Recenze Kinsta WordPress Hosting

logo kinsta

Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
30 $ / mo

Kinsta: Rychlé shrnutí pro lidi, kteří nemají čas (skoro všichni)

Stručně řečeno, milujeme Kinstu. Na Kinsta běží několik projektů a málokdy se vyskytnou problémy. Podpora je velmi citlivá a jejich nastavení serveru je rychlé! K tomu přidejte jejich globální CDN, bezplatné SSL certifikáty, bezplatné migrace webů a jejich zabezpečení odolné proti kulkám… upřímně řečeno, je to bez přemýšlení.

Zde je rychlý přehled jejich nejlepších funkcí:

 • Velká podpora: Jsou tu pro vás 24/7/365, odborná podpora WordPress!
 • Google Cloud: Jejich infrastruktura běží na Google Cloud, který má 20 míst po celém světě a je šíleně rychlý.
 • Bezpečnostní: Nepřetržité monitorování provozuschopnosti, detekce útoků DDoS, softwarová omezení, podpora SSL a hardwarové brány firewall… neprůstřelné.
 • 30denní záruka vrácení peněz: Nikdy to nevíte, ale nebudete je potřebovat!

Upřímně se tady nemůžete pokazit. Jejich plány na 30 USD / měsíc, a je samozřejmě snadno škálovatelné, pokud potřebujete více zdrojů.

Kinsta výzkum

Přehled

Znovu a znovu přichází technologická společnost, která to prostě napraví. Kinsta je jednou z těchto společností.

Kinsta je webhostingová společnost, která byla spuštěna v roce 2013. Dnes má na celém světě 20 serverových umístění využívajících infrastrukturu Google Cloud s datovými centry v Severní Americe, Jižní Americe, Austrálii, Evropě a Asii..

Od svého vzniku, Kinsta vynaložila obrovské úsilí, aby se odlišila jako nákladově efektivní, bezpečná, spolehlivá a snadno použitelná webhostingová platforma. V této recenzi uvidíte, že Kinsta toho hodně dosáhla, a další.

Specialitou společnosti Kinsta je provozování webů WordPress a společnost poskytuje své služby za některé z nejkonkurenceschopnějších cen v oboru. I přes své lákavé ceny však Kinsta nechodí na cestu mnoha dalším poskytovatelům hostingu za konkurenceschopné ceny tím, že ohrožuje funkce, jako je rychlost a bezpečnost.

Podívejte se například na některé aktualizace, které poslali v roce 2019:

 • Přidán další úložný prostor SSD ve všech plánech.
 • Zahájena automatická optimalizace DB a samoléčivé funkce PHP.
 • Spuštěn doplněk místa na disku pro ty, kteří potřebují ještě více místa.
 • Oznámil největší aktualizaci funkce roku a bezplatně uvedl na trh nové počítače Google Cloud s výpočetní optimalizací (C2). To přináší masivní zvýšení výkonu!
 • PHP 7.4, yay!

Funkce Kinsta

Místo toho, abyste se nechali viset s minimální podporou, poskytuje Kinsta spravovaný hosting WordPress, který optimalizuje a zajišťuje výkon vašich webových stránek WordPress vaším jménem.

Kinsta za vás spravuje mnoho technických aspektů vašeho webu WordPress, včetně aktualizací zabezpečení a zálohování. A s profesionály, kteří se starají o základní technické funkce, které udržují váš web v chodu, se můžete zaměřit na potěšení z vašeho webu WordPress a dosažení vašich cílů.

Kinsta je obzvláště výhodná a užitečná pro jednotlivce nebo společnosti, které jsou ve světě vlastnictví a provozu webu WordPress nové.

V rámci naší recenze Kinsta jsme se také podívali na rychlost načítání webových stránek pomocí hostování WordPress společnosti Kinsta. Zjistili jsme, že je působivé vidět, že průměrný web využívající server Kinsta pro hostování má vyšší rychlosti načítání a více provozuschopnosti než srovnatelné weby v dražších hostingových plánech.

Kromě vysokých rychlostí načítání se u webů hostovaných společností Kinsta vyskytují v průměru také menší problémy s výkonem.

Podívejme se trochu hlouběji na to, jak Kinsta poskytuje vysoce kvalitní, spravovaný hosting a podporu WordPress.

Funkce

Pokud máte webové stránky WordPress, máte z pronájmu hostitele WordPress absolutně užitek. A zatímco Kinsta není jedinou spravovanou hostingovou společností WordPress, je to jedna z nejlepších díky svým užitečným funkcím a uživatelsky přívětivosti.

Krista může hostit jeden nebo více vašich webů WordPress a vy můžete vytvářet nové po přihlášení do přizpůsobeného ovládacího panelu Kinsta. Skvělé je, že všechny své weby WordPress hostované v Kinsta můžete spravovat z jediného datového centra / řídicího panelu – vzácná, ale pohodlná funkce.

Mezi další standardní funkce, které společnost Kinsta nabízí, aby se odlišily od typických hostovacích služeb WordPress, patří:

Profesionální podpora

Kinsta má specializovaný tým zákaznických služeb, který je tvořen guruem WordPress. Je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím online chatu, který vám pomůže s případnými problémy souvisejícími s WordPress.

