Як купити доменне ім’я – Простий посібник (2020)

Вітаємо з налагодженням вашого нового онлайн-бізнесу! ������

Запуск нового бізнесу може бути захоплюючим (і страшним), але є кілька речей, які вам потрібно буде вирішити перед тим, як розваги розпочнуться …

Перш за все, ваш новий інтернет-бізнес потребуватиме добро Доменне ім’я.

Важко завищити важливість доменного імені … це може буквально зробити або порушити ваш бізнес (як один стартап із Торонто виявив важкий шлях).

Доменне ім’я вашого веб-сайту також важливе для вашої аудиторії та пошукових систем. Таким чином, важливо вибрати доменне ім’я, яке відображатиме ваш бренд, запам’ятовується, і воно буде тривати протягом багатьох років.

Якщо вам цікаво, як швидко і доступно придбати доменне ім’я, ви в потрібному місці. Це простий, безболісний і простий процес, якщо ви знаєте кращих реєстраторів домену, з яких вибираєте, і як ними користуватися..

Готові отримати нове доменне ім’я? Дивовижно, тоді почнемо.

�� ПЕРЕГЛЯД: Перш ніж придбати домен…

1. Робіть власне дослідження (DYOR)

Перш ніж почати пошук доменного імені, завжди робіть домашні завдання заздалегідь.

Під час виконання домашніх завдань ми маємо на увазі, що ви повинні мати глибоке уявлення про те, що насправді хочуть ваші читачі та / або клієнти. Ви також повинні вивчіть свою нішу щоб зрозуміти популярні ключові слова та пошукові терміни, які використовує ваша цільова аудиторія.

Перегляньте веб-сайти подібних підприємств і перевірте доменні імена ваших конкурентів. Перегляньте, щоб дізнатись, коли певне доменне ім’я востаннє було продано та хто провайдери веб-хостингу є чи були. Найкращі канадські веб-хости та реєстратори добре поводяться зі своїми клієнтами (та доменами своїх клієнтів) та уникають “тінистих” практик, поширених серед низькоякісних, бюджетних веб-хостів у певних країнах.

2. Легкі для введення та запам’ятовування доменів

Нехай це буде просто і легко. Завжди пам’ятайте, що вибираєте доменне ім’я, яке може бути легко написано аудиторією. Не слідкуйте за примхами та тенденціями дня та вибирайте доменне ім’я, яке буде легко.

Найкраще уникати незвичайних написань та інших символів. Правопис, який бентежить аудиторію, може вивести їх на неправильні сторінки, і ви навіть можете втратити клієнтів. Коротке ім’я, яке говорить про ваш бізнес і легко поширюється усним словом, дійсно найкраще підходить.

3. Ідіть з .com

Чи ти знаєш колосальні 48% доменних імен мають розширення .com?

Так, це все-таки найкраще розширення, яке може мати ваше доменне ім’я в 2020 році і далі. Це не тільки просте запам’ятовування, але і всі знайомі з цим.

У випадку, якщо буде взято розширення .com, ви можете перейти з іншими популярними TLD, такими як “.net”, “.org” і т. Д. Мозковий штурм деяких розширень самостійно. (Ми радимо уникати таких дивних розширень, як .pizza.)

4. Остерігайтеся прихованих зборів

Ціна грає величезну роль, приймаючи рішення про придбання доменного імені. Ринок переповнений реєстраторами доменів, які намагатимуться заманювати вас купувати у них. Але головне – бути пильним і не обманювати покупку тієї, яка видається дешевою, але має багато прихованих платежів і дорогих продажів (дивлячись на тебе, GoDaddy).

Деякі реєстратори можуть продати вам доменне ім’я за дешевою ціною на ім’я акційних пропозицій. Однак, кошти на оновлення, комісійні контракти, дорогі аванси та інше, додадуть великих витрат. Отже, перед тим, як приймати якесь рішення, зробіть свої дослідження добре.

5. Шукайте прозорість

Завжди пам’ятайте, щоб спілкуватися з реєстраторами, які підтримують оптимальний рівень прозорості у своєму бізнесі. Ви повинні знати всі ціни, послуги та інші важливі деталі заздалегідь.

Наприклад, ви повинні знати про плату за оновлення, плату за переказ та суму скасування. Якщо будь-який реєстратор відмовляється поділитися такими важливими аспектами, про нього щось не вірно. Найкраще не укладати з ним жодних угод.

6. Виберіть фірмове найменування

Брендінг – один з найважливіших параметрів успіху будь-якого підприємницького починання. Наявність фірмового доменного імені для вашого бізнесу дає йому унікальну ідентифікацію. Що це? І чому це потрібно?

Ім’я домену, яке можна використовувати, не має конкретного значення. Він унікальний і може легко вимовлятися і запам’ятовуватися. Наприклад, Google не є словом і не має жодного значення, але він настільки відомий і легко запам’ятовується. Якщо ви не знаєте, як вибрати фірмове доменне ім’я, перегляньте будь-який із цих генераторів доменних імен – вони чудово допоможуть вам вибрати ім’я для вашого веб-сайту (і дуже цікаво використовувати).

7. Переконайтесь, що ім’я не захищено торговою маркою та не використовується

Ніхто з нас не хоче опинитися в судовій справі на самому початку бізнесу. Вибираючи доменне ім’я, переконайтеся, що воно не захищено торговою маркою. Вам також потрібно перевірити сайти соціальних мереж, щоб побачити, чи вибране ім’я вже використовується.

Використання однойменного імені у вашому домені та соціальних мережах – ідеальна річ. Це допоможе аудиторії ознайомитись з назвою та знайти вас у мережі.

