3 найкращих хостингових компаній-реселерів для канадців у 2020 році

У вас працює агентство з розробки веб-сайтів чи дизайну?

Ви хочете заробити ще $ 1000 + / місяць, роблячи (майже) жодну роботу?

Якщо так, то ви захочете слухати.

Ні, я не говорю про якусь примхливу схему MLM, яка вимагатиме вкладення 2000 доларів США і призведе до неминучого відчуження всіх, хто вам дорогий (принаймні … всіх, хто не хоче купувати ваше лайно).

Я говорю про посередницький хостинг.

І це може бути найкрутіша річ з нарізаного хліба (хоча я все ще плутаюсь, чому це повинно бути круто … це просто хліб?)

Що таке хостинг для торговельних посередників і чому я повинен дбати?

Хостинг для торговельних посередників – це досить проста концепція, яка може принести значну кількість доходу вашому цифровому агентству за номінальне зусилля.

Ось як це працює:

Скажімо, на даний момент у вас є список із 100 невеликих клієнтів веб-сайтів, які хочуть швидких, надійних та зручних у користуванні веб-хостингових послуг. Оскільки вони вже знають, як, і вам довіряють, оскільки ви (сподіваємось) допомогли їм розробити приголомшливий та інтуїтивно зрозумілий веб-сайт, вони, природно, будуть більш схильні купувати хостинг, а не використовувати основний хост.

Отже, ви переходите до одного з торгових посередників, який ми збираємось рекомендувати, і ви купуєте пакет хостингу для реселерів, який надає вам доступ до 600 ГБ пропускної здатності та необмежену кількість доменів лише за 20 доларів на місяць.

Потім ви можете зайти і запропонувати свої послуги хостингу за розумною ціною, скажімо, 10 доларів США на місяць (якщо припустимо, що веб-сайт використовує лише 6 ГБ пропускної здатності), заробляючи в цілому чистий прибуток у розмірі 980 доларів на місяць за виконання… ну майже нічого.

Досить круто, правда?

Ми так думаємо.

І щоб допомогти вам почати свій шлях у світ отримання пасивного доходу за допомогою хостингу реселерів, ми склали цей короткий посібник, який допоможе вам точно визначити, що вам слід шукати у постачальника торгових посередників, а також наші 4 найкращі рекомендації щодо найкращого продавця господарів.

Зануримось.

TL; DR. Якщо ви хочете розпочати роботу з найдоступнішим пакетом, який все ще забезпечить надійний час роботи та швидкість завантаження (та багато зайвих смаколиків), тоді вам потрібно скористатися А2 хостинг.

Що стосується хостингу для реселерів, A2 пропонує неперевершені 80 Гб дискового простору, 800 ГБ пропускної здатності та виділений IP лише 13,99 дол. США на місяць (протягом тривалості вступної пропозиції).

Якщо ви хочете, щоб усі ці соковиті деталі стояли за цією рекомендацією, або ви хочете скористатися іншим хостинговим сервісом … Тоді просто продовжуйте читати (що ще ви збираєтеся робити? Подивіться на коти-gif)

У будь-якому випадку … Повернутися до справи.

Чому варто нам довіряти??

Добре…

Ми продаємо хостингові послуги власним клієнтам (їх понад 900) вже більше десяти років і маємо дуже зацікавлений у пошуку найбільш доступних та надійних торгових посередників на ринку.

Але це ще не все.

Під час нашого десятиліття, як розробники веб-сайтів вищого рівня, ми мали унікальний доступ до великої кількості даних, які просто недоступні для широкої громадськості. Ви можете відстежувати пряме відстеження тут. Детальніше про наш 4-етапний процес дослідження тут.

Ми фіксували час роботи, швидкість завантаження, взаємодію з обслуговуванням клієнтів та інше протягом більшої частини 9 років, і у нас були власні #geniuses збирати та ділитися цими даними тут, щоб ми могли надати вам найбільш неупереджені та точні можлива інформація.

Крім того, ми канадці. ��

Що шукати у веб-хості посередника

Всі постачальники хостинг-провайдерів створюються не однаково, а найшвидший спосіб безповоротно піклуйтеся про свою існуючу клієнтську базу і назавжди втратите довіру це вибрати найдешевшого торговельного посередника, який ви можете знайти, щоб отримати максимальний прибуток.

