Recenze WebHostingBuzz: Dobrý host z Velké Británie nebo ne? (2020)

Recenze WebHostingBuzz

WebHostingBuzz ovládá více než 250 000 webových stránek ve více než 140 zemích.

To není žádným překvapením, protože jejich provozuschopnost byla solidní (99,96%) a časy načítání stránek byly za posledních 24 měsíců rychlé (405 ms).

Bloggers si zamiluje přístup k více než 450 populárním aplikacím, jako je WordPress, zatímco pokročilí webmasteři budou mít přístup k nejnovějším programovacím jazykům.

WebHostingBuzz má průhlednou a přímou 45denní záruku vrácení peněz, takže pokud se rozhodnete zrušit předplatné, nemusíte přeskakovat. To je dobrá zpráva, vzhledem k tomu, že neexistují žádné zvláštní ceny pro nové zákazníky a zvláštní klauzule o ukončení, která by vás mohla před obnovením podvádět.

Pojďme se dovnitř.

Výhody používání WebHostingBuzz

WebHostingBuzz za poslední roky zveřejnil rychlé doby načítání a spolehlivou dostupnost. Jejich plány poskytují přístup k více než 450+ aplikacím, které lze nainstalovat několika kliknutími. A mají 45denní zásadu vrácení peněz pro každého, kdo není ve své službě úplně prodán.

Zde je podrobný pohled na jejich výkon za posledních 24 měsíců:

1. Rychlé načítání stránky (405 ms)

Čas načítání buzzů webhostingu

Rychlost je důležitá při výběru hostitele, protože má přímý dopad na zážitek vašich návštěvníků. Neuvěřitelných 79% kupujících už nekoupí z webu, který má špatný výkon.

A pokud je váš hostitel pomalý, začněte s tím, jakmile začnete stavět nové stránky, bude to pomalejší, přímo vás zasáhne tam, kde to bolí – vaší peněžence.

WebHostingBuzz byl v posledních několika letech neustále rychlý. Za posledních 24 měsíců si ponechali průměrnou dobu načítání stránky 405 ms, což je řadí mezi 10 nejrychlejších hostitelů, které jsme zkontrolovali. Od roku 2019 vykazují ještě lepší rychlosti pod 300 ms – budeme muset počkat a uvidíme, jestli dokážou tuto rychlost udržet vpřed.

Průměrná rychlost za posledních 12 měsíců:

WebHostingBuzz za posledních 12 měsíců podrobné statistikyPrůměrná rychlost WebHostingBuzz 2019-2020 | Zobrazit statistiky

2. 45denní záruka vrácení peněz

WebHostingBuzz má 45denní záruku vrácení peněz na všechny sdílené, obchodní a prodejní účty. Na druhé straně účty VPS mají nárok na vrácení peněz do 30 dnů od nákupu.

Ostatní doplňkové služby, od dedikovaných serverů po IP adresy, certifikáty SSL a názvy domén, nebudou vráceny. Stejně jako ostatní hostitelé, které jsme zkontrolovali, bude z jakýchkoli náhrad vrácen poplatek za název domény.

Na rozdíl od standardního rozsahu ~ 15 $, který jsme viděli u doménových jmen, vám však WebHostingBuzz účtuje pouze 10,99 $ za .com nebo .net.

3. Více než 450 aplikací s možností 1 kliknutí a migrace zdarma

WebHostingBuzz je plně nabitý více než 450 populárními aplikacemi. Většinu lze automaticky nainstalovat během několika minut a několika kliknutí. Žádný chaotický kód, který vám ušpiní ruce.

Pokud již máte existující web, který chcete přenést, tým týmu WebHostingBuzz migruje zdarma.

A pokud jste vývojář, který chce přístup k pokročilejším funkcím, máte také štěstí. Jejich servery plně podporují vše od HTML5 a JavaScript po PHP 5, MySQL 5, Perl a další.

4. Uptime Téměř stejně dobré jako inzerované

uptime

WebHostingBuzz za posledních 24 měsíců zveřejnil 99,96% dostupnosti.

Posledních 12 měsíců bylo zvláště silné a kolísalo od 99,98% do 100% (kromě června 2019). Vraťte se však na jaro 2018 a WebHostingBuzz zápasil s důsledností. Jeden měsíc by byl bezchybný 100%, zatímco ostatní by byly neuspokojivé 99,83%.

Podobné zprávy o nekonzistentních provozních podmínkách jsme viděli zhruba ve stejném časovém období od ostatních zákazníků.

Průměrná doba provozu za posledních 12 měsíců:

 • Průměrná doba provozu v lednu 2020: 100%
 • Průměrná doba provozu v prosinci 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v listopadu 2019: 99,98%
 • Průměrná doba provozu v říjnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v září 2019: 99,98%
 • Průměrná doba provozu v srpnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v červenci 2019: 99,98%
 • Průměrná doba provozu v červnu 2019: 99,31%
 • Průměrná doba provozu v květnu 2019: 99,98%
 • Průměrná doba provozu v dubnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v březnu 2019: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v únoru 2019: 100%

Statistiky WebHostingBuzz za posledních 24 měsícůPrůměrná doba provozu WebHostingBuzz | Zobrazit statistiky

5. Green Web Hosting

WebHostingBuzz se zavázala k ochraně životního prostředí a má sponzorství a partnerství s The Woodland Trust.

