Recenze UK2.net

Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
5,95 £ / mo

UK2.net: Rychlé shrnutí pro lidi, kteří nemají čas (skoro všichni)

Je smutné, že ve zkratce nedoporučujeme síť UK2.net z několika důvodů, z nichž hlavní jsou uptime a podpora. Když sbíháte ceny a funkce, vypadá to velmi atraktivní, ale když začnete kopat trochu hlouběji … není to skvělé. Podívejme se na několik problémů.

Uptime: Mnoho uživatelských recenzí si stěžuje na výpadky. Na svém webu také nemají záruku dostupnosti, jako většina ostatních webových hostitelů … což je trochu divné.

Podpěra, podpora: Existuje poměrně málo stížností na to, jak se jejich podpůrný postoj vznáší, příliš mnoho na to, aby se ignorovalo. Když váš web klesne (viz špatný provozuschopnost výše), budete chtít alespoň podporu, aby byla rychle opravena … to se nezdá.

SSL: To nás plete, SSL (https) je v těchto dnech nutností … Google dokonce označuje běžné http stránky jako viditelně „nezabezpečené“ a poškozuje to vaše hodnocení. Navíc je můžete získat zdarma, netušíte, proč integrují certifikáty SSL zdarma, všichni ostatní jsou.

Takže to, co opravdu říkáme, je … existuje spousta alternativ, které jsou lepší ve všem. Naší oblíbenou stránkou je stále SiteGround, mají velkou bezpečnost, velmi pohotovou podporu, má více datových center po celém světě (včetně v Londýně) a oficiálně je doporučuje WordPress (samozřejmě mohou řešit jakýkoli CMS, který na ně hodíte) ). Jsou to opravdoví bezhlaví, podívejte se na naši recenzi.

Stále se zajímáte o UK2.net, čtěte níže.

UK2.net research

Recenze UK2.net

UK2 byla založena společností Ditlev Bredahl v roce 1998. S přibližně 2 desetiletími zkušeností s poskytováním britských hostingových služeb zaregistrovali přes milion doménových jmen. Napájí také tisíce webových stránek na více než 200 místech po celém světě.

Společnost sídlí v Shoreditch v Londýně. Mezi jejich produkty a služby patří mimo jiné registrace doménových jmen, e-mail hosting, hosting webových stránek, stavitelé webových stránek, vyhrazené servery a Managed Hosting. Poskytují také virtuální soukromé servery SSD a hosting WordPress.

Ceny

UK2 nabízí tři typy plánů pro své webhostingové služby. Tyto balíčky se nazývají Essential Hosting, Business Hosting a Business Cloud. Tři plány jsou vidět níže:

Ceny za hosting UK2

Nejlevnější tarif se nazývá Essential Hosting a cena je 1,00 GBP za měsíc kvůli nejnovější nabídce, pokud se rozhodnete pro 12měsíční platební období. Pokud chcete platit měsíčně, bude vás to stát 6,95 GBP. Podle UK2 je program Essential Hosting ideální pro začátečníky, kteří mají jeden web.

Tento balíček vám poskytne bezplatné doménové jméno, pokud se rozhodnete pro alespoň roční způsob platby. Navíc získáte neomezený webový prostor. Tak můžete umístit>vytvoření webu WordPress.

Pokud jde o vývoj, plán Essential Hosting podporuje Apache, PHP, Ruby on Rails, Perl, Cron Jobs a PHPMyAdmin. Na svých webových stránkách můžete také použít přizpůsobené chybové zprávy. K dispozici je také statistika AW Stats. Uvedený nástroj lze použít k získání informací o vašich divácích. Tato data zahrnují mimo jiné zemi původu, operační systém a použitý prohlížeč.

Nakonec dostanete 30denní záruku vrácení peněz. Jednoduše si můžete vyzkoušet jejich produkty a služby a můžete je kdykoli zrušit bez jakýchkoli dotazů.

Možnosti podpory

U UK2 jsou k dispozici různé možnosti podpory. Jsou uvedeny níže:

  • Stránka stavu služeb,
  • Svépomocná znalostní báze,
  • Podání lístku,
  • Online podpora online chatu a
  • Telefonická podpora

Podobně jako ostatní poskytovatelé hostingu zobrazuje stránka Stav služeb UK2 informace o stavu svých služeb v reálném čase, včetně hlavních systémů, kontrolních panelů a hostingových serverů. Na této stránce jsou hlášeny incidenty, aby zákazníci byli informováni o současných a minulých provozech společnosti.

