3 najlepsze firmy hostingowe odsprzedawców dla Kanadyjczyków w 2020 r

Czy prowadzisz agencję zajmującą się tworzeniem lub projektowaniem stron internetowych??

Czy chcesz zarobić dodatkowe 1000 USD miesięcznie, nie robiąc (prawie) żadnej pracy?

Jeśli tak, to chcesz posłuchać.

Nie, nie mówię o jakimś marnym schemacie MLM, który będzie wymagał wstępnej inwestycji w wysokości 2000 USD i spowoduje nieuniknioną alienację wszystkich, których kochasz (przynajmniej… wszystkich, którzy nie chcą kupować twoich badziewi).

Mówię o hosting dla sprzedawców.

I może to być po prostu najfajniejsza rzecz od czasu krojonego chleba (chociaż wciąż jestem zdezorientowany, dlaczego to ma być fajne … to tylko chleb?)

Co to jest hosting dla sprzedawców i dlaczego powinienem się tym przejmować?

Hosting dla sprzedawców to stosunkowo prosta koncepcja, która może przynieść znaczny dochód Twojej agencji cyfrowej przy nominalnym wysiłku.

Oto jak to działa:

Załóżmy, że obecnie masz listę 100 małych klientów witryn, którzy chcą szybkich, niezawodnych i łatwych w użyciu usług hostingowych. Ponieważ już Cię znają, polubią i ufają Ci, ponieważ (miejmy nadzieję) pomogłeś im zaprojektować oszałamiającą i intuicyjną stronę internetową, naturalnie będą bardziej skłonni do zakupu hostingu zamiast korzystania z hosta głównego nurtu.

Udajesz się więc do jednego ze sprzedawców, których mamy zamiar polecić, i kupujesz pakiet hostingu dla sprzedawców, który daje dostęp do 600 GB przepustowości i nieograniczonej liczby domen za jedyne 20 USD miesięcznie.

Następnie możesz iść i zaoferować swoje usługi hostingowe w rozsądnej cenie, powiedzmy, 10 USD / miesiąc (zakładając, że dana strona internetowa wykorzystuje tylko 6 GB przepustowości), co daje łączną kwotę zysk netto w wysokości 980 USD / miesiąc za robienie … no prawie nic.

Całkiem fajnie, prawda?

Tak nam się wydaje.

Aby pomóc Ci rozpocząć wyprawę do świata generowania dochodu pasywnego za pośrednictwem hostingu dla sprzedawców, przygotowaliśmy ten krótki przewodnik, aby pomóc Ci dokładnie określić, czego powinieneś szukać u dostawcy, a także nasze 4 najlepsze rekomendacje dla najlepszego sprzedawcy zastępy niebieskie.

Zanurzmy się.

TL; DR. Jeśli chcesz zacząć od najbardziej przystępnego cenowo pakietu, który nadal zapewni niezawodne czasy działania i prędkości ładowania (oraz wiele dodatkowych gadżetów), możesz użyć Hosting A2.

Jeśli chodzi o hosting dla sprzedawców, A2 oferuje bezkonkurencyjne 80 GB miejsca na dysku, 800 GB przepustowości i dedykowane IP za jedyne 13,99 USD / miesiąc (na czas wstępnej oferty).

Jeśli chcesz uzyskać wszystkie soczyste szczegóły tej rekomendacji lub wolisz skorzystać z innej usługi hostingowej… Po prostu czytaj dalej (co jeszcze zamierzasz zrobić? Spójrz na gify kota)

W każdym razie… Powrót do biznesu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Dobrze…

Od ponad 10 lat sprzedajemy usługi hostingowe naszym klientom (ponad 900 z nich). bardzo był zainteresowany znalezieniem najbardziej przystępnych cenowo i wiarygodnych sprzedawców na rynku.

Ale to nie wszystko.

W ciągu naszej dekady, jako programiści witryn najwyższego poziomu, mieliśmy wyjątkowy dostęp do dużej ilości danych, które po prostu nie są dostępne dla ogółu społeczeństwa. Tutaj możesz zobaczyć śledzenie na żywo. Przeczytaj więcej o naszym 4-etapowym procesie badawczym tutaj.

Rejestrujemy czasy przestojów, prędkości ładowania, interakcje z obsługą klienta i wiele innych przez większą część 9 lat i mieliśmy własne #geniusze kompilują i udostępniają te dane tutaj, abyśmy mogli zapewnić Ci najbardziej bezstronny i dokładny informacje możliwe.

Poza tym jesteśmy Kanadyjczykami. ��

Czego szukać w hostingu dla sprzedawców

Wszyscy dostawcy hostingu odsprzedawcy nie są równi, a najszybszy droga do nieodwołalnie wkurzyć istniejącą bazę klientów i na zawsze stracić zaufanie jest wybranie najtańszego odsprzedawcy, jaki możesz znaleźć, aby zmaksymalizować swoje zyski.

