15 najlepszych generatorów domen na 2020 r. |

Wybór nazwy domeny nie jest łatwy. Chcesz adres strony internetowej, który będzie zarówno niezapomniany, jak i znaczący, jednocześnie opisując, na czym polega Twoja marka. Ale nawet po wymyśleniu czegoś chwytliwego i godnego swojej marki może się okazać, że domena .com jest już zajęta. To tylko prowadzi cię z powrotem do deski kreślarskiej, co oznacza więcej bólów głowy.

Ale nie trzeba długo czekać na wymyślenie świetnej nazwy domeny, która jest już dostępna. Wypróbuj jeden z 15 najpopularniejszych generatorów domen, które nie są wymienione w określonej kolejności, i zaoszczędź sobie czasu.

Jeśli nie masz jeszcze nazwy domeny, możesz ją uzyskać poniżej:

 • Domain.com (koszt domeny: 9,99 USD na 1 rok – użyj kuponu „HOSTFACTS”, aby uzyskać 20% zniżki od pierwszego zakupu)
 • Znajdź innych rejestratorów domen tutaj.

15 najlepszych darmowych generatorów nazw domen

# 1 HostPapa

Generator nazw domen HostPapa

HostPapa jest znany głównie z usług hostingowych, ale pomaga także użytkownikom w znajdowaniu i przenoszeniu nazw domen. Nie ma generatora nazw domen jako takiego, ale jeśli szukasz poszukiwanej nazwy domeny lub słowa kluczowego przy ich wyszukiwaniu domeny, HostPapa poinformuje cię, czy jest dostępna, a także otrzymasz setki alternatywnych (podstawowych, krajowych -specyficzne, premium) nazwy domen i różne rozszerzenia do wyboru.

# 2 Namecheap

Generator nazw domen NameCheap

Namecheap pomaga znaleźć nazwę domeny firmy za pomocą generatora o nazwie Tryb bestii. Najpierw zacznij od wprowadzenia do 5000 domen lub słów kluczowych. Następnie wybierz rodzaj TLD, które chcesz uwzględnić w wyszukiwaniu. Możesz dodać swoje preferencje według kategorii lub wybrać wszystkie dostępne TLD. Tryb bestii ma również wiele filtrów, które zawężają wyniki wyszukiwania, na przykład:

 • Przedział cenowy
 • Użyj włamania do domeny
 • Upuść ostatnią samogłoskę
 • Liczba mnoga rzeczowników
 • Pokaż domeny premium
 • Ukryj niedostępne domeny

Generator Namecheap pozwala także dodawać prefiksy / sufiksy, które sugerują alternatywy dla już zarejestrowanych lub drogich domen. Ogólnie rzecz biorąc, generator Namecheap jest doskonałym narzędziem do znalezienia odpowiedniej nazwy domeny dla Twojej firmy.

# 3 Lean Domain Search

generator Lean Domain

Zacznij od jednego słowa kluczowego, a następnie wyszukaj opcje domeny w Lean Domain Search. Twoje wyniki wyszukiwania pokażą setki, jeśli nie tysiące, pomysłów na nazwy domen. Wszystkie wyniki są dostępne dla domen .com. Za pomocą tego narzędzia możesz także:

 • Filtruj alfabetycznie, według długości lub popularności
 • Zapisz swoje ulubione nazwy domen
 • Śledź historię wyszukiwania
 • Udostępnij swoje wyniki wyszukiwania
 • Natychmiast szukaj swoich pomysłów, aby sprawdzić, czy są dostępne

Jeśli masz pomysł na słowa kluczowe, których chcesz użyć, ale potrzebujesz świeżych pomysłów na pełną domenę, jest to narzędzie do użycia. Ilekroć próbujemy wymyślić pomysły na nazwy domen, Lean Domain Search jest pierwszą witryną do odwiedzenia.

# 4 Bust a Name

zniszczyć generator nazw domen

Bust a Name ma wiele narzędzi do filtrowania, które pomogą Ci znaleźć nazwę domeny wysokiej jakości, która spełnia Twoje specyficzne potrzeby. Zacznij od filtrowania słów kluczowych, a następnie wybierz opcje takie jak „zaczyna się” lub „kończy się” słowem kluczowym. Następnie odfiltruj według naturalnego wyglądu domen i wybierz limit postaci. Możesz także wyświetlać pobrane domeny, a także filtrować według rozszerzeń, takich jak .com, .net i .org. U dołu strony zobaczysz także propozycje podobnych słów kluczowych do wypróbowania.

