Як створити веб-сайт з нуля

Хочете створити веб-сайт з нуля, але не знаєте як? Ви в потрібному місці, ми написали цей вичерпний посібник із 7000+ слів саме для вас! Не має значення, чи бажаєте ви створити блог чи створити веб-сайт для свого бізнесу. Зрештою, у вас буде повністю функціонуючий веб-сайт, і ви будете знати, як робити основні корективи дизайну та додавати вміст.

Ні, це не важко зробити. І ні, вам не потрібно навичок кодування та дизайну, щоб створити прекрасний, професійний веб-сайт.

За допомогою методів, про які ми розповімо в цій статті, ви зможете створити робочий веб-сайт приблизно за годину (від початку до кінця). Ми не будемо використовувати кодування HTML або CSS (це забирає занадто довго), тому все, що вам потрібно зробити, це виконати кроки, які ми вам дамо, натисніть тут і натисніть, поки ви не виконаєте.

Якщо ви будете дотримуватися всього, що ми говоримо в цій статті, у вас буде власний домен і функціональний веб-сайт WordPress, без необхідності наймати професійних веб-дизайнерів (це дорого, знаєте).

Як створити веб-сайт

Contents

Чому ми використовуємо WordPress

Перш за все, ми хочемо, щоб ви знали, що ми будемо використовувати платформу WordPress для створення вашого веб-сайту. Так, є й інші платформи (які також називаються системами управління контентом або CMS), але ми вважаємо (завдяки досвіду), що це найкращий варіант зараз для створення веб-сайтів.

Ознайомтеся з останніми статистичними даними користувачів BuiltWith (дивовижний інструмент, який може повідомити, якими технологіями користується певний сайт, напевно рекомендується надати його).

 • * WordPress – 52%
 • ** Wix – 7%
 • * Joomla – 4%
 • ** SquareSpace – 4%
 • * Прогрес Sitefinity – 4%
 • ** Weebly – 2%

Довідка:

* Безкоштовно
** Оплачено

WordPress логотип

Як бачимо, багато власників веб-сайтів, розробники та дизайнери віддають перевагу користуванню платформою WordPress. Ми сказали вам, що це дуже просто у використанні, коли ви порівнюєте його з іншими розробниками веб-сайтів та платформами CMS. І звичайно, це waaaay простіше і швидше, ніж якби ви запустили веб-сайт з нуля за допомогою HTML і CSS. Якщо ви не фахівець з кодування, ви можете навіть стати посереднім веб-сайтом. У той час як WordPress, навіть початківці, можуть створити професійні та привабливі веб-сайти, вибравши пристойну тему WordPress.

Плюси і мінуси використання WordPress

Вам може бути цікаво, які плюси та мінуси стосуються використання WordPress. Отже, ми розглянемо проблеми в цьому розділі.

Ми спочатку розглянемо плюси:

 • Безкоштовно – Так, БЕЗКОШТОВНО. Це одне говорить багато, чи не так? Ви також можете розширити функціональність свого сайту WordPress, використовуючи БЕЗКОШТОВНІ додатки у вигляді плагінів. А також Ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ підтримку від самих розробників та інших користувачів. Насправді ви знайдете безліч навчальних посібників WordPress лише на YouTube.
 • Гнучкість – завдяки налаштовуваним налаштуванням ви можете використовувати WordPress для малого та великого бізнесу. Це також популярна платформа для інтернет-магазинів.
 • Ніяких знань / навичок кодування не потрібно – Навчання HTML / CSS може зайняти кілька місяців, перш ніж ви зможете створити пристойний веб-сайт. За допомогою WordPress ви можете налаштувати робочий веб-сайт за годину – або за день, якщо ви дійсно хочете налаштувати багато налаштувань свого сайту. У будь-якому випадку ви можете бути впевнені, що ваш веб-сайт буде виглядати професійно (як це робили професіонали!).
 • Доступні теми та плагіни – WordPress має безкоштовні теми, доступні теми та дорогі теми (преміум теми можуть коштувати 100 доларів і більше). Хоча багато плагінів безкоштовні (з варіантами пожертвування), також є платні додатки, які ви можете вибрати. Але майте на увазі, що ви можете зробити дуже добре (насправді чудово) з безкоштовними та доступними.
 • Зручний у користуванні – Початківці можуть легко отримати доступ до WordPress. Професіонали (навіть ті, хто має навички кодування) також цінують швидкі та економії часу WordPress.

А тепер про мінуси:

 • Крива навчання – потрібен певний час і терпіння, щоб повністю оволодіти використанням WordPress – але цього можна очікувати від будь-якого нового завдання. Тож, якщо вам це вперше користуватися, не очікуйте прогулянки по парку. Однак у цьому посібнику ви хочете, щоб ми були поруч. Ми візьмемо вас за руку і допоможемо вам (це полегшить криву навчання).
 • Помилки – Ну так, деякі WordPress теми та плагіни можуть мати помилки. Однак їх розробники завжди працюють над оновленням та вдосконаленням програмного забезпечення від помилок. Помилки також поширені (і їх можна очікувати) в Інтернеті. Саме тому ми завжди пропонуємо перевірити відгуки користувачів та рейтинги під час вибору та використання тем (а також плагінів).

Гаразд, ми зважили плюси і мінуси використання WordPress і рекомендуємо їх як для початківців, так і для професійних веб-будівельників. Це просто робить всю роботу зі створення веб-сайту soooo набагато швидшим та простішим. Не кажучи вже про те, що за допомогою простого плагіна (наприклад, Yoast SEO) у вас буде веб-сайт, який люблять навіть Google та інші пошукові системи..

Як створити веб-сайт – Покрокове керівництво

Ось ми – підготуйтеся до створення свого веб-сайту. Це основні кроки, які слід виконати:

 1. Зареєструйте доменне ім’я та отримайте веб-хостинг.
 2. Налаштуйте свій веб-сайт.
 3. Дизайн вашого веб-сайту.
 4. Додайте вміст на свій веб-сайт.
 5. Додайте плагіни на свій веб-сайт.

Ми розглянемо їх детальніше нижче (разом із покроковими інструкціями). Це дуже легко зробити, коли ми спростили кроки. Потім, як тільки ви закінчите, і веб-сайт з’являється в реальному часі, ми додали додаткові 20 кроків, щоб ви перейшли на праву ногу (це необов’язково, але можна зробити ваше життя набагато простішим).

