Цифровий океан – це хороший хостинг та постачальник сервера? (Огляд 2020 року)

Огляд DigitalOceanДомашня сторінка DigitalOcean

Ми проводимо моніторинг нашого тестового сайту DigitalOcean з початку 2018 року.

Ми весь цей час були платником клієнта DigitalOcean, уважно стежачи за життєво важливими показниками системи. Конкретно час завантаження, швидкість реагування на обслуговування клієнтів, і, що найважливіше, тривалість роботи та час простою.

Поки результати перспективні, ось наш глибокий огляд того, як вони вимірюються з іншими.

Запустивши свій перший сервер у 2011 році, DigitalOcean – американська хмарна хостингова компанія, орієнтована на допомогу розробникам запускати більше програм швидше і простіше.

Що почалося як невелика стартап-компанія, що базується в Нью-Йорку, зросла експоненціально, досягнувши клієнтської бази на загальну суму понад півмільйона розробників.

Кінцева мета DigitalOcean – використовувати твердотільний накопичувач, або SSD, створити зручну платформу, яка дозволить своїм багатствам клієнтів переносити проекти в хмару і з хмари, нарощуючи виробництво зі швидкістю та ефективністю.

Чи достатньо добре, щоб один день можна було визнати одним з наших 10 найкращих хостингових послуг?

Давай дізнаємось!

Плюси використання DigitalOcean хостингу

1. Фантастичний “середній” пробіг 99,99%

Середня тривалість роботи в галузі для хмарного хостингу в галузі – 99,94%.

DigitalOcean видуває, що з води (каламбур призначений) з цілими 99,99%.

Це означає, що з квітня 2018 року по березень 2019 року у DigitalOcean було лише вісім відключень, що все разом становило лише 43 хвилини.

Це пов’язує Bluehost як наш найнадійніший оновлений час на хостинг. Ми не можемо перепродати, наскільки це дивовижно. Більшість наших десяти найбільших сервісів займають між 99,96% і 99,98% часу роботи.

Статистика останніх 12 місяців DigitalOceanСередня тривалість роботи DigitalOcean 2018-2019 | Дивіться статистику

Середня тривалість роботи за останні 12 місяців:

 • Середня тривалість роботи за березень 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості лютого 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості січня 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість тривалості грудня 2018 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості листопада 2018 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості жовтня 2018 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості вересня 2018 року: 100%
 • Середній час тривалості серпня 2018 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості липня 2018 року: 99,94%
 • Середня тривалість роботи за червень 2018 року: 100%
 • Середня тривалість роботи у травні 2018 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості квітня 2018 року: 100%

Як бачимо, влітку спостерігається невелике занурення, з найнижчим зафіксованим відсотком часу в липні 99,94%. Але система відновлюється в серпні, без перебоїв у вересні, жовтні, листопаді чи грудні.

Це поліпшення в правильному напрямку. Стрілка постійно рухається вгору, це показує, що DigitalOcean стоїть на вершині своїх проблем.

2. Часи завантаження блискавки

Uptime – це статистика номер один, яку слід спостерігати під час вибору веб-хоста.

Зрештою – кожен дзвіночок на планеті не буде рахувати пагорб бобів, якщо ваш веб-сайт проводить тривалі періоди в режимі офлайн.

Увійти як близько секунди – швидкість.

Відстаючі веб-сайти також можуть бути “вниз” для будь-яких намірів та цілей. Мляві місця практично непридатні. Ваш трафік не вагатиметься відмов. Буквально. Різниця всього в кілька секунд може коштувати вам майже три чверті потенційного трафіку веб-сайту.

Звучить божевільно? На жаль, це не так.

Дослідження ринку стверджують, що веб-сайти, які не можуть завантажуватися протягом п’яти секунд, можуть втратити більше 74% трафіку на мобільних сайтах.

І навпаки, показано, що зменшення часу завантаження збільшує трафік та конверсії продажів більш ніж на 74%. Ми називаємо це 74% бачити-пиляти. Коли вона нахиляється в одному напрямку, ви набираєте, а в іншому – втрачаєте.

Отже, що це означає для нашого друга DigitalOcean?

Хороші речі. Дійсно хороші речі.

