15 кращих генераторів доменів до 2020 року |

Вибрати доменне ім’я непросто. Ви хочете, щоб адреса веб-сайту була пам’ятною та значущою, одночасно описуючи, про що йдеться у вашому бренді. Але навіть після того, як ви придумаєте щось цікаве і гідне свого бренду, ви можете виявити, що домен .com вже прийнятий. Це лише поверне вас до дошки для малювання, що означає більше головних болів.

Але не потрібно вічно придумувати чудове доменне ім’я, яке вже доступне. Спробуйте один з цих топ-15 генераторів доменів, перелічених не в конкретному порядку, і заощадите собі волосся.

Якщо у вас ще немає доменного імені, ви можете отримати його нижче:

 • Domain.com (вартість домену: 9,99 дол. США протягом 1 року – використовуйте купон “HOSTFACTS”, щоб отримати 20% знижки від першої покупки)
 • Знайдіть інших реєстраторів доменів тут.

15 кращих безкоштовних генераторів доменних імен

№1 HostPapa

Генератор доменних імен HostPapa

HostPapa здебільшого відомий своїми веб-хостинговими послугами, але також допомагає користувачам знаходити та переносити доменні імена. Він не має генератора доменних імен сам по собі, але якщо ви шукаєте потрібне ім’я домену або ключове слово за допомогою їх пошуку в домені, HostPapa повідомить вам про його доступність, а також вам дадуть сотні альтернативних варіантів (основна країна -специфічні, преміальні) доменні імена та різні розширення на вибір.

№2 Іменна книга

Генератор доменних імен NameCheap

Інструмент Nameche допоможе вам знайти доменне ім’я вашої компанії за допомогою генератора, який називається Beast Mode. Спочатку почніть з введення до 5000 доменів або ключових слів. Потім виберіть тип TLD, який ви хочете включити у свій пошук. Ви можете або додати свої налаштування за категоріями, або вибрати всі наявні TLD. У режимі Beast також є багато фільтрів, щоб звузити результати пошуку, наприклад:

 • Діапазон цін
 • Використовуйте Hack Domain
 • Опустити останній голосний
 • Плюралізуйте іменники
 • Показати преміальні домени
 • Сховати недоступні домени

Генератор Namecheap також дозволяє додавати префікси / суфікси, які пропонуватимуть альтернативи вже зареєстрованим або доменним коштам. Загалом генератор Namecheap – прекрасний інструмент для пошуку відповідного доменного імені для вашого бізнесу.

№3 Lean Search Domain

генератор пісного домену

Почніть з одного ключового слова, а потім знайдіть параметри домену в Lean Search Domain. У результатах пошуку відобразяться сотні, якщо не тисячі ідей доменних імен. Усі результати доступні для .com доменів. За допомогою цього інструменту ви також можете:

 • Фільтруйте в алфавітному порядку, за довжиною або за популярністю
 • Збережіть улюблені доменні імена
 • Відстежуйте історію пошуку
 • Поділіться результатами пошуку
 • Миттєво шукайте власні ідеї, щоб дізнатись, чи вони доступні

Якщо у вас є ідея ключових слів, які ви хочете використовувати, але вам потрібні кілька свіжих ідей для повного домену, це інструмент для використання. Кожен раз, коли ми намагаємося придумати ідеї доменних імен, Lean Search Domain – це перший сайт, який відвідують.

# 4 Набір бюста

бюст генератора доменних імен імені

Bust a Name має численні інструменти фільтрації, які допоможуть вам знайти якісне доменне ім’я, яке відповідає вашим конкретним потребам. Почніть з фільтрації за ключовими словами, а потім виберіть такі параметри, як “починається” або “закінчується” ключовим словом. Потім відфільтруйте те, наскільки природно ви хочете виглядати домени, і виберіть обмеження кількості персонажів. Ви також можете відображати взяті домени, а також фільтрувати за допомогою розширень, таких як .com, .net та .org. Унизу сторінки ви також побачите пропозиції щодо подібних ключових слів.