1. Зареєструйте доменне ім’я та отримайте веб-хостинг

Веб-хостинг SiteGround

Чому вам слід отримати доменне ім’я та веб-хостинг? Що ж, у вас немає вибору :).

 • Ім’я домену – це ваша URL-адреса чи інтернет-адреса. Це виглядає приблизно так: www.yourwebsite.com.
 • Веб-хостинг – Вам потрібна ця послуга, щоб зробити вміст вашого сайту видимим у мережі. Ваш постачальник веб-хостингу – це той, хто фактично розміщує файли ваших сайтів.

Щоб захопити доменне ім’я та хостинг, ми настійно рекомендуємо перейти з SiteGround. Вони є найкращим загальним постачальником хостингу, офіційно рекомендованим WordPress, WordPress, і у них є кілька центрів обробки даних по всьому світу, щоб мінімізувати час завантаження сайту. Вони можуть як зареєструвати ваше доменне ім’я, так і розмістити ваш новий сайт. Якщо ви хочете зробити додаткові дослідження, у нас є загальне порівняння веб-хостингу, одне для Австралії, Канади тощо.

Примітка: Якщо у вас вже є доменне ім’я з іншим реєстратором домену (наприклад, NameCheap, GoDaddy тощо), і ви хочете скористатися цим, ви все одно можете піти далі без проблем, але просто потрібно зайти в обліковий запис реєстратора, перейдіть до свого сервера імен домену налаштуйте та вставте сервери імен SiteGrounds туди, коли ви придбали свій хостинг-пакет у SiteGround (більше інформації тут).

Щоб продовжити отримання доменного імені та веб-хостингу, виконайте наступні дії:

 1. Перейдіть на siteground.com
 2. Перейдіть на вкладку хостингу.
 3. Натисніть Веб-хостинг.
 4. Крок №3 переведе вас на сторінку з 3 варіантами:
 • Стартап
 • GrowBig
 • GoGeek

Ми пропонуємо вибрати перший варіант (Startup). Пакет Startup чудово підходить для початківців. Майте на увазі, що ви завжди можете оновити або зменшити план у будь-який час (за потреби).

Пакети хостингу на сайті

 1. Клацніть Отримати план
 2. Крок №5 відведе вас на сторінку “Вибрати домен”. Натисніть “Зареєструвати новий домен”, якщо у вас ще немає доменного імені. Якщо у вас вже є доменне ім’я та просто потрібен веб-хостинг, натисніть «У мене вже є домен».
 3. Подумайте про доменне ім’я та введіть його в порожнє поле. Наприклад, xyzcompany.
 4. За замовчуванням розширення (кінцева частина адреси вашого веб-сайту) встановлено на .com. Залиште це, хоча ви бачите, що у вас є інші варіанти.
 5. Клацніть Продовжити. Цей крок перенесе вас на сторінку привітання (для вибору доступного доменного імені).

Примітки:

 • Ваше доменне ім’я залежатиме від вашого типу веб-сайту – наприклад, якщо це сайт компанії або особистий блог. Ви можете вибрати ім’я компанії для веб-сайту компанії або власне ім’я для особистого веб-сайту.
 • Ми пропонуємо перейти на .com (перший варіант), .net (другий варіант) або .org (третій варіант). Це найбільш часто використовувані, і багато людей вже вважаються авторитетними (нас тут хвилює брендування та авторитет).
 • Готові кілька доменних імен (варіантів), оскільки вибір доступного доменного імені може бути досить важким. Пограйте з декількома варіантами, і ви обов’язково знайдете ідеальний (доступний) для вас.

Інформація про обліковий запис сайту

 1. Після виконання кроку №9 вас перейдуть на сторінку “Огляд і завершення”. Заповніть всю необхідну інформацію, таку як:
 • Інформація про рахунок – Ваша електронна адреса та пароль.
 • Інформація про клієнта – Ваша країна, ім’я, прізвище, адреса, номер телефону тощо.
 • Інформація про оплату – номер вашої кредитної картки, термін дії картки тощо.
 • Інформація про покупку – Ваш план (StartUp, якщо ви дотримувались нашої пропозиції). Крім того, вам потрібно вибрати зі спадного меню “Період” тривалість часу для вашої послуги хостингу (наприклад, 12 місяців).
 • Додаткові послуги – переконайтеся, що на галочці реєстрації домену є галочка. Ми також пропонуємо отримати параметр конфіденційності домену (натисніть прапорець), щоб зберегти інформацію про реєстрацію приватною (ніхто не дізнається, хто власник вашого сайту – для захисту від спаму).

Інформація про покупку на сайті

 1. Крок №10 покаже вам загальну суму, яку буде коштувати ваша покупка / послуга. Вам також потрібно буде підтвердити (поставивши галочку), що ви прочитали їх Загальні положення та умови.
 2. Натисніть на кнопку “Оплатити зараз”, щоб завершити процес отримання вашого доменного імені та послуги хостингу від SiteGround.

Примітка: Виконавши вищезазначені дії, у вас вже буде ім’я домену та веб-хостинг. Вітаю!

Платіть за сайт

2. Налаштуйте свій веб-сайт

Встановлення інструментів WordPress

Тепер, коли у вас є доменне ім’я та веб-хостинг, вам пора створити свій веб-сайт, встановивши WordPress. Не хвилюйтесь, існує інсталяція одним натисканням кнопки, яка дозволяє швидко налаштувати WordPress (знову ж, не потрібно навичок кодування). Є два способи на вибір:

 • Спосіб 1 – Встановлення одним клацанням миші
 • Спосіб 2 – Через встановлення Softaculous

Ми детально розповімо вам покрокові деталі нижче.

SiteGround cPanel

Спосіб 1 – Встановлення одним клацанням

 1. Увійдіть до свого облікового запису Siteground. Використовуйте облікові дані на кроці №10 у попередньому розділі (Інформація про рахунок). Пам’ятайте, що це (ваш обліковий запис SiteGround) – це місце, де ви будете купувати домени (додаткові) та оновити або понизити план. Зауважте, що ви не зможете отримати доступ до свого веб-сайту WordPress з тими ж деталями (докладніше про ваші облікові дані WordPress ми поговоримо пізніше в цій публікації).
 2. Клацніть на Ваші облікові записи.
 3. Клацніть Управління обліковими записами. Тут ви побачите свій обліковий запис домену та комбінацію хостингу.
 4. Натисніть кнопку cPanel поруч із вашим доменом та пакетом хостингу (кнопка помаранчевого кольору).
 5. Клацніть Безпечний доступ до cPanel.
 6. Клацніть Продовжити.
 7. Крок №6 відведе вас на сторінку з великою кількістю речей. Шукайте розділ Інструменти WordPress та натисніть на WordPress.
 8. Крок №7 відведе вас на сторінку встановлення WordPress. Натисніть на кнопку Встановити, розташовану у верхньому лівому куті. Ви також можете натиснути кнопку “Встановити зараз” під сторінкою (вони однакові).
 9. Крок №8 переведе вас на сторінку, де ви можете налаштувати свої налаштування WordPress. Зробіть наступне:
 • У спадному меню протоколу домену виберіть це: http: // www.
 • Для параметра “Каталог” залиште його порожнім.

