4 найкращих присвячених хостингу в 2020 році (найнадійніший час і швидкість)

Для середньостатистичного блогера чи власника малого бізнесу перехід на дорогий спеціалізований сервер – це найвища потреба в марності.

Це як ухвалення новорічної резолюції, щоб набути дивовижну форму, а потім скасувати членство у тренажерному залі в лютому та випустити 2000 доларів за найновіші добавки для росту м’язів або втрати жиру. ��

Ви не збираєтеся домогтися прогресу, і ви просто втратите купу грошей в процесі.

Однак якщо ви запускаєте веб-сайт, який генерує значну кількість трафіку (скажімо, понад 50 000 унікальних переглядів / місяць), виділений сервіс хостингу може бути різницею між запуском програми блискавично швидкий, зручний користувач та дивно вигідний сайт… Або страждаєте від стількох проблем із завантаженням вашого веб-сайту та безпекою, що ваші користувачі швидше відскакують від кінозірки із запрошенням на одну із сторін Харві Вайнштейна (занадто рано?)

Якщо ви маєте бізнес-веб-сайт із великим трафіком, то присвячений хостинг – це не лише добра ідея, це все, але не обов’язково.

Правильний спеціалізований сервіс хостингу забезпечить безпеку вашого веб-сайту від хакерів і гарантує, що ваші глядачі зможуть кожен раз отримувати необхідний вам вміст..

(Для тих із вас, хто тільки починає і бажає придбати хостинг початкового рівня для свого блогу чи веб-сайту-фрілансера, ви можете ознайомитися з нашими рекомендаціями щодо найкращих недорогих веб-хостингових послуг.)

Мені потрібно кілька хвилин, щоб пояснити, як ми переглядали цих хостів і що ви слід шукати спеціалізований хостинг-сервіс, але перш ніж зробити це, ось швидкий PSA для тих, хто поспішає …

Я розумію.

Середній дорослий зараз має тривалість уваги, яка становить близько 8 секунд (менше, ніж у Золотих рибок), і ви, мабуть, маєте місця бути і твіти (або, як це кажуть діти в ці дні), тому я просто виріжу погоню.

Якщо ви шукаєте найкращий спеціалізований сервіс веб-хостингу, тоді вам потрібно буде поїхати з Kinsta. Послуга створена на платформі Cloud Cloud Google, яка забезпечує надзвичайну швидкість та абсурдну оптимізацію. Це для власників бізнесу, які хочуть найкращого для своєї компанії.

Якщо ви хочете заощадити кілька доларів, то найкращий варіант – SiteGround. Причина проста: у них є найшвидші центри обробки даних, метричний човен безкоштовних оновлень, який може заощадити більше $ 300 / рік порівняно з іншими хостами, бездоганна цілодобова підтримка, і БЕЗКОШТОВНІ трансфери, резервні копії, SSL сертифікати та захист від злому.

Contents

ЯК ПЕРЕГЛЯДУвали НАШІ ДОМИ

Ми ретельно перевіряємо кожну хостинг-компанію, дивлячись на все, від безперервного робочого часу до швидкості та безпеки до підтримки. Щоб зрозуміти наш процес тестування “згодом донизу”, ознайомтеся з рештою наших Огляди веб-хостингу в Канаді.

Щоб надати вам версію Cliff Note, ми запустили команду розробників, яка створює та підтримує веб-сайти клієнтів і протягом останнього десятиліття або близько того, ми створили понад 900 веб-сайтів для якого ми все ще керуємо хостингом сьогодні.

Зважаючи на довговічність наших проектів, ми маємо унікальний доступ до даних та записів про бездротовий доступ для найрізноманітніших хостів, яких у більшості компаній, що переглядають, просто немає. Ви можете відстежувати пряме відстеження тут. Детальніше про наш 4-ступінковий процес дослідження тут.