Якщо у вас немає ключового слова на увазі, спробуйте кнопку “Зробити випадковий домен”, щоб розкрити ідеї або назбирати доступне ім’я. Якщо ви знайдете домен, який вам сподобався, збережіть його на потім або придбайте за допомогою посилань на реєстраторів доменів, таких як GoDaddy та Namecheap. Ви також можете запустити пошук домену на сайті, якщо доступне ім’я, яке ви маєте на увазі.

№5 Shopify Генератор імен компанії

Опікуйте генератор імен компаніїХоча назва інструменту говорить про те, що він призначений лише для створення імен компаній, Shopify’s Generator Business Generator фактично пропонує доступні ідеї доменних імен. Почніть з вибору ключового слова, яке потрібно включити у ваш домен, і ви отримаєте сотні пропозицій. Хоча сайт пропонує вам створити магазин Shopify, використовуючи ім’я домену, яке вони запропонували, ви можете зайти в інше місце, щоб придбати веб-адресу. У пропозиціях використовується розширення .com.

№ 6 Ім’ябоя

Генератор доменних імен

Nameboy допомагає вам знайти доступні доменні імена на основі вибраних ключових слів. Введіть до двох ключових слів, і Nameboy негайно доставить список запропонованих імен домену. Їх діаграми дозволяють легко визначити, які розширення взяті та які ще можна обробляти. Наприклад, незважаючи на те, що розміщено hostingfacts.com, інші користувачі все ще можуть придбати HostingFacts.net.

Ви також можете побачити, які доменні імена доступні для перепродажу, а також дозволити дефісні пропозиції або римувати ключові слова. Цей інструмент добре працює, якщо ви вже маєте уявлення про те, які ключові слова ви хочете використовувати, але шукаєте пропозиції щодо різних його варіантів.

# 7 NameStall

генератор доменних імен namestall

NameStall пропонує різноманітні інструменти, які допоможуть вам у пошуку домену. Почніть з інструменту генератора доменних імен, який допоможе вам здійснити пошук за ключовими словами та іншими фільтрами, включаючи:

 • Частини мови
 • Популярні ключові слова
 • Основні англійські слова
 • Галузеві категорії

Ви також можете вибрати, чи потрібно ключове слово на початку або в кінці вашого домену або ви хочете дефіс у своїй веб-адресі. Нарешті, виберіть розширення, за якими хочете відфільтрувати. Ви отримаєте список варіантів, які прийняті та ще не зареєстровані. Клацніть посилання «зареєструватись» поруч із тим, яке вам подобається.

NameStall також має аналогічний інструмент для підбору доменних імен, а також інструмент миттєвого пошуку домену, розбірливий список доменних імен та високооплачуваний інструмент пошуку ключових слів.

№ 8 Домен Puzzler

domainpuzzlerДомен Puzzler – це простий інструмент з безліччю варіантів. Почніть з легкої версії та вставте ідеальні ключові слова, виберіть розширення домену та шукайте ідеї. Класна річ у цьому генераторі доменних імен – це те, що ви можете включити численні ключові слова на відміну від одного-двох, як інші інструменти у цьому списку, і він поєднає ваші ключові слова у різних варіаціях. Додайте результати до списку обраних або спробуйте розширений пошук. Ви також можете скористатися інструментом для порівняння рейтингу сторінок різних доменних імен.

№ 9 Ім’я Mesh

NameMesh

Ім’я Mesh добре працює, якщо ви маєте на увазі кілька ключових слів. Виберіть 2-3 ключові слова та введіть їх у поле пошуку. Потім генеруйте свій список! Інструмент надасть ідеї на основі таких категорій, як:

 • Поширені
 • Нові
 • Короткий
 • Подібні
 • SEO

Після пошуку ваших ключових слів ви можете відфільтрувати результати на основі розширення домену, незареєстрованих доменів та максимальної довжини. Ім’я Mesh також запропонує вам шукати інші ключові слова.