Jeśli nie masz na myśli słowa kluczowego, wypróbuj przycisk „Utwórz losową domenę”, aby wywołać pomysły lub zdobyć dostępną nazwę. Jeśli znajdziesz domenę, którą lubisz, zapisz ją na później lub kup za pośrednictwem linków do rejestratorów domen, takich jak GoDaddy i Namecheap. Możesz także uruchomić wyszukiwanie domen na stronie, jeśli nazwa, którą masz na myśli, jest dostępna.

# 5 Shopify Business Name Generator

Generator nazw firm ShopifyChociaż nazwa narzędzia sugeruje, że służy ona tylko do generowania nazw firm, Generator nazw firm Shopify faktycznie udostępnia dostępne pomysły na nazwy domen. Zacznij od wybrania słowa kluczowego, które ma zawierać Twoja domena, a otrzymasz setki sugestii. Mimo że witryna zachęca do utworzenia sklepu Shopify przy użyciu sugerowanej nazwy domeny, możesz kupić adres internetowy w innym miejscu. Sugestie używają rozszerzenia .com.

# 6 Nameboy

Generator domen Nameboy

Nameboy pomaga znaleźć dostępne nazwy domen na podstawie wybranych słów kluczowych. Wprowadź maksymalnie dwa słowa kluczowe, a Nameboy natychmiast wyświetli listę sugerowanych nazw domen. Ich wykresy ułatwiają określenie, które rozszerzenia są brane, a które nadal można zaczepić. Na przykład, nawet jeśli hostfacts.com jest zajęty, inni użytkownicy mogą nadal kupić HostingFacts.net.

Możesz także zobaczyć, które nazwy domen są dostępne do odsprzedaży, a także zezwalać na dzielenie się sugestiami lub rymowanie słów kluczowych. To narzędzie działa dobrze, jeśli wiesz, jakich słów kluczowych chcesz użyć, ale szukasz sugestii dotyczących różnych jego odmian.

# 7 NameStall

Generator nazw domen

NameStall oferuje różnorodne narzędzia pomocne w wyszukiwaniu domen. Zacznij od narzędzia do generowania nazw domen, które pomoże Ci wyszukiwać według słów kluczowych i innych filtrów, w tym:

 • Części mowy
 • Popularne słowa kluczowe
 • Podstawowe angielskie słowa
 • Kategorie branżowe

Możesz również wybrać, czy chcesz, aby słowo kluczowe było na początku lub na końcu domeny, czy też chcesz dodać myślnik do adresu internetowego. Na koniec wybierz rozszerzenia, według których chcesz filtrować. Otrzymasz listę opcji, które zostały wykonane i nie zostały jeszcze zarejestrowane. Kliknij link „zarejestruj się” obok tego, który chcesz wybrać.

NameStall zawiera również podobne narzędzie do sugerowania nazw domen, a także narzędzie do natychmiastowego wyszukiwania domen, listę nazw domen z marką oraz narzędzie do wyszukiwania słów kluczowych o wysokiej wartości.

# 8 Domain Puzzler

DomainpuzzlerDomain Puzzler to proste narzędzie z wieloma opcjami. Zacznij od wersji „łatwej” i wstaw idealne słowa kluczowe, wybierz rozszerzenia domen i szukaj pomysłów. Fajną rzeczą w tym generatorze nazw domen jest to, że możesz dołączyć wiele słów kluczowych, a nie tylko jedno lub dwa, podobnie jak inne narzędzia z tej listy, i połączy słowa kluczowe w różne odmiany. Dodaj wyniki do listy ulubionych lub spróbuj bardziej zaawansowanego wyszukiwania. Możesz także użyć tego narzędzia do porównania rankingu stron różnych nazw domen.

# 9 Nazwa Mesh

NameMesh

Name Mesh działa dobrze, gdy masz na myśli kilka słów kluczowych. Wybierz 2-3 słowa kluczowe i wprowadź je w polu wyszukiwania. Następnie wygeneruj swoją listę! Narzędzie dostarczy pomysły oparte na kategoriach takich jak:

 • Wspólny
 • Nowy
 • Krótki
 • Podobny
 • SEO

Po wyszukaniu słów kluczowych możesz filtrować wyniki na podstawie rozszerzenia domeny, niezarejestrowanych domen i maksymalnej długości. Siatka nazw sugeruje również inne wyszukiwania słów kluczowych.

