Recenze krystalů

Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
3,99 £ / měsíc

Krystal: Rychlé shrnutí pro lidi, kteří nemají čas (skoro všichni)

Stručně řečeno, určitě doporučujeme Krystal! Nabízejí velmi spolehlivý hosting, mají bleskově rychlé datové centrum ve Velké Británii, nabízejí spoustu bezplatných funkcí, jako jsou bezplatné certifikáty SSL (zabezpečení vašeho webu pomocí https), bezplatné migrace, pokud přicházíte od jiného poskytovatele, bezplatné zálohy a mnoho dalšího.

Zde je rychlý přehled jejich nejlepších funkcí:

Podpěra, podpora: 24/7 podpora ve Velké Británii na dosah ruky, a to v době, kdy všichni zadávají podporu, aby ušetřili peníze, jsme ohromeni.!

Bezpečnostní: Zdarma certifikáty SSL, ochrana DDOS a běžný virus & skenování malwaru, aby bylo vše super čisté.

Zelený hosting: Jejich londýnské datové centrum je zcela poháněno obnovitelnou / čistou energií!

60denní záruka vrácení peněz: Docela samozřejmý, jen pro případ, že nejste šťastní.

Rychlost: Pomocí kombinace SSD a mezipaměti LiteSpeed ​​jsou jejich servery velmi rychlé!

Upřímně řečeno, máme je opravdu rádi, jsou v naší knize neomylní. Jejich hlavní plány cloudového hostování začínají na pouhých 3,99 GBP / měsíc.

Krystalický výzkum

Recenze krystalů – britský webový hostitel, který to má v pořádku.

Simon Blackler založil Krystal v roce 2002, protože byl frustrován špatnými službami a špatnými obchodními praktikami. V současné době hostili přes 190 000 webových stránek a mají přes 23 000 klientů. V současné době je tato společnost největší britskou nezávislou hostingovou společností.

Společnost poskytuje mimo jiné celou řadu produktů a / nebo služeb, včetně webhostingu ve Velké Británii, hostingu pro distributory, hostování ve Velké Británii, WordPress, cloudu VPS a vyhrazených serverů. Mají více než 15 let zkušeností v oboru a získali si místo na našem top webhostingovém seznamu.

Krystal je hrdý na to, že je zodpovědný za životní prostředí. Využívají 100% obnovitelné energie ve všech svých lokalitách. Věří v to, že jsou čestní, odpovědní a spolehliví vůči svým zákazníkům a dávají jim přednost před vším, včetně zisků.

Hostili několik charitativních organizací zdarma a dosud, podporovali celkem 167. Existují dny, kdy dokonce darovaly každou penny, kterou udělali, na podporu příčin, jako je Comic Relief..

Ceny

Krystal nabízí tři typy cloudových hostingových služeb. Tyto balíčky se jmenují Amethyst, Topaz a Ruby.

Ceny hosting Krystal

Nejlevnější plán Krystalu se jmenuje Amethyst a stojí 3,99 GBP měsíčně bez DPH. KÁĎ. Pokud jste si vybrali roční způsob platby, můžete získat hostingové služby v hodnotě 2 měsíců zdarma. Navíc, pokud je váš fakturační cyklus každé 3 roky, můžete získat hostingové služby za 1 rok zdarma.

Základní plán vám dává celkový prostor na disku 5 GB. Používá disky SSD, což znamená, že se váš web načítá rychleji ve srovnání s tradičními disky.

S balíčkem Amethyst můžete mít 2 webové stránky v jednom hostitelském účtu. Můžete také mít neomezený počet subdomén. Dostanete také neomezenou šířku pásma, která vám umožní obstarávat tisíce nebo miliony diváků denně. Pokud k vašim webům najednou přistupuje příliš mnoho uživatelů, neúčtujeme vám žádné poplatky.

Poštovní schránky jsou také neomezené. Můžete tedy mít více e-mailových účtů pro více lidí nebo oddělení vašeho webu. Mezi e-mailové funkce patří neomezený počet speditérů a e-maily s úplným využitím. Navíc máte antispamovou službu od SpamExperts. Podporovány jsou také seznamy adres a autoresponders. Máte povolen limit odesílání až 500 e-mailů za hodinu.

Plán Amethyst je optimalizován pro různé webové aplikace. Patří mezi ně WordPress, Joomla! Drupal, OpenCart, PrestaShop, Concrete5 a phpBB. Přijímají se také bezpečnostní opatření k ochraně vašeho webu před počítačovou kriminalitou. Tato opatření zahrnují mimo jiné týdenní bezpečnostní kontroly, dvoufaktorové ověřování a komplexní firewall. Blokování IP adres vám umožňuje zabránit určitým IP adresám v přístupu k vašemu obsahu.

Pokud jde o vývoj, jsou podporovány PHP, Perl a Python. Zálohy se provádějí každý týden a měsíčně a jsou ukládány mimo server. Navíc dostanete zdarma neomezené certifikáty SSL. To znamená, že můžete zabezpečit svůj web a citlivé informace, které obsahuje nebo zpracovat.

Můžete také vytvořit přizpůsobené chybové stránky 404 a 500. To může být dobré pro SEO a konverze, protože můžete vytvořit přizpůsobenou stránku, která přesměrovává diváky na relevantní stránku na vašem webu. Namísto stisknutí tlačítka Zpět a úplného opuštění webu budou diváci donuceni navštívit jiné stránky vašeho webu a zůstat déle.

