2020 İçin En İyi Web Hosting Avustralya

Avustralya merkezli bir web ajansı olarak, web barındırma sağlayıcıları söz konusu olduğunda birkaç kez bloktayız.

Geçtiğimiz 5 ila 10 yıl boyunca, kısmen (çoğu Avustralya olan) müşterilerimizi barındırmak ve kısmen kendi kişiselimiz için çok sayıda web barındırma hesabı satın alıyoruz & yan projeler (denemeyi seviyoruz ��).

Tüm hesaplarımızı (30’dan fazla sağlayıcı) inceledik, Avustralya’da hangi web sunucularının iyi çalıştığını (canlı izleme yardımıyla) ve hangilerinin işe yaramadığını (ve nedenini) analiz ettik. Sonra bu devasa incelemeyi yaptık & bulduklarımızı paylaşmak için karşılaştırma sayfası, keyfini çıkarın!

Hızlı başvuru için aşağıdaki ilk 3’ümüzü bulun!

Web Hosting ŞirketiDeğerlendirilenFiyat / moDisk AlanıAvrupa içindeki veya yakınındakiÖzelliklerDeğerlendirmelerWeb sitesi
Hostpapa $ 2,95 (Özel indirim – 8,99 $ ‘dan aşağı) 100 GB
 • satın alınabilir
 • 100 GB Disk Alanı
 • İyi Destek
 • ABD tabanlı sunucular, bu nedenle yükleme sürelerini hızlandırmak için bir CDN’ye ihtiyaç duyabilir
HostPapa İncelemesi
siteground2 AUD $ 4.95 (aşağı $ 14.95) 10 GB
 • Kullanımı kolay
 • Hızlı sunucular
 • Mükemmel 7/24 destek!
 • 30-gün para iade garantisi
 • Yenileme maliyetleri oldukça yüksek
SiteGround İncelemesi
A2HostingLogo 3,92 USD (5,22 AUD civarında) Sınırsız
 • Sınırsız Disk Alanı
 • WordPress ile harika
A2 Hosting İncelemesi

# footable_28687 td.ninja_column_4 {text-align: center; }

Contents

Web Hosting İncelemelerimiz Hakkında

Web hosting incelemelerimizi yazarken çok sayıda faktör kullanırken (güvenlik, destek, kullanım kolaylığı, hız, temel özellikler, vb.), destek ve hız Avustralya için bir web barındırma hizmeti incelerken dikkate 2 büyük olanlar.

⚡ Örneğin, web sitesi hızını ele alalım, 1 saniyelik bir gecikmenin sayfa görüntülemelerinin% 11 azaldığı anlamına geldiğini biliyor muydunuz? Bu, Avustralyalıların 1 / 10’dan fazlasının sitenizin hâlâ yüklediği her saniye için geri döneceği anlamına geliyor…

Bu yüzden kaliteli bir web barındırma çok önemli!

Sunucu hızı

Öne çıktığımız sitelerden birkaçı:

Sitelerde öne çıkanlar

En İyi Web Hosting Avustralya 2020 – Değerlendirmeler

Burada Avustralya için En İyi 23 Web Hosting İncelemesi, maliyet, destek seçenekleri ve disk alanlarını ayrıntılı olarak açıklamak için:

1. HostPapa – En İyi Genel Web Hosting

hostpapa.com.au

HostPapa logosu

Fiyat: 2,95 ABD doları
Disk alanı: 100 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Maliyet / değer oranı söz konusu olduğunda, HostPapa’yı yenmek neredeyse imkansız. Sadece 2,95 AUD / ay AUD için 100 GB SSD disk alanı, ücretsiz alan adı ve mükemmel 7/24 destek elde edersiniz!

HostPapa ayrıca sunucu kaynaklarının doğru bir şekilde nasıl yönetileceğini de bilir, böylece tüm hesaplar sitelerin maksimum performansta çalışmasını sağlayacak kadar güce sahiptir!

Gerekirse eski sunucunuzdan ücretsiz geçiş gibi başka birçok freebies de sunuyorlar. Mutlu değilseniz, oldukça etkileyici ise 30 günlük para iade garantisi bile sunuyorlar.

HostPapa özellikleri

Yani uygun fiyatlı bir kalite barındırma arıyorsanız, bu adamlar mal getirmek! Kullanışlı bir web sitesi oluşturucusuna sahip olmanın yanı sıra, elbette WordPress, Joomla ve diğerleri gibi tüm popüler CMS’leri de destekliyorlar (1 tıklama yükleyicili 400+ uygulama).

Havalı bir yan notta, çevrede ilk yeşil ev sahiplerinden biri olarak lanse ettiler ve çevre dostu yeşil enerji kaynakları ile tüm güç tüketimini dengeledi..

HostPapa; paylaşılan barındırma, bayi barındırma, VPS barındırma ve WordPress barındırma, web tasarım hizmetleri, G Suite ve Office 365 entegrasyon desteği sunar. Ayrıca alan adı kayıtlarınızla da ilgilenebilirler (ve evet, .com.au, .net.au vb. Gibi .au adlarını içerir).

HostPapa telefon, canlı sohbet ve destek biletleri aracılığıyla 7/24 müşteri hizmeti sunmaktadır. Genellikle, bütçe sahipleri bu gibi destek eksikler, ancak HP’nin desteği şaşırtıcı derecede duyarlı ve sorunları çözmede yardımcı oluyor!

Hıza gelince, HostPapa’nın veri merkezleri çok iyi. % 99,9 kesintisiz çalışma süresine sahiptirler ve.

Sonunda, bu adamlar çok deneyimli, uygun fiyatlı ve sadece harika bir fiyata kaliteli hosting sunuyor 2,95 $ / ay (Özel MangoMatter indirimi, 8,99 $ ‘dan düştü)!

Artıları

 • Bol disk alanı
 • Bir sürü freebies
 • Mükemmel 7/24 destek
 • Ücretler AUD
 • .Com.au ihtiyaçlarınızı karşılayabilir
 • 30-gün para iade garantisi

Eksileri

 • N / A

2. SiteGround – İkincisi Genel Web Hosting

www.siteground.com.au

SiteGround Logosu

Fiyat: 4,95 TL
Disk alanı: 10 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

SiteGround başka bir büyük web barındırma, sadece veri merkezleri hızlı yanan (yerel siteler için Singapur merkezini seçin), aynı zamanda sitelerinize mümkün olduğunca hızlı hizmet vermek için kendi şirket içi önbellekleme sistemine (SuperCacher) sahiptir..

Güvenli barındırma mutlak bir zorunluluk olduğu için, barındırılan tüm sitelerini tarayan ve sürekli olarak potansiyel güvenlik sorunlarına dikkat eden kurum içi güvenlik kurulumunu gerçekten seviyoruz. Ayrıca, günlük olarak yeni güvenlik açıklarını izleyen özel bir güvenlik ekibine sahipler ve daha sonra her şeyin pürüzsüz işlemesi için bu sorunları yamaları yapıyorlar. Çok etkileyici!

SiteGround Desteği

Yalnızca başlayarak paylaşılan barındırma için 3 barındırma planı var 4,95 $ / aylık (normal fiyatta% 67 indirim)! aman, + onlar da 30 günlük para iade garantisi var.

SiteGround, Müşteri Hizmetleri için Bilgi Tabanı, Eğiticiler, Canlı Sohbet, Telefon ve Bilet Desteği gibi birçok seçenek sunar. Şirkete göre, Telefon ve Canlı Sohbet Desteği anında cevap almanıza yardımcı olurken, Biletler ortalama 10 dakika sürecek ve bu oldukça etkileyici.

Hız söz konusu olduğunda, SiteGround’un sunabileceği çok şey var. Geleneksel sürücülere kıyasla daha hızlı web sitesi yükleme süreleri için SSD’ler ve hızı optimize etmek için ekstra ayarlar ve özel ayarlar sağlarlar. Daha önce de belirtildiği gibi, daha hızlı yükleme hızları için SuperCacher adlı özel olarak oluşturulmuş bir önbellek eklentisine de sahiptirler. Şirketin veri merkezleri ABD, İngiltere, NL ve SG’de bulunmaktadır, bu nedenle küresel erişimleri çok iyidir. Ve elbette% 99,9 Çalışma Süresi Garantisi.