DigitalOcean не просто швидкий… це найшвидший продукт, який ми коли-небудь переглядали. Серйозно, це залишає в пилі інші рейтингові хостингові програми, які ми розглянули.

Середня швидкість навантаження в галузі – 890 мс.

У найкоротші терміни DigitalOcean рухався з неймовірною швидкістю 218 мс. У самому повільному, це було 496 мс. Навіть при найнижчих показниках це було майже на 50% швидше, ніж в середньому по галузі.

Отже, давайте подивимось місяць за місяцем, щоб побачити, як працює DigitalOcean:

За останні 12-місячну детальну статистику DigitalOceanСередня швидкість DigitalOcean 2018-2019 | Дивіться статистику

Це швидкий хостинг, із загальною середньою швидкістю 357 мс.

Останні місяці є порівняно одними з найшвидших, які ми коли-небудь бачили, що робить DigitalOcean конкурентом на перше місце за загальною швидкістю сайту. В даний час найшвидша швидкість належить A2 хостингу.

3. Екосистема продукту, сприятлива для розробників

DigitalOcean – це не просто поні на один трюк.

Насправді їхній набір продуктів пропонує тони потенціалу для розробників.

Які різні варіанти пропонує DigitalOcean? Рада, що ви запитали!

✅ Краплі

Краплі – це масштабована обчислювальна платформа, яка може бути налаштована для задоволення всіх потреб бізнес-додатків. Він також включає додаткове зберігання, моніторинг та розширену безпеку.

Краплі DigitalOcean

Ви можете вибрати між стандартними або оптимізованими крапельками, а потім налаштувати під вміст свого серця. Краплі дозволяють розробникам пропустити трудомістку установку та конфігурацію, щоб рухатись направо до розгортання коду.

✅ Проміжки

Тоді як краплі призначені для розгортання програми, пробіли – це просте зберігання об’єктів.

Ми говоримо про систему безпеки, яка дозволяє зберігати та доставляти дані програмам та кінцевим користувачам. Простіри працюють за простим процесом, створюючи надійне сховище з інтерфейсом інтерфейсу або API перетягування.

Простір DigitalOcean

Простори можна використовувати для зберігання файлів резервного копіювання, веб-журналів, аналізу даних та багато іншого.

Послуга також масштабована, тому ваш простір може зростати разом з вашою компанією. Більше того – простори можна комбінувати з іншими функціями DigitalOcean або використовувати його самостійно.

✅ Кубернети

Kubernetes – це майбутній продукт, що випускається DigitalOcean наприкінці 2018 року.

Інформації про це не так багато, але компанія на своєму офіційному веб-сайті заявляє, що Kubernetes є “Розроблений для розробників та підприємств, які хочуть простий спосіб розгортання та керування навантаженнями контейнерів у хмарі”.

Наразі вони пропонують ранній доступ до продукту, який постачається з безкоштовного кластеру Kubernetes до вересня 2018 року.

4. Налаштовані ціни

Незважаючи на те, що ми також маємо це під нашими мінусами, ми вважаємо, що це надзвичайно приємно, що ви можете насправді налаштувати все, за що платите – ваш веб-сайт, зберігання CPU, пропускну здатність, базу даних, пам’ять тощо. Це справді велика перевага, якщо ви досвідчений користувач і вже знайомий з тим, що саме вам потрібно, які ваші цілі, що вам не потрібно тощо.

5. Щоденні резервні копії

DigitalOcean виконує резервні копії щодня, і ви завжди можете відновити будь-які дані за 7 днів до цього. Незважаючи на те, що DigitalOcean має кращий час роботи, завжди краще бути безпечним, ніж шкодувати!

6. Гарна безпека

Ваші дані та трафік завжди захищені. Це багато чого, що багато інших господарів не особливо наголошують або навіть не надають. DigitalOcean гарантує, що ваші дані захищені від кінця до кінця. Це велика перевага уникнути цих добровільних зв’язків та вірусів поза системою вашого веб-сайту.

За замовчуванням DigitalOcean додав шифрування до своїх томів. Якщо ви хочете додати додатковий рівень безпеки, як і більшість їх функцій, вам доведеться пройти підручник, виконати кроки та знати деякі кодування, щоб досягти успіху.

