Arvixe – забезпечує надійну безпеку

Пошук хостингової послуги є непростим. Якби я був вивезти дані, надійність, функції, вартість та всі інші речі, на які люди повинні насправді звернути увагу, вирішуючи вибрати послугу, якою користуватися – я б базував своє рішення виключно на імені.

Arvixe_LogoЯ все використовую сервіси з цікавими іменами. Візьмемо для прикладу Arvixe. Яке класне ім’я. Це французька мова? Це в’єтнамці? Хто може сказати. Можливо, веб-сайт Arvixe, але залишайся зі мною тут.

Я припускаю, що Arvixe – французьке слово і вимовляє “ar-veex” – АЛЕ – набагато цікавіше говорити ар-вікес.

Скажи це зі мною – Арвікс.

Як весело! Це звучить як міфічна бойова сокира, яку ви використовуєте для вбивства злих гремлінів, що атакують ваше мирне рибальське село.

Давайте подивіться, чи відповідає їх класне ім’я коли мова йде про веб-хостинг.

TLDR;

Arvixe – це не єдиний варіант, який забезпечує безпеку високого рівня, але якщо ви цінуєте це у своєму веб-хостингу ця послуга повинна бути в розмові. Висока ціна і менший час зоряного завантаження викликають занепокоєння, але вдосконалені функції кодування можуть зробити це неактуальним для вас.

Наш аналітичний підхід

Наші огляди хостинг-провайдерів базуються на важких цифрах, складених за багатомісячне тестування за допомогою власних зразкових веб-проектів.

З Arvixe ми провели ряд тестів із центрів обробки даних у Канаді, США та Європі, щоб визначити їх середній рівень продуктивності. З цією інформацією ми можемо порівняти їх з іншими постачальниками хмарних послуг та надати рекомендації.

Важка наука

Під час тестування продуктивності постачальника веб-хостингу важливо розповсюджуватися географічно, оскільки різні місця мають різну швидкість локальної мережі.

Оцінюючи Arvixe, ми провели тести з декількох великих канадських міст, щоб скласти гарне загальне враження від того, чого очікувати від їх центру обробки даних. Ось прості цифри:

 • Монреаль

  Пробіг – 98,9%
  Час завантаження – 2,612 Мс

 • Торонто

  Пробіг – 98,7%
  Час завантаження – 2,532 мс

 • Ванкувер

  Пробіг – 98,8%
  Час завантаження – 2885 мс

 • Вінніпег

  Пробіг – 97,9%
  Час завантаження – 2,758 Мс

Що означає продовження часу?
 • Час роботи – відсоток, який вказує на загальний час роботи хостинг-провайдера в Інтернеті та працює нормально.
 • 98,9% часу роботи Монреаля – послуги iPage функціонували ненормально протягом 1,1% відсотків часу для користувачів Монреаля. Математика прирівнюється до навколо 96 годин простою протягом року.
 • Що це означає для наявності – Частка відсоткового пункту може суттєво змінити доступність вашого веб-сайту
 • Хороший час роботи. Ми вважаємо, що триває час показники понад 98%, щоб бути чіткими.
Що означає час завантаження?
 • Час завантаження – фактичні вимірювання швидкості.
 • Одиниця вимірювання – Часи, наведені вище, вимірюються в мілісекундах і охоплюють тривалість повного запиту та відповіді на хмарний веб-сервер.
 • Як це тестується – складені цифри – це в середньому за місяці тестування на платформі iPage з різними браузерами, такими як Google Chrome, Mozilla Firefox та Microsoft Internet Explorer.
 • Інші змінні – кінцеві користувачі вашого веб-сайту можуть здатися різними у часі відповіді через різні фактори, включаючи швидкість локальної мережі, поведінку браузера та трафік сервера.
 • Хороший час завантаження – Час завантаження, що становить в середньому 2000 мілісекунд або менше, вважається високою продуктивністю.

значення навантаження-час

Хостинг-провайдери із повільнішими часом реагування ризиковано використовувати, тому що ваші читачі та клієнт можуть дратуватися затримками та захочуть переглядати інші сайти замість цього.

Поглибившись у нашому дослідженні, ви покажете, що хостинг-провайдери по всій карті.

Результати тестування Arvixe були вище середнього у режимі тривалості роботи та нижче середнього за часом завантаження. Для порівняння з іншими постачальниками хостингу, сміливо перегляньте нашу сторінку досліджень.