Встановлення WordPress одним клацанням

 1. Прокрутіть вниз на поточній сторінці, поки не з’явитесь Налаштування сайту. Тут ви налаштуєте ім’я та опис свого веб-сайту – для відвідувачів свого сайту та для цілей SEO (вони відображатимуться під час пошуку). Ось що потрібно зробити:
 • Назва сайту говорить “Мій блог” – змініть його на ваше справжнє ім’я веб-сайту, наприклад, ваше доменне ім’я (наприклад, компанія XYZ).
 • В описі сайту написано “Мій блог WordPress” – змініть його на опис вашого власного сайту (наприклад, Інтернет-магазин одягу).
 • Змініть ім’я користувача адміністратора на один із варіантів. Ви використовуватимете цей обліковий запис для доступу до свого веб-сайту WordPress.
 • Змініть пароль адміністратора на новий (він повинен бути міцним і важко здогадатися). Ви будете використовувати цей пароль із ім’ям адміністратора, вказаним вище, для доступу до заднього кінця вашого сайту.
 • Для параметра електронної пошти ви можете залишити його таким, яким він є, і просто переслати електронні листи, отримані на ваш електронний рахунок для вашого веб-сайту. Ви також можете змінити його на поточний електронний лист та отримувати повідомлення безпосередньо у вказаному обліковому записі електронної пошти.
 1. Клацніть Зберегти.
 2. Крок №11 переведе вас на сторінку привітання (для завершення встановлення WordPress).

Примітки:

 • Використовуючи наш попередній приклад, відвідувачі вашого веб-сайту перейдуть сюди (це URL-адреса вашого веб-сайту):

http://www.xyzcompany.com.

 • Все ж використовуючи той самий приклад, ви перейдете сюди, щоб відредагувати свій сайт (це ваша адміністративна URL-адреса):

http://www.xyzcompany.com/wp-admin.

Примітка. Це резервний веб-сайт, і вам потрібно буде увійти сюди, якщо ви хочете опублікувати щось нове або попрацювати з налаштуваннями свого сайту..

 • Щоб увійти на інформаційну панель адміністратора WordPress, скористайтеся своєю URL-адресою адміністратора та введіть своє ім’я та пароль адміністратора (див. Крок №10). Після цього ви в!

Спосіб 2 – Через софтакулозну установку

Хоча ми настійно рекомендуємо використовувати метод 1 (установка WordPress одним натисканням), ми хотіли б показати вам інший варіант. Цього разу вам потрібно буде встановити WordPress за допомогою Softaculous.

Ось етапи використання цього методу:

 1. Виконайте кроки від 1 до №6 у першому способі.
 2. У розділі AutoInstallers знайдіть значок Softaculous та натисніть на нього.
 3. Крок №2 відведе вас на сторінку, де ви можете вибрати, яке програмне забезпечення ви хочете встановити. Шукайте WordPress і натисніть на нього.
 4. Виконайте кроки №8 до №11 у першому методі.

Примітка: крок №4 переведе вас на сторінку привітань (для успішної установки WordPress).

Кнопка встановлення WordPress

3. Створіть свій веб-сайт

Дизайн вашого веб-сайту сильно залежить від вашої теми (обраної вами теми, якщо бути точним). Конкретна тема, яку ви обрали, частково визначить ваш бренд.

Ви дійсно повинні вкласти багато часу та зусиль, щоб знайти правильну тему WordPress для свого сайту (якщо ви створюєте бізнес-сайт, слід шукати, наприклад, бізнес-теми). Однак у цьому розділі ми не витрачаємо стільки часу на вибір теми (це означає лише для прикладу для наслідування). Крім того, ви завжди можете змінити тему пізніше – тож просто вибирайте все, що вам подобається та приваблює.

За замовчуванням ваша установка WordPress вже поставляється з готовою до використання темою. Якщо хочете, можете погодитися на це. Тим не менш, ми рекомендуємо вибрати іншу тему WordPress (оскільки теми за замовчуванням зазвичай використовуються, і ми хочемо, щоб сайт був унікального вигляду, правда?). Отже, продовжуйте та вибирайте тему для свого веб-сайту та пам’ятайте про наступні речі:

 • Існує понад 1500 тем WordPress на вибір.
 • Багато тем WordPress безкоштовні.
 • Теми WordPress дуже настроюються, тому ви дійсно можете створити унікальний на вигляд сайт.

Щоб дати вам ідею, ми зараз встановимо тему. Виконайте такі дії:

 1. Увійдіть на свій сайт WordPress за допомогою своєї адміністративної URL-адреси (використовуйте, звичайно, своє ім’я та пароль адміністратора).
 2. На інформаційній панелі WordPress перейдіть до зовнішнього вигляду (це в меню лівої бічної панелі).
 3. Клацніть на Теми.
 4. Клацніть Додати нову тему.
 5. На сторінці Додати теми знайдіть поле пошуку та введіть ключові слова для бажаної теми. У цьому прикладі ми введемо ці ключові слова: синій, два стовпці.
 6. Подивіться на результати та виберіть тему. Для ключових слів, які ми використовували, з’явились 2 результати – ми будемо переходити до теми «Синя планета».
 7. Клацніть Встановити.
 8. Після успішної установки натисніть Активувати.

Теми WordPressПримітки:

 • Крок №8 автоматично змінить тему вашого веб-сайту з типової на нову.
 • Ви можете змінювати теми, не втрачаючи попереднього вмісту.
 • Якщо ви знайдете якийсь вміст відсутній (при зміні теми), просто виберіть інший (2 теми можуть бути не сумісні між собою).

4. Додайте вміст на свій веб-сайт

На цьому кроці ви дізнаєтесь про додавання сторінок на свій сайт, створення меню, додавання публікацій та редагування публікацій.