Artıları

 • Mükemmel güvenlik
 • Dünya çapında birden fazla veri merkezi
 • Ücretsiz CDN, SSL, vb.
 • WordPress tarafından tavsiye edilir

Eksileri

 • Yenileme fiyatları oldukça yüksek olabilir

3. A2 Hosting – Avustralya Bayi Hosting için en iyisi

www.a2hosting.com

A2 Hosting Logosu

Fiyat: 3,92 ABD doları
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

7/24 destek, süper hızlı SSD sürücüler, sınırsız depolama alanı & Singapur merkezli>A2 barındırma özellikleri

3 paylaşılan hosting paketi sunuyorlar, en ucuz planları sadece başlıyor 3,92 USD / ay (yaklaşık 5,22 AUD / ay).

Sohbet, Telefon ve Destek Biletleri gibi olağan kanallar aracılığıyla 7/24/365 müşteri hizmeti sunarlar. İncelemeler oldukça iyi ve işler genellikle oldukça hızlı bir şekilde çözülüyor. Ayrıca hizmetlerine geçişi olabildiğince sorunsuz hale getirmek için ücretsiz site geçişi sunuyorlar.

A2 Hosting, ortalama sunucunuzla karşılaştırıldığında 20 kat hız sağlayan “Turbo Sunucuları” ile gurur duymaktadır. Bunu, gelişmiş bir Apache alternatifi, kullanıcı başına daha fazla kaynak ve sunucu başına daha az kullanıcı kombinasyonu ile yaparlar. Ayrıca özel önbelleğe sahipler ve elbette SSD’leri kullanıyorlar. Güvenilir bir çalışma süresine sahip çok iyi bir kurulum. SiteGround ile karşılaştırılabilir iyi bir küresel erişim için dünya çapında 4 veri merkezi var.

Artıları

 • 4 global sunucu
 • Sınırsız disk alanı

Eksileri

 • USD cinsinden masraflar

4. Hostinger – Büyük Bütçe Web Sunucusu

hostinger.com

Fiyat: 0,99 ABD doları
Disk alanı: 10 GB
Destek: Canlı Sohbet, Biletler

Hostinger şu anda deli bir büyüme yaşıyor ve bunun da iyi bir nedeni var! Onlar büyük kaliteyi korurken web çok uygun fiyatlarla hosting sağlamak yönetmek.

Sevdiğimiz şey, yeni kullanıcılar için işe alım süreçleriydi, kurulum, yaşadığımız en sorunsuzlardan biriydi (ve yıllar boyunca çok sayıda ana bilgisayardan geçtik). Buna, Avustralya web siteleri için mükemmel olan Singapur da dahil olmak üzere dünyanın her yerinde sunucuları olduğu gerçeğini de ekleyin..

Hizmetlerinden memnun kalmamanız durumunda, 30 günlük para iade garantisi bile sunuyorlar.

Hostinger Teknolojisi

Hosting planlarına gelince, her zamanki paylaşılan barındırma (insanların çoğunluğunun ihtiyaç duyduğu şey), WordPress barındırma (paylaşılan barındırma ile aynıdır, ancak sadece WP sitelerini çok verimli bir şekilde nasıl barındıracağını bildiğini vurgulamak için) , VPS ve e-posta barındırma. Tüm planları olağan SSD hızlı depolama,% 99,9 Çalışma Süresi Garantisi, Ücretsiz SSL, vb..

Özel yapım kontrol panellerinden bahsetmemiz gerekiyor, oldukça etkileyici. Çoğu ana bilgisayar, site eklemek ve dağıtmak için kontrol paneli olarak cPanel’i kullanırken (bu noktada biraz tarihli görünüyor), Hostinger kendi sitelerini oluşturdu. CPanel’den çok daha temiz görünüyor ve kesinlikle hizmetlerine güzel bir katma değer.

Müşteri desteği söz konusu olduğunda, başlamanıza yardımcı olacak öğreticilerle birlikte oldukça ayrıntılı bir bilgi tabanına sahiptirler. Ayrıca ihtiyacınız olduğunda 7/24/365 canlı sohbet desteği sunar.

Daha önce de belirtildiği gibi, dünyanın dört bir yanında sunucuları var, bu nedenle hedef pazarınız Avustralya’da olmasa bile, sitenizi barındırmak için aşağıdaki konumlardan herhangi birini seçebilirsiniz: ABD, İngiltere, Hollanda, Litvanya, Singapur, Brezilya veya Endonezya.

En ucuz olmak ile 3 paylaşılan barındırma planı var sadece 0,99 ABD doları / aylık (7,99 ABD dolarından aşağı).

Artıları

 • Kurulumu kolay
 • Harika performans
 • Süper uygun fiyatlı
 • Singapur’da hızlı sunucu + küresel ağ

Eksileri

 • Henüz .com.au alan adı kaydı yok (zaten bir alan adınız olması önemli değildir)
 • USD cinsinden masraflar

5. MediaFortress – Büyük Avustralya Web Hosting

mediafortress.com.au

MediaFortress logosu

Fiyat: 7,70 AUD
Disk alanı: 1 GB
Destek: Telefon, Biletler

2009’da başladılar, hala% 100 Avustralya’ya aitler ve sektörü oldukça iyi tanıyorlar.

Kesinlikle pahalı taraftalar ve temel planları sadece 1 site ve 1 GB depolama alanı içeriyor olsa da, sahip oldukları avantaj, aynı zamanda dijital bir pazarlama ajansı olmalarıdır, bu nedenle sadece barındırma konusunda değil, aynı zamanda site oluşturma ve pazarlama kendisi. Temel olarak tek elden bir dükkan. Onların hizmetleri web tasarımı, SEO, PPC, sosyal medya pazarlama, e-posta pazarlama, vb içerir.

MediaFortress özellikleri

Müşteri hizmetlerini kullanmak zorunda değildik, ancak telefonla veya destek biletleri aracılığıyla yardım etmeyi teklif ediyorlar. Daha küçük bir barındırma şirketi oldukları için, destek genellikle daha kişiseldir ve itibarlarını önemseyen kişilerle.

Ayrıca hız hakkında hiç şikayet. İyi optimize edilmiş yerel sunucular kullanıyorlar ve ortalama iş siteleriniz veya kişisel bloglarınız için mükemmel olan% 99’luk bir çalışma süresini garanti ediyorlar.

Artıları

 • Bir durak dükkan
 • % 100 Avustralya
 • Kaliteli hizmetler

Eksileri

 • Pahalı

6. GreenGeeks – En İyi Yeşil Web Hosting

www.greengeeks.com

GreenGeeks logosu

Fiyat: 2,95 ABD doları
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

GreenGeeks şu anda büyük bir büyüme sürecinden geçiyor. Sahip oldukları fayda, kullandıkları enerjinin% 300’ünü şebekeye geri koymalarıdır, çok çok havalı. Hizmetleri ve destekleri oldukça etkileyici, ancak Avustralya yakınlarında herhangi bir sunucuları yok (henüz), umarım yakında sıralanırlar. Her şeyin temiz ve pürüzsüz kalmasını sağlamak için özel olarak oluşturulmuş güvenlik teknolojilerini gerçekten seviyoruz. Bir web sitesi oluşturucuları olsa da, çoğu büyük CMS’yi kutudan çıkarırlar.

Greengeeks'e giriş

GreenGeeks, paylaşılan web hosting (küçük Avustralya işletmeleri ve blogları için harika), bayi hosting, adanmış sunucular, WordPress hosting ve VPS hosting sunuyor. Hizmetlerinden memnun değilseniz, 30 günlük para iade garantisi de vardır.

Her zaman destekle iyi oldular. Telefon, sohbet veya destek biletleri aracılığıyla 7/24 hizmet veriyorlar. Destek personeli oldukça bilgili ve iyi eğitimli.

Hız söz konusu olduğunda, sunucularını nasıl optimize edeceklerini bilirler ve sundukları hızda gösterirler. Sunuculardan mümkün olduğunca fazla meyve suyu elde etmek için hızlı SSD’lerin, PowerCacher ve PHP7’nin bir kombinasyonunu kullanıyorlar ve büyük çalışma süresi tutarlılığıyla. Çok etkileyici!