Тож питання стає, чи є їхні ціни та функції досить хорошими, щоб все-таки зробити їх інтригуючим вибором для розміщення вашого блогу?

Грошові питання – ціни на Arvixe

Гаразд – ми вирішили, що ви продаєте бойові сокири. Вам не потрібно називати жодну з них Arvixe, оскільки ви, можливо, використовуєте хостинг-сервіс під назвою Arvixe. Це може заплутатись.

У наші дні запустити веб-проект за невеликим бюджетом – бойові осі коштують недешево – але вам все одно потрібно бути впевненим, що ви отримуєте хороша продуктивність та підтримка від вашого хостинг-провайдера.

Важливо використовувати хостинг-провайдера, який дуже чітко визначає правила оплати та не має прихованих платежів. З цього приводу перегляньте плани та ціни Arvixe:

плани ціноутворення arvixe

На своєму веб-сайті Arvixe розбиває свої пропозиції на два плани, хоча налаштування трохи заплутаніше, ніж це.

Перш за все, вони змушують клієнтів вибирати між середовищами Linux та Windows. Це чудово для людей з глибокими технічними знаннями, які знають, що хочуть платформи, але для тих, хто розробляє новіші веб-сайти, це може заплутати.

Більшості канадських клієнтів буде краще з опцією Linux, тим більше, що ціни на ці плани дешевші. Звідти ви можете вибрати між параметрами Personal Class або Personal Class Pro.

Sidenote: Вони пропонують інші версії, такі як бізнес-клас, клас реселерів, клас VPS та виділений клас. Кожна версія постачається зі стандартними та професійними опціями. Ми збираємось дотримуватися особистого класу оскільки більшість користувачів вибирають саме цей варіант.

Єдине значення між двома планами полягає в тому, що Personal Class обмежує вас до шести доменних посилань, тоді як параметр Personal Class Pro дозволить вам використовувати необмежений домен у центрі обробки даних Arvixe.

Майте на увазі, що рахунки за Arvixe швидко зростатимуть, коли ви додасте більше функцій. Наприклад, використання WordPress з Arvixe зазвичай коштуватиме додатково 7 доларів на місяць.

Щоб заблокувати найкращі тарифні платежі Arvixe, вам доведеться підписатися на дворічний план, який не можна скасувати.

Немає спеціальних вступних тарифів, якими слід скористатись Arvixe, на відміну від інших хостинг-сервісів, які ми розглянули.

Особливості

Для того, щоб залучити більше клієнтів на свою платформу, Arvixe може похвалитися рядом додаткових функцій, які входять до їх хостинг-планів. Скріншот нижче відображає кілька найголовніших моментів.

домашня сторінка arvixe

На своєму веб-сайті Arvixe робить велику справу щодо інструменту створення веб-сайтів, який доступний для всіх його клієнтів, незалежно від того, чи обирають вони план особистого класу чи персонального класу Pro.

Інструмент допомагає новим користувачам проектувати свій веб-сайт за допомогою інтерфейсу перетягування. Це звучить як чудове рішення, але ми виявили це млявим і баггі порівняно з Wix та іншими топ-розробниками веб-сайтів.

Це не означає, що Arvixe не є життєздатним варіантом, але що стосується розробників веб-сайтів, то краще б шукати деінде.

Arvixe також пропонує кілька різних функцій для управління електронною поштою. Плани їх передплати містять простір поштової скриньки, щоб ви могли зв’язати свій домен із вхідною та вихідною поштою. Крім того, ви можете налаштувати різні інструменти маркетингу електронної пошти. Це може бути корисно, коли ви розширите веб-підприємство та хочете розпочати рекламу електронною поштою.

Одне головне, на що слід стежити за Arvixe, – це те, як вони обробляють SSL, протокол, який шифрує передачі між веб-браузерами та серверами. Багато хостинг-провайдерів містять сертифікат SSL зі своїми пакунками, інакше вони допоможуть вам налаштувати безкоштовний сертифікат через шифрування Let’s. Але Арвікс так і не робить фактично стягуватиме з вас 25,00 доларів США на рік для захисту вашого веб-сайту.

Вони також стягують плату за “Пріоритетну підтримку” за 20 доларів на місяць. Я не прихильник цієї практики, оскільки підтримка повинна бути пріоритетним завданням у більшості хостинг-сервісів. Єдиний раз, коли є сенс платити більше за підтримку, це на рівні підприємства.

