Recenze Pressidium

Logo Pressidium

Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
21 $ / mo

Pressidium: Rychlé shrnutí pro lidi, kteří nemají čas (skoro všichni)

Stručně řečeno, milujeme Pressidium. Ve skutečnosti je tato stránka hostována na Pressidiu! Nabízejí extrémně spolehlivý a bezpečný hosting WordPress, mají blesková datová centra po celém světě (+ integrovaný CDN s vyššími plány pro maximální rychlosti) A jsou levnější než WP Engine.

Zde je rychlý přehled jejich nejlepších funkcí:

Cenově dostupný startovací plán: Ve srovnání s ostatními spravovanými hostiteli WP s podobnými pokročilými funkcemi jsou nejlevnější v okolí.

Velká podpora: Jsou tu pro vás 24/7/365, odborná podpora WordPress!

Celosvětový dosah: Mají datová centra po celém světě a mají ohnivou rychlou integrovanou CDN, díky níž se stává globální snadnou.

Bezpečnostní: Spravované automatické aktualizace, monitorování a automatické odstraňování škodlivého softwaru, bezplatné odstraňování škodlivého softwaru, filtrování chybných robotů, bezplatné certifikáty SSL a další … je to velmi působivé nastavení!

60denní záruka vrácení peněz: Jen pro případ … jak je to hezké ��

Upřímně řečeno, v naší knize nejsou lhostejní. Jejich nejlevnější plán (mikro plán) začíná na pouze $ 21 / mo (WP Engine začíná na $ 35 btw).

Pressidium výzkum

Recenze hostingu Pressidium

Úvod do Pressidia

Pressidium založili 28. února 2013 Andrew Georges, John Andriopoulos, Filip Slavik a Giannis Zachariadis. Mají čtyři hlavní oblasti datových center v Severní Americe, Evropě, Oceánii a Asii a Tichomoří. Navíc mají 22 strategických okrajových lokalit po celém světě.

Specializují se na služby Managed WordPress Hosting na Enterprise Architecture. Společnost se pyšní tím, že zásobuje velkou zákaznickou základnu, včetně společností z žebříčku Fortune 500. Mezi jejich klienty patří Fujitsu, Transifex, Modern Retail, 6 yardů a Cornell University.

Kevin Ohashi, zakladatel revizního signálu, udělil Pressidiu nejvyšší výkonnost WordPress Hosting Performance Award. To bylo v letech 2015 a 2016.

Ceny

Pressidium nabízí 4 typy plánů Hosting Managed WordPress. Jmenují se Personal, Professional, Business a Business Plus:

Druhý nejlevnější plán se nazývá osobní a stojí 42,00 USD měsíčně, pokud je účtována ročně (nejlevnější je mikro plán, ale my se zaměříme na osobní plán, protože zahrnuje nastavení CDN). Pokud chcete platit meziměsíčně, bude vás to stát 49,90 USD měsíčně.

Uvedený balíček umožňuje maximálně 3 instalace WordPress. Pokud chcete jednu další instalaci WordPress, musíte za ni zaplatit 14,90 USD měsíčně. Podpora více lokalit není součástí balíčku.

Šířka pásma je neomezená. To znamená, že vám za více než obvyklé množství provozu nebude účtován příplatek. Podle Pressidia je však osobní balíček navržen pro 30 000 jedinečných návštěv měsíčně. Serverové zdroje jsou tedy omezeny na asi 30 000 jedinečných návštěv za měsíc.

Za časté návštěvy se účtuje jedna často zodpovězená otázka. Pressidium odpovídá: „Ať už se na vašem webu objevuje náhlý nárůst skutečných uživatelských relací nebo to, že podstoupí útoky, zajistíme, že bude fungovat dobře. Neúčtujeme nadměrné platby automaticky, protože tyto náklady absorbujeme za vás, ale pokud budete pokračovat v překračování limitů vašeho plánu, navrhneme upgrade. “

Dostanete bezplatný šifrovací certifikát. To znamená, že můžete zabezpečit citlivé informace zpracovávané vaším webem. To pomáhá také zvyšovat hodnocení vyhledávačů. FYI, Google upřednostňuje zabezpečené weby (HTTPS) před nezabezpečenými (HTTP).

Pokud je váš web hostován v jiné společnosti poskytující webhosting, je vám poskytnuta bezplatná migrace vašeho webu. Jakmile se zaregistrujete, můžete okamžitě naplánovat migraci. Jednoduše musíte otevřít lístek podpory. Tým Pressidia udělá vše poté.

Zabezpečení vašeho hostovacího účtu bere Pressidium vážně. Získáte spravované automatické aktualizace, monitorování malwaru a odstranění malwaru. Máte plně uzamčené prostředí a můžete si užít filtrování špatných robotů.

Zálohy se provádějí denně a automaticky. Můžete si také vytvořit vlastní zálohy. To vám pomůže v případech, kdy váš web čelí vážně komplikovaným problémům. Pokud tyto problémy nelze vyřešit, můžete zálohu jednoduše obnovit (bod, kdy byl váš web stále funkční).