Кроки до додавання основних сторінок на ваш веб-сайт

Наявність сторінок на вашому веб-сайті зробить його більш організованим та привабливим для вашої аудиторії. Ці сторінки також представляють певні розділи та функції на вашому сайті. Щоб додати сторінки, виконайте наступні дії:

 1. Увійдіть у свою URL-адресу адміністратора WordPress.
 2. На інформаційній панелі перейдіть на Сторінки (вона знайдена в меню зліва на бічній панелі).
 3. Натисніть Додати нове.
 4. Крок №3 відведе вас на сторінку, схожу на Microsoft Word. В області заголовка напишіть заголовок сторінки (наприклад, About). У текстовій області введіть своє повідомлення (у цьому прикладі щось про ваш сайт, компанію чи бізнес).
 5. Клацніть Опублікувати.

Кроки до створення меню на вашому веб-сайті

Меню WordPressНалаштування меню для навігації полегшить відвідувачам вашого сайту пошук того, що вони шукають на вашому веб-сайті. Ось такі кроки:

 1. Перейдіть на свою інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть до зовнішнього вигляду (розташований на лівій бічній панелі).
 3. Натисніть Меню.
 4. Клацніть Створити нове меню і назвіть його на кшталт Основне меню або Головне меню. Зауважте, що деякі теми вже мають меню за замовчуванням.
 5. Додайте елементи до меню, натиснувши на створені вами сторінки (розташовані зліва). Ви можете натиснути на сторінку About та інші сторінки, які ви, можливо, вже створили під час створення меню. Зауважте, що ви можете легко додавати нові сторінки у своє меню, коли вони стануть доступними.
 6. Після перевірки всіх необхідних сторінок натисніть кнопку Додати в меню.
 7. Клацніть Зберегти.

Примітки:

 • Щоб реорганізувати елементи у своєму меню, просто перетягніть їх (вгору та вниз).
 • Виберіть, де ви хочете відображати ваші меню, натиснувши на вкладку Керування місцями.

Кроки до додавання дописів на ваш веб-сайт

Щоб додати нову статтю на свій веб-сайт, виконайте наступні дії:

 1. Відкрийте інформаційну панель WordPress.
 2. Знайдіть у меню розділ Повідомлення (ліва бічна панель).
 3. Натисніть Додати нове.
 4. На сторінці редактора введіть назву та тіло статті.
 5. Виберіть категорію статті зі списку Категорії (справа), натиснувши прапорець.
 6. Клацніть Опублікувати.

WordPress Додати нову публікацію

Кроки до редагування дописів на вашому веб-сайті

Іноді вам потрібно редагувати публікації для виправлень та оновлень. Для цього виконайте наступні дії:

 1. Увійдіть на інформаційну панель WordPress.
 2. Перейти до публікацій (у меню лівої бічної панелі).
 3. Клацніть на Усі повідомлення.
 4. У списку публікацій знайдіть публікацію, яку потрібно відредагувати, і натисніть на редагувати (вона знаходиться під заголовком публікації).

5. Додайте додатки на свій веб-сайт

Додавання WordPress Додавання нового

Плагіни – це розширення WordPress, призначені для розширення особливостей і функцій теми. Якщо вам потрібна певна функція, яка не вбудована у вашу поточну / обрану тему, ви можете скористатися плагіном.

Правда полягає в тому, що додавання плагінів на ваш сайт WordPress дозволить вам максимально використати свою тему. Насправді ми не знаємо жодного користувача WordPress, який не використовує плагіни. Окрім того, що вони дуже корисні, більшість плагінів є безкоштовними (деякі постачаються з можливістю пожертвувати).

Ось етапи встановлення плагіна:

 1. Перейдіть на свою інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть до плагінів (це меню в лівій бічній панелі).
 3. Натисніть Додати нове.
 4. На сторінці “Додати нове” знайдіть плагін, ввівши його ім’я (наприклад, контактна форма 7). Ви також можете ввести ключові слова, якщо ви не шукаєте певний плагін (наприклад, контактну форму).
 5. Коли будуть показані результати, натисніть на плагін.
 6. Клацніть Встановити.
 7. Клацніть Активувати.

Як встановити контактну форму 7

Контактна форма 7 WP

У наведеному вище прикладі ми використовували Контактну форму 7 (для пошуку плагіну контактної форми), оскільки це найпопулярніша контактна форма для WordPress зараз. За допомогою цього плагіна (як і у більшості плагінів контактної форми) відвідувачі вашого сайту зможуть надсилати вам електронні листи безпосередньо зі свого веб-сайту (це безпечно, ефективно та швидко).

Щоб навести приклад того, як встановити плагін, ми наведемо нижче кроки щодо встановлення Контактної форми 7 нижче.

 1. Увійдіть у свою інформаційну панель адміністратора WordPress.
 2. Перейдіть до плагінів (знайдено в меню лівої бічної панелі).
 3. Клацніть на Додати нове.
 4. На сторінці “Додати нову” знайдіть поле пошуку та введіть “Контактна форма 7.”
 5. Коли ви побачите плагін Контактної форми 7, натисніть кнопку Встановити зараз, щоб завантажити його.
 6. Після успішної його установки натисніть Активувати.
 7. Поверніться до інформаційної панелі та натисніть “Контакт” (це тепер включено в меню ліворуч).
 8. Крок №7 відведе вас на сторінку контактних форм, де ви побачите “Контактну форму 1” у списку елементів (якщо ви вперше використовуєте її, має бути лише один). Клацніть на короткий код контактної форми, щоб скопіювати її у буфер обміну. Короткий код виглядає приблизно так: [contact-form-7 id = “123” title = “Форма для сторінки контактів”].
 9. Вставте короткий код на сторінку, публікацію чи текстовий віджет (якщо ви хочете розмістити контактну форму на бічній панелі свого сайту). Однак у цьому прикладі ми розмістимо його на сторінці, щоб створити сторінку контактів.

Ми майже там. Виконайте ці додаткові кроки, щоб виконати кроки створення сторінки контактів із контактною формою 7:

 1. Поверніться до інформаційної панелі WordPress.
 2. Перейдіть на Сторінки (у меню лівої бічної панелі).
 3. Клацніть на Додати нове.
 4. У редакторі Додати нову сторінку введіть у полі заголовка “Контакт” або “Зв’язатися з нами”.
 5. У розділ для тіла сторінки вставте короткий код Контактної форми 7 (див. Крок № 8 з попереднього розділу).
 6. Клацніть Опублікувати.

Ви створили свій веб-сайт!