# 10 Домен Бот

генератор domeinsbot

Домен Bot – це як інструмент для створення домену, так і інструмент пошуку домену. Почніть з пошуку ключового слова, і ви знайдете доступні ідеї на основі цього ключового слова, комбінованих або подібних ключових слів. В іншому випадку знайдіть потрібне доменне ім’я. Якщо це доступно, ви можете придбати за допомогою посилань на різні реєстратори домену. Ви також побачите пропозиції щодо подібних доменних імен. Фільтруйте за розширенням та мовою або додайте власні синоніми, префікси чи суфікси.

№11 Panabee

генератор домену panabee

Panabee – це інструмент пошуку доменних імен, генератор імен компанії та генератор доменних імен. Почніть з двох ключових слів і знайдіть пропозиції щодо доменних імен. Якщо потрібне ім’я домену прийнято, ви можете відвідати GoDaddy, де ви можете переглянути інші доступні розширення домену.

Якщо вам не сподобається те, що ви бачите, Panabee доставить відповідні терміни, які ви можете шукати. Окрім показу доступних імен домену, Panabee також показує, чи використовується ваше ідеальне доменне ім’я як ім’я користувача соціальних мереж.

№ 12 Назва станції

NameStation

Почніть роботу з Name Station, зареєструвавшись на безкоштовний акаунт, який ви можете зробити, використовуючи електронну пошту чи обліковий запис Facebook. За допомогою цього інструменту ви отримаєте доступ до:

 • Генератори доменних імен
 • Миттєва перевірка наявності
 • Конкурси публічних назв
 • Пропозиції щодо ключових слів

Фільтр на основі розширення, довжини імені тощо. Якщо у вас немає ідей для ключових слів, спробуйте пошукати ідеї у своїй галузі. Сайт може похвалитися тим, що його бачать у TechCrunch, Mashable, SEOMoz та інших, тому варто перевірити.

№ 13 Миттєвий пошук домену

Миттєвий пошук домену

Миттєвий пошук домену – це інструмент, який добре працює, якщо ви вже маєте на увазі ім’я домену. Почніть із введення своєї ідеї, і цей інструмент підкаже, чи прийнято це чи ні. Якщо це так, вони запропонують альтернативи, які зараз доступні. Вони також дадуть вам знати, які з них є на аукціоні. Ви можете придбати посилання на сайті, які доставлять вас прямо до GoDaddy, щоб завершити покупку. Якщо зайнятий домен, ви можете переходити посилання або шукати, хто є власником сайту, або найняти агента, який допоможе вам зробити пропозицію щодо цього домену.

№14 Я хочу своє ім’я

IWantMyName

Я хочу, щоб моє ім’я схоже на Миттєвий пошук домену, оскільки він найкраще працює, якщо у вас вже є ім’я. Введіть адресу, яку ви хочете, і я хочу, щоб моє ім’я повідомило, чи буде вона захоплена. Якщо ні, вони покажуть вам альтернативні варіанти та їх ціни. Ви також можете фільтрувати, приховуючи недоступні домени.

№ 15 Вигуки з веб-хостингу

генератор імен веб-хостингів

Webhosting Geeks – це інструмент генератора імен, який допоможе вам знайти унікальну назву для вашого бізнесу. Ви можете додати кілька ключових слів до панелі пошуку та додати фільтри для більш конкретних результатів. Наприклад, ви можете вибрати, де буде розміщуватися назва вашої компанії – на початку, посередині або в кінці домену. Також ви можете встановити обмеження довжини домену (5-30 літер). Webhosting Geeks надає можливість пошуку з доступних доменних імен .com, .net, .org, .us, .ca, .au та .co.uk.

З цими 15 генераторами доменних імен зручно, у вас не повинно виникнути проблем із створенням доступного доменного імені, яке добре описує ваш бізнес. Що-небудь ми пропустили? Залиште коментар нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author