Дешевий веб-хостинг для Австралії

Як цифрове агентство, веб-хостинг – це те, без чого ми не можемо обійтися, і хоча ми використовуємо більш дорогий преміальний хостинг для своїх клієнтів, ми також маємо багато побічних проектів, для яких також потрібен хостинг, і для тих, кого ми використовуємо дешевші варіанти. На даний момент у нас є рахунки хостингу в 30+ компаніях!

Тож, коли мова йде про гідне розуміння найкращих дешевих веб-хостингових компаній для Австралії, ви прийшли в потрібне місце!

Нижче ви знайдете наш особистий топ-3 найкращих дешевих веб-хостингових послуг для Австралії. Кожен з яких ми аналізували, переглядали та порівнювали з його найближчою конкуренцією, щоб дати їм місце у списку. Ми використовуємо наступні критерії, щоб дати місце своїм улюбленим: простота використання, доступність та ефективність / потужність.

Побічна примітка: Ми твердо віримо, що ви можете отримати кращі та доступніші варіанти, якщо подивитися на веб-хостинг, що належить США, btw. Поки вони мають сервери в Австралії або поблизу (наприклад, Сінгапур <- переважає багато господарів з австралійської мови), вони, як правило, кращий вибір (наприклад, наш дивовижний №1, хостингер)!

Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць. Дисковий простірОсоби оглядуВеб-сайт
Логотип хостингу 0,99 дол. США (менше від 9,99 дол. США) 10 Гб

 • Дуже доступний за ціною
 • Супер просте налаштування
 • Відмінна продуктивність і швидкість
 • Глобальна мережа серверів
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Огляд хостингу
siteground2 AUD $ 4,95 (тимчасова знижка на 67%, знижена з $ 14,95) 10 Гб
 • Простий у використанні
 • Швидкі сервери
 • Відмінна підтримка 24/7!
 • Спеціальна вбудована захисна зброя
 • 30-денна гарантія повернення грошей
SiteGround Огляд
хостпапа 3,36 AUD AUD (в порівнянні з 8,99 дол. США) 100 ГБ
 • Дуже дешевий
 • 100 Гб місця на диску
 • Хоча сервери на базі США, тим повільніше завантажуються.
Огляд HostPapa

“Оскільки настільки багато хостингових компаній на вибір, пошук гідного, який відповідає вашим потребам, може зайняти багато часу, тим більше, що всі вони, як здається, пропонують однакові функції за дещо різними ціновими точками, а більшість людей задаються питанням, де полягає різниця …

Окрім нашого вище огляду таблиць, ми також створили більш детальний топ-10 найдешевших веб-хостингових компаній для Австралії. Ми використовували наступні критерії для сортування найпопулярніших веб-хостів: Простота використання, доступність та ефективність / потужність. Насолоджуйтесь! »

Меттью РоджерсМеттью Роджерс – Редактор

Найдешевший веб-хостинг Австралія 2020 – Відгуки

1. Хостингер

Логотип хостингу
Веб-сайт: hostinger.com
Ціна: 0,99 дол. США
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Live Chat
Глобальне охоплення: Так

Хостингер – це той, кого ви шукаєте. Це не тільки найдешевший у нашому списку, але і якість їх хостингових послуг нарівні або іноді краща, ніж у конкурентів більш високої ціни, це дуже вражає!

Лише за 0,99 доларів США ви отримуєте дійсно швидкий сервер, близький до АС (Сінгапур – те саме місце, яке ми використовуємо для первинного центру обробки даних власного сайту), 10 ГБ місця на диску SSD, підтримка клієнтів 24/7/365 та безкоштовна SSL.

Вони навіть пропонують 30-денну гарантію повернення грошей у випадку, якщо ви не раді!

Але річ, яка насправді відрізняє їх від більшості їх конкуренції, – це те, як вони бортилися з новими реєстраціями. Ми ніколи не проходили процес налаштування, який був таким плавним (і ми створили багато хостинг-акаунтів протягом багатьох років). Це дуже добре розроблено, і ви швидко і швидко працюєте.