Маги математики тут були люб’язними, щоб скласти для нас кілька графіків та статистичного аналізу, щоб ми могли поділитися всією цією інформацією з вами, щоб допомогти вам остаточно визначитися з правильним хостинг-сервісом для ваших потреб.

ЩО Шукати в ДОБРІЙ ВІДДАЛЕНОЙ ГОСПОДАРСЬКІЙ СЛУЖБІ

Незалежно від того, чи ведете ви щоденний блог, великий магазин електронної комерції чи бізнес-веб-сайт із великим трафіком, знаки хорошого спеціалізованого сервісу хостингу однакові (не хвилюйтесь, усі наші рекомендації відповідають цим критеріям з літаючими кольорами)

А саме, ви хочете шукати хоста з:

 • �� Безкоштовний SSL (захищений шар сокета)
 • �� Безкоштовні резервні копії
 • Сильний час і низький час простою
 • �� Цілодобова підтримка клієнтів
 • Features Особливості безпеки та бонуси

Я коротко занурюся в кожне з них і детально поясню внизу огляду.

Кращі виділені веб-хости в Канаді

1. КІНСТА

НАЙКРАЩИЙ ОПЦІЯ ПЕРЕМОГУ ВІДГОТОВЛЕННЯ НА НАЙКРАЩУ В ШКІСТЬ КЛАСУ (30-60 дол. США / місяць)

siteground-логотипЧас завантаження: 520Мс
Пробіг: 99,9%
Вартість: 600,00 дол. / Міс
Підтримка: Чат в прямому ефірі

 • ШВИДКІСТЬ

  Kinsta одержимий створенням найшвидшої архітектури хостингу для своїх клієнтів. Вони використовують технологію вищого рівня, щоб переконатися, що ваша веб-сторінка завантажується смішними темпами.
  Вони використовують інфраструктуру нового покоління – від серверного обладнання до програмного забезпечення, яке вони використовують.

  Платформа Google Cloud надає повноцінні операції, і вони мають 19 центрів обробки даних по всьому світу. Все є у їхній преміум-мережі, яка спеціально розроблена для мінімізації відстані та стрибків.

 • БЕЗ РОЗВИТКУ ГОСПОДАРСТВА

  Найкраще, що стосується Kinsta, окрім їх швидкості – це смішні процеси безпеки. Кожні дві хвилини вони перевіряють стан кожного свого веб-сайту. Ваш веб-сайт буде перевірятися 720 разів щодня, щоб переконатися, що він працює та працює.

  Kinsta створює резервні копії вашого веб-сайту щодня та має можливість резервного копіювання вашого веб-сайту кожні шість годин. Вони також мають гарантію злому при постійному моніторингу. Якщо будь-яка атака трапиться, вони гарантують виправлення з першочерговим пріоритетом.

ПІДТРИМКА КЛІЕНТА

Оплачуючи преміум-послугу, ви краще отримуєте підтримку преміум-класу. Kinsta досягає крайності з цілодобовою підтримкою незалежно від того, де ви знаходитесь, фахівці WordPress, 100% вирішення та швидкий час відгуку.

Kinsta використовує Інтерком, який є найкращою платформою підтримки, щоб отримати допомогу в тому, що вам потрібно. Якщо ваш веб-сайт з будь-якої причини не працює, вони можуть навіть створити резервну копію та роботу до моменту повідомлення.

2. СИТЕГРОД

НАЙКРАЩИЙ ЗАГАЛЬНИЙ ГОСТИНГ ДЛЯ ЦІНИ / Швидкості / Подовження & БЕЗПЕЧНА ПІДТРИМКА (269,00 дол. США / місяць)

siteground-логотипЧас завантаження: 475Мс
Пробіг: 99,99%
Вартість: $ 269,00 / міс
Підтримка: Чат в прямому ефірі

Якщо ви ознайомилися з деякими іншими відгуками на нашому сайті, то, напевно, знаєте, що ми є великими фанатами SiteGround.