Artıları

 • Çevre dostu
 • satın alınabilir
 • Büyük destek
 • Sınırsız disk alanı

Eksileri

 • Yerel sunucu yok

7. Panthur – Büyük Avustralya Web Sunucusu

www.panthur.com.au

Panthur Logo

Fiyat: 5 TL
Disk alanı: 10 GB
Destek: Telefon, Biletler

Panthur deneyimli & başlangıçta ticari olmayan bir organizasyon olarak başlayan mükemmel Avustralya web barındırma sağlayıcısı. Onlar süper hızlı web barındırma hizmetleri ve (aynı zamanda yıldırım hızlı) 7/24 müşteri desteği sunuyor. Ülkedeki sunucuları olan yerel bir web barındırıcısıdır, ancak diğer ülkeleri hedeflemek istiyorsanız yurtdışında bulunmazlar..

Panthur’un ek olarak özelleştirebileceğiniz 3 ana planı vardır: Ekonomi, İş ve Gizlilik barındırma, her seviye sunucu kaynaklarında yükseldikçe artar.

Ayrıca alan adı kayıtları ve web tasarımcıları ve ajansları barındırma satıcı sunuyor. Son zamanlarda Hostopia tarafından satın alındılar ve anahtar biraz kayalık olsa da, her şey normal gibi görünüyor … hızlı destekleri de dahil.

Panthur özellikleri

En ucuz planları aylık 5 $ ‘dan başlıyor (bu mükemmel değer / maliyet dengesi için bronz iş planlarına gitmenizi öneririz).

Panthur, telefon ve destek biletleri aracılığıyla 7/24 destek sağlamaktadır. Genellikle yanıt vermede oldukça hızlıdırlar ve çoğu sorun hızla çözülür.

Hız gelince, SiteGround gibi özel bir önbellek eklentisine sahip olmasalar da … veri merkezleri AU’da bulunduğundan ve sunucularının gücü ile birleştiğinde, yükleme süreleri tahtada çok iyi, sadece bir sitenize uygun barındırma planı (muhtemelen büyük bir forumu barındırmak için ekonomi planını seçmemelisiniz).

Artıları

 • Yerel web barındırıcısı
 • Harika performans
 • İyi destek
 • Avustralya’da 3 veri merkezi

Eksileri

 • Yurtdışı sunucu yok
 • Temel planlarında sadece 2 GB disk alanı

8. WPHosting – Avustralya WordPress Sunucusu

wphosting.com.au

WPHosting logosu

Fiyat: 19 $
Disk alanı: 5 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Bu adamları seviyoruz. WordPress çalıştırıyorsanız ve bütçeniz varsa (ve sunucuları yerel olduğu için hedef pazarınız Avustralya’daysa), sitenizin ipeksi düzgün çalıştığından emin olurlar. Bununla birlikte, temel planlarında telefon desteği yok ve ücretsiz SSL seçenekleri de görmedim.

WPhosting özellikleri

Sundukları, her şeyi süper güvenli tutmak için DDOS koruması, günlük otomatik yedeklemeler ve kötü amaçlı yazılım taramaları gibi premium özellikler de dahil olmak üzere yüksek kaliteli Avustralya WordPress barındırma hizmeti.

Telefon, Canlı Sohbet ve Destek Biletleri gibi tüm normal kanallar aracılığıyla destek sunarlar. WP hosting sundukları için destek personeli WordPress uzmanlarıdır!

Sunucuları WordPress’i çalıştırmak için tamamen optimize edilmiştir ve gösterir. Yükleme süreleri çok etkileyici, hızı optimize etmek için SSD’ler, PHP7, Gzip ve MariaDB kullanıyorlar! Ayrıca bazı büyük markalara ev sahipliği yapıyorlar, bu nedenle barındırma hizmetlerinin kalitesi kesinlikle nokta!

En ucuz planları 19 $ / ay AUD ve 5 GB SSD depolama alanı ile geliyor.

Artıları

 • WordPress Hosting Kralları
 • Büyük destek

Eksileri

 • Bütçeniz varsa muhtemelen işe yaramayacaktır …
 • Veya WordPress kullanmayın

9. Crucial – Avustralya Yeşil Web Sitesi Sunucusu

www.crucial.com.au

Önemli logo

Fiyat: 19,90 ₺
Disk alanı: 50 GB
Destek: Telefon, Biletler

2003 yılında başladığından beri, Crucial basitliği ile bilinen oldukça fazla büyüdü. 22,90 $ / aylık olsa da, daha fazla özellik ile gelen çok daha ucuz seçenekler var.

Önemli özellikler

Ayrıca WordPress hosting, bayi hosting ve VPS hosting (5 lezzette gelir ve Windows ve Linux için çözümler içerir) sunar. Sunucuları Avustralya’da ve her zaman kullanışlı olan 24x7x365 desteği sunuyorlar.

Crucial, telefon ve destek biletleri aracılığıyla 24x7x365 destek sunar. Yorumlar genellikle olumludur.

SSD’lerde çalışan yerel Avustralya sunucuları ile hızlar sabittir. Belki de onlar PHP 5.6+ en son ve en büyük olarak referans yerine, yükseltilmiş PHP sürümünü PHP7 değiştirmek gerekir …

Artıları

 • VPS Hosting’de Harika
 • Sadelik kötü bir şey değil
 • Yüksek kaliteli hizmetler

Eksileri

 • Pahalı paylaşılan barındırma

10. HostingCloud

hostingcloud.com.au

HostingCloud logosu

Fiyat: 2,50 TL
Disk alanı: 5 GB
Destek: Biletler

Bloktaki yeni çocuklar, marka şaplak gibi yeni. Kesinlikle ucuz ve ücretsiz SSL sunuyorlar, ancak çoğu Avustralya web sunucusu gibi, bir CDN (örneğin SiteGround ve A2 Hosting gibi ücretsiz teklif) kullanmadığınız sürece AU’ya bağlı. Ayaklarını ıslatmak isteyen küçük işletmeler için mükemmel görünüyorlar.

Biri 5 GB disk alanı ve biri 10 GB olmak üzere 2 plan var. Her ikisi de Ücretsiz cPanel Migrations, 7 Gün Yedekleme ve Ağ DDoS Koruması gibi harika özellikler içerir. Ve tüm hosting SSD’lerin maksimum hızlarında çalışır.

Bütçe sahibi olduklarından, oldukça duyarlı olmalarına rağmen yalnızca biletlerle destek verirler, bu nedenle genellikle bizden bir başparmak.

Hız gelince, SSD’lerde çalışan her zamanki Avustralya sunucuları. Siteler beklendiği gibi pürüzsüz, bir bütçe ana bilgisayar imho için oldukça iyi çalışıyor.

Artıları

 • Ucuz
 • İyi değer

Eksileri

 • Daha iyi destek seçeneklerine ihtiyaç duyulabilir
 • Yurtdışı sunucu yok

11. Dijital Pasifik

www.digitalpacific.com.au

Dijital Pasifik logosu

Fiyat: 6,90 TL
Disk alanı: 1 GB
Destek: Telefon, Biletler

Digital Pacific 2000 yılında başladı ve hızla Avustralya’da web hosting için daha tanınmış sağlayıcılardan biri haline geldi. Barındırma seçenekleri söz konusu olduğunda çok fazla seçeneğe sahip olsalar da, en azından paylaşılan barındırma planlarında performans diğer ana bilgisayarlara göre biraz tartışmalıdır..

Onları test ettiğimizde, onları doğrudan daha ucuz bir plan sunan Panthur ile karşılaştırdık ve sunucuların birkaç ağır komut dosyasını gerçekten kırmasına izin verdik, gerçekten etkilenmedik. Destekleri oldukça duyarlıydı (testlerimiz sitemizi çöktükten sonra).

Ayrıca ne kadar çevre dostu olduklarını ve harika projelere ve Movember gibi diğer etkinliklere katılarak topluma geri verme yöntemlerini seviyoruz.