Крім того, на відміну від багатьох інших веб-хостів, вони не використовують cPanel як свою панель управління. Вони виготовили на замовлення свої власні, це виглядає набагато чистіше і дуже простий у використанні.

Що стосується глобального охоплення їхніх послуг, окрім їх сервера в Сінгапурі, вони також мають сервери у США, Великобританії, Нідерландах, Литві, Сінгапурі, Бразилії чи Індонезії. Це чудово, якщо ваш цільовий ринок не в Австралії.

У них є 3 спільних плани хостингу, з найдешевшими лише 0,99 дол. США / місяць (в порівнянні з 7,99 дол. США), що насправді є божевільним значенням з огляду на їх якість. І якщо ви продовжите свій наступний план (все ще менше $ 3 / місяць), ви отримуєте щоденні резервні копії, необмежену кількість доменів, 20 Гб дискового простору та збільшена оперативна пам’ять.

Вони не відомі в нашій книзі!

Плюси

 • Дуже просто налаштувати
 • Чудова ефективність
 • Супер доступний
 • Швидкий сервер у Сінгапурі + глобальна мережа

Мінуси

 • Н / З

2. SiteGround

Логотип SiteGround
Веб-сайт: www.siteground.com
Ціна: 4,95 дол
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

SiteGround – ще один чудовий веб-хост. Їх підтримка – найкраща (по телефону, в чаті та квитках), ціна доступна, а сервери швидкі (знову ж таки виберіть сервер Сінгапуру для сайтів Aussie). SG також є офіційно рекомендованим WordPress, що досить вражаюче.

Так само, як і Hostinger, нам дуже подобається їх глобальне охоплення, вони мають центри обробки даних у США, Великобританії, Нідерландах та SG, на всякий випадок, якщо ви коли-небудь почнете орієнтуватися на глобальний ринок.

Додайте до цього дуже ефективну систему безпеки (яку вони виготовляли на замовлення), автоматизовані резервні копії та 30-денну гарантію повернення грошей.

Інші додаткові переваги включають безкоштовний SSL для захисту ваших сайтів, щоденне резервне копіювання для душевного спокою та багато іншого.

Найдешевший план SG починається лише з початку AUD $ 4,95 / місяць (67% від звичайної ціни)! 

Плюси

 • Легко налаштувати
 • Суцільна безпека
 • Глобальне охоплення з кількома центрами обробки даних
 • Вбудована система кешування для швидкого завантаження

Мінуси

 • Високі плати за оновлення

Прочитайте наш огляд хостингу на сайті тут

3. ХостПапа

Логотип HostPapa
Веб-сайт: hostpapa.com.au
Ціна: 3,36 AUD
Місце на диску: 100 Гб
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Ні

HostPapa – ще один супер доступний хостинг-провайдер. Хоча їм не вистачає деяких вигадливіших функцій конкурентів, таких як SiteGround, вони компенсують це, надаючи багато дискового простору та дуже гарну підтримку.

Вони пропонують кілька хороших халяв, як-от безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та безкоштовну передачу сайту, якщо вам це потрібно. Крім звичайного спільного хостингу (загальний варіант для більшості людей), вони також пропонують хостинг для реселлерів, хостинг VPS та хостинг WordPress, а також послуги веб-дизайну, інтеграцію G Suite та інтеграцію Office 365..

Недоліком є ​​те, що їхні сервери знаходяться не в Австралії, а в Канаді та США, тому час завантаження трохи постраждає… але потім знову можна ввімкнути компакт-диск, як Cloudflare (який безкоштовний), щоб переміщувати ваш вміст у всьому світі та мати це працює безперебійно з будь-якого місця (і це не так складно налаштувати).

Дуже доступний лише AUD $ 3,36 / міс!

Плюси

 • 100 Гб місця на диску
 • Цілодобова підтримка
 • Безкоштовне доменне ім’я
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Американські сервери

4. Хостинг A2

Логотип хостингу A2
Веб-сайт: www.a2hosting.com
Ціна: 3,92 дол
Місце на диску: необмежено
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

Хоча A2 хостинг – на наш погляд, фантастичний для хостингу реселерів, їх дешеві спільні хостинг-плани також вражають. Вони пропонують усі звичні функції, яких ви очікуєте від гідного господаря, за досить доступною вартістю 3,92 долара США на місяць.