У світі торговельних посередників та спільного веб-хостингу слова “дешево” та “лайно” в значній мірі синонімічні … саме тому варто уникати самостійно описаних “безкоштовних” сайтів хостингу за будь-яку ціну. Хоча ви хочете переконатися, що вибраний постачальник послуг є доступним, ви також хочете переконатися, що вони відповідають наступним критеріям.

Надійні Uptimes

Немає сенсу керувати веб-сайтом, якщо відповідний веб-сайт недостатньо довго в Інтернеті, щоб потенційні клієнти могли фактично отримувати доступ до будь-якого вашого вмісту.

Ви хочете бути впевнені, що будь-який хостинг-реселлер, який ви обрали, пропонує гарантовані тривалість часу не менше 99%, щоб не отримувати 127 телефонних дзвінків о 14:00 від незадоволеного клієнта, чиї веб-сайти більше не працюють..

Швидкий час завантаження

Враховуючи, що середній користувач чекатиме лише 3 секунди для завантаження веб-сайту, перш ніж відмовитись від пошуку та використання іншого ресурсу, швидкість вашого веб-сайту (та веб-сайтів вашого клієнта) має значення. І це має велике значення.

Хорошим правилом є те, що ви хочете, щоб будь-який посередницький хостинг-сервіс забезпечують час завантаження менше 1000 мс (хоча послуги, які ми рекомендуємо, набагато швидше, ніж це).

Відмінна підтримка клієнтів

Якщо ви користуєтесь одним веб-сайтом, шанс зустріти якусь проблему чи іконку, яка потребує допомоги представника служби підтримки клієнтів, коливається приблизно на 100% (ближче до 114,2%, якщо ми точні ��). Якщо ви продаєте десятки або навіть сотні пакетів хостингу, ці шанси збільшуються в експоненціальному масштабі.

Перш ніж інвестувати будь-який пакет хостингових посередників, ви хочете переконатися, що вони є ефективними 24/7 жива підтримка клієнтів щоб допомогти вам у неминучій ситуації, коли щось піде не так.

Налаштування

Кожен клієнт та клієнт, якого ви зараз обслуговуєте, матимуть унікальні потреби в хостингу. Деяким з них знадобиться більше пропускної здатності, ніж інші для деяких потрібні особливі функції та протоколи безпеки які не є стандартними для більшості хостингових послуг.

Таким чином, це Важливо, щоб обраний вами постачальник хостингу мав високу ступінь налаштування так що ви можете налаштувати кожен із пакунків хостингу свого клієнта під його конкретні потреби.

Тепер, коли ви знаєте, що шукати у високоякісного постачальника хостинг-реселлерів, давайте поглибимося в наші особисті рекомендації. (Не хвилюйтесь, кожен з цих веб-хостів відповідає або перевершує всі вищеперелічені критерії.)

ТОП-3 хостинг-реселерів у Канаді

№1. А2 хостинг

Хост із багатим веб-сайтом / електронною поштою (з трохи вищою ціною)

А2 хостингЧас завантаження: 601-ті
Пробіг: 99,99%
Вартість: 13,19 дол. / Міс
Зберігання: 30 ГБ
Підтримка: 24/7 365 Живий чат
Гарантія повернення грошей: Так

Зі відомих слів Чарльза Дарвіна: «Виживає не найшвидший чи найнадійніший постачальник послуг хостингових посередників, а той, хто забезпечує найбільшу ціну для ціни». (Перефразовуючи тут…)

На наш досвід, A2 хостинг не пропонує найшвидший час завантаження або найнадійніший час роботи наших рекомендованих хостів, вони, без сумніву, є найкращим співвідношенням ціни, яку ви платите. Якщо ви вважаєте, що хостинг A2 допоможе вам заощадити приблизно 5 доларів на місяць за пакети SiteGround або Hostgator, незначна невідповідність їх продуктивності стає номінальною.

Зарядка лише 13,19 дол. / місяць для нових клієнтів, Пакет хостингу для торговельних посередників A2 – це абсолютна крадіжка, яка дозволить задовольнити клієнтів та наповнити ваш гаманець.

Вони пропонують високий ступінь налаштування та доступ до служби підтримки клієнтів 24/7/365 який (незважаючи на всі наші зусилля) виявився за ці роки цілком незгорлим. Якщо ви не в захваті від посередницького хостингу A2, ви захищені їхньою гарантією повернення грошей у будь-який час..

