10 найкращих альтернатив PayPal (оновлено до 2020 року)

PayPal існує з 1998 року. Відтоді вона насправді не змінила все так сильно …

Насправді, завдяки багатьом заходам, це стало набагато гірше – дорожче, більше регламентів та така ж сувора підтримка клієнтів. Можливо, час переглянути альтернативи PayPal. ��

Я не кажу, що не варто використовувати PayPal. Однак існує багато документально підтверджених проблем із використанням PayPal, і я не виную нікого в пошуку альтернативи.

Коли PayPal вперше запустився, він став революційним. Не дивно, що половина засновників PayPal зараз мільярдери.

PayPal дійсно отримав тягу, коли eBay використовував його для більшості своїх транзакцій. З роками здавалося, що всі користуються PayPal для безпечних онлайн-транзакцій.

Швидкий перехід до 2020 року – Зараз так багато інших варіантів. Всі вони успішні компанії, але вони працюють аналогічно PayPal. Чому люди ними користуються?

PayPal не робить все ідеально, і багато альтернатив займають ніші. Ці інші компанії також мали можливість знайти проблему з PayPal та усунути її у власному програмному забезпеченні.

Давайте подивимося на альтернативи PayPal, доступні в Канаді. ����

Contents

Низький вниз

Коли виникають проблеми з PayPal або ви шукаєте інший варіант оплати з різних причин, можна вибрати багато альтернатив..

Найкраще загальне програмне забезпечення для оплати – Square.

Найкраще рішення для електронної комерції – Stripe.

Найкращий варіант особистого платежу – Venmo.

1. Квадрат – найкраще загальне програмне забезпечення для оплати

Під час покупок або при покупці кави в місцевій кав’ярні ви, ймовірно, заплатили за щось таке:

Це ПОС-система POS. Компанія, заснована Джеком Дорсі з Twitter-слави у 2009 році, розпочалася з пропонування вкладки для ключів до телефонів людей. Це дозволило кожному приймати платежі кредитною карткою.

Сьогодні Square надає багато фізичних та інтернет-магазинів.

Коли ви запускаєте фізичний магазин, одне з перших питань, на яке потрібно відповісти, – це як приймати платежі кредитною карткою. У минулому все, що потрібно було зробити, це було кошмаром. Тепер все, що вам потрібно, – це POS-технологія iPad і Square.

Гонорари площі порівнянні з PayPal. Кожен проїзд обійдеться вам у 2,65% від угоди. Усі оплачені рахунки за Площу коштуватимуть 2,9%, а також плата в розмірі 0,30 доларів. Для всіх продажів інтернет-магазину послуга обійдеться у 3,4% та 0,15 долара за транзакцію. Усі збори також легко переглядаються в їхній системі.

2. Смуга – найкраще рішення для електронної комерції

Stripe – найкраща компанія в цьому списку. Зазвичай я б не сказав такого, оскільки це надзвичайно суб’єктивно. Все, що вам потрібно зробити, це послухати засновників, які розповідають про свою історію, і подивіться, що вони роблять сьогодні, щоб зрозуміти, що вони намагаються зробити світ кращим для людей.

Компанія почала робити платіжі електронною комерцією легкими та зрозумілими для всіх власників бізнесу. Stripe використовується у всіх найпопулярніших рішеннях для електронної комерції, таких як Shopify, WooCommerce, Wix та Squarespace.

Спочатку все, що вам потрібно було зробити, – це закинути кілька рядків коду на ваш веб-сайт, щоб розпочати роботу. Ви все ще можете це зробити зараз, але на всіх основних платформах ви можете просто встановити додаток або плагін.

Плата за смугу становить 2,9% та 0,30 долара за транзакцію. Якщо ви будуєте магазин електронної комерції, то Stripe – це надійний вибір.

3. Venmo – найкращий варіант особистої оплати

Venmo – мій особистий улюблений варіант у цьому списку. Коли я був дитиною, я думав, що грошові перекази будуть легкими та футуристичними. Я завжди припускав, що коли я став дорослим, я просто зміг би схопити когось за зап’ястя і подумати, скільки грошей я хотів дати їм.

Ми там ще не зовсім потрапили. Однак ми можемо просто відкрити Venmo на своїх телефонах і надіслати своїм друзям 10 доларів за піцу, яку вони щойно замовили для нас.

Ми майже до футуристичного часу, коли це дасть комусь гроші:

До цього часу ми просто будемо використовувати Venmo.