Вони пропонують хостинг SSD для швидкості, необмеженого місця на диску, швидкого центру обробки даних на базі Сингапуру для австралійських сайтів (наприклад, SiteGround) та цілодобову підтримку.

Те, що їх відрізняє від їх конкуренції, – це гарантія повернення грошей у будь-який час… хоча ми ще не перевірили її.

Вони пропонують 3 спільних хостингових пакета, їх найдешевший план починається лише Дол $ 3,92 / місяць (близько AUD 5,22 дол. / Місяць).

Плюси

 • 4 глобальних сервери
 • Необмежений обсяг диска
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час

Мінуси

 • Витрати в доларах США

5. GreenGeeks

Логотип GreenGeeks
Веб-сайт: www.greengeeks.com
Ціна: 2,95 дол
Місце на диску: необмежено
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

GreenGeeks в основному відомий своїм екологічно чистим способом управління своєю компанією, вони повертають 300% енергії, яку вони використовують назад, на сітку, що дуже приємно.

Що стосується їх власних хостингових послуг, то він дуже схожий на хостинг A2, але мінус сінгапурський центр обробки даних, тобто ви хостите в США, що призведе до трохи більшого часу завантаження. Що нам дуже подобається, – це те, як вони обробляють безпеку. Вони створили власну систему безпеки для забезпечення чистоти всіх своїх центрів обробки даних. А що стосується швидкості, вони працюють на SSD та підтримують PHP7, комбінуйте ці 2, і ви навіть не можете помітити затримку з американських серверів..

GreenGeeks пропонує спільний веб-хостинг (відмінно підходить для малого бізнесу та блогів), хостинг реселлерів, спеціалізовані сервери, хостинг WordPress та VPS хостинг. Вони також мають 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені їх послугами.

Їх найдешевший план починається з 2,95 дол. США / міс.

Плюси

 • Супер зелений
 • Прекрасна підтримка
 • Необмежений обсяг диска

Мінуси

 • Немає серверів в Австралії чи поблизу неї

6. ХостингКлоуд

Логотип HostingCloud
Веб-сайт: hostingcloud.com.au
Ціна: 2,50 AUD
Місце на диску: 5 Гб
Підтримка: Квитки
Глобальне охоплення: Ні

HostingCloud – це новий хостинг, 100-відсотковий господар Австралії. Нам подобається ціна (2,50 доларів США – це дуже дешево), хостинг на SSD (чудово для швидкості) та безкоштовні сертифікати SSL.

Де ми думаємо, що вони, мабуть, могли б зробити краще – це варіанти підтримки, оскільки на даний момент ми бачимо лише квитки на підтримку… та дисковий простір, який становить лише 5 Гб. Але знову ж таки, на рівні 2,50 долара, співвідношення співвідношення ціни і вартості все ще дуже вражає.

А також вони пропонують безкоштовну міграцію cPanel, мають 7-денне зберігання резервного копіювання та захист DDOS. Загалом, непогано!

Плюси

 • Дуже доступний за ціною
 • Безкоштовний SSL

Мінуси

 • Можливо, потрібні кращі варіанти підтримки
 • Немає закордонних серверів

7. MediaFortress

Логотип MediaFortress
Веб-сайт: mediafortress.com.au
Ціна: 7,70 AUD
Місце на диску: 1 Гб
Підтримка: Телефон, квитки
Глобальне охоплення: Ні

MediaFortress в цьому списку може виглядати незвично, оскільки вони дорожчі, ніж ваш звичайний хост, і пропонують дуже мало місця на диску (всього 1 Гб). Причина, яку вони містять у цьому списку, полягає в їх додаткових послугах. Вони також є маркетинговим агентством, а це означає, що якщо ви хочете фактичний веб-сайт із своїм хостингом, вони можуть це зробити. Вам потрібен SEO або PPC, а що стосується кампаній у соціальних мережах? Так, вони теж роблять це.