Інші функції, які варто згадати (детальніше їх можна побачити на їх ціновій сторінці), наведені нижче:

Переглядаючи функції Arvixe, видно, що цей веб-хостинг продається людям, які не є початківцями. Кодування є високим пріоритетом на сторінці функцій.

Позитивні

Початківці не знайдуть занадто багато позитивів, щоб зав’язатись на Arvixe. Зважаючи на це, досвідчені користувачі знайдуть кілька речей, які сподобаються у сервісі.

Додаткові функції

Крім безкоштовних ваучерів – якщо ви посилаєтесь на діаграму вище, Arvixe пропонує безліч функцій, спрямованих на більш просунутий ринок.

Навіть те, як встановлено ціноутворення, дозволяє зрозуміти, що вони піклуються про більш просунутих користувачів, особливо в планах з вищими рівнями.

Оскільки акцент на особливостях розробки може бути розгорнутий різний код, очевидно, є важливим фактором при вирішенні використання Arvixe.

Безпека

Це мій улюблений аспект Arvixe на сьогоднішній день. Заходи безпеки, вжиті безкоштовно за допомогою Arvixe, є вище та за межами інших хостинг-провайдерів.

Спеціалізована відповідь DDoS на атаку приголомшливо бачить, як вони є найпоширенішими формами атак на щоденні веб-сайти.

Вони також пропонують захищений вхід / вихід, мережевий моніторинг, брандмауер, виявлення грубої сили та нічні оновлення безпеки.

Крім того, вони забезпечувати щоденні резервні копії що є божевільною добавкою вартості.

Негативи

Якщо безпека є вашим пріоритетом номер один, то ці негативи можуть вам не мати значення.

Не для початківців

Якби я тільки починав, я б не зачіпав Arvixe. Все, що стосується пропозицій Arvixe, – це надмірно складний. Хтось, хто має багато попередніх знань, не буде плутати, але це все ще просто не є зручним для користувачів – їм потрібно спростити.

Повільніше, ніж середній час завантаження

Як було сказано раніше – час завантаження – це супер пупер важливий. Так. Супер пупер.

Використовувати більш повільний сервіс, ніж інші сервіси або нижче середнього, це не має великого сенсу. Якщо клієнт або відвідувач веб-сайту занадто довго чекає завантаження веб-сторінки, вони просто залишать ваш сайт. Як довго ви будете чекати завантаження веб-сторінки?

База знань та підтримка клієнтів

Обслуговування клієнтів - неякіснеНа жаль, Арвікс мене підводить, коли йдеться про їхню базу знань. Це не так, якби вони не мають великої кількості тем – це просто те, що вони висвітлюють, не такі релевантні.

Відповідні теми, які вони висвітлюють, більшість часу не пояснюються ретельно або поетапно. Вони пропонують вам можливість переглянути їхні статті баз знань, і огляди не дуже.

Арвікс також стягує плату більше грошей на пріоритетну підтримку що для мене просто банани. Як канадець, я очікую певного рівня підтримки, включеного в ціну, яку я плачу. Їх основна підтримка досить повільна і не вселяє впевненості в їх наявній пріоритетній підтримці.

Ціна

Arvixe пропустив пам’ятку, коли мова заходить про ціни на цьому ринку. Більшість хостингових послуг пропонують приголомшливі вступні ціни, що дозволяють використовувати продукт відносно без ризику.

Arvixe так само – “Ні, перевірте цю повну ціну”.

У цьому немає нічого поганого, але для того, щоб конкурувати з іншими варіантами, сервіс повинен бути вартим цього.

Підбиваючи підсумки

Arvixe – не поганий варіант якщо ви надаєте пріоритет безпеці та розширеним функціям кодування понад усе. Я рекомендую ознайомитись з нашим списком найкращих хостинг-провайдерів Канади, тому що якщо ви новачок або цінуєте інші аспекти хостингу, а також безпеку, доступно багато послуг.

FAQ

Кому належить Арвікс?

Endurance International Group (відома як EIG) є власником Arvixe. Вони також володіють іншими веб-хостинговими компаніями, такими як BlueHost, HostGator та iPage.

Чи можна використовувати хостинг Linux у Windows?

Так, це просто означає, що сервер, який ви використовуєте, працює на Linux. Більшість ситуацій вимагає використання хостингу Linux.

Посилання та кредитні зображення:

 • RazorRank.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author