Záruka dostupnosti je 99,99%. To znamená, že na vašem webu ve většině případů nedojde k prostojům. Neexistuje žádný instalační poplatek a máte 60denní záruku vrácení peněz.

Možnosti podpory

Společnost vám nabízí spoustu možností podpory zákazníků. Mezi ně patří následující:

  • Stránka stavu služeb,
  • Svépomocné návody,
  • Online live chat,
  • Podání vstupenek a
  • Telefonická podpora

Stránka Servisní stránka vám poskytuje podrobnosti o stavu aktuální sítě. Zahrnut je také stav serveru Core Services, Cloud Hosting, Business Hosting a Reseller Hosting. Chcete-li vědět, zda jsou systémy funkční nebo ne, je to stránka, kterou musíte navštívit.

Průvodce svépomocemi je podobný databázi znalostí, kde získáte návody, které vám pomohou spravovat produkty a služby, které jste využili. Podpora online live chatu je k dispozici 24/7, zatímco telefonická podpora je k dispozici od pondělí do pátku od 9 do 20 hodin.

Recenze systému zákaznické podpory společnosti Krystal jsou ohromně pozitivní. Většina lidí říká, že jdou nad rámec povinnosti pomáhat svým zákazníkům. Jsou velmi efektivní, pokud jde o poskytování toho, co jejich klienti potřebují. Služba je považována za trvale rychlou a užitečnou.

Společnost Krystal se pyšní tím, že je nezávislou společností odlišnou od ostatních poskytovatelů hostingu s velkým jménem. Plní svůj slib poskytovat 100% rychlou a efektivní službu zákaznické podpory.

Klady

Výběr služeb Krystal má řadu výhod. Níže jsou některé z nich:

Webový tvůrce zdarma

Pokud nemáte programovací dovednosti, můžete pomocí svého bezplatného tvůrce webových stránek během několika minut vytvořit profesionální web. Poskytují plně citlivé šablony, což znamená, že se váš web přizpůsobí stolním i mobilním zařízením. Mít web vhodný pro mobily vám také pomůže s hodnocením, protože vyhledávače, jako je Google, se přesunuly na index první mobilní sítě, který upřednostňuje weby reagující na mobily před těmi, které nereagují.

Jednotky SSD (SSD)

Pro diskový prostor používají jednotky SSD. To znamená, že budete moci rychleji přenášet data ve srovnání s tradičními disky. Pokud je váš web rychlejší, zvyšuje se spokojenost uživatelů a vede k dalším nákupům. To může také ovlivnit vaše SEO. Rychlejší weby upřednostňují vyhledávače jako Google, Yahoo !, a Bing.

Zálohy zdarma

S hostitelským balíčkem Amethyst dostanete zdarma týdenní a měsíční zálohy. To je užitečné, když se váš web náhle poškodí. Tento problém můžete vyřešit obnovením webu pomocí zálohy.

60denní záruka vrácení peněz

Mají velmi štědrou 60denní záruku vrácení peněz. Rozhodně mají lepší nabídku ve srovnání s jinými poskytovateli hostingu, kteří poskytují pouze 30denní záruku. Pokud nejste spokojeni s jejich produkty a / nebo službami, můžete získat své peníze zpět.

Hvězdný zákaznický servis

Neomezené poštovní schránky

S balíčkem Amethyst přichází neomezený počet poštovních schránek. To znamená, že můžete různým oddělením svého webu dát vlastní e-mailové účty. Nemusíte platit navíc, abyste každému dali vlastní poštovní účty pojmenované po vašem webu.

Podporuje více aplikací

Hostingové produkty a služby Krystal jsou plně optimalizovány pro webové aplikace, jako jsou WordPress, OpenCart, Joomla !, PrestaShop, Drupal, Concrete5 a phpBB. Kromě toho podporují PHP, Perl, Python a Ruby on Rails.

Bezpečnostní funkce

Máte k dispozici týdenní bezpečnostní kontroly, abyste se ujistili, že jste chráněni před počítačovými trestnými činy. K dispozici je také škodlivé skenování v reálném čase. Komplexní firewall také chrání váš web před hackery. Dvojfaktorová autentizace také zajišťuje, že k webu a jeho datům mají přístup pouze oprávnění uživatelé.

Neomezená šířka pásma

Pokud máte miliony diváků denně, nemusíte platit příliš mnoho poplatků. S neomezenou šířkou pásma přichází schopnost uspokojit více diváků za zlomek vteřiny.

Nevýhody

Pokud musíme najít negativní bod, je to možná místo na disku.

5 GB místa na disku

Mnoho webových hostitelů vám dnes poskytuje neomezený prostor na disku … ačkoli tyto společnosti vědí dost dobře, že většina stránek nikdy nepřesáhne 1 GB … takže myslím, že záleží na tom, zda plánujete vybudovat obchod s více než tisíci produkty, nebo pouze blog / obchodní web / atd.

Závěr

Vážně milujeme Krystal a chtěli bychom, abyste je vyzkoušeli. Jejich plány jsou plné funkcí, které budete určitě potřebovat při vytváření a správě svých webových stránek. Navíc mají vynikající systém podpory zákazníků, který má vždy záda pro případ, že potřebujete pomoc.

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Date 2018-07-26Reviewed Item KrystalAuthor Rating 51 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkaNázev produktu KrystalPrice
3,99 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author