Вони трішки єдиного магазину для цифрового боку вашого бізнесу і є 100% австралійцями. Ось чому ми в основному заносимо їх до списку … на всякий випадок, якщо хтось шукає цифровий маркетинговий магазин “єдину зупинку”.

Їх найдешевший план починається від 7,70 доларів США / місяць.

Плюси

 • Єдиний магазин цифрового маркетингу
 • 100% австралійський

Мінуси

 • Дорогий

8. Блюхост

Bluehost логотип
Веб-сайт: www.bluehost.com
Ціна: 3,95 дол
Місце на диску: 50 Гб
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

Bluehost дуже відомий, і хоча у них були грубі виправлення протягом останніх кількох років після того, як EIG їх купив, вони поступово вдосконалювали як підтримку, так і свої послуги хостингу..

Вони пропонують багато місця на диску і гідну продуктивність за доступну ціну. Нам також подобається різноманітність пропозицій підтримки, все від бази знань, квитків на підтримку, чату в прямому ефірі, телефону та навіть відеоуроків.

Щодо планів хостингу, вони пропонують звичайний спільний хостинг, хостинг WordPress, VPS, виділений хостинг та хмарний хостинг. Хоча вони не мають серверів в Австралії або поблизу, тому CDN потрібен для оптимального часу завантаження.

Їх найдешевший план починається від 3,95 дол. США / місяць.

Плюси

 • Безкоштовний SSL
 • 50 Гб місця на диску

Мінуси

 • Американські сервери
 • Нинішня репутація не така велика

9. Ведучий вун

Логотип хост-Geek
Веб-сайт: www.hostgeek.com.au
Ціна: 4,58 AUD
Місце на диску: 400 Мб
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Ні

HostGeek – ще один господар Австралії, з досить гідними цінами, але дискового простору, який вони пропонують у своєму базовому плані, дуже мало, всього 400 Мб.

Однак, є дві причини, за якими вони все-таки внесли список. 1 полягає в тому, що вони мають центри обробки даних як в Австралії, так і в Сінгапурі, інша причина – як MediaFortress – вони пропонують різноманітні послуги цифрового маркетингу на додаток до своїх основних хостинг-пакетів.

Вони пропонують спільний хостинг, хостинг для реселлерів, VPS, виділені сервери та більш спеціалізовані хостингові плани для WordPress, Joomla та Magento. Спеціалізовані плани дорожчі, але оптимізовані для кожної CMS.

Найдешевший план починається від $ 4,58 / місяць.

Плюси

 • Дуже багато варіантів хостингу
 • 100% австралійський

Мінуси

 • Тільки 400 МБ дискового простору

10. Netregistry

Логотип Netregistry
Веб-сайт: www.netregistry.com.au
Ціна: 9,95 доларів США
Місце на диску: 20 ГБ
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Ні

Netregistry – ветеран австралійського хостингового господарства. Хоча ми не є великим шанувальником, вони заслуговують на згадку, оскільки вони дуже давні, пропонують багато дискового простору зі своїми хостинг-планами, а також пропонують послуги веб-дизайну та цифрового маркетингу.

Однак, їх SSL-сертифікати є досить дорогими (основні з них безкоштовні у більшості інших хостів), і більшість останніх оглядів користувачів в Інтернеті та на форумах не дуже позитивні.

Плюси

 • Місцевий господар
 • Пристойний обсяг дискового простору

Мінуси

 • Дорогий
 • Відгуки користувачів
 • Вартість SSL

Дешева клавіатура хостингу

Дешевий веб-хостинг: що / чому / як

Ви шукаєте дешевий варіант хостингу в Австралії (можливо, навіть безкоштовний хостинг веб-сайтів)? Спільний хостинг – це прекрасний спосіб для малого бізнесу підтримувати свої веб-сайти та працювати, не порушуючи банк. Ті, хто шукає свій перший пакет для веб-хостингу, як правило, дотримуються дешевого хостингового плану, такого як спільний хостинг. Зазвичай це послуга для користувачів початкового рівня, яка пропонує будь-які ресурси, необхідні для успішного запуску, невеликого веб-сайту електронної комерції чи особистого веб-сайту. Це ідеальний спосіб для тих, хто хоче розмістити менший сайт, щоб отримати всі функції професійного веб-сайту за частку ціни. Зазвичай всі веб-сайти та вміст із декількох пов’язаних із ними сайтів зберігаються лише на одній машині, що значно скорочує витрати, при цьому все-таки приводячи до якісної послуги.

