Recenze One.com

Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
Zdarma … zpočátku

One.com: Rychlé shrnutí pro lidi, kteří nemají čas (skoro všichni)

Stručně řečeno, One.com nedoporučujeme, z několika důvodů, z nichž hlavní jsou uptime a podpora. Projdeme několik problémů, které jsme našli.

Žádná záruka za provozuschopnost: Jo, čtete to správně, nemají žádné záruky, že váš web bude funkční, nebo jak dlouho… s každým dalším poskytovatelem hostingu, který se snaží dosáhnout 99,9% dostupnosti, one.com říká, že ne, nic nezaručujeme , není to skvělý začátek!

Funkce: I když u našich poskytovatelů hostingu vždy vidíme několik funkcí, myslím si, že zálohy by byly jedním z nejdůležitějších, určitě, pokud neexistuje žádná záruka na provozuschopnost nebo výkon… dobře, balíček startéru neobsahuje zálohy, velké ne- ne v naší knize.

Podpěra, podpora: Existuje poměrně málo stížností na to, jak se jejich podpůrný postoj vznáší, příliš mnoho na to, aby je bylo možné ignorovat. Vypadá to, že podpůrný personál může použít záruku bez uptime (nebo výkonu) jako omluvu pro všechny druhy problémů …

Takže to, co opravdu říkáme, je … existuje mnoho dalších webových hostitelů, kteří jsou mnohem lepší ve všem. Naším oblíbeným je stále SiteGround, jsou skvělí v oblasti bezpečnosti, úžasné dostupnosti, velmi pohotové podpory, mají více datových center po celém světě (včetně v Londýně) a jsou oficiálně doporučeni WordPress (samozřejmě mohou řešit jakýkoli CMS, který vy házet na ně). Jsou to opravdoví bezhlaví, podívejte se na naši recenzi zde.

Stále se zajímáte o One.com, čtěte dále.

One.com výzkum

Recenze hostingu One.com

Společnost byla založena Jacobem Jensenem v roce 2002 v Dánsku. K dnešnímu dni má asi 1,5 milionu zákazníků přes 149 zemí. Mají také přes 270 zaměstnanců. One.com má registrované společnosti v Dánsku, na Filipínách, v Indii a v Dubaji, což jí umožňuje být konkurenceschopným na trhu (včetně trhu s webovým hostingem ve Velké Británii se zdá).

Společnost poskytuje mimo jiné různé produkty a služby, včetně hostingu, tvorby webových stránek, e-mailů, registrace domén a Office 365. Získali mnoho ocenění, například za to, že se mezi poskytovateli webhostingu stali editorem Netzsieger’s Editor’s Choice. PC Magazine Netherlands & Belgie také udělila One.com jako Editor’s Choice za nejlepšího webového hostitele (mohlo to být tak, jak bývalo skvělé) … ale my je opravdu nemůžeme vidět jako jednoho z nejlepších webhostingů.

One.com má podpůrné týmy, vývojáře a inženýry umístěné v Indii, Dubaji a Dánsku. Podpora je nabízena v různých jazycích, včetně dánštiny, holandštiny, němčiny, norštiny, francouzštiny, švédštiny a angličtiny. Tým podpory každý měsíc odpovídá na více než 100 000 dotazů.

Ceny

One.com poskytuje čtyři typy hosting balíčků. Tyto plány se jmenují Hosting Starter, Professional, Professional Plus a Business. Uvedené plány lze vidět níže:

one.com ceny

Nejlevnější plán se nazývá balíček Hosting Starter. Stojí to 2,45 USD za měsíc a vy si můžete zvolit pouze roční způsob platby. Musíte tedy vyslat celkem 29,4 USD. Instalační poplatek stojí 13,80 USD. Navíc budete muset zaplatit daň z přidané hodnoty (DPH) při odhlášení.