Ми використовуємо їх більше 7 років, і за цей час ми стали свідками еволюції компанії від вашої середньої хостингової компанії «ho-hum» до однієї з послуги найвищого рівня на ринку.

На відміну від деяких більш відомих імен (кашель Bluehost кашель), вони не відпочивають на лаврах і є однією з єдиних компаній, які регулярно оновлюють свої центри обробки даних та сервери, щоб забезпечити найвищий рівень швидкості та безпеки.

 • ВЕЛИКОГО ВПЛИВУ: 99,95%

  Наближаючись до 99,95% часу роботи, SiteGround забезпечить роботу вашого веб-сайту (майже) кожну хвилину року.

 • БЕЗКОШТОВНІ SSL І РЕКЛАМИ

  Чудовий бонус, який заощадить 60 доларів на рік (мінімум) та забезпечить спокійний відпочинок, знаючи, що ваш веб-сайт повністю захищений та регулярно створюється резервна копія у випадку навряд чи порушення.

НЕВЕРІЙНЕ ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ

У галузі, яка відома тим, що надає нерозумне обслуговування клієнтів та напівдослідну підтримку, SiteGround стоїть головами і плечима над іншими хостинг-компаніями, надання одних із найбільш чуйних та ефективних послуг для обслуговування клієнтів на планеті.

Серйозно … Нас не вражає багато, але клієнтська підтримка SiteGround майже не підірвала шкарпетки.

3. А2 ГОСПОДАРСТВО

Дивовижна ціна за ціну, яку ви платите (141 $ на місяць)

А2 хостингЧас завантаження: 601Мс
Пробіг: 99,99%
Вартість: 141,00 дол. / Міс
Підтримка: Чат в прямому ефірі

 • ПІДТРИМКА

  Надіславши низку складних квитків на підтримку та запити, ми були вражені (хоча б сказати) тим, наскільки швидко та ефективно Служба підтримки A2 змогла вирішити наші «проблеми».

  Хоча вони не настільки чуйні, як SiteGround, різниця номінальна (це може зайняти у вас додаткові 20 хвилин максимум), і їх підтримка є найкращим..

 • ВЕЛИКА БЕЗПЕКА & БЕЗКОШТОВНА SSL

  Як і SiteGround, хостинг A2 стикається до зубів з великою кількістю функцій безпеки та (звичайно) безкоштовним сертифікатом SSL.

  Завдяки безкоштовній програмі Cloudflare CDN, налаштуванню моніторингу нового сервісу Relic та “Постійній безпеці” вам буде важко знайти більш хостинг, що надає більше функцій, за ціну, яку ви платите.

ВЕЛИКИЙ ПОВЕРНЕННЯ & ОСВІТЛЕННЯ ЦЕНТРІВ ШВИДКИХ ДАНИХ

Завдяки 99,91% часу роботи та швидкості сайту 601 мс, A2 хостинг забезпечує деякі з них найшвидші та найнадійніші послуги хостингу за найвигіднішими цінами. Виділений хостинг коштує дорого, не можна цього заперечувати.

Але всього за $ 141 / місяць (більше $ 1200 / рік менше, ніж SiteGround) A2 забезпечує найкращий удар для вашого долара. Їх швидкість та час роботи не такі вражаючі, як SiteGround; однак, враховуючи ціну, яку ви платите, вам буде важко знайти постачальника, який пропонує більше цінності.

4. ХОСТГАТОР

Супер доступний сервіс із чудовими можливостями та часом роботи

хостгаторЧас завантаження: 601Мс
Пробіг: 99,99%
Вартість: 119,00 дол. / Міс
Підтримка: Чат в прямому ефірі

 • ВЕЛИКИЙ ПОВЕРНЕННЯ, ПОТРІБНО ШВИДКО

  Як і кожен хост, який ми рекомендували досі, HostGator пропонує клієнтам бездоганні 99,99% часу з нечестивими швидкими навантаженнями. За ціною 119 доларів на місяць вони, безумовно, є найдешевшим (високоякісним) сервісом хостингу на ринку, і вони гарантують, що ви отримаєте найбільше значення для своїх інвестицій.