Pokud jde o rychlost, Pressidium má co nabídnout:

  • CDN – Umožňuje ukládat data webových stránek jako mezipaměť na více geografických místech. Dokonce i návštěvníci webových stránek daleko od vašeho datového centra tak zažijí rychlou rychlost načítání stránek. Jsou jednoduše doručeny s uloženými daty uloženými v mezipaměti v jejich blízkosti.
  • PHP 7 – Jedná se o upgrade na PHP 5,6, takže je rychlejší než uvedená verze. Aplikace také běží rychleji s PHP 7 ve srovnání s PHP 5.6.
  • Úložiště HA SSD – To znamená pevné disky SSD s vysokou dostupností. Tyto typy diskových jednotek jsou ve srovnání s tradičními mechanickými jednotkami rychlejší. Data jsou tedy doručována rychleji, což vede k rychlému načítání.
  • Dynamické vyvážení zátěže – Jedná se o distribuci pracovních zátěží napříč různými výpočetními prostředky, aby nedocházelo k přetížení jediného zdroje, minimalizovalo dobu odezvy a optimalizovalo využití prostředků. S optimálním dynamickým vyvážením zatížení se rychlost načítání stránky zrychlí, protože zdroje nejsou přetíženy. Je to hlavně proto, že pracovní zatížení je rozloženo na více serverech (nebo zdrojích).
  • Automatická optimalizace obrazu – obrázek je automaticky optimalizován zmenšením jeho velikosti. Načítání obrázků tedy vyžaduje méně zdrojů, což zase vede k rychlejším rychlostem načítání.

Váš uživatelský panel má také řadu funkcí. Můžete mít manuální a automatické zálohy a můžete zkontrolovat využití a analýzu provozu. Na hlavním panelu se také zobrazuje historie faktur a fakturace. Umožňuje spravovat různé pluginy v jedné platformě.

Nakonec dostanete 60denní záruku vrácení peněz bez rizika. Není však nabízen v ročních plánech. Pokud nejste spokojeni s jejich službami, můžete získat plnou náhradu bez ohledu na důvod.

Možnosti podpory

S Pressidiem máte různé možnosti podpory. Níže jsou některé z nich:

  • Lístek & E-mailová podpora
  • Telefonická podpora
  • Znalostní báze
  • Stav cloudu
  • Dedicated Account Manager (Business / Business Plus Plány)

Podpora vstupenek a e-mailů je k dispozici 24/7/365 a získáte pomoc od profesionálních inženýrů DevOps. Znalostní báze obsahuje návody, jak spravovat produkty a služby Pressidium. Obsahuje také návody, jak řešit jednoduché problémy. Vyhrazený správce účtu je k dispozici, pouze pokud se rozhodnete pro plány Business nebo Business Plus.

Stránka stavu cloudu obsahuje aktualizace na platformě a službách Pressidium. Aktualizace stavu zahrnují brány firewall, brány firewall WebApp, vyrovnávače zatížení, vícevrstvé mezipaměti, servery aplikací WordPress, databázové clustery, CDN, SFTP, pracovní stanice & Snímky, cloudové zálohy, portál a API.

Klady

Více funkcí pro optimalizaci rychlosti

Pressidium nabízí několik funkcí pro optimalizaci rychlosti vašeho webu. Používají pevné disky SSD s vysokou dostupností, které jsou rychlejší než tradiční mechanické disky. Rovněž implementují dynamické vyvažování zátěže, aby nedocházelo k přepracování zdrojů a přiřazovaly zátěž více prostředkům, což vede k optimální rychlosti načítání.

Mezi další funkce optimalizace rychlosti patří vícevrstvé adaptivní ukládání do mezipaměti, sítě pro doručování obsahu (CDN), podpora PHP 7, automatická optimalizace obrazu a výběr umístění datových center..

Vynikající dostupnost

Pressidium poskytuje weby, které fungují skvěle – tyto weby zřídka zažívají prostoje. Weby poháněné Pressidiem mají míru dostupnosti vyšší než průměrná. Plní svůj slib super služeb svým zákazníkům tím, že poskytují webové stránky, které fungují dobře.

Certifikát SSL zdarma

Dostanete zdarma Pojďme šifrovat SSL certifikáty. Používají se pro zvýšení bezpečnosti vašeho webu, čímž chrání citlivé informace obsažené na vašem webu. Pomáhá také při posilování vašich hodnocení ve vyhledávačích. Google miluje zabezpečené weby před nezabezpečenými.

Dostupné zálohy

Na vašem webu se provádí automatické denní zálohy. To pomáhá zabezpečit váš web v případech, kdy nelze problémy vyřešit. Svůj web můžete okamžitě obnovit pomocí zálohy – zpět do okamžiku, kdy web stále funguje.

60denní záruka vrácení peněz

Pressidium nevěří v uzamčení dodavatelů. Předplatné můžete kdykoli zrušit. Dostanete bezrizikovou 60denní záruku vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni s jejich produkty a službami, můžete vždy získat náhradu.

Závěr

Jen to udělej

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Datum 2019-11-24Reviewed Item PressidiumAutor Rating 51 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkaNázev produktu PressidiumCena
21 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author