Venmo безкоштовно користуватися своїм банківським рахунком або дебетовою карткою. Ви навіть можете платити людям за допомогою своєї кредитної картки, але ви будете брати 3% комісії. Платіжна служба також пропонує власну карту, яку називають карткою Venmo, яка пропонує цілу низку переваг.

Збір грошей на вашому банківському рахунку також безкоштовний, і ваші гроші надійдуть туди за день. Якщо ви хочете миттєвого переказу, вам стягується плата в розмірі 1% як мінімум $ 0,25 і максимум 10 доларів.

Додаток іноді може повільно завантажуватися, але це лише тому, що їх сервери вражають тисячами транзакцій щосекунди.

4. Skrill – Міжнародні грошові перекази

Ця галузь наповнена крутими іменами, але Skrill виграє конкурс імен. Це звучить як щось, що Капітан Марвел повинен бити.

Skrill діє як цифровий гаманець, що дозволяє надсилати та отримувати гроші. Надсилання грошей на міжнародний рівень завжди була проблемою, але на Skrill ви можете це зробити за 1,9%. Skrill полегшує це лише необхідністю електронної адреси.

Skrill також робить і інші речі, наприклад, пропонуючи передплату. Що найкраще робить Skrill – це міжнародні грошові перекази.

5. Zelle – Легкі банківські перекази

Zelle досить схожа на Venmo. Вони вийшли на ринок зовсім інакше. Venmo пішов за кінцевим споживачем, а Zelle – за банками. Обидва були гарними стратегіями і окупилися.

Залежно від банку, який ви використовуєте (більшість банків пропонує це), все, що вам потрібно зробити, – це перейти на додаток, який ви використовуєте для мобільного банкінгу. Тоді ви просто вибираєте людину, яку потрібно заплатити, виходячи з її номера телефону чи електронної адреси. Потім ви надсилаєте суму грошей, яку хочете відправити.

Гроші надійдуть безпосередньо на їхній банківський рахунок з вашого банківського рахунку. Так само, як і Venmo, за користування Zelle плата не стягується, якщо ви не користуєтесь кредитною карткою..

6. Google Pay – безпечний варіант мобільного платежу

Google Pay – це найбезпечніший спосіб оплати мобільного телефону.

Все, що вам потрібно зробити, – проведіть екраном блокування телефону на платіжному терміналі, який приймає його.

Спосіб Google Pay забезпечує все за допомогою процесу токенізації. Він бере вашу кредитну чи дебетову картку та створює маркер, щоб її представити. Це робить неможливим, щоб хтось викрав інформацію вашої картки.

З вашої картки все ще стягується так, як зазвичай було б стягнуто, але це робиться в безпечному порядку.

7. WePay – інтегровані платежі за платформи

WePay був створений, щоб стати кращим PayPal. В основному він хоче дозволити людям приймати платежі в Інтернеті, не створюючи нічого, крім акаунта WePay, щоб це зробити.

Він працює надзвичайно аналогічно PayPal, але зосередив свій підхід на те, щоб бути без проблем.

WePay спрощує плату за транзакції. Він або стягує 3,5% від загальної ціни або мінімум $ 0,50 за транзакцію.

Послуга стала популярним вибором для багатьох некомерційних, особливо початківців некомерційних. Це також виросло зоряну репутацію в обслуговуванні клієнтів.

8. Амазонська оплата – Використовуйте існуючі методи

Amazon Pay – найпростіший варіант оплати. Все, що це насправді – це заощадити ваш час, необхідний для введення кредитної картки. Він дозволяє вам використовувати параметр, який ви вже використовували в Amazon. Оскільки ви, мабуть, вже використовуєте Amazon, використання Amazon Pay має багато сенсу.

З іншого боку, якщо ви вже продавець Amazon і відкриваєте свій власний магазин електронної комерції, приймання платежів через Amazon Pay дозволяє легко тримати всі транзакції в одному місці.

Amazon Pay також пропонує додаткову безпеку, оскільки не ділиться повною інформацією ні з ким, у кого ви купуєте товари.

9. Shopify Payment – найкращий варіант покупки

Якщо ви є власником магазину Shopify, платежі Shopify полегшують збір платежів від клієнтів. Якщо ваші клієнти зайшли на інший веб-сайт Shopify, вони, ймовірно, вже будуть зберігати свою інформацію та готові до роботи.

Shopify створений Shopify Payments як альтернатива використанню сторонніх процесорів оплати, якщо ви створили магазин на платформі електронної комерції.

Плата за Shopify Payments точно така ж, як і Stripe, якщо ви не перейдете на розширений рахунок Shopify.