Podle One.com je balíček Hosting Starter ideální pro základní weby, blogy a e-mail hosting. Poskytuje vám úložný prostor 25 GB, což je dost, pokud spustíte základní web. Na jeden hostingový účet můžete mít pouze jeden web. Pokud tedy máte pouze jeden web na jeden hostingový účet, může na vaše úložiště stačit 25 GB místa na disku..

Použitým úložištěm jsou jednotky SSD. Díky svým jedinečným procesům SSD pracují rychleji než tradiční disky. To znamená, že rychlost načítání vašeho webu bude rychlejší ve srovnání s ostatními, kteří používají jako své úložné prostředky tradiční jednotky.

Dostanete neomezenou šířku pásma, což znamená, že můžete pojmout neomezené množství provozu. Za neobvykle velké množství diváků webových stránek nemusíte platit navíc. Navíc máte neomezený počet e-mailových účtů. Opět nemusíte vysílat více peněz za další poštovní schránky. E-mailové účty můžete přiřadit různým osobám odpovědným za různá oddělení vašeho webu (nebo firmy)..

Balíček Hosting Starter a další balíčky jsou dodávány s certifikátem SSL zdarma. Certifikát SSL umožňuje šifrovat citlivé informace, takže je nelze vidět, když jsou předávány ze serveru na server, dokud nedosáhnou svého cíle. To je užitečné, pokud váš web zpracovává důležité informace, jako jsou čísla kreditních karet.

Kromě toho vám SSL certifikát umožňuje převést váš web z HTTP na HTTPS. Společnost Google má v hodnocení vyhledávačů přednost před posledně jmenovanými. Mít certifikát SSL je tedy jako bít dva ptáky jedním kamenem – získáte tak ochranu citlivých informací a zároveň vylepšíte hodnocení na stránkách s výsledky vyhledávače..

Dostanete uživatelsky přívětivý ovládací panel, který vám umožní snadno spravovat váš webhostingový balíček. Tento intuitivní ovládací panel umožňuje přístup k DNS, souborovým a e-mailovým modulům. Můžete jej také použít k aktivaci doplňků, jako jsou SiteLock a MarketGoo.

Možnosti podpory

One.com vám poskytuje různé možnosti získání podpory. Níže jsou uvedeny tyto možnosti:

  • Stránka stavu systému One.com,
  • Svépomocná znalostní báze,
  • Podpora online live chatu,
  • Telefonická podpora a
  • E-mailová podpora.

Stránka Stav systému ukazuje obecnou dostupnost systémů v Evropě a Americe. Uvádí, zda jsou tyto systémy funkční nebo ne. Kromě toho jsou na této stránce zahrnuti i partneři One.com, například Rushfiles, Sitelock a MarketGoo, se zprávami o stavu. Plánované zprávy o údržbě lze vidět na stránce Stav systému, včetně minulých incidentů, které také informují zákazníky o důležitých minulých událostech, ke kterým došlo při jejich provozu..

Znalostní báze svépomoc nebo Centrum nápovědy, jak to společnost nazývá, je do značné míry zřejmé. Obsahuje návody, jak nastavit a spravovat balíčky, které využíváte. E-mailová podpora, telefon a online live chat jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby uspokojily rostoucí potřeby podpory jejich zákaznické základny.

Pokud jde o recenze zákazníků, One.com získal smíšené pocity. Některé recenze zákazníků uvedly, že jejich systém zákaznické podpory rychle odpovídal na otázky. Ve skutečnosti zažili skvělé služby zákaznické podpory od společnosti.

Jiné recenze však uvedly, že One.com má špatný tým podpory, který nedokáže odpovědět na jednoduché a komplikované otázky. I když bylo rychle získat zástupce, většina z nich nevyřešila problémy zákazníka. Nakonec se většina zákazníků musela přesunout z One.com na jiného poskytovatele webhostingu.

Klady

Pokud jde o registraci na One.com, existují některé výhody. Patří sem:

Neomezená šířka pásma

S balíčkem Hosting Starter získáte neomezenou šířku pásma. To znamená, že můžete pojmout neomezené množství provozu. Nebude vám účtováno více než obvyklé množství návštěvníků webových stránek.