Виконайте ВСІ кроки, описані нами вище, і у вас буде власний робочий веб-сайт. Нижче наведено деякі інші важливі речі, які вам потрібно зробити після створення свого веб-сайту. Ці речі необхідні для зміни успіху вашого сайту (щоб зробити його зручним і для пошукової системи). Він включає налаштування деяких параметрів за замовчуванням на вашому сайті WordPress та встановлення плагінів відповідно до ваших конкретних потреб.

20 речей, які потрібно зробити після створення вашого веб-сайту

Пам’ятайте, що WordPress – зручна платформа, з якою дуже легко повозитися. Це також налаштовується за допомогою плагінів. Ось ще 20 речей, які потрібно зробити після завершення інсталяції та налаштування вашого веб-сайту:

 1. Видаліть манекен / зразок вмісту WordPress
 2. Скиньте пароль для WordPress
 3. Відредагуйте ім’я та теги сайту
 4. Відредагуйте параметри дати та часу на своєму веб-сайті
 5. Налаштування мови на своєму веб-сайті
 6. Створіть основні сторінки для свого веб-сайту
 7. Укажіть структуру постійних посилань вашого сайту
 8. Оновіть свій профіль WordPress
 9. Відредагуйте та налаштуйте бічну панель вашого веб-сайту
 10. Налаштування домашньої сторінки та каналу блогу
 11. Створіть категорії публікацій для свого сайту
 12. Налаштування параметрів коментарів вашого сайту
 13. Налаштуйте параметр членства на своєму сайті
 14. Додайте інших користувачів на свій сайт
 15. Оновіть версію WordPress свого сайту
 16. Додайте список пінг на свій сайт WordPress
 17. Сплануйте резервну копію свого веб-сайту
 18. Завантажте логотип для фавікона веб-сайту
 19. Видаліть усі невикористані плагіни на своєму сайті WordPress
 20. Очистіть та організуйте інформаційну панель WordPress

Нижче ми надамо покрокові інструкції, як їх виконувати.

№1 – Видаліть свій манекен / зразок WordPress

WP Зразок допису

Коли ви вперше встановите WordPress на свій веб-сайт, він з’явиться з прикладом публікації під назвою «Hello World». Для тіла він скаже приблизно так: “Це ваш перший пост”. Потрібно сказати, що ви не користуватиметесь цією публікацією, оскільки вона є лише зразком для нових користувачів. Щоб видалити цей фіктивний вміст, просто виконайте наступні дії:

 1. Увійдіть на інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть на Сторінки.
 3. Клацніть на Усі сторінки.
 4. Знайдіть заголовок Hello World і натисніть смітник (він знайдений внизу публікації).

Примітки:

 • Повідомлення Hello World на вашому сайті виявить вашій аудиторії, що це лише новий сайт (ще не має повноважень).
 • Професійні веб-сайти не зберігають фіктивний вміст Hello World – тому переконайтеся, що ви позбудетесь якнайшвидше.

№2 – Скиньте пароль WordPress

Управління обліковими записами користувачів WordPress

Після установки WordPress cPanel вам потрібно буде негайно змінити пароль, щоб зробити ваш сайт більш захищеним. Ось етапи, як це зробити:

 1. Перейдіть на свою інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть до користувачів (у меню лівої бічної панелі).
 3. Клацніть Ваш профіль.
 4. Клацніть на Створити пароль.
 5. Клацніть Оновити профіль.

Примітки:

 • Запишіть свій новий пароль, як ви будете використовувати цей пароль у своїх наступних реєстраціях.
 • Якщо ви вже створили новий пароль, дотримуючись інструкцій, які ми дали в одному з попередніх розділів вище (Крок 2 – Налаштування вашого методу веб-сайту 1 через установку одним клацанням, крок №10), ви можете пропустити цей крок.

№3 – Відредагуйте назву свого сайту та мітку

Заголовок сайту WordPress

Ім’я та теги вашого сайту можна побачити як на домашній сторінці, так і на вкладці веб-переглядача. Ось чому це дуже важливо для цілей брендування. Ось етапи редагування цих полів:

 1. Увійдіть на інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть до “Налаштування” (він знайдений на лівій бічній панелі на інформаційній панелі).
 3. Клацніть на Загальне.
 4. Крок №3 відведе вас на сторінку загальних налаштувань. Ви побачите поле для заголовка сайту (там написано веб-сайт WordPress) та Tagline (там написано, що ваша таблиця переходить сюди). Відредагуйте обидва поля, натиснувши всередину поля та ввівши власне заголовок та мітку.
 5. Клацніть Зберегти зміни.

Примітки:

 • Вашим заголовком може бути назва Вашої компанії, назва магазину чи доменне ім’я.
 • Вашим логотипом може бути все, що описує ваш сайт або вміст. Це може бути ваш девіз, заява про місію чи щось для цього.
 • Ви також можете вибрати пусту мітку – це призведе до чистого вигляду вкладки браузера, коли люди отримують доступ до вашого сайту.

№ 4 – Відредагуйте параметри дати та часу на своєму веб-сайті

Налаштування часу часу WP

Ви можете взяти під контроль, як відображатимуться елементи дати та часу на вашому сайті, налаштувавши параметри дати та часу. Кроки, як це зробити, перераховані нижче.

 1. Перейдіть на свою інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть у Налаштування (у меню лівої бічної панелі)
 3. Клацніть Загальні.
 4. Крок №3 відкриє сторінку загальних налаштувань і там ви можете налаштувати наступне:
 • Часовий пояс – наприклад UTC + 0
 • Формат дати – наприклад 24 березня 2019 року, 24.03.2019 тощо.
 • Формат часу – наприклад 00:30, 00:30 тощо.
 • Тиждень починається – виберіть зі спадного меню (за замовчуванням встановлено понеділок).
 1. Клацніть Зберегти зміни

Примітки:

 • Налаштування часу та дати особливо важливі для блогерів, які регулярно публікують у своїх блогах.
 • Налаштування часу та дати на вашому веб-сайті також важливо, якщо ви плануєте публікації для подальшої публікації.

№5 – Налаштування налаштувань мови на своєму сайті

Ви можете вибрати мову, яку ви хочете використовувати на своєму веб-сайті. Для цього виконайте наведені нижче дії.

 1. Увійдіть на інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть у Налаштування (у меню лівої бічної панелі).
 3. Клацніть Загальні.
 4. Крок №3 переведе вас на вкладку Загальні налаштування. Прокрутіть вниз, поки не знайдете розділ Мова сайту.
 5. Клацніть на спадному меню та виберіть певну мову – наприклад Англійська (США).
 6. Клацніть Зберегти зміни.