W świecie odsprzedawców i udostępnianego hostingu słowa „tani” i „bzdura” są prawie synonimami… dlatego należy za wszelką cenę omijać opisywane „bezpłatne” witryny hostingowe. Chociaż chcesz się upewnić, że wybrany dostawca jest przystępny cenowo, musisz również upewnić się, że spełnia on następujące kryteria.

Niezawodne przestoje

Prowadzenie witryny nie ma sensu, jeśli dana witryna nie jest wystarczająco długa, aby potencjalni klienci mogli uzyskać dostęp do dowolnej treści.

Musisz mieć pewność, że każdy wybrany przez Ciebie host odsprzedawcy oferuje gwarantowane czasy działania wynoszące co najmniej 99%, dzięki czemu nie będziesz otrzymywać 127 połączeń telefonicznych o 2 nad ranem od niezadowolonych klientów, których witryny przestały działać.

Szybki czas ładowania

Biorąc pod uwagę, że przeciętny użytkownik będzie czekać tylko 3 sekundy na załadowanie strony, zanim zrezygnuje z wyszukiwania i użyje innego zasobu, liczy się szybkość Twojej witryny (i witryn klienta). I to ma duże znaczenie.

Dobrą zasadą jest to, że chcesz, aby każda usługa hostingowa sprzedawcy zapewnić czasy ładowania poniżej 1000 Ms (chociaż usługi, które zalecamy są znacznie szybsze).

Świetna obsługa klienta

Jeśli prowadzisz jedną witrynę, prawdopodobieństwo napotkania jakiegoś problemu lub czkawki wymagającej pomocy przedstawiciela działu obsługi klienta wynosi około 100% (bliżej 114,2%, jeśli jesteśmy dokładni ��). Jeśli odsprzedajesz dziesiątki, a nawet setki pakietów hostingowych, szanse rosną wykładniczo.

Zanim zainwestujesz w jakikolwiek pakiet hostingowy dla sprzedawców, upewnij się, że są skuteczne Całodobowa obsługa klienta na żywo aby pomóc ci w nieuniknionym przypadku, gdy coś pójdzie nie tak.

Możliwość dostosowania

Każdy klient i klient, którego obecnie obsługujesz, będzie miał unikalne potrzeby w zakresie hostingu. Niektóre z nich będą wymagały większej przepustowości niż inne i niektóre będą wymagać specjalnych funkcji i protokołów bezpieczeństwa które nie są standardowe dla większości usług hostingowych.

Tak to jest niezbędne jest, aby wybrany dostawca hostingu odsprzedawcy miał wysoki stopień dostosowania dzięki czemu możesz dostosować każdy pakiet hostingowy swojego klienta do jego konkretnych potrzeb.

Teraz, gdy wiesz, czego szukać w wysokiej jakości dostawcy hostingu dla sprzedawców, zapoznaj się z naszą osobistą rekomendacją. (Ale nie martw się, każdy z tych hostów spełnia lub przekracza wszystkie powyższe kryteria).

3 najlepszych dystrybutorów hostingu w Kanadzie

# 1. Hosting A2

Bogaty w funkcje host WWW / e-mail (z nieznacznie wyższą ceną)

Hosting A2Czas ładowania: 601s
Czas działania: 99,99%
Koszt: 13,19 USD / mies
Przechowywanie: 30 GB
Wsparcie: 24/7 365 Live Chat
Gwarancja zwrotu pieniędzy: tak

W słynnych słowach Charlesa Darwina: „To nie jest najszybszy ani najbardziej niezawodny dostawca usług hostingowych dla sprzedawców, który przetrwał, ale ten, który zapewnia największą wartość za tę cenę”. (Parafrazując tutaj…)

Z naszego doświadczenia wynika, że ​​A2 Hosting nie oferuje najszybszych czasów ładowania ani najbardziej niezawodnych czasów działania zalecanych przez nas hostów, są one bez wątpienia najlepszą wartością za cenę, którą płacisz. Jeśli weźmiesz pod uwagę, że A2 Hosting pozwoli Ci zaoszczędzić około 5 USD miesięcznie w porównaniu z pakietami SiteGround lub Hostgator, niewielka rozbieżność w ich wydajności staje się nominalna.

Ładowanie tylko 13,19 USD / miesiąc dla nowych klientów, Pakiet hostingowy dla dystrybutorów A2 to absolutna kradzież, która zapewni zadowolenie Twoich klientów i pełny portfel.

Oferują one wysoki stopień dostosowania i dostęp do obsługi klienta 24/7/365 który (pomimo naszych najlepszych starań) przez lata okazał się całkowicie nie do zniesienia. Jeśli nie jesteś całkowicie podekscytowany hostingiem sprzedawcy A2, jesteś chroniony przez jego „Gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie”.