 • ДОБРА БЕЗПЕКА & БЕЗКОШТОВНА SSL

  Хоча у них не так багато смакоти та безкоштовних функцій, як SiteGround або A2, HostGator все ще пропонує безліч розширених функцій безпеки, включаючи: безкоштовний SSL (duh), захист DDoS, повністю надлишкову мережу та 3-5 виділених IPv4 IP-адреси.

ПІДТРИМКА

Як і SiteGround та A2 хостинг, HostGator пропонує одні з найкращих служб підтримки в бізнесі. Навіть коли ми переглянули їх основні хостингові послуги (які ви можете перевірити тут), підтримка клієнтів була найкращою.

Але з виділеним хостинговим пакетом їх підтримка клієнтів – наступний рівень. У випадку, якщо у вас виникнуть якісь проблеми зі службою, їх ефективна команда підтримки допоможе вам повернутися та працювати за короткий час.

SSL – БЕЗПЕЧНИЙ ЗАХИСТ ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛУ

Я знаю, це звучить як щось футуристичне Зоряний шлях лайно, але SSL – це насправді досить проста концепція.

SSL або захищений шар сокета створює та зашифровує “тунель” з комп’ютера відвідувача на ваш сервер. Всередині цього тунелю вся комунікація та дані надійно захищені та не захищені від сторонніх очей.

Це схоже на те, щоб написати лист кодованою мовою, перш ніж надсилати його другові.

Якщо ви писали лист простою англійською мовою, кожен, хто перехопив повідомлення, може легко побачити та використати те, що ви написали. Однак, “шифруючи” свій лист, ви гарантуєте, що ніхто з зовнішньої сторони не зможе розшифрувати та зрозуміти ваше повідомлення.

З останніми оновленнями Google, ці сертифікати є всіма обов’язковими якщо ви хочете мати будь-який шанс ранжувати свій веб-сайт за конкурентними ключовими словами. Якщо ви обробляєте платежі на своєму веб-сайті, це ОБОВ’ЯЗКОВО (більшість авторитетних процесорів навіть не прийматимуть платежі без активного сертифіката SSL).

На щастя, з високоякісним веб-хостом (присвяченим чи іншим чином) сертифікат SSL постачається безкоштовно. Якщо компанія намагається заплатити за ваш сертифікат (як, наприклад, сумнівний GoDaddy), вам слід бігти за пагорби.

Не потрібно платити за сертифікат SSL, і будь-яка компанія, яка робить вигляд, що інакше, відірве вас, як бандайд. Усі хороші веб-хостингові компанії запропонують безкоштовно встановити ваш SSL за допомогою сервісу під назвою “Шифруємо”.

БЕЗКОШТОВНІ РЕКЛАМИ

Кібератаки наростають, і, схоже, незабаром вони не сповільнюються.

Однак, використовуючи веб-хостинг, який пропонує щоденні резервні копії, ви можете переконатися, що навіть якщо ваш веб-сайт націлений на атаку, яка викуповує, ви зможете швидко повернути свій вміст в Інтернет, не пропустивши жодного удару. (Повірте нам, ви НЕ хочете щодня вручну створювати резервні копії свого веб-сайту.)

ПОВЕРНЕННЯ І СПОМОГА

Пробіг, як випливає з назви, – це просто вимір часу, який ваш веб-сайт працює в Інтернеті. Все, що вище 99%, є гідним, і в ідеалі ви хочете хостинг-сервіс, який може надати 99,95% тривалості роботи або вище.

Час простою (знову ж, як випливає з назви) – це показник часу, коли ваш веб-сайт не працює або не може отримати доступ до нього..

