5 найкращих платформ для блогів, переглянуті на 2020 рік (оплачено та безкоштовно)

Готовий крокувати у світ блогів?

Тоді вам краще почати свою подорож правильним шляхом, вибравши найкраща платформа для ведення блогів… Обрана вами платформа для ведення блогів вплине на якість вашого блогу (і наскільки ви насолоджуєтеся подорожею в блогах.)

Однак це простіше сказати, ніж зробити…

Сьогодні в Інтернеті є понад мільярд блогів, а кількість доступних блогівських платформ ускладнює вибір лише одного.

Цей посібник допоможе вам визначити, яка платформа для ведення блогів підходить саме вам, порівнявши переваги та недоліки кожного.

Ми припускаємо, що ви новий блогер, який бажає зручну та налаштовану платформу для ведення блогів. Ви хочете, щоб платформа, яка буде рости разом з вами в міру зростання вашого досвіду та аудиторії.

Вибір неправильної платформи для блогів на початку призведе до виникнення проблем у майбутньому, особливо якщо ви сподіваєтесь використовувати свій блог як спосіб заробляти гроші.

Готові розпочати роботу? Зануримось.

Наш номер 1 Вибір: Wix

Wix – наш номер один оскільки він інтуїтивний, має ряд навчальних посібників і простий для початківців.

Вікно логотипу wix

Відвідайте Wix.com

Плюси:
 • Легко настроюється за допомогою шаблонів та сторонніх додатків
 • Не потрібно навичок кодування. Створіть свій сайт за допомогою інструментів перетягування
 • Легке та швидке налаштування
Мінуси:
 • Безкоштовний обліковий запис показує брендинг WIX та рекламу на вашому сайті
 • Обмежена кількість безкоштовних сторонніх додатків
 • Після вибору шаблон не може бути змінений

WIX відрізняється від інших розробників веб-сайтів. Вони будували свій бренд в основному на усних устах з 2006 року. Вони створили продукт, інтуїтивно зрозумілий та універсальний, але простий у використанні для нових блогерів які шукають платформу перетягування. Це всеосяжний розробник веб-сайтів.

WIX дозволяє створювати ваш сайт разом із своїм блогом, використовуючи їх інструменти, програмне забезпечення та сервери. Панель адміністратора Wix дозволяє отримувати доступ до вашого сайту. Інші рішення щодо створення сайтів вимагають, щоб ви встановлювали, завантажували та керували різними частинами свого Wix окремо.

Wix можна порівняти з орендою квартири на відміну від придбання будинку. Ви можете налаштувати серцевину та зовнішній вигляд сайту.

Але інфраструктура, безпека та будівництво піклуються власником нерухомості, який у цьому сценарії є Wix. Існує компроміс між зручністю та контролем.

Понад 14 місяців переглядаючи Wix на своєму власному веб-сайті та на багатьох сайтах наших клієнтів, я відчуваю це він вражає ідеальним балансом дизайну, особливостей та цін.

Ціни на Wix

Безкоштовний план Wix призначений для тих, хто не проти мати структуру такої адреси свого веб-сайту: http://yourwebsite.wix.com/yourwebsite. Безкоштовний план передбачає необмежену кількість сторінок та типів сторінок. Ви обмежені в пам’яті та функціях.

Ціни на Викс

Платні плани коливаються від $ 5- $ 25. План домену $ 5 Connect включає пропускну здатність 1 ГБ, 500 МБ пам’яті та можливість підключення до вашого домену.

План VIP – 25 доларів на місяць. Це включає необмежену пропускну здатність, 20 Гб пам’яті, професійний огляд сайту, інтернет-магазин, безкоштовний домен та інші функції. Оплату можна здійснити за допомогою будь-якої основної кредитної картки.

Додаток для блогу Wix дозволяє вам легко додавати блоги на свій веб-сайт, який буде підтримується на мобільних пристроях. Wix надає підтримку клієнтів електронною поштою та телефоном, щоб відповісти на будь-які запитання.

