використовуйте здоровий глузд і робіть свої дослідження. Перший пройде довгий шлях до забезпечення стабільного сайту. Здоровий глузд корисний, коли стикаєтеся з такими термінами, як необмежені ресурси або дурницькі умови, які просто засліплюють вас у виборі хоста.

Дослідження корисно для виявлення власних потреб та з’ясування того, якими послугами займаються. Знання – це завжди ваш найкращий захист від того, щоб зірватися!

Якщо вам потрібно додаткове читання, ось інфографіку, яку ми зібрали: 10 речей, які роблять веб-хостинг хорошим

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author