№2. SiteGround

Підбіг та особистий фаворит

siteground-логотипЧас завантаження: 475с
Пробіг: 99,99%
Вартість: 45 доларів США / кредит (доступні обсяги знижок)
Зберігання: 10 Гб / рахунок
Підтримка: 24/7 365 Живий чат
Гарантія повернення грошей: Так

На відміну від A2 та HostGator (детальніше про них за секунду), SiteGround, здається, отримує перекручене задоволення від надмірного ускладнення інакше проста угода…

Замість того, щоб платити за встановлений обсяг пам’яті та пропускну спроможність з необмеженою кількістю облікових записів, SiteGround працює в кредитній системі, де кожен придбаний вами кредит дозволяє налаштувати новий хостинг-акаунт з 10 Гб веб-простору.

Кредити починаються з 45 доларів на рік (або 3,75 долара на місяць), але, залежно від обсягу придбаних вами кредитів, вони становлять не менше 42 доларів на рік. Незважаючи на цю загальновизнану структуру ціноутворення, SiteGround забезпечує надзвичайно високу якість послуг за розумною ціною.

Кожен новий обліковий запис / кредит, який ви купуєте, оснащений необмеженою передачею даних, необмежений обліковий запис FTP, безкоштовні щоденні резервні копії (справжній рятівник), безкоштовні акаунти електронної пошти, і а безкоштовно Cloudflare CDN.

На додаток до всіх бонусних пропозицій, які вони пропонують, SiteGround – це найшвидший і найнадійніший реселлер у цьому списку із надзвичайно швидким середнім часом завантаження 475 мс та гарантованим режимом роботи 99,99% (що дозволяє нам пробачити їх заплутане ціноутворення ).

Ми довгий час були великими фанатами шанувальників SiteGround, а їхні хостинг-сервери для реселлерів підтримують репутацію стерлінгів, яку вони створили за останнє десятиліття.

№3: HostGator

Виняткові особливості, Невдале цінник

хостгатор

Час завантаження: 657с
Пробіг: 99,99%
Вартість: $ 19,95 / міс
Зберігання: 60 Гб
Підтримка: 24/7 365 Живий чат
Гарантія повернення грошей: Так

Хоча вони є найдорожчим торговим посередником у цьому списку, ми б стверджували, що HostGator забезпечує найбільший удар за ваш долар і пропонує високоякісні послуги, які будуть тримати вас і ваших клієнтів щасливими на довгі роки (я ніколи не розумів цієї аналогії ). ����

Хоча вони пропонують 99,99% гарантії безперервного часу (як і всі інші хости в цьому списку) та час завантаження 657 мс, коли HostGator справді світить, – це велика кількість додаткових функцій та бонусних вигод, які вони пропонують новим клієнтам.

Необмежений облік електронної пошти? Перевірити. ✅

Немеровані домени, субдомени та облікові записи FTP? Перевірити. ✅

Розумно хороша підтримка клієнтів, гарантія повернення грошей без клопоту, і цілий ряд функцій безпеки? Перевірка, перевірка та чек-роуні! ✅ ✅ ✅

Після використання та перегляду HostGator протягом багатьох років вони легко є одним з наших улюблених постачальників хостинг-реселлерів усіх часів, і вам буде важко знайти більш доступну та надійну послугу там (повірте, ми подивилися).

Фінальні думки

Хоча пропонування пакетів хостингу для реселлерів існуючим клієнтам може виявитись складнішим, ніж ви спочатку очікували, це відмінний спосіб генерувати послідовний і передбачуваний пасивний дохід… Не вивчаючи нової божевільної навички кодування, вкладаючи гроші в нерухомість або занурюючись у складний світ криптовалют.

І якщо ви вирішили перейти у світ посередницьких організацій, що проводять голову, тоді я потрійнусь, ви спробуєте знайти кращого постачальника, ніж той, який ми рекомендували тут.

Як завжди, перед тим, як прийняти остаточне рішення, обов’язково проведіть власне дослідження та проведіть свою належну ретельність, і якщо у вас виникнуть запитання, коментарі чи занепокоєння, не соромтесь опустити їх нижче, і ми повернемось до вас як якомога швидше.

Сподіваюся, що це допомогло, зараз вийдіть і почніть перепродавати деякі пакети хостингу!

Вам також може сподобатися:

  • Кращий веб-хостинг
  • Кращий веб-сайт Builder
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author