Digital Pacific, müşteri portalı üzerinden telefonla 7/24 destek ve destek biletleri sunmaktadır. Genellikle çok duyarlıdırlar ve sorunları etkili bir şekilde çözebilirler.

Diğer çoğu Avustralya web barındırma sağlayıcısı gibi, Digital Pacific de depolama için SSD’leri çalıştıran yerel sunuculara odaklanır ve ortalama kişisel ve iş web siteleriniz için iyi çalışır.

Artıları

 • Tecrübeli
 • Birçok seçenek

Eksileri

 • Biraz pahalı
 • Performans (son testimizden bu yana geliştirilebilir)

12. Bluehost

www.bluehost.com

Bluehost logosu

Fiyat: 3,95 ABD doları
Disk alanı: 50 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Bluehost şimdi çok eski bir ev sahibi, biz gazilerden biri olarak kabul ediyoruz. Bir zamanlar, HostGator ile birlikte krallığı yönettiler (küçük bir işletme olsaydınız ev sahiplerine gideceklerdi), şimdi ikisi de olabildiğince çok web barındırma satın alan büyük şirket olan EIG tarafından satın alındı ​​( bu listede bulunan iPage ve Fatcow gibi).

Bluehost son birkaç yılda hızla düştü, bu da şirkete kesinlikle zarar verdi, neyse ki, son zamanlarda hizmetlerini ve desteğini geliştirdiler, listemizi tekrar yukarı taşıyabilecekleri noktaya kadar.

Barındırma seçeneklerine gelince, paylaşımlı barındırma, bulut barındırma, WP barındırma, VPS ve adanmış barındırma hizmeti sunarlar..

BlueHost size bir Bilgi Tabanı, Video Eğiticileri, Canlı Sohbet, Bilet Gönderme ve Telefon Desteği sunar. 7/24 hizmetinizdedir. BlueHosts’un müşteri destek hizmetiyle ilgili yorumlar hâlâ çoğunlukla olumsuzdu. <- ama yine de, onlar üzerinde çalışıyorlar.

En ucuz Paylaşılan Hosting planının performansı (hız dahil) açıklanmadı. Sadece söz konusu planın “Standart” Performansa sahip olduğunu belirtir. Destek temsilcisine göre, Standart Performans size 25GB RAM verildiği ve web sitenizin 2-3 saniye içinde yükleneceği anlamına gelir.

Onların bilgi tabanı üzerinde araştırma üzerine, ayda 25,99 USD için daha fazla CPU, bellek ve kaynağa sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte, Pro Paketleri “Yüksek Performans” olarak etiketlenir, burada sunucu başına% 80 daha az hesaba sahiptir ve bu da hesap başına daha fazla kaynak kullanmasına izin verir. Bu paket ile daha az kullanıcı nedeniyle artan hız ve güç geliyor. Veri merkezleri ABD’nin Utah şehrinde bulunmaktadır, yani Avustralya web siteleri için uygun yükleme süreleri elde etmek için Cloudflare gibi bir CDN’ye ihtiyacınız olacaktır.

Artıları

 • Ücretsiz SSL
 • Bol disk alanı
 • satın alınabilir

Eksileri

 • ABD sunucuları
 • Kayalık itibar

13. Bulut Yolları

www.cloudways.com

Cloudways logosu

Fiyat: 10 ABD Doları
Disk alanı: 25 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Cloudways farklı bir canavardır, diğer şirketlerin ham sunucularını kullanırlar ve bu sunuculardaki yüksek performanslı uygulamaları ve web sitelerini dağıtmanıza, yönetmenize ve izlemenize izin verir, normal web barındırma orta insanını keser. Biraz teknik bile iseniz, bu size çok para kazandırabilir.

Digital Ocean, Vultr, Amazon AWS ve daha fazlası gibi büyük bulut sağlayıcılarıyla çalışırlar. Buradaki gerçek fayda, bulut barındırma tekliflerinin ölçeklenebilirliğidir. Bu, kaynak yoğun uygulamalar ve büyük web siteleri veya e-ticaret siteleri gibi Avustralya web siteleri için harika çalışıyor.

Cloudways, Bilgi Tabanı, Bilet Gönderme, Canlı Sohbet, Platform Durum Sayfası ve Çevrimiçi Doldurma Formları gibi çeşitli destek seçenekleri sunar. Doldurma formları aracılığıyla bir çağrı talep edebilir, satış hakkında bilgi alabilir ve iş ortağı olabilirsiniz.

Onların değerlendirmeleri mükemmel. Çoğu inceleme, müşteri destek sisteminin çok hızlı ve hızlı olduğunu belirtti. Temsilciler hem kolay hem de karmaşık sorunları çözmek için ne yapılacağını biliyorlar. Genel olarak, müşteriler müşteri destek hizmetlerinden memnun kaldılar.

En ucuz planları ile 1GB değerinde bellek (RAM) sağlanır. Sunucular, geleneksel mekanik sürücülerle karşılaştırıldığında daha yüksek yükleme hızları için katı hal sürücülerini temel alır. Sunucular ayrıca PHP 7 için hazırdır. PHP 7 şu anda web geliştiricilerinin seçimidir ve PHP 5.6’ya kıyasla web sitelerinin ve uygulamaların üstün ve hızlı performansını sunar. CloudwaysCDN ayrıca dünyanın dört bir yanında birden çok yerde veri önbelleğe alındığı için dünya genelinde daha hızlı web sitesi yükleme hızlarına izin verir.

Hızlandırılmış yanıtlar için Memcached, Varnish ve Redis gibi Advanced Cache ile Optimize Edilmiş Yığınları vardır. WordPress ve Magento için hızlı barındırma hızları, Breeze önbelleği ve Tam Sayfa önbelleği nedeniyle de kullanılabilir. Ayrıca, şu anda seçebileceğiniz 60 veri merkezi var.

Artıları

 • Yüksek performanslı barındırma
 • Çok ölçeklenebilir

Eksileri

 • Ustalaşmak daha zor

14. Inmotion Barındırma

www.inmotionhosting.com

InMotion hosting logosu

Fiyat: 6,39 USD
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

InMotion Hosting burada başka bir emektar, ancak çoğunlukla iş barındırma ve çözümlere, dolayısıyla daha yüksek maliyete odaklanıyorlar. Ve yine, yerel sunucular yok. Destek, paketlerinin geri kalanı gibi oldukça iyidir … yani ABD’yi hedefliyorsanız, kesinlikle dikkate alınması gereken.

Barındırma seçeneklerine gelince, InMotion paylaşılan barındırma, bayi barındırma, VPS barındırma, özel sunucular ve özel WordPress barındırma hizmeti sunar. Yerel olarak kimseyi bulamazsanız web tasarım hizmetleri de sunarlar (bu günlerde web tasarımcıları her yerde olduğu gibi tuhaf olurdu).

Her zamanki telefon desteği, bilgi tabanı ve destek biletlerine ek olarak, iletişim kurabileceğiniz bir Skype hesabı da vardır. Genel olarak, kullanıcı incelemeleri olumludur ve sorunları çözmede destek hızlı ve verimlidir.

Business class sunucu yapılandırmalarının ve PHP7 desteğinin bir araya gelmesiyle, hız ve performans kartta çok düzgün. Ayrıca WP web siteleri için daha iyi performans için WordPress özel barındırma hizmeti sunuyorlar.

Artıları

 • Yüksek kaliteli hizmetler
 • İyi itibar

Eksileri

 • ABD’deki sunucular
 • Pahalı

15. Yeşiller

www.greengeeks.com

GreenGeeks logosu

Fiyat: 3,95 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

GreenGeeks şu anda büyük bir büyüme sürecinden geçiyor. Sahip oldukları fayda, kullandıkları enerjinin% 300’ünü şebekeye geri koymaları, çok çok havalı.

Hizmetleri ve destekleri oldukça etkileyici, ancak Avustralya yakınlarında herhangi bir sunucuları yok (henüz), umarım yakında sıralanırlar. Her şeyin temiz ve pürüzsüz kalmasını sağlamak için özel olarak oluşturulmuş güvenlik teknolojilerini gerçekten seviyoruz.

GreenGeeks paylaşılan web hosting, bayi hosting, adanmış sunucular, WordPress hosting ve VPS hosting sunmaktadır. Hizmetlerinden memnun değilseniz, 30 günlük para iade garantisi de vardır.