№6 – Створіть основні сторінки для свого веб-сайту

WordPress Додати про сторінку

Перш ніж почати наповнювати свій сайт вмістом (публікаціями), потрібно спочатку створити основні сторінки. Насправді створення сторінок ідеально підходить до створення меню (звичайно, ви також можете додати новостворені сторінки у своє меню).

Ми вже показали вам, як створити сторінку контактів в одному з вищевказаних розділів. Однак, крім сторінки контактів, вам також потрібно створити сторінку About, а також інші сторінки, що стосуються вашого конкретного веб-сайту. У цьому розділі ми розповімо, як створити сторінку About (ви можете створити інші сторінки за допомогою того ж методу). Кроки наведені нижче.

 1. Перейдіть на свою інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть на Сторінки (знайдено в меню лівої бічної панелі).
 3. Натисніть Додати нове.
 4. Крок №3 відведе вас на сторінку Додати нову. У полі заголовка введіть слово “About”.
 5. Заповніть тіло редактора вмісту своїм повідомленням про вашу компанію, блог або свою місію (чому ви створили свій веб-сайт).
 6. Клацніть Опублікувати.

Примітка: Тепер, коли ви знаєте, як створити 2 сторінки (Контакт і Про нас), ви можете просто додати інші сторінки під час подальшої роботи.

№ 7 – Вкажіть структуру постійних посилань вашого сайту

Налаштування Постійної посилання WP

WordPress генерує URL-адреси для кожного Вашого допису – і вони називаються Постійними посиланнями. За замовчуванням посилання на WordPress мають структуру, яка виглядає приблизно так:

http://www.xyzcompany.com/?p=12

Як бачите, це не дуже інформативно (і насправді не так привабливо). Переглядаючи постійні посилання, користувачі хочуть знати, про що йдеться у певній публікації (чи сторінці). Щось схоже на це було б краще:

http://www.xyzcompany.com/mens-clothes-for-sale

Нижче наведено перелік кроків для досягнення цієї мети.

 1. Увійдіть на інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть у Налаштування (на лівій бічній панелі).
 3. Клацніть на Постійні посилання.
 4. Крок №3 покаже вам 6 варіантів налаштування постійної посилання. Виберіть параметр Ім’я публікації, оскільки це відображатиме заголовок вашої статті в URL-адресі вашого веб-сайту.
 5. Клацніть Зберегти зміни.

Примітки:

 • Ми настійно рекомендуємо налаштувати постійні посилання свого сайту, перш ніж публікувати своє перше повідомлення.
 • Дотримуючись вищезазначених процедур, ви дасте відвідувачам вашого сайту інформацію про те, про яку саме публікацію йдеться.
 • Використання правильних посилань допоможе вам покращити вашу SEO-стратегію, оскільки ви можете розміщувати ключові слова на заголовках публікацій.

№ 8 – Оновіть свій профіль WordPress

Як тільки ваш веб-сайт WordPress активний, ви повинні переконатися, що ваш профіль користувача оновлений. Виконайте такі дії:

 1. Перейдіть на свою інформаційну панель WordPress.
 2. Перейти до користувачів (меню лівої бічної панелі).
 3. Клацніть на своєму профілі.
 4. Крок №3 приведе вас на сторінку профілю. Введіть усю необхідну інформацію (особливо ту, яка позначена як потрібна), таку як:
 • Ім’я
 • Прізвище
 • Псевдонім (це ім’я, яке відображатиметься як автор у ваших публікаціях)
 • Контактна інформація (наприклад, електронна пошта)
 • Yahoo IM
 • Google+
 • Twitter
 • Facebook
 • Про себе – Біографічна інформація (тут можна покласти короткий, але влучний біографічний опис)

№ 9 – Редагування та налаштування бічної панелі вашого веб-сайту

Віджети бічної панелі WP

Бічні панелі на передній частині вашого веб-сайту корисні для відвідувачів вашого сайту, оскільки вони можуть легко отримати доступ до необхідних елементів вашого веб-сайту. Однак наявність занадто багато елементів може також виявитись заплутаним та контрпродуктивним. Щоб зберегти чисту бічну панель (особливо після завершення процесу налаштування на вашому новому сайті WordPress), виконайте наступне:

 1. Увійдіть на інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть до зовнішнього вигляду (меню лівої бічної панелі).
 3. Клацніть на віджети.
 4. Видаліть віджети з бічних панелей, перетягуючи їх і пускаючи їх у пул віджетів зліва на екрані.
 5. Якщо вам потрібні віджети з колекції доступних віджетів, просто перетягніть їх на бічні панелі свого сайту.
 6. Зміни, внесені в цій області резервного аркуша WordPress, автоматично зберігаються.

Примітки:

 • Оскільки зміни зберігаються в режимі реального часу, ви можете перевірити, як все виглядає на передній частині, перезавантаживши сторінку.
 • Ми рекомендуємо видалити елементи, які не дуже корисні для вас та відвідувачів вашого сайту (наприклад, мета, архіви тощо).
 • Використовуйте віджет Text Box для відображення елементів, що використовують HTML-коди (наприклад, оголошення). Просто вставте код у віджет, і він буде належним чином відображатися на передній частині вашого веб-сайту.

№10 – Налаштування домашньої сторінки та стрічки щоденників

Параметри читання WP

За замовчуванням на домашній сторінці WordPress відображатимуться ваші останні публікації. Однак ви можете вибрати для відображення одну зі своїх сторінок як домашню сторінку. Ось такі кроки для цього:

 1. Перейдіть на свою інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть у Налаштування (розташоване в меню лівої бічної панелі).
 3. Клацніть на Читання.
 4. Крок №3 призведе до сторінки Налаштування читання. Ви побачите такі варіанти:
 • Ваші останні повідомлення
 • Статична сторінка

За замовчуванням для параметра встановлено “Ваші останні повідомлення”. Щоб змінити це, натисніть поруч із параметром “статична сторінка”.