Якщо ви хочете зберегти професійний вигляд зі своїми користувачами, це одне з найбільших речей, яких ви хочете уникати. На щастя, якщо ви вибрали одну з послуг, яку ми збираємось рекомендувати, це буде минулим часом, і ви зможете насолоджуватися швидкою швидкістю освітлення, високою безпекою, і номінальний час простою.

ЦЕНТРИ ДАНИХ

Дані центри – це фізичне розташування сервера, який ви будете використовувати. Чим ближче до центрів обробки даних кінцеві користувачі, тим менше відстань інформації доведеться проїхати і тим швидше буде ваш веб-сайт.

Отже, важливо забезпечити, щоб центри обробки даних, якими ви користуєтесь, наближалися до кінцевих користувачів (наприклад, у Торонто чи Монреалі).

Найбільші у світі центри обробки даних

ПІДТРИМКА

Якщо ви не майстер кодування або технічний геній, ти збирається потрібна дивовижна підтримка щоб переконатися, що ваш веб-сайт працює і працює, а також уникнути будь-яких можливих гикавок.

Для тих із вас, хто не має 22 років, щоб розбиратися в FAQ і дивитися довгі відео YouTube, це означає, що вам потрібно хостинг-сервіс, який забезпечує високоякісну цілодобову підтримку клієнтів. Ви хочете уникати будь-яких компаній, які надають підтримку в Індію або пропонують своїм користувачам лише онлайн-квитки чи електронну підтримку.

Спеціальний сервер обійдеться вам у дорогу копійку, тому ви хочете переконатися, що у вас є доступ до чату або через телефонну підтримку, щоб ви могли отримати свої гроші.

БЕЗПЕКА

Якщо ви тип людини, який вважає, що використання широкої кількості надійних паролів для вашої онлайн-діяльності є “непотрібним”, то ця частина, якщо для вас.

Висока якість безпеки сервера буде значно знижують ризик порушення вашого веб-сайту внаслідок DDoS або грубої атаки і допоможе вам гарантувати, що ваші власні неадактичні стандарти безпеки не призведуть до руйнування всієї інтернет-інфраструктури.

Не забудьте вибрати веб-хостинг, який надає вам захист DNS, активний моніторинг веб-сайтів та інші розширені функції безпеки.

З урахуванням всього цього, давайте зануримось у три найкращі спеціалізовані хостингові послуги 2020 року …

Фінальні думки

Хоча присвячений хостинг, безумовно, не для всіх, вищеперелічені сервіси допоможуть розширити бюджет та збільшити максимум інвестицій, щоб ви могли спокійно відпочити, знаючи, що ваш веб-сайт працює з максимальною потужністю.

Хоча є багато інших завзятих хостів, які є “хорошими”, хостинг Канади ми вважаємо за краще рекомендувати лише великим.

Ми сподіваємось, що цей посібник був корисним і, як завжди, якщо у вас є якісь питання, занепокоєння або примхливі зауваження (власне, давайте залишимо це на американських сайтах з огляду хостингу ��)… Не соромтесь залишити їх у розділі коментарів нижче!

FAQ

Яка найкраща спеціалізована хостинг-компанія?

Найкраща спеціалізована хостингова компанія – Kinsta завдяки їх найкращим швидкостям у класі, а також високій безпеці та підтримці клієнтів..

Що присвячений веб-хостингу?

Виділений хостинг – це коли один сервер присвячений одному веб-сайту чи компанії. Це дає можливість усім ресурсам сервера бути доступними для однієї компанії.

Яка різниця між виділеними та не виділеними серверами?

Не виділений хостинг-сервер означає, що ресурси на сервері або серверах, які використовує ваша компанія, поділяються. Виділений сервер дозволяє всі ресурси на сервері бути доступними для однієї компанії або веб-сайту.

Вам також може сподобатися:

 • Кращий веб-сайт Builder

Посилання та кредитні зображення:

 • Snipcart.com
 • ComingSoonWP.com
 • WeeblyTutorials.com
 • Hpc-Asia.com
 • SiteSelection.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author