Artıları:

 • Çevre dostu
 • satın alınabilir
 • Büyük destek

Eksileri:

 • Avustralya yakınında henüz sunucu yok

16. Ev Sahibi Geek

www.hostgeek.com.au

Host Geek logosu

Fiyat: $ 4.58
Disk alanı: 400 MB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Media Fortress ve Netregistry gibi Host Geek, barındırma hizmetlerinin üstünde dijital pazarlama hizmetleri sunarak çevrimiçi pazarlama ihtiyaçları söz konusu olduğunda müşterilere tüm paketi sunuyor.

Listedeki çoğudan daha uygun fiyatlılar, ancak temel planları sadece insanların çok hızlı bir şekilde büyüyeceği 400 MB disk alanı ile geliyor. Avustralya ve Singapur’da rakiplerinden biraz daha fazla erişim sağlayan bir veri merkezi var..

Barındırma planları gelince, paylaşılan barındırma, bayi barındırma, VPS, özel sunucular ve WordPress, Joomla ve Magento için daha özel barındırma planları vardır. Özel planlar daha pahalıdır ancak her CMS için optimize edilmiştir.

Artıları:

 • Bir durak dükkan
 • satın alınabilir
 • Birçok seçenek
 • % 100 Avustralya’ya ait

Eksileri:

 • 400 MB çok fazla disk alanı değil

17. WebHostingHub

www.webhostinghub.com

WebHostingHub logosu

Fiyat: 4,99 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Sınırsız disk alanı ve bant genişliği sunarken, temel planları diğer tüm planlarla karşılaştırıldığında performansın yarısıdır. Ayrıca ABD’de sunucuları olan bir ABD barındırıcısıdır, yani bir Aussie pazarını hedefliyorsanız siteler oldukça yavaş yüklenir.

Gerekirse ücretsiz SSL, ücretsiz web sitesi geçişi ve ücretsiz alan adı gibi web tasarım hizmetleri sunuyorlar. Genel olarak, kullanıcı yorumları harika değil, bu yüzden daha iyi seçenekler aramak için belki de en iyisi.

Artıları:

 • Sınırsız disk alanı
 • Ücretsiz SSL, web sitesi taşıma işlemleri
 • Eklenen web tasarım hizmetleri

Eksileri:

 • ABD sunucuları
 • Biraz pahalı tarafta

18. Site5

 www.site5.com

Site5

Fiyat: 6,95 $ (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Canlı sohbet

Site5 iyi bir hizmet sunuyor, ancak fiyat noktasına bakarak, daha uygun olan daha iyi ana bilgisayarlar olduğu için değer teklifi gerçekten orada değil. Ayrıca, ana sunucuları ABD’de olduğundan Avustralya siteleri için harika olmaz.

Paylaşımlı hosting, bayi hosting ve tamamen yönetilen bir VPS sunarlar. Her plan, her şey yanlış gittiğinde ücretsiz web sitesi geçişi ve iyi bir yedekleme sistemi ile birlikte gelir.

Artıları:

 • Kaliteli hizmetler
 • Basitlik

Eksileri:

 • Biraz pahalı
 • ABD’deki sunucular

19. 1&1

www.1and1.com

1 ve 1 logosu

Fiyat: 4,99 ABD doları (USD)
Disk alanı: 100 GB
Destek: Telefon, Biletler

Bu adamlar Avrupa’da gerçekten popüler ancak Avustralya yakınlarında veri merkezleri yok, bu yüzden denizaşırı bir kitleyi hedeflemediğiniz sürece bu kadar ilginç değil.

Onlar da sadece hosting bir sürü ekstra hizmet sunuyoruz. E-posta çözümlerinden çevrimiçi pazarlama hizmetlerine ve alan adı kaydına kadar, bunlar web sitesiyle ilgili her şey için Avrupa’nın tek adresidir..

En temel planları 100 GB disk alanı, ücretsiz SSL ve ücretsiz alan adı ile geliyor (en azından ilk yıl için).

Artıları:

 • Bir durak dükkan
 • Bol disk alanı

Eksileri:

 • Avustralya yakınında sunucu yok

20. KararlıHost

www.stablehost.com

StableHost logosu

Fiyat: 3,50 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Biletler

Stablehost oldukça küçük başladı, birkaç site ile onları test ettik ve hiçbir sorun yoktu, sadece rekabetçi hosting paketleri ile iyi bir çok yönlü ev sahibi. Ama yine, veri merkezleri ABD’de… bu yüzden bizim için ilginç değil.

Bununla birlikte, PHP, MySQL ve Litespeed’in özelleştirilmiş sürümleriyle birlikte kümelenmiş barındırma teknolojilerinden etkilendik, performans harika!

StableHost, yoğun trafiğe sahip siteler için paylaşılan barındırma, bayi barındırma, VPS ve kurumsal barındırma sunar.

Artıları:

 • Düzgün kümelenmiş barındırma teknolojisi
 • Yüksek kaliteli hizmetler
 • Büyük bir değer

Eksileri:

 • ABD’deki sunucular

21. WestHost

www.westhost.com

WestHost logosu

Fiyat: 1 $ (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

WestHost ile birkaç yıl önce başladık, o zamanlar oldukça iyi durumdalar ve hatta tanınmış bir pazarlamacı ve WordPress eklenti yaratıcısı tarafından terfi ettirildiler. Ancak o zamandan beri performans düştü, giderek daha fazla kötü inceleme ortaya çıktı … şu anda nerede olduklarından emin değilim. Ancak şu anda, çok ucuz olmalarına rağmen, muhtemelen onları tavsiye etmeyiz.

WestHost, paylaşılan barındırma, VPS, özel sunucular ve WordPress barındırma hizmeti sunar.

Artıları:

 • Ucuz
 • Sınırsız disk alanı

Eksileri:

 • Kayalık itibar
 • ABD’deki sunucular

22. FatCow

www.fatcow.com

FatCow logosu

Fiyat: 4,08 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

FatCow 1998 gibi eski bir suuuuper ve o zamanlar muhtemelen oldukça iyiydi. Ancak 2004’te EIG onları satın aldı ve çocuk yokuş aşağı gitti. Destek oldukça kötü, ama en büyük sorun hız, oldukça korkunç.

Google’a birkaç müşteri yorumu yapın, insanların onlarla ne kadar üzüldükleri neredeyse eğlencelidir.

Artıları:

 • Fikrim yok

Eksileri:

 • Genel hizmet kalitesi
 • ABD’deki sunucular

23. iPage

www.ipage.com

iPage logosu

Fiyat: 1,50 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Hızlarının biraz daha hızlı olmasına rağmen, EIG’nin sahip olduğu bir başka ev sahibi, FatCow ile hemen hemen aynı hikaye. iPage çok pahalı yenileme ücretleri, pahalı alan adları, cPanel vb.İle tanınır..

Ayrıca, sadece ABD’de veri merkezleri var… yani evet, gerçekten zaman ayırmaya değmez.

Artıları:

 • Sınırsız disk alanı

Eksileri:

 • Hizmetlerin genel kalitesi
 • ABD’deki sunucular
 • Pahalı yenileme ücretleri

Avustralya için web sunucularını neden inceliyoruz?

Doğru web barındırma hizmeti toplama gerçekten başarılı bir Avustralya iş, ya da başarısız biri arasındaki fark yaratabilir. Örneğin, sitemiz 2 gün boyunca kapanırsa, bu yaklaşık 4 ila 8k potansiyel bir kayıp olacaktır (ortalama olarak <- evet, bunu hesapladık). Aslında bu kimseye olmasını önlemek için, bazı hosting terminolojileri ve gerekli özellikleri aşağıda açıkladık (yan not: ilk 10 bizim epik ucuz web hosting şirketi WordPress ve diğer tüm büyük CMS’leri destekler, merak ediyor).