# 2. SiteGround

Drugie miejsce i osobisty faworyt

logo sitegroundCzas ładowania: 475s
Czas działania: 99,99%
Koszt: 45 USD / kredyt (dostępne rabaty ilościowe)
Przechowywanie: 10 GB / konto
Wsparcie: 24/7 365 Live Chat
Gwarancja zwrotu pieniędzy: tak

W przeciwieństwie do A2 i HostGator (więcej o nich za sekundę), SiteGround wydaje się czerpać przyjemność z nadmiernego komplikowania inaczej prosta transakcja…

Zamiast płacić z góry za określoną ilość miejsca i przepustowość przy nieograniczonej liczbie kont, SiteGround działa w systemie kredytowym, w którym każdy zakupiony kredyt pozwala skonfigurować nowe konto hostingowe z 10 GB przestrzeni internetowej.

Kredyty zaczynają się od 45 USD rocznie (lub 3,75 USD / miesiąc), ale w zależności od wielkości zakupionych kredytów wynoszą już 42 USD rocznie. Mimo tej zawiłej struktury cenowej SiteGround zapewnia wyjątkowo wysoką jakość usług za rozsądną cenę.

Każde nowe konto hostingowe / kredyt, który kupujesz, jest wyposażony w niezmierzony transfer danych, nieograniczona liczba kont FTP, bezpłatne codzienne kopie zapasowe (prawdziwy ratownik), bezpłatne konta e-mail, i a bezpłatny CDN Cloudflare.

Oprócz wszystkich bonusów, które oferują, SiteGround jest najszybszym i najbardziej niezawodnym sprzedawcą na tej liście z niezwykle szybkim średnim czasem ładowania 475 ms i gwarantowanym czasem pracy wynoszącym 99,99% (co pozwala nam wybaczyć ich mylące ceny jak diabli) ).

Jesteśmy wielkimi fanami SiteGround od dłuższego czasu, a ich usługi hostingowe dla sprzedawców utrzymują znakomitą reputację, którą zbudowali w ciągu ostatniej dekady.

# 3: HostGator

Wyjątkowe funkcje, niefortunna metka

hostgator

Czas ładowania: 657s
Czas działania: 99,99%
Koszt: 19,95 USD / mc
Przechowywanie: 60 GB
Wsparcie: 24/7 365 Live Chat
Gwarancja zwrotu pieniędzy: tak

Chociaż są najdroższym sprzedawcą na tej liście, twierdzimy, że HostGator zapewnia największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki i oferuje wysokiej jakości usługi, które zapewnią Tobie i Twoim klientom zadowolenie jak szynka przez wiele lat (nigdy nie zrozumiałem tej analogii ). ����

Chociaż oferują one 99,99% gwarancji nieprzerwanej pracy (jak wszystkie inne hosty na tej liście) i czas ładowania 657 ms, gdzie HostGator naprawdę błyszczy, to mnóstwo dodatkowych funkcji i bonusów, które oferują nowym klientom.

Nieograniczone konta e-mail? Czek. ✅

Niesprawdzone domeny, subdomeny i konta FTP? Czek. ✅

Niezwykle dobra obsługa klienta, bezproblemowa gwarancja zwrotu pieniędzy, i mnóstwo funkcji bezpieczeństwa? Sprawdź, sprawdź i sprawdź roony! ✅ ✅ ✅

Po wielu latach używania i sprawdzania HostGator, z łatwością są jednym z naszych ulubionych dostawców hostingu dla sprzedawców wszechczasów i trudno będzie ci znaleźć tańszą i bardziej niezawodną usługę (zaufaj nam, szukaliśmy).

Końcowe przemyślenia

Chociaż oferowanie pakietów hostingowych odsprzedawcom istniejącym klientom może okazać się trudniejsze niż można się początkowo spodziewać, jest to doskonały sposób na wygenerowanie spójny i przewidywalny dochód pasywny… Bez uczenia się nowych, szalonych umiejętności kodowania, inwestowania w nieruchomości lub nurkowania w złożonym świecie kryptowalut.

A jeśli zdecydujesz się wskoczyć w świat resellerów, którzy zajmują się headfirstem, to odważę się, że spróbujesz znaleźć lepszego dostawcę niż ten, który tutaj poleciliśmy.

Jak zawsze, przed podjęciem ostatecznej decyzji należy przeprowadzić własne badania i przeprowadzić należytą staranność, a jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub wątpliwości, możesz je upuścić poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jako możliwie najszybciej.

Mam nadzieję, że to pomogło, teraz idź i zacznij odsprzedawać niektóre pakiety hostingowe!

Może Ci się spodobać:

  • Najlepszy hosting
  • Najlepszy kreator stron internetowych
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author