Вибір австралійського хостинг-провайдера (або дешевої новозеландської веб-хостингової компанії чи будь-якої з інших країн, яку ми охоплюємо тут, на MangoMatter, як Великобританія, Канада, Сінгапур, & Ірландія), яка доставляє вам необхідні кошти в межах вашого бюджету, часто може бути геркулесовим завданням, якщо ви тільки починаєте з вашого веб-сайту. Хоча було б добре мати віртуальний приватний сервер або VPS, вони, як правило, мають високу ціну. Що стосується отримання всіх необхідних функцій для професійного веб-сайту з найсучаснішими веб-додатками, а також скорочення витрат, дешевий хостинг – це шлях..

Як працює дешевий хостинг??

Спільний хостинг може надати австралійським користувачам дешевий варіант хостингу, використовуючи потужні ресурси сучасного сервера та використовуючи його для обслуговування декількох клієнтів. Це дуже схоже на те, як у багатоквартирному будинку з 10 одиницями кожен пристрій подає електроенергію, воду та кабель притоками, що розгалужуються від єдиної магістралі. На додаток до цього, якщо вода проривається, орендодавець піклується про проблему за вас. Приміщення спільного хостингу точно так само; ви ділитесь сервером з іншими веб-сайтами, і ви довіряєте адміністратору сервера, щоб він піклувався про всі основні несправності. Кожному веб-сайту на сервері відводиться певна кількість процесорної потужності, місця для зберігання та пропускної здатності Інтернету для роботи та добробуту вашого сайту. Адміністратор сервера постійно оновлює вашу операційну систему та відповідне програмне забезпечення, тож вам не доведеться з цим займатися.

Що стосується пошуку доступного варіанту розміщення вашого веб-сайту, дешевий хостинг завжди можна знайти через спільного хостинг-провайдера (хоча деякі австралійські хости, такі як Digital Pacific, трохи дорожчі). Якщо ви не плануєте широкомасштабну розробку спеціальних додатків або очікуєте надзвичайно високий потік трафіку, обмежений простір та пропускну здатність, які ви дозволяєте через спільний хостинг, ймовірно, ніколи не стануть проблемою.

Чому дешевий веб-хостинг?

Якщо ви не плануєте керувати сайтом, який буде бачити багато трафіку за один раз, або той, який використовує надзвичайно передові технології, ви, мабуть, не матимете проблем із спільним хостингом. Це означає, що велика корпорація, ймовірно, повинна передавати спільний хостинг як варіант, але ваш стартап або малий бізнес на даний момент повинні бути добре в нагоді (безумовно, коли ви використовуєте гідну CMS, як WordPress) – і ви завжди можете переміщати свій веб-сайт в інших місцях, якщо і коли обмеження дешевого хостингу стануть проблемою. Люди, які хочуть завести блог або створити невеликий веб-сайт для свого бізнесу, повинні знайти дешевий хостинг, щоб вони повністю відповідали своїм потребам.

Якою б не була мета вашого веб-сайту, ви, ймовірно, захочете знайти спосіб якнайшвидше його запустити та запустити, не погіршуючи якість жодним чином. Якщо ви не думаєте, що ваш веб-сайт стане гарячою точкою в Інтернеті, спільний хостинг – це спосіб отримати все, що ви хочете, все в одному місці, не витрачаючи великих грошей. Більшість людей вирішили використовувати дешевий австралійський хостинг для свого першого веб-сайту, оскільки це набагато простіше, все ж пропонує всі функції, які ви можете скористатись, він пропонує багато місця для більшості людей тощо. Зрештою, ви різниці не помітять, якщо ви справді не зробите це великим часом – в цей момент цінник оновленого сервера не повинен бути проблемою хоча б..

Побічна примітка. Якщо ви є веб-дизайнером, який хоче розмістити клієнтів, не використовуйте спільний обліковий запис, замість цього скористайтеся обліковим записом продавця та заощадите собі майбутні проблеми.