Yani en iyi Avustralya barındırma sağlayıcılarını araştırma manuel rota gidiyor ve kendi web sitesi barındırma değerlendirmeleri oluşturmak istiyorsanız, bunlar bir ev sahibi seçerken dikkat edilmesi gereken özellikler!

ps: Ayrıca aşağıdaki karşılaştırmalar için ilk 5’e ekledik:

 • NZ için web hosting
 • İrlanda’ya ev sahipliği yapmak
 • İngiltere web barındırma
 • Kanada barındırma
 • web hosting Singapur
 • genel olarak en iyi web hosting
 • web hosting Hindistan
 • web barındırma Malezya
 • Hospedagem de sites Brezilya
 • web hosting Pakistan

İçindekiler

Web barındırma sağlayıcısı nasıl bulunur

 • Terminoloji: Domain Hosting vs Web Hosting vs Domain Kaydı
 • Web barındırma türleri
 • Sunucu Konumu
 • uptime
 • Disk alanı
 • Bant genişliği ve veri aktarımı
 • hız
 • Destek seçenekleri
 • E-posta özellikleri
 • SSL sertifikaları

Avustralya web araştırma barındırma

Avustralya için web barındırma hizmeti nasıl bulunur?

Web Hosting Terminolojisi: Domain Hosting vs Web Hosting Domain Tescili

Nasıl çevresinde en iyi Avustralya web barındırma sağlayıcı seçmek için nitrit cesaret almadan önce, barındırma terminolojisi ile ilgili aldığımız en yaygın sorulardan birini cevap edelim. Alan adı barındırma, web barındırma ve alan adı kaydı arasındaki fark tam olarak nedir?

Alan Adı Kaydı

Alan adı kaydı ile başlayalım. Bu, bir kayıt şirketi aracılığıyla yapılabilecek bir alan adının (şirketiniz.com.au) satın alınması veya kaydedilmesi anlamına gelir. Çoğu web sunucusu bu hizmeti sunar, yani alan adınızı satın alabilir ve sitenizi aynı sağlayıcıyla barındırabilirsiniz, bu da destek merkezileştirildiği için ideal durumdur. Web barındırma değil, yalnızca alan adları satın almak istiyorsanız, NameCheap gibi normal bir kayıt kuruluşundan geçmek en iyisidir. Kayıt şirketleri, alan adlarının satışını devretme ve IP adresleri için atama yetkisine sahiptir (yılda kaç alan adı kaydedildiğine şaşıracaksınız, sadece bazı şaşırtıcı numaralar için internet kullanım istatistikleri sayfamıza bakın).

Web Hosting Açıklaması

ad sunucularını güncellemeSıradaki, web hosting. Bu, web sitenizi oluşturan dosyaları barındırdığınız çevrimiçi alanı, bu nedenle web siteniz için harika bir web barındırıcısı bulmak için bu sayfadasınız demektir. Alan adınızı kaydettikten sonra, sitenin tarayıcılarda görünmesini sağlamak için bu adı barındırma alanınıza yönlendirirsiniz. Alan adınızı ve web barındırma sağlayıcınızı genellikle alan adlarının sunucularını güncelleyerek bağlarsınız. Ad sunucuları, özellikle müşterileriyle ilişkili etki alanı adlarını yönetmek için temel olarak web ana bilgisayarlarının sahip olduğu sunuculardır. Ortak biçim ns1.yourwebhost.com, ns2.yourwebhost.com gibidir..

2’yi bağlamak için, ana makinelerinizin ad sunucularını, kayıt şirketindeki alan adlarınızın ayarlarındaki ad sunucusu alanlarına yapıştırmanız yeterlidir. Ama yine, etki alanı adınızı aynı sağlayıcı ile web barındırma paketinizi aynı anda satın alırsanız, hepsi sizin için yapar. Sonra tek yapmanız gereken favori CMS ve voila yüklemek, siteniz yayında. Sıfırdan bir web sitesi nasıl oluşturulacağına dair büyük bir rehber bile yazdık, bakın.

Alan Adı Barındırma

Sonunda alan adı barındırma. Bu aslında bir şey değil, alan adı barındırma, alan adı kaydı ve web sayfası barındırma kombinasyonudur, muhtemelen web barındırma arayan kullanıcılar tarafından kullanılır, ancak doğru terminolojiyi bilmezler, böylece “Avustralya’yı barındıran alan adını” ararlar.

Tamam, şimdi bu açık, şimdi başlayalım!

Web hosting türleri nelerdir?

4 ana barındırma türü vardır: Ucuz Paylaşımlı Hosting, VPS Hosting, Dedicated Hosting, & Bayi Barındırma. Bunu okuyanların çoğu için (iş web barındırma arayanlar dahil), küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmel olduğu için ucuz web barındırma türüne (paylaşılan barındırma) gitmek istersiniz..

Çevrimiçi 1000’lerce ürün satmaya çalışıyorsanız veya başarılı bir forumunuz varsa, bu durumda özel barındırma veya VPS daha iyi bir seçenektir..

Devam etmeden ve bu barındırma türlerini karşılaştırarak bir web yapmadan önce, barındırma dünyası hakkında gerçekten anlamanız gereken bir şey var:% 99.9’u, sizin için ne ödeme yaparsınız.

Paylaşılan Evsahipliği

Eğer ana odak noktanız ucuz web hosting hizmetleri, bunun için geldin. Ücretsiz web hosting paketleri sunan şirketler olsa da, genellikle çok fazla sınırlama nedeniyle uzun sürmez. Ne paylaşılan barındırma anlamına gelir web sitenizin bir grup diğer web siteleri ile bir sunucuda barındırılacak olmasıdır. Başka kaç web sitesi? Barındırma sağlayıcısına bağlıdır. Bazı şirketler tek bir fiziksel sunucuya 100 kadar web sitesi koyarken, bazıları 20 veya daha az web sitesi barındırıyor. Özellikle küçük ve orta boy arayanlar için iş web Avustralya için hosting, paylaşılan hosting büyük olasılıkla sizin için en iyi değeri web hosting türüdür. Paylaşılan barındırma, e-ticaret sitelerini (sitenin boyutuna bağlı olarak) barındırmak için bile kullanılabilir. Her neyse, paylaşımlı barındırma avantajlarını ve dezavantajlarını ortaya koyalım.

Artıları:

 • 3,95 $ / ay gibi düşük bir web sitesi barındırma maliyetleri ile nispeten ucuz
 • Her şey kutudan çıkıyor
 • Web sitenizi çalıştırmak ve çalıştırmak için teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur
 • Basit bir cPanel’den hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz
 • Genellikle, WordPress için 1 tıklama yükleme komut dosyaları ile birlikte gelir & Joomla, Drupal vb. gibi diğer büyük İYS’ler.
 • Çoğu ana bilgisayarda her iki Linux barındırma planı vardır & Windows barındırma (ve PHP, Java ve diğerleri gibi en yaygın diller)

Eksileri:

 • Sunucu çok fazla siteye aşırı yüklendiğinde web siteniz yavaş yüklenebilir.
 • Yanlış bir şey yapmasanız bile güvenlik tehditlerine açıksınız.
 • Komşularınızdan biri daha fazla kaynak alabilir ve bunun sonucunda web sitenizin performansını düşürürsünüz.

Tüm paylaşılan barındırma planlarının aynı olmadığını unutmayın. VPS benzeri bir performans sağlayan planlar vardır (çoğunlukla ABD tabanlı yönetilen WordPress barındırma sağlayıcıları gibi). Bu hosting planlarını fiyatlarına göre (oldukça pahalı) tanıyacaksınız – ucuz web hosting ve süper premium iş web hosting arasında güzel bir denge. Paylaşılan barındırma, kaynak yoğun olmayan bloglar ve küçük web siteleri için iyidir.

İyi bir paylaşılan ana bilgisayarı önbellekleme ve bir CDN ile birleştirirseniz, inanılmaz sonuçlar elde edebilirsiniz. Aşağıda, Melbourne’den pinge edilen yan projelerimizden birinin yükleme süresinin bir anlık görüntüsü verilmiştir (evet, bu site bir saniyenin altında yüklenir!).

web sitesi hız testi

Cpanel – Hızlı bir açıklama

Barındırma endüstrisinde en çok kullanılan kontrol paneli olan Cpanel hakkında kısa bir kelime (çoğu barındırma türü için geçerlidir). Buna aşina değilseniz endişelenmeyin, Cpanel’in kullanımı çok kolaydır ve genellikle WordPress, Joomla için 1 tıklama yükleyicileriyle birlikte gelir, & diğer birçok sistem. Aslında, belirli bir Australina tabanlı web barındırma listelenen özellikleri altında Cpanel olduğunu görürseniz, bu bir artı! Kendi özel kontrol panellerini kullanan Avustralyalı ev sahiplerinin bazı sorunları olabilir (kişisel deneyim).