10. Біткойн або інша криптовалюта – приватна опція

У середині грудня 2017 року всі думали, що Біткойн збирається перейняти валютний світ. Усі платять, не роздаючи конфіденційну фінансову інформацію чи банківський рахунок.

Це точно не сталося, але люди вже деякий час платять за біткойн.

Цей процес може заплутати деяких людей, і це не самий стабільний спосіб приймати платежі, оскільки ціна біткойна чи інших криптовалют коливається щодня.

Вам потрібно буде придбати трохи криптовалюти у біржі, наприклад, Coinbase.

Наступним кроком є ​​використання гаманця, щоб ви могли придбати щось за допомогою BitPay.

Далі ви надсилаєте платіж, який хочете зробити. Він не передає жодної особистої інформації і є відносно миттєвим.

Єдиними комісіями, пов’язаними з цим, є плата за біржі, де ви купуєте свою криптовалюту та шахтарський гонорар. Плата за шахтар діє як плата за трансакцію і покриває будь-які мережеві витрати на пересилання вашого Bitcoin. Гонорари зазвичай під долар.

Проблеми з PayPal

Оскільки весь цей список повинен представляти альтернативи PayPal, давайте переглянемо, чому люди більше не хочуть використовувати PayPal. Чорт, є навіть веб-сайти, повністю прихильні до зриву PayPal.

Діє як банк, але не один

PayPal – саме там, де хоче бути. Він має свободу діяти як банк, але не має правил, як власний банк.

Він пропонує всі послуги банку, включаючи кредитні та дебетові картки, але при цьому не пропонує той самий захист, який пропонує банк. Вони заробляють мільйони всіх транзакцій своїх клієнтів і тримають величезні гроші.

Не потрібно допомагати вам так само, як і банк. Банки повинні підтримувати безпеку і мати надійні послуги з обслуговування клієнтів та вирішення проблем.

Раптовий рахунок заморожується

Ці питання добре задокументовані в Інтернеті. PayPal заморозить рахунки нізвідки.

Гаразд, ви можете подумати собі: “Щось повинно викликати це”.

Неправильно. Це відбувається зовсім навмання.

“Ну, я просто відморожу його”.

Удачі!

Процес розморожування вашого облікового запису – це повний процес підтвердження особи, який триває назавжди. Це може бути шалено засмучувати, коли вам потрібно обробити платежі за ваш бізнес або заплатити продавця.

Погане обслуговування клієнтів

Якщо вам подобається читати про людей, які гніваються, просто Google, “Історії обслуговування клієнтів PayPal”.

Вони всі справді погані.

Обслуговування клієнтів у PayPal відоме тим, що менше, ніж технічно сприятливі, і час очікування – поширена скарга. Перший рахунок на LinkedIn показує ситуацію, що повторюється багато разів.

Високі збори

Гонорари високі на PayPal. За кожну транзакцію стягується $ 0,30, а потім 2,9% від загальної суми. Цю суму дійсно можна скласти. Багато плати за альтернативи значно нижчі.

Шахраї

Якщо ви намагалися продати що-небудь у Craigslist протягом останніх кількох років, ви будете переповнені повідомленнями людей з поганою граматикою, які намагаються виграти вас із того, що ви продаєте.

Усі вони використовують PayPal для цього. У сервісі навіть є сторінка, присвячена попередженню людей від афери.

Згортаючи його

PayPal як і раніше працює для величезної частини населення. Вони досі залишаються лідерами в Інтернет-транзакціях.

Завжди є причини шукати альтернативи в галузі, і ця не відрізняється. Протягом багатьох років з’явилося багато альтернатив, щоб запропонувати рішення для обробки платежів. Тестування декількох із них ніколи не є поганою ідеєю.

Альтернативи Paypal – FAQ

Чи є альтернативи PayPal?

Так, існує безліч альтернатив PayPal. Одні з найпопулярніших – Stripe, Venmo та Square.

Що я можу використовувати замість PayPal?

Це залежить від того, для чого ви зараз використовуєте PayPal. Для особистих платежів Venmo – прекрасний вибір. Для ділових транзакцій Квадрат може бути використаний. Для суворої обробки електронної комерції платіж – найкращий вибір.

Хто найбільший конкурент PayPal?

На сьогодні Square є найбільшим конкурентом PayPal.

Чи можу я користуватися PayPal у Канаді?

Так, ти можеш.

Що таке плата за PayPal за отримання грошей?

Плата за кожну транзакцію становить 0,30 доларів США та 2,9% від угоди.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author