Cílem je vykompenzovat energetickou náročnost jejich serverů a udržet všechny jejich hostingové služby v neutrální poloze.

6. Roční předplacená sleva se stejnou obnovovací cenou

Počáteční cena nálepky pro WebHostingBuzz není tak levná ve srovnání s ostatními hostiteli (více o tom níže).

Existují však dvě výhody z cen, které jsou ve váš prospěch.

První je, že mají roční předplacenou slevu. Takže pokud jste zaplatili za rok, mohli byste získat zdarma dva měsíce zdarma ve všech plánech. Členění vypadá takto:

• Osobní: 49,99 $
• Vývojář: 99,99 $
• Podnikání: 249,99 $

Nahoře je měsíční cena za každý plán s roční možností níže:

Roční sleva WebHostingBuzz ve srovnání s měsíční

Druhou výhodou je, že se míra obnovy nezvyšuje.

Když se váš plán automaticky obnoví, mnoho dalších hostitelů zdvojnásobí vaši měsíční cenu. Podle fakturačních dotazů společnosti WebHostingBuzz však cena, kterou zaplatíte, v podstatě „zamrzne“ a bude se vztahovat také na všechna budoucí obnovení. Nemusíte se tedy obávat drahého překvapení, které by se objevilo na výpisu z vaší kreditní karty za rok.

Nevýhody použití WebHostingBuzz

WebHostingBuzz fungoval dobře ve všech směrech. Časy provozuschopnosti a načítání stránky byly skvělé. Bezplatné migrace jsou pěkné výhody a politika vrácení peněz je také více než spravedlivá.

Bohužel existuje několik kategorií, které je na konci dne stále nechávají.

Zde je stručné shrnutí největších problémů, se kterými jsme se setkali:

1. Žádná nová sleva zákazníka

Někteří z nejlevnějších webhostingů na trhu vás mohou stát každý měsíc jen dva nebo dva dolary.

Jak si mohou možná dovolit být tak levné?

Noví zákazníci dostávají speciální ceny, které pomohou sladit obchod. Plány se tedy později obnoví rychleji. To v kombinaci s platbou předem až na tři roky vám může pomoci uzamknout skutečně nízkou cenu u nového hostitele.

Vypadá to, že téměř všichni z 30+ webových hostitelů, které jsme zkontrolovali, sledují stejný trend. Kromě WebHostingBuzz.

Pro začátečníky neexistuje žádná dlouhodobá sleva. Platíte 4,99 $ / měsíc za nejlevnější osobní plán. K dispozici je jeden web, 20 GB úložiště SSD, 1 GB paměti, neomezená šířka pásma a SSL zdarma. To je docela dobré na povrchu, ale množství úložiště je poměrně nízké. (Oproti tomu vám někteří další hostitelé, například iPage, poskytují neomezené úložiště). Tento základní plán nepřichází s bezplatným názvem domény ani s denními zálohami.

Pokud byste chtěli upgradovat na jeden z jejich větších plánů, jak tyto funkce získat, plán pro vývojáře stojí 9,99 $ / měsíc a možnost Business je 24,99 $ / měsíc. Jak je uvedeno výše, můžete předplácet na rok, aby se náklady trochu snížily. A vaše cena za obnovení také nepřestane stoupat.

Ale také ztratíte příležitost užít si novou zákaznickou slevu a ušetříte spoustu v průběhu zhruba tří let, jak se dostanete u většiny ostatních hostitelů.

2. Omezená podpora (~ 6 hodin zpoždění)

Téměř každý hostitel, který jsme zkontrolovali, nabízí nepřetržitou podporu živého chatu, takže zákazníci mohou získat relativně okamžité odpovědi.

WebHostingBuzz tento trend opět vybočuje.

Mají obvyklou znalostní bázi a lístky na podporu. Nenabízejí však telefon ani živý chat.

V pravém dolním rohu mají malou ikonu, která vypadá jako živý chat. Zkontrolovali jsme ji však ve dvou různých časech dne (pondělí večer a úterý dopoledne) a oba časy jsme dostali stejnou odpověď:

WebHostingBuzz Podávání zpráv chatu naživo

Takže live chat v podstatě sloužil jako slavný systém založený na lístcích, kde jsme položili otázku a museli jsme počkat na e-mailovou odpověď, která dorazí asi o šest hodin později. (Omluvili se za zpoždění v době odezvy, což podle všeho naznačuje, že o problému vědí.)

E-mailová odpověď na zákaznickou podporu WebHostingBuzz

Odpověď byla přímá, ale ne úplná. Zeptali jsme se na cenu za migraci na web, protože i když je zahrnuta jedna bezplatná migrace, obvykle se platí cokoli nad rámec toho, co je zaplaceno.

Jelikož místo živého chatu pracujeme prostřednictvím e-mailu, jsme nuceni poslat další odpověď, abychom získali potřebné podrobnosti. Může to chvíli trvat, než dorazí.