 1. На цій же сторінці ви побачите параметр вибору домашньої сторінки зі стрілкою, що спадає. Клацніть стрілку спадного меню та виберіть конкретну сторінку, яку ви хочете використовувати як домашню сторінку свого сайту.
 2. Тепер, перебуваючи на одній сторінці, прокрутіть униз і шукайте область, де ви можете налаштувати кількість публікацій, які ви хочете відображати на своїх сторінках і RSS-стрічках. За замовчуванням ви побачите:
 • Сторінки блогу показують не більше – 10 дописів
 • У каналах синдикації відображаються найсвіжіші – 10 елементів

Ви можете змінити номери, натиснувши на поле і відредагувавши номери. Однак радимо зберігати налаштування за замовчуванням для цього (10 – це хороше число, якщо ви хочете неспокійний вигляд).

 1. Перебуваючи на одній сторінці, прокрутіть униз і знайдіть область, де ви можете встановити довжину статті у стрічці вашого сайту. У вас є два варіанти:
 • Повний текст – це відобразить статтю повністю.
 • Підсумок – ця опція відображатиме лише уривок статті.

Примітка. Ми рекомендуємо використовувати параметр «Підсумок», оскільки це призведе до більш організованого та чіткішого вигляду. У фрагменті буде кнопка «Детальніше» для читачів, які хочуть побачити все.

№ 11 – Створіть категорії публікацій для свого сайту

Категорії WordPress

Звичайно, ви вже знаєте тип контенту, який збираєтеся публікувати на своєму сайті ще до того, як ви створили його. Ви можете отримати свої ідеї для категорій із можливих тем для своєї ніші. Складіть список своїх категорій і створіть свій список категорій, виконавши наступні кроки:

 1. Перейдіть на свою інформаційну панель WordPress.
 2. Перейти до публікацій (меню лівої бічної панелі).
 3. Клацніть Категорії.
 4. Крок №3 приведе вас на сторінку Додати нову категорію. Введіть категорію в поле Ім’я.
 5. Натисніть Додати нову категорію
 6. Повторіть кроки №4 та №5 для кожної категорії.

Примітки:

 • Використання функції Категорії допоможе організувати ваш сайт.
 • Відвідувачам вашого сайту буде легше орієнтуватися на вашому сайті, якщо у вас є категорії для вашої тематики.
 • WordPress має категорію за замовчуванням під назвою Без категорії. Усі публікації, які не мають категорії, автоматично підпадають під цю категорію.
 • Статтю можна класифікувати під час публікації, вибравши зі списку категорій у редакторі вмісту перед публікацією.

№12 – Налаштування параметрів коментарів вашого сайту

Параметри обговорення WordPress

Ви можете дозволити та заборонити коментарі до своїх старих і нових публікацій. Ось такі кроки для налаштування параметрів коментарів вашого сайту:

 1. Перейдіть на свою інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть у Налаштування (він знайдений на лівій бічній панелі).
 3. Клацніть на Обговорення.
 4. На сторінці “Обговорення” ви побачите три налаштування за замовчуванням – і ви зможете зберегти їх усі, як є. Однак врахуйте третій параметр, який говорить: Дозвольте людям публікувати коментарі до нових статей. Це означає, що кожен може коментувати ваші нові статті. Слідкуйте, щоб це було те, що ви хочете. Також візьміть до уваги, що цю опцію можна налаштувати (змінити) для кожної статті.
 5. На цій же сторінці прокрутіть униз, щоб налаштувати параметри інших параметрів коментування. Налаштуйте налаштування на цьому: Автоматично закривайте коментарі до статей старше – 14 днів. Для цього варіанту ми рекомендуємо від 14 до 30 днів. Або ви можете зняти галочку, якщо ви хочете дозволити коментувати старі публікації.
 1. Трохи нижче налаштування на кроці №5 ви знайдете цей параметр: Увімкнути потокові (вкладені) коментарі. Рекомендуємо перевірити параметр увімкнення потокових коментарів, оскільки це допоможе вашим користувачам стежити за їх обговореннями конкретних коментарів.

№13 – Налаштування параметра членства на вашому сайті

Якщо ви маєте веб-сайт для членства, важливо налаштувати параметри членства. Виконайте наведені нижче дії.

 1. Увійдіть на інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть у Налаштування (знайдено в меню лівої бічної панелі).
 3. Клацніть на Загальне.
 4. Крок №3 відкриє сторінку загальних налаштувань. Ви побачите щось подібне:

Членство: _ Будь-хто може зареєструватися.

 1. Переконайтесь, що прапорець поруч із опцією “Усі, хто може зареєструватися” не встановлений.

Примітка: Якщо прапорець встановлений, це дозволить кожному зареєструватися на вашому веб-сайті. Так, будь-хто – включаючи спамерів.

№14 – Додайте інших користувачів на свій сайт

WordPress Додати нового користувача

Якщо ви працюєте на веб-сайті або в блозі з великою кількістю авторів, було б корисно використовувати функцію WordPress для додавання інших користувачів на ваш сайт. Таким чином, ви можете призначити кожному користувачеві різну роль, і він може самостійно увійти для виконання конкретних завдань. Ось такі кроки для цього:

 1. Увійдіть на інформаційну панель WordPress.
 2. Перейти до користувачів
 3. Натисніть Додати нове.
 4. Крок №3 перенесе вас на сторінку Додати нового користувача. Заповніть там необхідні реквізити (особливо необхідні), такі як:
 • Ім’я користувача – обов’язкове
 • Електронна пошта – обов’язкова
 • Ім’я
 • Прізвище
 • Веб-сайт
 • Пароль – обов’язковий
 1. Клацніть на Надіслати сповіщення користувача – це дозволить системі надсилати новим користувачам свої паролі (електронною поштою).
 2. Клацніть на Додати нового користувача

Примітки:

 • Нові користувачі можуть оновити власний профіль.
 • Нові користувачі можуть змінити свої паролі один раз всередині.

№ 15 – Оновіть версію WordPress свого сайту

Оновіть версію WordPress

Зазвичай інсталятори WordPress одним клацанням миші містять старіші версії програми. Бажано постійно мати найновішу версію WordPress, тож оновіть версію WordPress свого сайту, дотримуючись наведених нижче кроків..

 1. Увійдіть на інформаційну панель WordPress.
 2. Якщо ви бачите сповіщення про оновлення, це означає, що ви використовуєте старішу версію WordPress. Якщо це так, ви побачите щось подібне: WordPress 5.x.x доступний. Оновіть зараз.
 1. Натисніть на частину повідомлення “будь ласка, оновіть зараз”, і система автоматично оновить вашу версію WordPress.