Neomezené e-mailové účty

I nejlevnější balíček přichází s neomezeným počtem e-mailových účtů. Nemusíte vysílat více peněz, jen abyste získali další službu hostování e-mailů. Každý uživatel přidružený k vašemu webu (nebo firmě), který potřebuje e-mailovou adresu, bude mít svůj vlastní účet.

Certifikát SSL zdarma

Certifikát SSL je vám dán zdarma. To vám umožňuje zašifrovat citlivé informace při jejich předávání na různých serverech do konečného cíle. To také znamená, že máte o krok napřed před konkurencí, pokud jde o hodnocení vyhledávačů. Jak možná víte nebo nevíte, vyhledávače jako Google upřednostňují zabezpečené weby (HTTPS) před nezabezpečenými (HTTP)..

Nevýhody

Pokud jde o registraci na One.com, existují různé nevýhody. Níže jsou některé z nich:

Žádná záruka za provozuschopnost

Výkon vašeho webu není zaručen. Většina poskytovatelů hostingu poskytuje záruku dostupnosti za 99,95% až 99,99%. Někteří dokonce poskytují 100% záruku. U One.com však tato záruka dostupnosti není k dispozici.

Zákazníci si stěžovali, že jejich stránky klesají. Zástupci podpory společnosti však uvedli, že v jejich balíčcích není zaručena výkonnost a doba bezporuchovosti, takže nemohou dělat nic s tím, že web klesne.

Wow! To je vážné znepokojení, pokud máte web, který musí být neustále online, abyste získali spoustu klientů a prodej. Nechtěli byste, aby se váš web zhroutil. A pokud by se to skutečně stalo, chtěli byste, aby byl váš tým podpory. Je zřejmé, že One.com chybí výkon a spolehlivost webhostingu.

Omezené úložiště

Plán Hosting Starter vám poskytuje pouze 25 GB místa na disku. To nemusí stačit, pokud chcete web plný kvalitních obrázků a videí. Některé hostingové společnosti poskytují neomezený prostor na disku a je jasné, že One.com je ztracená.

Smíšené recenze na zákaznickou podporu

Některé recenze byly pozitivní. I když některé byly negativní. Jak bylo uvedeno výše, negativní recenze dokonce uváděly, že jejich zástupci zákaznické podpory zopakovali, že neexistuje záruka na provozuschopnost a výkon. To znamená, že se jim nestarají nebo nemohou nic dělat, pokud se výkon webových stránek sníží.

Kvalitní služba podpory zákazníků je jedním z klíčových faktorů při výběru poskytovatele webhostingu. One.com má smíšené recenze a nemůžete vsadit na něco, co nebude konzistentní. Chtěli byste nekonzistentní web, který v náhodných časech jde nahoru a dolů? Samozřejmě že ne.

Žádná záloha & Obnovte funkce

Nejlevnější plán nemá žádné funkce zálohování a obnovy. Pokud se na vašem webu něco pokazí a nemůžete to opravit, nemáte zálohu, kterou můžete použít k obnovení svého webu do okamžiku, kdy to fungovalo. Whew. To je moc špatné. Začali byste od nuly, kdyby se něco pokazilo. A to byste nechtěli.

Závěr

One.com je určitě jedna hostingová společnost, kterým se musíme vyhnout. Nemají záruku dostupnosti a výkonu a mají smíšené pocity zákaznické podpory. To jsou klíčové funkce, které potřebujete ve společnosti poskytující webhosting, a jednoznačně jim One.com chybí.

Velký tuk od nás, místo toho se podívejte na SiteGround!

SummaryReviewer Matthew RogersReview Date 2018-08-20Reviewed Item One.comAuthor Rating 21 hvězdička1 hvězdičkašedášedášedáNázev produktu One.comCena
0 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author