To je frustrovaně pomalé ve srovnání s téměř každým jiným hostitelem venku.

3. Zvláštní ustanovení o ukončení

Když se zaregistrujete pro nového hostitele, obvykle jste nadšeni, když dostanete nový projekt ze země. Pravděpodobně nepřemýšlíte o tom, co by se mohlo stát, kdyby se objevil problém nebo problém.

Podívali jsme se na drobný tisk, který je obvykle pohřben hluboko uvnitř smluvních podmínek hostitele.

To je místo, kde můžete obvykle najít něco, co by vám mohlo zabránit v návratu peněz nebo spuštění služby, jak si myslíte.

WebHostingBuzz má také své vlastní variace. Existuje klauzule o lichém ukončení, která určuje, jak se plány obnovují a jak můžete zrušit, abyste zabránili automatickému účtování poplatků za další období.

Zde je uvedeno, že: „Oznámení o vašem záměru ukončit musí být poskytnuto WebHostingBuzz nejdříve 10 dní před datem fakturace, ale nejpozději tři dny před datem fakturace.“

Zde jsou dva klíčové body:

1. Nemůžete jim říct, že chcete zrušit příliš brzy – nejdříve deset dní před fakturačním datem a
2. Rovněž nelze zrušit později než tři dny před fakturačním datem.

Zní to divně, že? Máte toto malé okno času, abyste je informovali, že chcete zrušit; jinak to zní, jako by v podstatě řekli „ne“.

Pro nás to zní, jako by se jen snažili stavět v zadních vrátkách, aby nepřijali většinu zrušení, aniž by se alespoň pokusili přimět vás, abyste zaplatili obnovovací sazbu na další období, nejprve.

Ceny za webhostingové puzzle, plány hostingu & Rychlá fakta

Zde je přehled jejich sdílených hostingových plánů a cen:

Ceny a plány WebHostingBuzz

Sdílený hosting: WebHostingBuzz má tři společné plány hostování:

 1. Osobní plán: Tento plán stojí 4,99 $ měsíčně. Dostanete dostatek místa pro jeden malý web s 20 GB místa na disku, 100% rychlost procesoru, 1 GB paměti, certifikát SSL zdarma a neomezenou šířku pásma.
 2. Plán vývojáře: Tento plán stojí 9,99 $ měsíčně. Můžete hostovat neomezené weby až do 100 GB úložného prostoru, neomezenou šířku pásma, bezplatné doménové jméno a certifikát SSL, 2 GB paměti a 200% rychlost procesoru.
 3. Podnikatelský plán: Tento plán stojí $ 24,99 za měsíc. Můžete hostovat neomezené weby a získat také neomezené úložiště SSD. K dispozici je také 300% rychlost procesoru, 3 GB paměti, bezplatná doména a certifikát SSL a přístup k denním zálohám.

Všechny jejich sdílené hostingové plány přicházejí s cPanel a po registraci nového účtu s nimi budete mít zdarma doménové jméno..

 • Doména zdarma: Ano.
 • Snadnost registrace: Velmi snadný registrační proces.
 • platební metody: Kreditní karta, PayPal, WebMoney, Dwolla.
 • Skryté poplatky a doložky: K ukončení účtu nemůže dojít před deseti dny ani po třech dnech před obnovením. Také nemůžete použít více než 25% svých zdrojů déle než minutu nebo mít otevřeno více než 5 000 souborů současně, ani odesílat přes 200 e-mailů za hodinu.
 • Upsells: Několik upells.
 • Aktivace účtu: Rychlá aktivace.
 • Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu: cPanel.
 • Instalace aplikací a CMS (WordPress, Joomla atd.): Rychlá instalace oblíbených aplikací a CMS prostřednictvím Softaculous.

Doporučujeme WebHostingBuzz?

Ano, ano.

WebHostingBuzz se v našich testech choval velmi dobře. Časy provozuschopnosti a načítání stránky byly nadprůměrné.

Mají přístup ke stovkám aplikací pro začátečníky a také k nejnovějším a skvělým technologickým balíčkům pro výkonné uživatele. Jejich 45denní politika vrácení peněz je rovněž legitimní.

Naše zkušenosti se zákaznickým servisem byly bohužel pomalé a nesouvislé. Na odpověď jsme museli čekat hodiny a nedostali jsme ani úplnou odpověď.

Jejich zásady ukončení jsou psány způsobem, který naznačuje, že máte pouze malé okno, které můžete skutečně zrušit, než bude karta znovu naúčtována. A přestože je roční platební cena dobrá, není žádná nová zákaznická sleva na uzamčení extrémně nízké sazby za první tři roky.

Celkově není dost dobrý na to, aby se umístil v TOP 5, ale stále je to dobrá volba.

P.S. Pokud chcete vidět poskytovatele hostingu, kteří se umístili nad WebHostingBuzz, podívejte se na naše nejlepší hostitele zde.

Máte nějaké zkušenosti s WebHostingBuzz? Pokud ano, zanechte prosím recenzi níže. Vítáme všechny čestné a transparentní recenze – dobré nebo špatné!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author