Плюси

 • Менш дорога альтернатива: Як випливає з назви, дешевий хостинг веб-сайтів не настільки дорогий, як інші альтернативи, як присвячений хостинг. Це спосіб налагодити роботу свого веб-сайту, не спорожняючи гаманець.
 • Адміністратор сервера: За допомогою спільного хостингу у вас є адміністратор сервера, який слідкує і вирішує проблеми. Вони постійно оновлюють вашу операційну систему та відповідне програмне забезпечення до останньої версії, тож вам зовсім не доведеться шкодувати про це думки.
 • Пропонує всі необхідні функції: Дешевий хостинг надає всі функції, від яких можливо може знадобитися стартап-бізнес, блог, персональний веб-сайт або інші дрібні веб-сайти, тому у вас буде все необхідне під рукою.

Мінуси

 • Обмежений простір: Хоча багато сервісів рекламують необмежений серверний простір, це просто не відповідає дійсності. Якщо ви почнете наближатися до потужності, яку вони вам надали, вам запропонують оновити хостинг-пакет, ймовірно, до VPS.
 • Не вдається обробити великий трафік: Якщо ви думаєте, що на ваш веб-сайт може бути багато людей, ви можете уникнути дешевого хостингового плану. Багато трафіку часто призводить до того, що ваш сервер забивається і працює набагато повільніше, ніж вам хотілося.

код хостингуFAQ

Що таке спільний хостинг?

Спільний хостинг – це план хостингу веб-сайтів, в якому кілька користувачів діляться одним сервером для розміщення свого веб-сайту.

Як це працює? Як файли не змішуються?

Файли та програми в кожному обліковому записі зберігаються окремо на сервері (як правило, використовуючи cPanel), і немає можливості взаємодіяти з ними. Кожен користувач отримує свій власний розділ сервера, в якому зберігаються їхні файли та програми, та власне дерево файлових каталогів. Користувачі не матимуть доступу до розділів один одного або до файлів у них. Однак веб-сервер та обчислювальні ресурси поділяються всіма обліковими записами на сервері.

Чи означає спільний хостинг, що я поділюсь IP-адресою з іншими веб-сайтами?

У більшості випадків так. Плани спільного хостингу за замовчуванням зазвичай є “віртуальними хостами на основі імен”. З цієї причини всі облікові записи мають тенденцію мати однакову IP-адресу, і звичайна процедура відбуватиметься на основі імені домену. Однак це не повинно мати жодних прямих наслідків для безпеки вашого веб-сайту. Однак, недоліком цього факту є те, що ви не зможете працювати з сертифікатом безпеки SSL через віртуальний хост на основі імені, який стосується більшості доступних спільних планів хостингу. Причина цього полягає в тому, що коли браузер підключається до сервера за допомогою протоколу HTTPS, перевірка шифрування та сертифікату безпеки завершується до того, як клієнт надіслав на сервер все заголовок запиту. У такий момент неможливо дізнатися, для якого доменного імені призначений сертифікат безпеки.

Скільки веб-сайтів може існувати на одному сервері?

Багато. Кожна компанія, що займається веб-хостингом, повинна визначитися з щільністю спільних облікових записів, виходячи з того, скільки машин у них є і які статистичні дані про використання вони виходять. Не рідкість один сервер розміщує понад 1000 веб-сайтів, тобто всі ці домени працюють з однієї IP-адреси. Однак це, мабуть, не той тип спільного хостингового пакету, яким ви хочете користуватися, і вам слід шукати той, який не збирає стільки веб-сайтів на один сервер.

Чи можу я отримати унікальну IP-адресу через спільний хостинг?

Так, ти можеш. Багато постачальників хостингових послуг пропонують план, який постачається з “виділеною IP-адресою”, тобто рутина буде виконуватися через “віртуальних хостів на основі IP”. Це означає, що один веб-сервер здатний обробляти декілька IP-адрес; у цьому випадку ви все ще ділитесь усіма ресурсами комп’ютера, але працюєте поза власною IP-адресою.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author