VPS Barındırma

VPS, Sanal Özel Sunucu anlamına gelir. VPS hosting, barındırma sağlayıcılarının bir fiziksel sunucu üzerinde bir dizi sanal sunucu oluşturduğu özel bir barındırma hizmetidir. Daha önce sanal makinelerle oynadıysanız, neden bahsettiğimi zaten biliyorsunuz. Tanıdık görünebilir, ancak bu paylaşılan barındırma çok farklı. Şirketler genellikle 2 tür VPS hosting sunar:

 • Kendi kendini yöneten VPS, teknik öğeler de dahil olmak üzere sunucunun her yönünü kontrol ediyorsunuz.
 • Barındırma şirketi VPS tarafından yönetilen, teknik işlerin çoğunu üstlenirken, öncelikle işinize odaklanırsınız. Bu seçenek daha pahalıdır.

VPS hizmetleri için web barındırma maliyetleri ayda 30 $ ile 100 $ + arasında değişir ve genellikle oyun sunucularını barındırmak için de kullanılır (bu nedenle Minecraft barındırma için uygundur). Artıları ve eksileri ortaya koyalım.

Artıları:

 • Sanal sunucuda kendi CPU, RAM ve Depolama alanınızı alırsınız
 • Önemli derecede daha iyi performans
 • Tam kontrol ve kök erişimi

Eksileri:

 • Daha uygun fiyatlı paylaşılan barındırma çok daha pahalı.
 • Sunucuyu korumak için teknik bilgiye sahip olmanız gerekir
 • Değilse, bir sistem yöneticisi tutmanız gerekebilir

Özel Hosting

Dedicated sunucu barındırma herkes için en güçlü seçenektir. Kaynakları diğer insanlarla paylaşmak zorunda kalmak yerine – temel olarak üst 2 barındırma türünün her ikisinde de geçerlidir, tek başına tamamen işlevsel bir fiziksel sunucu elde edersiniz. Bu sunucu performansı için olduğu kadar iyidir. Ama olumsuz, adanmış hosting delicesine pahalıdır. Bu nedenle bu tür barındırma öncelikle kaynak yoğun web siteleri ve web uygulamaları olan büyük şirketler için tasarlanmıştır. Fiyatlar genellikle ayda 100-200 $ ‘dan başlıyor.

Bayi Hosting

Avustralya bayi hosting genellikle sadece kendi müşterilerine barındırma başlamak isteyen web ajansları veya bireysel web tasarımcıları tarafından kullanılır. Bu planlar, bant genişliği ayarlayarak müşteri başına farklı hesaplar oluşturmanıza ve hepsini tek bir gösterge tablosundan (tercihen Cpanel ile birlikte WHM) yönetmenize olanak tanır. & alan sınırlamaları, eklenti alan adı sınırları ve çok daha fazlası. Bayi planları, normal hosting paketinizden kesinlikle daha pahalıdır, çünkü her biri kendi Cpanel’leriyle birden fazla web sitesini barındırmaya izin verir.

Avustralya'da Web Hosting Sunucuları

Web Host Sunucu Konumları: Avustralya içinde veya dışında?

Avustralya’da yaşıyorsanız, Avustralya’da veya Avustralya’ya yakın bir web barındırıcısı aramalısınız, bu kadar basit. Neden? Web sitenizi örneğin ABD’deki bir sunucuda barındırıyorsanız, muhtemelen gecikme, daha yavaş yükleme süreleri, gecikmeler vb. Gibi eğlenceli sorunlarla karşılaşırsınız. , yani Brisbane, Sydney (Digital Pacific gibi) veya Melbourne’deki en iyi web sunucularını aramanın önemi yok… hız farkını yine de fark etmeyeceksiniz.

CDN Kullanma: Global Olma

Bununla birlikte, sitenizin belirli bir konumdaki belirli bir sunucuda barındırılması, dünyanın her yerinde, her ülkede hızlı yükleme süreleri alamayacağınız anlamına gelmez. Bir CDN yardımıyla sitenizi her yerde minimum gecikme ile sunabilirsiniz.

CDNBir CDN veya içerik dağıtım ağı, sitenizin içeriğinin önbelleğe alınmış bir sürümünü en yakın düğümden veya sunucusundan sunmak için site ziyaretçileri konumunu kullanacak coğrafi olarak dağıtılmış bir sunucu ağıdır. Bu yalnızca yükleme sürelerine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda spam göndericileri engelleyebilir, güvenliği artırabilir ve sizi potansiyel DDOS saldırılarına karşı koruyabilir. En popüler CDN’lerden biri CloudFlare, aslında ücretsiz bir plana sahipler ve bir çok web barındırıcısı onlarla sorunsuz bir şekilde entegre oluyor.

Sunucu Çalışma Süresi

Kararlı sunucular ve maksimum sunucu çalışma süresi sağlamak için Avustralya barındırma şirketinize güvenip güvenemeyeceğinizi bilmeniz gerekir. Web barındırma durumu sayfamızdaki ana barındırma hizmetleri için genel çalışma süresini ve yanıt sürelerini izlemeye başladık. Çoğu web barındırma sağlayıcıları size% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi verecektir. Ne yazık ki, bu her zaman geçerli değildir, ancak maksimum çalışma süresini sürdürmek için harika bir iş çıkarır. Güvenilir bir web barındırma sağlayıcısına ihtiyacınız var.

Disk alanı

Depolama alanı miktarı, sunucuya ne kadar dosya yükleyebileceğiniz anlamına gelir. Bloglar ve küçük Avustralya web siteleri için, en ucuz web barındırma şirketlerinin sunduğu şey, GB’ların birkaçından fazlasına ihtiyacınız olmayacak. Ancak daha büyük bir web sitesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız, daha fazla depolama kapasitesine sahip bir barındırma planı almalısınız. Normal HDD’ler yerine veri depolamak için SSD sürücüleri kullanan şirketlere avantaj sağladığınızdan emin olun. SSD depolama, okuma ve yazma hızlarında x10’a kadar daha iyi performans gösterir.

Bant Genişliği ve Veri Aktarımı

Birçok web sitesi barındırma hizmetleri biri olarak bu iki şeyi teşvik. Ama tamamen farklılar. Bant genişliği verilerin aktarılma hızıdır. Veri aktarımı ise, genellikle aylık olarak ölçülen ve sınırlanan web sitenizin oluşturduğu veri trafiğini temsil eder. Veri Aktarımı, kaç ziyaretçiye ve dosyalarınızın büyüklüğüne bağlıdır. Bu nedenle, seçmek istediğiniz barındırma planı için sınırın ne olduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Bazı Avustralya, hem sınırsız bant genişliğine hem de veri aktarımına ev sahipliği yapıyor.

Hız ve Tepki Süresi

Sunucu hızıBu kolay gibi görünse de, aslında çok katmanlı. Çoğu insan, en hızlı web barındırma hizmeti almanın sunucu performansı + Avustralya tabanlı konumun bir kombinasyonu olduğunu düşünüyor, yani sunucu sorunsuz çalıştığı sürece ve veri merkezinin konumu Avustralya’da (yukarıda belirtildiği gibi) Peki. Bu kesinlikle böyle değil.

Aslında, Singapur’da veya yurtdışında sunucuları olan ve AU’da sunucuları olanlardan (Hostinger gibi) daha iyi performans gösteren birden çok web barındırıcısı vardır. Gerçek şu ki, en iyi ana bilgisayarlar genellikle veri merkezlerinden mümkün olduğunca fazla performans sıkıştırmak için özel olarak oluşturulmuş sistemleri ve komut dosyalarını kullanırlar. Bunu, sunucu tarafı önbellekleme, PHP7 desteği, LiteSpeed ​​entegrasyonu gibi üstün donanım ve özelliklerle birleştirirseniz, Avustralya web barındırma rekabetini sudan çıkaracaktır. Yükleme süreleri ve hız söz konusu olduğunda doğru sunucu yapılandırması gerçekten bir fark yaratabilir, oradaki fark için SiteGround vs HostGator karşılaştırmamızı kontrol edin (ve unutmayın, site hızı artık Google’a göre bir sıralama faktörüdür, bu yüzden önemlidir SEO için de).