8. Захистіть свою конфіденційність

Конфіденційність викликає найбільше занепокоєння, коли справа стосується придбання доменного імені. Купуючи доменне ім’я, шукайте реєстраторів, які пропонують вам захист безкоштовно або за мінімальною ціною. Оскільки доменні імена є загальнодоступними записами в каталогах WHOIS та RDAP, найкраще зберігати ваші особисті дані приватними.

Від вас вирішують зберігати приватні форми власності та контактні дані. Будьте уважні і не потрапляйте в пастку до реєстраторів, які стягують преміальні суми за захист вашої конфіденційності. Для захисту конфіденційності не дивіться далі, ніж Namecheap; вони пропонують безкоштовний захист конфіденційності WHOIS за замовчуванням. Завдяки Namecheap за те, що він “модельний громадянин” галузі реєстраторів, коли справа стосується захисту інформації своїх клієнтів.

9. Думай довгостроково

Все рішення, прийняте для вашого бізнесу, будь то малий чи великий, повинно бути на перспективу. Аналогічно, ваше доменне ім’я – це ваша інвестиція, і це повинно бути довгостроковою справою.

Не їдьте з іменем, яке потрібно буде змінити чи списати найближчим часом. Замість цього виберіть ім’я, яке може представляти ваш бізнес та бренд на довгі роки. Візьміть до уваги свою нішу та виберіть ім’я, яке визначатиме ваші бізнес-послуги, навіть якщо ви вирішите розширитись найближчим часом.

Важливість доменного імені:

  • Створює ваш бренд – Доменні імена допомагають підвищити обізнаність про ваш бізнес та ваш бренд. Ідеальне доменне ім’я полегшує аудиторію знати ваші послуги. Сила слова в уста допоможе поширити обізнаність про ваш бренд серед мас.
  • Доменне ім’я додає довіри до вашого бізнесу – Доменне ім’я залишає хороше враження на аудиторію. Доменне ім’я вселяє довіру вашої цільової аудиторії до вашого бізнесу та послуг. Ваш бізнес буде здаватися більш професійним та надійним. Якщо ви не готові витратити ці гроші на реєстрацію доменного імені, чому аудиторія довірятиме вашим продуктам та послугам?
  • Залучає прогулянковий бізнес – Вибір доменного імені, що відповідає характеру вашого бізнесу, може залучати багато ділових бізнес в Інтернеті. Наприклад, якщо ви маєте справу з косметичними засобами, доменне ім’я, як lookbeautiful.com, миттєво приверне увагу тих, хто шукає товари для краси.
  • Створіть свій бізнес як технічний кмітливість – В епоху цифрової революції наявність доменного імені дозволить створити ваш бізнес як перспективний. Це створить вашу репутацію бренду, що сприймає технологію. Люди довіряють підприємствам, які мають Інтернет-присутність більше, ніж представники без онлайн-присутності.
  • Рейтинг пошукової системи – Добре розроблений веб-сайт з якісним вмістом та хорошим доменним іменем збільшить рейтинг пошукової системи. Ваше доменне ім’я стане більш впізнаваним у пошукових системах, таких як Google. Це, у свою чергу, збільшить вашу клієнтську базу та принесе вам більше бізнесу.

Як придбати доменне ім’я (точні кроки)

Тепер, коли ви знаєте, як вибрати доменне ім’я, давайте проведемо вас через кроки, пов’язані із придбанням доменного імені.

Щойно ви вибрали доменне ім’я, тепер його потрібно придбати для вашого бізнесу. Ось як це зробити:

1. Виберіть доменне ім’я

Виберіть ім’я, яке ви хочете мати у вашому бізнесі. Він повинен належним чином визначати ваші послуги та, якщо можливо, бути пам’ятними та трохи привабливими.

генератор доменних імен nameboy

Використовуйте генератор доменних імен, як Nameboy, щоб допомогти вам придумати гарне ім’я для вашого домену.

2. Знайдіть реєстратора домену

Перший крок – знайти реєстратора для реєстрації вашого доменного імені. Як було сказано, я пропоную Namecheap.

пошук по імені

3. Доступність домену

Вибравши ім’я, вам потрібно перевірити, чи воно доступне. Прагніть до відомого і надійного розширення TLD, такого як .com, .net або .org.

перевірити наявність

Майте на увазі, домен із потрібним розширенням може бути недоступним.

Якщо це так, орієнтуйтеся на “наступне найкраще” доступне розширення. Знайшовши його, просто оплатіть домен і завершіть транзакцію.

4. Реєстрація домену

Після здійснення платежу вам потрібно буде пройти реєстрацію.

реєстрація домену

Заповніть будь-яку необхідну контактну інформацію, як того вимагає ваш реєстратор. Пам’ятайте, якщо у вас є конфіденційність WHOIS, ваші особисті дані залишаться приватними. .

5. Перевірка

Останній і останній крок у придбанні доменного імені – це перевірка даних про право власності, які ви вказали. Після перевірки ви все готові.

Вітаю!

Зараз у вашому інтернет-бізнесі з’явилося нове блискуче доменне ім’я.

Готовий купити свій домен?

Для завершення речей доменні імена відіграють вирішальну роль у представленні, створенні та просуванні вашого бізнесу в Інтернеті.

Ім’я домену дає особистість до вашого бізнесу та допомагає пройти довгий шлях.

Крім брендингу, гарне доменне ім’я повинно допомогти вашому бізнесу генерувати трафік на вашому веб-сайті та привертати клієнтів.

Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам вибрати – і придбати – найбільш відповідне доменне ім’я для вашого бізнесу.

Якщо ви заплутані у виборі доменного імені для вашого бізнесу або у вас є запитання щодо різних реєстраторів, просто застреліть нам повідомлення на нашій контактній сторінці, і ми проведемо вас крок за кроком.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author