Мінуси використання DigitalOcean хостингу

1. Для досвідчених користувачів (Жаргон + Комплекс)

Ознака справді чудового продукту полягає в його здатності узагальнювати свої послуги в простому розумінні.

Це щось технологічне, зокрема, важко обернути свої колективні голови.

Таким чином, більшість технологічних сайтів і платформ, як правило, наповнені жаргоном. Як, наприклад, “спеціальні слова чи вирази, які використовуються певною професією чи групою і які важко зрозуміти іншим”.

Коли дивитися на такі технічні продукти, як DigitalOcean, з’являється спокуса вдатися до мови на основі жаргону. Ви маєте справу з великою кількістю технічних даних – експерт у цій галузі буде змушений писати їх так, як вони це знають, а не як пересічна людина може це зрозуміти.

Параметри масштабування DigitalOcean

Це не велика справа для просунутих користувачів енергії. Вони отримають це. Це все матиме сенс.

Але для початківців? Не випадковість.

Це сфера, в якій DigitalOcean різко виходить з ладу. Копія сайту заповнена технічними умовами та абревіатурами без пояснень. Вони чітко продають свій продукт спеціально розробникам.

Тому інші намагатимуться розібратися, як перемістити сайт, запустити, підтримувати або навіть розробити свій веб-сайт.

Для порівняння, HostGator робить дивовижну роботу щодо спрощення мови свого веб-сайту в терміни, які пересічна Джейн або Джо може зрозуміти всебічно. Це корисний для користувачів продукт як для початківців, так і для досвідчених користувачів.

Це не так у DigitalOcean.

2. Не вистачає основних функцій, які надають інші споживчі господарі

Більшість веб-хостів, про яких ми переглядали, додаватимуть ті самі “додаткові”. Такі речі, як резервні копії, можливо, хороший CDN і навіть сертифікат SSL.

На відміну від інших, оскільки DigitalOcean обслуговує більш просунуту натовп, вони не вкладають у себе купу основних функцій, які нададуть чи доглядають багато інших хости після реєстрації.

Такі речі:

 • ❌ Безкоштовне доменне ім’я з хостингом
 • ❌ Можливість навіть придбати доменне ім’я
 • ❌ Безкоштовна міграція сайту

Я маю на увазі – вони можуть допомогти тобі в цьому. Але під час реєстрації ви не повинні очікувати багато послуг, що займаються рукою.

Що насправді приводить нас до наступного моменту:

3. Обмежена підтримка клієнтів

Більшість хостинг-компаній пропонують певну варіацію цілодобової підтримки.

Це може бути не завжди дуже добре, але принаймні це щось.

На жаль, DigitalOcean не має нічого подібного. Якщо ваш веб-сайт знизиться посеред ночі (що може бути катастрофічно, якщо ви маєте справу з закордонними ринками), вам не з ким поговорити. Вам потрібно зайти на їхній веб-сайт та відкрити квиток на підтримку за допомогою їх онлайн-форми.

Підтримка користувачів DigitalOcean

Якщо у нас є проблеми, нам подобається довіряти компанії, яка матиме чат-чат для нас, щоб поговорити з (або принаймні гарячою лінією підтримки).

Навіть якщо це не 24 години, можливість спілкуватися з реальною живою людиною в режимі реального часу в робочий час краще, ніж контактна форма з невиразними обіцянками “Ми з вами невдовзі повернемося”.

Більше того, їх контактна форма навіть не працювала!

Ми намагалися заповнити це питанням щодо їх продукту Kubernetes, оскільки веб-сайт здавався трохи розпливчастим щодо того, що він може зробити.

Нас зустріли з повідомленням про помилку.

Підтримка користувачів DigitalOcean не відповідає

Отже, нам довелося безпосередньо надіслати їх електронною поштою, надіславши таке саме запитання, і ми ще не отримали відповідь через день.

Ви не тільки повинні бути користувачем енергії, щоб розібратися у їхньому продукті, але, мабуть, вам також потрібно буде вирішити власні проблеми..

4. Складний cPanel

Як вже було сказано, DigitalOcean, безумовно, не для початківців. По суті, cPanel – це те, що вам потрібно сьогодні для створення свого веб-сайту (якщо ви не в курсі мов програмування).