Примітки:

 • Ви побачите повідомлення про оновлення, якщо є оновлена ​​версія WordPress.
 • Якщо ви побачите на інформаційній панелі повідомлення про оновлення версії WordPress, переконайтесь, що ви негайно натисніть на посилання оновлення.
 • Наявність оновленої версії забезпечить ваш сайт більш захищеним.

№16 – Додайте список Ping на свій сайт WordPress

Для цілей SEO дуже важливим є список пінг. У списку ping у WordPress є лише один елемент за замовчуванням, але їх можна насправді багато. Отже, щоб додати до списку пінг-файлів свого WordPress, просто виконайте наступні дії:

 1. Увійдіть на інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть у Налаштування (у меню лівої бічної панелі).
 3. Клацніть Написання.
 4. Крок №3 відкриється для сторінки Налаштування написання. Прокрутіть вниз, поки не з’явиться розділ Служби оновлення.
 5. Додайте до цього список служб пінгу для цього.
 6. Клацніть Зберегти зміни.

Примітки:

 • Наведені вище параметри дозволять WordPress надсилати сповіщення службам ping щоразу, коли публікується нова публікація.
 • Ви можете шукати в Google останній список служб ping.

№17 – Сплануйте резервну копію свого веб-сайту

Резервне копіювання WP

Важливо запланувати створення резервних копій для вашого веб-сайту, щоб ви могли отримати свої файли у разі збоїв та інших несподіваних проблем. Зайве говорити, що для цього вам потрібно встановити плагін. Нижче наведено етапи, як це зробити.

 1. Перейдіть на свою інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть до плагінів (він знаходиться в меню лівої бічної панелі).
 3. Клацніть на Додати нове.
 4. Крок №3 відкриє сторінку для розділу «Плагіни».
 5. У полі пошуку введіть такі ключові слова, як “резервна копія wordpress”.
 6. Виберіть один із результатів (виберіть хороший відгук та високу оцінку).
 7. Клацніть Встановити.
 8. Після встановлення плагіна натисніть Активувати.

Примітка. Існує багато безкоштовних плагінів для резервного копіювання WordPress – ви обов’язково знайдете той, який буде працювати для вас.

№18 – Завантажте логотип для Favicon вашого веб-сайту

Невелике зображення, яке ви бачите в лівій частині назви сайту (коли ви відкриваєте його на вкладці браузера), називається Favicon. В основному використовується в цілях брендингу. Виконайте наступні кроки, щоб завантажити Favicon на свій сайт:

 1. Перейдіть на свою інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть до зовнішнього вигляду (шукайте його на лівій бічній панелі).
 3. Клацніть Налаштувати. Це перенесе вас на сторінку з великою кількістю опцій. Однак ми зараз зосередимось на завантаженні Favicon.
 4. Клацніть на Ідентифікатор сайту.
 5. Клацніть на піктограмі сайту.
 6. Клацніть на полі, щоб вибрати зображення, яке потрібно завантажити з комп’ютера. Ви зможете побачити, як це виглядає в правій частині поля пошуку.
 7. Зображення автоматично зберігається після його успішного завантаження. Потім у вас будуть ці 2 готові варіанти:
 • Видалити
 • Змінити зображення

Примітки:

 • Без фавікону, на вкладці вашого веб-сайту буде просто відображатися назва вашого веб-сайту. У деяких випадках логотип провайдера веб-хостингу відображається як фавікон.
 • Ми рекомендуємо використовувати фавікон не лише з метою брендингу, але й з естетичних міркувань (вкладка браузера буде виглядати нудно без фавікону).
 • Ви можете поцікавитися своїм зображенням фавікону (розмір, колір, дизайн), поки не знайдете найкращий вигляд свого сайту.

№19 – Видаліть усі невикористані плагіни на своєму сайті WordPress

WP встановлені плагіни

Пакети WordPress поставляються із заздалегідь встановленими плагінами, які можуть вам не здатися корисними. Щоб їх видалити, виконайте наведені нижче дії.

 1. Увійдіть на інформаційну панель WordPress.
 2. Перейдіть до плагінів (ви побачите їх у лівій бічній панелі).
 3. Клацніть на Встановлені плагіни.
 4. Клацніть Відключити на всіх активних плагінах, які потрібно видалити. Зауважте, що можливість видалення відображається лише у відключених плагінах.
 5. Видаліть усі відключені плагіни, які ви хочете видалити зі свого сайту.
 6. WordPress попросить вас підтвердити свою дію – просто підтвердьте, натиснувши так, і це автоматично видалить плагін зі списку встановлених плагінів (і вашої системи).

Примітки:

 • Ви можете зберігати встановлені додатки, навіть якщо ви їх не використовуєте. Просто деактивуйте їх у цьому випадку.
 • Видалення непотрібних плагінів (особливо тих, які ви впевнені, що все одно не будете використовувати) дозволить привести в порядок ваш WordPress (хоча б у розділі “Плагіни”)..

№20 – Очищення та впорядкування інформаційної панелі WordPress

Параметри екрана панелі керування WP

Установки WordPress із cPanel зазвичай поставляються у комплекті з віджетами та плагінами, які вам не дуже корисні – тож вони можуть лише захаращувати вашу панель інструментів. Щоб очистити інформаційну панель WordPress, виконайте наступні дії:

 1. Перейдіть на свою інформаційну панель.
 2. Знайдіть стрілку, що падає на екрані Параметри екрана (вона розташована у верхньому правому куті панелі керування, біля зображення профілю адміністратора). Клацніть стрілку, що випадає.
 3. Крок №2 відкриє вам усі віджети, які зараз перевіряються за замовчуванням. Зніміть прапорці з усіма віджетами, які вам не потрібні.

Примітки:

 • Дотримуючись вищезазначених кроків, ви більше не побачите всі непотрібні (неперевірені) віджети на інформаційній панелі.
 • Якщо ви не знімете деякі віджети в меню Параметри екрана, ви побачите їх кожен раз, коли ви входите на свою інформаційну панель WordPress.
 • Рекомендуємо видалити віджет привітання.
 • Спробуйте видалити віджет “Активність”.
 • Подумайте про видалення віджета WordPress News.

Вітаємо вас з новим веб-сайтом!

Сайт WordPress

Як бачите, створити веб-сайт без кодування знань справді можливо. Звичайно, це передбачає багато кроків – але до них можна звикнути, продовжуючи працювати на своєму веб-сайті (або, можливо, створювати нові в майбутньому).

Зберігайте цей покроковий посібник як орієнтир, і ми впевнені, що ви можете створити справді красивий та функціональний веб-сайт у своїй ніші. Удачі!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author