Wix реалізує свою обіцянку бути на 100 відсотків зручною для самих веб-дизайнерів та блогерів. Відсутність гнучкості може стати проблемою для професійних розробників (для кого ми рекомендуємо Squarespace), але для початківців, які прагнуть розвивати свій блог, ми вважаємо, що Wix є найкращим з того, що зараз є на ринку.

Наш номер 2: WordPress

WordPress – наш другий вибір, тому що він простий, безкоштовний і простий у обслуговуванні.

WordPress логотип

Відвідайте WordPress.com

Плюси:
 • Повний контроль над вашим веб-сайтом
 • Додайте функції, включаючи інтернет-магазини, членство та форуми
 • Тисячі безкоштовних і преміальних тем WordPress
 • Більше 45 000 безкоштовних плагінів
 • WordPress добре працює з SEO
Мінуси:
 • Відносно крута крива навчання для управління своїм блогом
 • Ви несете відповідальність за резервне копіювання та безпеку

WordPress, на відміну від нашого першого вибору Wix, потребує додаткових знань, щоб створити свій перший блог. Це набагато простіше, ніж навчитися кодувати, але це не перетягування.

Перш ніж піти на наш огляд, ми хотіли пояснити різницю між WordPress.org та WordPress.com.

Тематична підтримка
 • WordPress.org пропонує повну підтримку тем. Ви можете використовувати, змінювати та налаштовувати комерційні та безкоштовні теми. Ви можете робити все, що завгодно, зі своїм сайтом.
 • WordPress.com обмежує ваші теми лише тим, хто зараз присутній у сховищі WordPress. Існуючі теми неможливо налаштувати, а також не можна завантажувати власні теми.
Плагіни
 • WordPress.org дозволяє максимально використати потужність WordPress як CMS. Ви можете завантажити та налаштувати будь-який плагін, який хочете.
 • WordPress.com не дозволяє будь-які додатки. Є деякі додаткові функції, вбудовані в платформу.
Ціни на WordPress.com

ціни на WordPress

 • WordPress.org вимагає придбання хостингу та оплати, щоб зареєструвати свій домен сторонньою послугою.
 • WordPress.com дозволяє вести блоги безкоштовно та забезпечує до 3 Гб пам’яті. Ви не можете налаштувати свій домен, і ви обмежені субдоменами. WordPress покаже рекламу на вашому сайті.
Монетизація
 • WordPress.org дозволяє продавати рекламу, якщо ви вибираєте на своєму сайті. Ви можете зберегти 100 відсотків від того, що ви заробляєте на своєму сайті.
 • WordPress.com не дозволяє продавати рекламу на вашому сайті. Якщо ваш сайт має 25 000 або більше переглядів сторінок щомісяця, існує можливість розподілу доходу.
Брендінг
 • WordPress.org не змушує вас брендувати свій сайт нічим із WordPress. Можна, якщо хочете, але це суто необов’язково.
 • WordPress.com вимагає, щоб ви показали на своєму веб-сайті посилання “powered by”. Крім того, WordPress буде відображати рекламу на вашому сайті, не надаючи вам доходу.

Це декілька відмінностей між WordPress.com та WordPress.org. Інші відмінності включають те, як платформи використовують SEO, аналітику, електронну комерцію та обслуговування.

WordPress.com та WordPress.org надають блогерам незрівнянну підтримку з навчальних посібників, які пропонують сайти, а також величезна спільнота користувачів, які хочуть допомогти іншим користувачам із запитаннями чи проблемами.

Маючи всю наявну інформацію, нові блогери можуть швидко набрати швидкість і почати налаштовувати свій сайт без особливих проблем.

Наш номер 3 Вибір: Medium.com

Medium.com – наш номер третього вибору через його простоту використання. Це чудовий варіант для безкоштовної платформи блогів.