# 10 Domeny Bot

generator domainsbot

Domains Bot to zarówno narzędzie do sugerowania domen, jak i narzędzie do wyszukiwania domen. Zacznij od wyszukiwania słowa kluczowego, a znajdziesz dostępne pomysły na podstawie tego słowa kluczowego, połączonych słów kluczowych lub podobnych słów kluczowych. W przeciwnym razie wyszukaj żądaną nazwę domeny. Jeśli jest dostępny, możesz dokonać zakupu poprzez linki do różnych rejestratorów domen. Zobaczysz także sugestie dotyczące podobnych nazw domen. Filtruj według rozszerzenia i języka lub dodaj własne synonimy, prefiksy lub sufiksy.

# 11 Panabee

generator domen panabee

Panabee to narzędzie do wyszukiwania nazw domen, generator nazw biznesowych i generator nazw domen. Zacznij od dwóch słów kluczowych i wyszukaj sugestie dotyczące nazwy domeny. Jeśli wybierzesz żądaną nazwę domeny, możesz odwiedzić GoDaddy, gdzie możesz zobaczyć inne dostępne rozszerzenia domeny.

Jeśli nie podoba Ci się to, co widzisz, Panabee dostarczy powiązane hasła, które możesz wyszukać. Oprócz wyświetlania dostępnych nazw domen Panabee pokazuje również, czy idealna nazwa domeny jest używana jako nazwa użytkownika mediów społecznościowych.

# 12 Name Station

NameStation

Rozpocznij pracę z Name Station, zakładając darmowe konto, które możesz zrobić, używając swojego konta e-mail lub konta Facebook. Za pomocą tego narzędzia uzyskasz dostęp do:

 • Generatory nazw domen
 • Sprawdzanie dostępności natychmiastowej
 • Konkursy z nazwiskami publicznymi
 • Propozycje słów kluczowych

Filtruj według rozszerzenia, długości nazwy i innych kryteriów. Jeśli nie masz pomysłów na słowa kluczowe, spróbuj poszukać pomysłów w swojej branży. Witryna może być oglądana w TechCrunch, Mashable, SEOMoz i innych, więc warto to sprawdzić.

# 13 Natychmiastowe wyszukiwanie domen

Natychmiastowe wyszukiwanie domen

Natychmiastowe wyszukiwanie domen to narzędzie, które działa dobrze, jeśli masz już na myśli nazwę domeny. Zacznij od wpisania swojego pomysłu, a to narzędzie powie ci, czy zostało zrealizowane, czy nie. Jeśli tak, zasugerują alternatywy, które są obecnie dostępne. Powiadomią Cię również, które z nich zostaną wystawione na aukcję. Możesz dokonać zakupu za pomocą linków na stronie, które zabiorą Cię bezpośrednio do GoDaddy, aby dokończyć zakup. Jeśli domena zostanie przejęta, możesz użyć linków, aby sprawdzić, kto jest właścicielem witryny, lub zatrudnić agenta, który pomoże Ci złożyć ofertę w tej domenie.

# 14 Chcę moje imię

IWantMyName

Chcę, aby moja nazwa była podobna do Instant Domain Search, ponieważ działa najlepiej, jeśli masz już na myśli nazwę. Wpisz żądany adres, a I Want My Name poinformuje Cię, czy jest do zdobycia. Jeśli nie, pokażą Ci alternatywne opcje i ich ceny. Możesz także filtrować, ukrywając niedostępne domeny.

# 15 Maniacy Webhostingu

generator nazw maniaków webhosting

Webhosting Geeks to narzędzie do generowania nazw, które pomaga znaleźć unikalną nazwę dla Twojej firmy. Możesz dodać kilka słów kluczowych do paska wyszukiwania i dodać filtry, aby uzyskać bardziej szczegółowe wyniki. Na przykład możesz wybrać, gdzie ma zostać umieszczona nazwa Twojej firmy – na początku, w środku lub na końcu domeny. Możesz także ustawić limit długości domeny (5-30 liter). Webhosting Geeks daje ci możliwość wyszukiwania z dostępnych nazw domen .com, .net, .org, .us, .ca, .au i .co.uk.

Przy pomocy tych 15 generatorów nazw domen nie powinno być problemu z wymyśleniem dostępnej nazwy domeny, która dobrze opisuje Twoją firmę. Czy coś przeoczyliśmy? Pozostaw komentarz poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author