DigitalOcean cPanel

Для DigitalOcean для початку вам потрібно буде встановити крапельку на свій вибір (сервери DigitalOcean). Тоді вам потрібно буде встановити cPanel, дотримуючись ретельного керівництва, що включає введення декількох команд коду (так, ви повинні знати кодування), реєстрацію свого акаунта, встановлення файлу виконання тощо.

Крім усіх інших речей, вам потрібно буде придбати право у третьої сторони, щоб використовувати cPanel. Це щомісячний платіж у розмірі 20 або 15 доларів, якщо ви знаєте, де шукати.

Якщо у вас немає досвіду роботи з кодуванням і як бути розробником, ми пропонуємо вам або найняти розробника (хорошого), або уникати DigitalOcean і знайти рішення, які більше відповідають вашим потребам та навичкам.

Практичність використання cPanel є відносно інтуїтивно зрозумілою, але знову ж таки – є крива навчання, і це точно не для початківців.

5. Ціноутворення дороге (порівняно)

Є стара приказка, що ви отримуєте те, за що платите. Ця приказка зазвичай використовується для обговорення дешевих речей, які насправді не працюють. Тут відбувається все навпаки.

DigitalOcean – це високофункціональний продукт, який коштує досить копійки.

Спочатку давайте подивимося на Крапельки:

Ціноутворення DigitalOcean

Як бачите, у нас стандартні краплі починаються від 5 доларів на місяць. Тепер це лише 1 Гб пам’яті. Ціни ростуть звідти, зростаючи і вище, поки ви не платите 80 доларів на місяць за більш високі послуги.

Якщо ви подивитесь на оптимізовані CPU краплі, вони починаються від 20 доларів і збираються аж до колосальних 920 доларів на місяць.

Дивлячись на ціни на зберігання, це не набагато краще.

Ціноутворення на зберігання DigitalOcean

Простір, який починається з 250 Гб пам’яті, починається від 5 доларів на місяць, що – у поєднанні з першим рівнем стандартних крапель – виходитиме до 10 доларів на місяць.

У них є тонна інших додаткових послуг. Кожен з них обійдеться вам у гарну копійку.

Це кілька крутих цін, особливо якщо врахувати, що багато наших найвищого рейтингу коштують за $ 3 на місяць або менше.

Тим не менш, важливо пам’ятати, що ви отримуєте неперевершену швидкість і продуктивність за вищу ціну за допомогою DigitalOcean. Це, безумовно, варто врахувати.

Тут ви не просто платите за основний хостинг або пропускну спроможність. Якщо вам це потрібно, це, мабуть, надмірність.

Тільки якщо у вас є веб-сайт із високим трафіком (або декілька з них), це буде щось, що ви хочете. І потрібно.

6. Ціноутворення теж ускладнено

Після того, як ви ввійдете в цінові плани, вам буде запаморочено всі варіанти та можливості, які ви можете використовувати та оновити. Існують різні категорії для пропускної здатності, простору, серверів (різної швидкості), центрального процесора, параметрів безпеки тощо.

Простіше кажучи – у DigitalOcean існує маса способів зробити вашу щомісячну плату дійсно-дуже дорогою. Більшість інших постачальників пропонують 2-5 різних планів, які дають вам хороший огляд того, що ви отримуєте. За допомогою DigitalOcean ви можете налаштувати все самостійно. Це може бути хорошою справою, але якщо ви не досвідчений користувач (як згадувалося вище), це досить складно і забирає багато часу. Плюс до цього, як зазначено в попередньому розділі, ціни досить круті порівняно з іншими постачальниками.

Чи рекомендуємо ми DigitalOcean?

Так…

… поки ви розробник.

Якщо ви просто середня людина, яка хоче запустити веб-присутність, там є набагато більш зручні для користувача продукти, які обійдуться вам набагато дешевше.

Для того, хто знає їхній шлях у світі технологій, здається, немає швидшого або більш продуктивного продукту, ніж DigitalOcean.

Проблема з підтримкою клієнтів та ціна нелегкі для життя.

Якщо тривалість роботи та швидкість є найважливішими факторами для вас, DigitalOcean є одним із найкращих варіантів на ринку.

Чи маєте ви якийсь позитивний чи негативний досвід хостингу DigitalOcean? Якщо ви це зробите, будь ласка, залиште прозорий та чесний відгук!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author