середній логотипПлюси:
 • Простота використання
 • Кодування не потрібно
 • Не потрібно налаштовувати
 • Зосередьтеся на написанні, а не на розробці веб-сайту
 • Зв’язує вас із спільнотою для написання в Інтернеті
Мінуси:
 • Обмежені можливості
 • Medium.com володіє вашою аудиторією. Якщо ви втратите свій блог, ваша аудиторія йде з ним
 • Монетизація – це не варіант через рекламу

Medium.com – це платформа, яка дозволяє авторам ділитися думками з 2012 року. Це дозволяє вашому контенту охопити широку аудиторію. Medium.com був описаний як Twitter у форматі довгої форми.

Один з прихильників вони пропонують можливість імпортувати вміст блогу з будь-якої точки Інтернету. Після імпортування ви зможете редагувати його вільно.

Ще краще, що ваші соціальні медіа слідкують за вами на Medium.com. Пов’язання вашого акаунта Medium з такими веб-сайтами, як Facebook та Twitter автоматично зв’язує вас із друзями, які використовують Medium.

Середній показує, скільки у вас є читачів. Це говорить вам, хто з них добігає кінця. Деякі видавці звертаються до Medium.com як спосіб знайти нових учасників своїх сайтів.

як середовище працює

Засіб не містить API. У вас є послідовники, які є законними, додаючи більше достовірності тому, що ви пишете.

Medium не є правильною платформою для складного та технічного написання. Блогери, які зосереджуються на навчанні життю, підприємництву та політиці, можуть стати кращими.

На відміну від WordPress, ви нічого не володієте на Medium.com. Medium Corporation може закрити вас на власний розсуд. Вони можуть скасувати ваш рахунок за своїм бажанням, і вони можуть змінити плани ціноутворення.

Використання Medium не збільшує ваш бренд настільки, як зростає. Коли ви пишете, ви по суті рекламуєте Medium.com.

Якщо ви популярний письменник, люди пам’ятатимуть те, що ви написали, і пам’ятатимуть, що знайшли це на Medium.com, але вони не запам’ятає ваше ім’я так само, як вони написали б його у власному домені або обліковий запис соціальних мереж. Адже навпаки це стосується таких сайтів, як WordPress.

Medium.com безкоштовний. Це може збільшити ваше опромінення, але воно має суворі обмеження. Ми вважаємо, що варто того, яку ви платите за це.

Наш номер 4 Вибір: Blogger

Blogger – це стара платформа, яка намагається задовольнити потреби сучасних блогерів.

логотип блогераПлюси:
 • Це безкоштовно
 • Легко налаштувати та керувати
 • Скористайтеся безпекою та надійністю Google
Мінуси:
 • Обмежені можливості
 • Обмежені шаблони та варіанти дизайну
 • Оновлення нечасті
 • Google може скасувати або призупинити ваш блог на власний розсуд

Blogger, дідусь із блогів, був заснований Еваном Вільямсом у 90-х. Пізніше Еван Вільямс заснував Twitter і Medium. Розчарування Метта Малленвега щодо Blogger змусило його запустити WordPress. Блогер багато хто вважає застарілим і сповненим забутих технологій.

Зараз належить Google, Blogger повністю безкоштовний. Його всеохоплюючий характер дає вам все необхідне. І все-таки, письменники повинні торгувати контролем для зручності.

Blogger зосереджується на веденні блогів (… duh); можливостей управління вмістом вбудовано в платформу. Не дивно, що найбільша скарга на Blogger полягає в тому, що він не має функцій, внаслідок чого автори швидко переростають платформу.

Google розглядає Blogger як задумливість. Обслуговування клієнтів та підтримка, яку вони пропонують, менше, ніж на зоряному рівні. Будь-яке усунення несправностей, яке вам може знадобитися, надходитиме з форумів підтримки чи пошуку відео YouTube.