Web sitesi barındırma sağlayıcılarımızın yanıt sürelerini kontrol etmek için Keycdn’in ping aracını kullanıyoruz.

(karşılaştırma tablosuna geri dön)

Müşteri desteği

Özellikle en iyi web sitesi barındırma arıyorsanız, destek ekibinin güvenilir olduğundan emin olmak istersiniz. İlk olarak, destek seçeneklerinin sayısına ve yanıt sürelerine bakıyoruz. Bunlar telefon desteği, canlı sohbet, destek biletleri, ayrıntılı bir bilgi tabanı ve hatta video eğitimlerini içerebilir..

Destek biletlerinin çoğu sorunun çözülmesinin en etkili yolu olduğunu, aynı zamanda web barındırıcısı için de en kolay ölçeklenebilir olduklarını gördük (tüm bir sunucu çöktüğünde ve büyük bir şikayet akışı aldıklarında kritiktir).

Daha sonra, ev sahibinin desteklerini dış kaynaktan temin edip etmediğini veya şirket içi ise, her iki seçeneğin de artıları ve eksileri olduğunu düşünmeliyiz, dış kaynaklı destek ölçeklenebilirlik ve tutarlılık için daha iyi, ancak şirket içi destek genellikle topta daha hızlı ve daha fazlası bilgili.

E-posta Özellikleri

Tek bir sağlayıcıdan tam bir hosting paketi istiyorsanız, e-posta özelliklerini kontrol etmeniz gerekir (genellikle birden fazla e-posta adresine ihtiyaç duyacakları için işletme web barındırma hizmeti arayan kişiler için daha önemlidir). Tüm web barındırma hizmetleri alanlarınız için e-posta hesapları oluşturmak için değil. Bunu yaparlarsa, web postası için bir arayüz sağlayıp sağlamadıklarını kontrol edin, belki sınırsız e-posta (genellikle durum değil ama asla bilmiyorsunuz) ve harici servislerle entegrasyon sunun. Ayrıca, sınırlamalara dikkat edin. Bazı sağlayıcılar 100 adede kadar e-posta adresi oluşturmanıza veya saatte 200 e-posta göndermenize izin verir.

Web Host Yedeklemeleri

Yedeklemeler çok önemlidir, ancak maalesef çoğu insan için öncelik listesinde düşüktür. Web sitenizi, veritabanınızı ve e-posta dosyalarınızı düzenli olarak yedeklemeniz gerekir (ideal olarak günlük yedeklemelerle). Şirketin yedekleme yapıp yapmadığını ve dosyalarınızı ne sıklıkta yedeklediklerini kontrol edin. Ayrıca, bir şeyler ters giderse dosyaları nasıl geri yükleyebileceğinizi öğrenin. Bazı şirketler yedek geri yükleme için ücret alırken, bazıları ücretsiz hizmet sunar.

Eklenti Alan / Veri Tabanı Sayısı

Bu, web sitenizin barındırma planınızla birden fazla web sitesi barındırmayı planlıyorsanız önemlidir. Daha ucuz hosting planları genellikle sadece bir web sitesiyle sınırlıdır.

Bununla birlikte, sınırsız alanlara sahip süper ucuz planlar görürseniz, genel performansın eklediğiniz daha fazla alan adına büyük olasılıkla yokuş aşağı hızlı gideceğini bilin. Bunun nedeni, sunucu kaynaklarınızın kullandığınız alan sayısına göre ölçeklenmemesi ve tüm sitelerinizde gerçekten düşük performansa neden olması.

SSL sertifikaları

Sitenizi bir SSL sertifikasıyla güven altına almak bir seçenek yerine hızla bir gereklilik haline geliyor, bu nedenle sadece e-ticaret sitelerinin değil, diğer tüm sitelerin de ihtiyacı var. Google, https dışı siteleri güvenli olmayan olarak da etiketleyecektir, bu da dönüşüm oranlarınızı etkileyecektir. SSL (Güvenli Yuva Katmanı) temel olarak bir sunucu (web host) ve bir istemci (tarayıcı) arasında şifreli bir bağlantı kurmak için kullanılan bir teknolojidir. SSL, kredi kartı numaraları ve giriş bilgileri gibi kişisel bilgilerin güvenli bir şekilde iletilmesini sağlar.

SSL sertifikası Avustralya

Potansiyel web barındırıcılarını araştırırken, ücretsiz SSL sertifikaları sunup sunmadıklarına bakın (tercihen SiteGround’un yaptığı gibi 1 tıklama kolay kurulum seçeneğiyle). Yoksa, Let’s Encrypt’ten ücretsiz bir sertifika alabilir ve ana makinenizden sizin için yüklemesini isteyebilirsiniz. Olduğu söyleniyor, Avustralya barındırma en iyi web sitesi varsayılan olarak bu ücretsiz sunmalıdır.

Global sunucu ağı

Ve bu kadar, tüm noktaları kapsamak zor görünebilir, ancak her seferinde bir adım atın. Hatta bir e-tablo oluşturun ve bulduğunuz Avustralya web barındırma şirketlerinin tüm özelliklerini günlüğe kaydedin, böylece kolay bir genel bakış elde edersiniz.

VEYA

Sıkça Sorulan Sorular

En iyi web küçük işletmeler için barındırma nedir?

Bizim düşüncemize göre, küçük işletmeler için en iyi web barındırma Hostinger. Hizmetlerinin kalitesine bakarsanız, dürüstçe en iyi değer ana bilgisayar. Hostinger temel planlarında 10GB disk alanı sunuyor ve ücretsiz SSL, SSD barındırma, 7/24 destek ve 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Ayrıca sunucularını her zaman güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalıştırma konusunda çok iyidirler.

Web yılda ne kadar hosting?

Bu ucuz tarafında olsa Web hosting, yılda 20 $ gibi az mal olabilir. Eğer iş web sitesi veya blog için kaliteli bir web barındırma istiyorsanız, o zaman yılda yaklaşık 60 $ ödeme bekleyebilirsiniz. E-ticaret mağazaları gibi daha büyük web sitelerini barındırmak istiyorsanız daha pahalı olabilir, çünkü daha fazla disk alanına veya CPU kaynağına ve RAM’e ihtiyacınız olabilir.

Web sitemi nasıl ücretsiz barındırabilirim??

Web sitenizi WordPress.com ve benzeri hizmetlerle ücretsiz olarak barındırabilirsiniz. Her şeyle ilgileniyorlar, ancak daha profesyonel bir alan adı yerine bir alt alan adı ile sıkışıp kalacaksınız (yourbusiness.com.au). WordPress ile yourbusiness.wordpress.com olurdu, benzer ücretsiz hosting sunan diğer hizmetler Wix ve Blogger olacaktır.

Web sitemi Google’da barındırabilir miyim?

Google normal web sitelerini veya işletme web sitelerini barındırmaz, sitenizi barındırmak için özel bir web barındırma sağlayıcısına ihtiyacınız vardır. Google, Blogger adında ücretsiz bir temel web sitesi elde etmenizi sağlayan bir hizmete sahiptir, ancak tasarım açısından fazla esneklik olmadan belirli bir içerik yönetim sistemine bağlanacaksınız.

Kendi web sitemi bilgisayarımda barındırabilir miyim?

Yerel bir kurulum kullanarak kendi sitenizi bilgisayarınızda barındırabilirsiniz. WAMP, kullanılacak doğru terimdir ve tam yığını yüklemek için WampServer’ı kullanabilirsiniz. MySQL, PHP, Apache vb. Şeylere aşina değilseniz, bunu yapmak çok kolay değildir. Yapılacak en kolay şey, WordPress’i yerel olarak yüklemek için çevrimiçi bir kılavuzu takip etmek olacaktır..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author