Znalostní báze svépomoc obsahuje podrobné pokyny, které vám pomohou orientovat se v produktech a službách, které jste využili. K dispozici jsou lístky a online live chat podpora 24/7. Totéž platí pro telefonickou podporu.

Služba zákaznické podpory UK2 má pozitivní i negativní recenze. Podle uživatelů není služba konzistentní. Někteří zákazníci dokonce uvedli, že nedostali odpovědi prostřednictvím e-mailu a odpovědi na živé chatovací schůzky nedokázaly vyřešit jejich problémy. Bylo zjištěno, že telefonická podpora je podobná, protože oddělení, která nemají na starosti konkrétní produkt, nevědí, kam přesměrovat své zákazníky.

Na druhé straně pozitivní recenze uvádějí, že jejich tým podpory byl velmi nápomocný, přičemž některé recenze dokonce uváděly, že podporovaly ještě před nákupem. Pozitivní recenze také uvádějí, že UK2 poskytla rychlé reakce na jejich problémy.

Se smíšenými recenzemi ohledně jejich podpůrné služby můžeme říci, že UK2 není dokonalá. Pouze několik hostingových společností získává hvězdnou reputaci, pokud jde o tým podpory zákazníků, a samozřejmě UK2 není jedním z nich. Společnost má své vrcholy a žlaby, pokud jde o poskytování služeb podpory zákazníků.

Klady

Přihlašování do UK 2 má některé výhody. Některé z nich jsou uvedeny níže:

Doménové jméno zdarma

Pokud získáte 12měsíční platební období, můžete získat bezplatnou registraci doménového jména. To se hodí, pokud právě začínáte a dosud jste si nekoupili vlastní doménové jméno. Úspora pár liber nebude bolet.

Neomezený prostor na webu

O vaše deset webových stránek se postará neomezený webový prostor. Nemusíte se starat o to, které soubory si ponechat a které přesunout do koše. Máte neomezený prostor na webu, což vám dává možnost hostit velké video soubory a obrázky.

30denní záruka vrácení peněz

Můžete získat své peníze zpět s jejich zárukou. Pokud jste vyzkoušeli své produkty a služby a myslíte si, že to nestojí za váš čas, můžete požádat o vrácení peněz. Je to tak jednoduché.

Nevýhody

UK2 je stále společnost, která má nedostatky. Některé z nich jsou uvedeny níže:

Smíšené recenze zákaznické podpory

UK2 má smíšené recenze, pokud jde o jejich služby zákaznické podpory. Někteří je hodnotili vysoce, zatímco jiní je hodnotili špatně. Pokud poskytovatel hostingu trvale nesplňuje svůj slib skvělých podpůrných služeb, je to špatné znamení. Jednou z nevýhod UK2 je mít nekonzistentní službu zákaznické podpory.

Nespolehlivá doba provozu

Tento je také založen na uživatelských recenzi, mnoho z nich si stěžuje na provozuschopnost… a nejde ani o krátké výpadky. Poslední věcí, kterou chcete, je obchodní web, který by měl jít dolů, můžete ztratit mnoho potenciálních zákazníků / klientů.

Žádný certifikát SSL zdarma

Whyyyyyyyyyyy? Na rozdíl od jiných hostingových společností neposkytuje UK2 bezplatný certifikát SSL. Pokud váš web obsahuje citlivé informace, je tato funkce zabezpečení nezbytná. Pokud chcete certifikát SSL zdarma, musíte se rozhodnout pro další plán, Business Hosting. Uvedený plán stojí 4,48 GBP měsíčně, pokud platíte 12 měsíců předem. SSL certifikát je poskytován zdarma v Business Hosting plánu pouze v případě, že se rozhodnete pro platební lhůtu alespoň 12 měsíců.

Závěr

Na povrchu vypadá UK2.net docela skvěle, ale jak je uvedeno v souhrnu, existuje zde příliš mnoho problémů, než abych tento doporučil. Problémy jako nestabilní provozuschopnost, žádný bezplatný SSL a sporná podpora ….

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Date 2018-07-29Reviewed Item UK2.netAuthor Rating 21 hvězdička1 hvězdičkašedášedášedáNázev produktu UK2.netPrice
5,95 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author