блогер на сайтах Google

Blogger – це платформа, яка відмовляється рости. Їх єдиний фокус – це ведення блогів. Інші сайти дозволяють рекламувати ваш вміст за допомогою соціальних мереж.

Однак Blogger здається, що вміст поспішає робити так, як вони завжди робили. Це не обов’язково погано, якщо у центрі уваги є просто ведення блогів. Але якщо ви хочете, щоб дзвіночки були присутні на інших платформах, їх тут просто не існує.

Google підтримує Blogger більше десяти років. Немає ознак того, що він скоро зникне. Однак, Google має репутацію вбивання своїх продуктів на примху. Blogger зараз не є, і це ніколи не було пріоритетом для Google. Він буде постійно під загрозою закриття.

Оскільки ваш вміст розміщено на платформі блогу Google, вам потрібно дотримуватися політики щодо вмісту Google. Політика є ліберальною (і з кожним роком стає все більш ліберальною), але більше одного блогера бачили, що їхній блог був закритий через довільне застосування Google.

Якщо ваш блог на тему, яку можна вважати суперечливою, варто подумати двічі, перш ніж вкладати свій час і енергію в написання на платформі, над якою ви не маєте повного контролю..

Можливо, існує невелика аудиторія, яка користується Blogger. Однак ми вважаємо, що це не дуже підходить для більшості блогерів.

Наш номер 5 Вибір: Tumblr

Tumblr – це платформа для мікроблогів, яка включає деякі функції соціальної мережі.

tumblr логотипПлюси:
 • Простий у використанні
 • Легко інтегрувати компоненти соціальних медіа
 • Полегшайте використання зображень, відео, GIF тощо.
Мінуси:
 • Обмежені можливості
 • Поганий вибір тем
 • Складно створити резервну копію свого блогу
 • Складно імпортувати чи експортувати проекти

Tumblr призначений для молодших клієнтів. Інформаційна панель повинна бути інтуїтивно зрозумілою, але вимагає серйозної кривої навчання. Блог підпорядкований мультимедіа.

tumblr макетТекстовому контенту бракує серйозних варіантів та інструментів. Як початківець ви можете насолоджуватися деякими художніми інструментами, які є в наявності. Ваш блог може виглядати привабливо, але не вистачить дзвонів і свистів, до яких ваші читачі звикли.

Інструменти оптимізації пошукових систем у цій службі відсутні. Це головний недолік, особливо якщо ви бачите свій блог як майбутнє джерело доходу. Tumblr може похвалитися постійно зростаючою базою членства. Однак те, що вони не згадують, – це люди, які щомісяця залишають службу, коли розуміють, що їй бракує інструментів, необхідних для успішного ведення блогів..

Ми не вважаємо, що Tumblr – це хороший варіант, особливо для нових письменників. Ви не хочете, щоб розчарування змусили вас взагалі відмовитися від ведення блогів.

Рекомендуємо переглянути наш номер 1 Wix. Він надає вам усі необхідні інструменти для створення привабливого блогу. Він простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий.

Висновок

У всьому світі існує понад 400 мільйонів блогів. Люди звертаються до блогів, щоб знайти спільноту, яка поділяє їх однакові ідеали, інтереси, надії та прагнення. Якщо ви хочете завести свій власний блог, ви починаєте приголомшливу подорож, яка має низку корисних переваг.

Перш ніж почати вести блоги, потрібно вибрати правильну платформу для ведення блогів. Ви хочете, щоб обрана вами платформа була простою у використанні, доступною, потужною та безперебійно працювати із соціальними мережами. За наші гроші, Вікс це відповідь.

Сподіваємось, вам сподобалось читати наш пост. Ви новий блогер? Які платформи ви використовували? Повідомте нас у коментарі нижче. До наступного разу.

Коли ви будете готові оновити свій блог, вам знадобиться хороший хост. Перегляньте наш довідник з найкращого веб-хостингу для канадських блогерів, щоб побачити, хто бере пиріг.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author