Podpora Kinsta

Mezipaměť webových stránek

Bez ohledu na to, jaký hostingový balíček si vyberete, získáte mezipaměť na úrovni serveru a interní plugin pro mezipaměť WordPress, který vylepšuje možnosti uživatelů na vašem webu..

Síť pro doručování obsahu (CDN)

S nejvýhodnějším hostingovým plánem Kinsta získáte měsíčně 50 GB KeyCDN využití. S každým plánem vyšší úrovně získáte přístup k dalšímu využití KeyCDN.

HTTP / 2.0

HTTP / 2.0 je k dispozici pro všechny webové stránky hostované v Kinsta, což zajišťuje rychlé rychlosti načítání webových stránek a další.

SSL

Získáte zdarma certifikát SSL (Secure Sockets Layer) (SSL), bez ohledu na plán hostování, který si vyberete u Kinsta. K dispozici je také podpora této bezpečnostní technologie.

Bezpečnostní opatření

Kinsta chrání své hostované webové stránky skenováním distribuovaného deno-of-service (DDoS), blokováním GeoIP (identifikace geografického umístění počítače na základě jeho internetového protokolu nebo IP, adresa), firewallem Google Cloud Platform (GCP), samoléčitelným PHP, a více. A pokud váš web spravovaný společností Kinsta napadne, společnost vám jej pomůže obnovit bez dalších poplatků.

Automatické zálohování webových stránek

Všichni uživatelé dostávají denně automatické zálohy webových stránek. Tento systém zajišťuje, že pokud se něco pokazí, můžete svůj web rychle obnovit ze své poslední zálohy.

Kontroly dostupnosti

Prostřednictvím ovládacího panelu Kinsta můžete pohodlně sledovat provozuschopnost a prostoje vašeho webu.

Jak vidíte, o Kinsta je mnoho věcí. Produkty a služby společnosti však neznamenají nic, pokud si je nemůžete dovolit, takže se podívejme na cenu Kinsta.

Ceny

Kinsta nabízí 11 spravovaných hostingových plánů WordPress. Díky široké nabídce, která je k dispozici, budete mít jednodušší výběr času, který nejlépe vyhovuje vašemu rozpočtu a cílům. Všechny plány přicházejí s bezplatnými SSL certifikáty a CDN, stejně jako bezplatnou migrací, zárukou hack-fix a 30-denní zárukou vrácení peněz.

Ceny Kinsta

Startovací plán

Starterův plán je nejlevnější a nejzákladnější plán, 30 $ měsíčně nebo 300 $ ročně. To zahrnuje:

 • Jedna instalace WordPress
 • 10 GB místa na disku
 • 20 000 návštěv

Pro plán

Náklady 60 USD měsíčně nebo 600 USD ročně a jsou dodávány s:

 • Dvě instalace WordPress
 • 20 GB prostoru
 • 40 000 návštěv

Obchodní 1

Náklady 100 USD měsíčně nebo 1 000 USD ročně. Je dodáván s:

 • Pět instalací WordPress
 • 30 GB prostoru
 • 100 000 návštěv

Obchodní 2

Cena 200 $ měsíčně nebo 2 000 $ ročně a přináší:

 • 10 instalací WordPress
 • 40 GB prostoru
 • 250 000 návštěv

Podnikání 3

Cena 300 $ za měsíc nebo 3 000 $ za rok a zahrnuje:

 • 20 instalací WordPress
 • 50 GB prostoru
 • 400 000 návštěv

Podnikání 4

Cena 400 $ za měsíc nebo 4 000 $ za rok a zahrnuje:

 • 40 instalací WordPress
 • 60 GB prostoru
 • 600 000 návštěv

K dispozici jsou také podnikové plány na vyšší úrovni a vyhrazené virtuální stroje (VM).

Pokud jste nováček nebo používáte svůj web WordPress pro blogování a neočekáváte mnoho návštěvníků, Starterův plán je dostačující. Pokud však provozujete komerční web WordPress, který návštěvníkům přináší obrovské nárůsty, možná budete potřebovat jeden z obchodních nebo podnikových plánů..

Bez ohledu na to, jaký plán si vyberete, můžete vidět, že roční plány nabízejí lepší nabídku než měsíční plány, což vám efektivně započítává dva měsíce bezplatného hostování.

Podpěra, podpora

Na rozdíl od jiných webových hostitelů Kinsta nenabízí podporu telefonicky. Poskytuje však nepřetržitou online podporu prostřednictvím svého živého systému chatových zpráv. K tomuto systému zpráv můžete přistupovat prostřednictvím řídicího panelu Kinsta. Každý člen týmu podpory je odborníkem na WordPress, takže budete mít rychlou reakci na vyřešení vašich problémů.

Tým zákaznických služeb používá ke sledování vaší komunikace systém prodeje vstupenek. Tento systém zajišťuje, že jakýkoli zástupce zákazníka má přístup k vašim zákaznickým informacím, takže svou situaci musíte vysvětlit pouze jednou.

Klady

Na základě naší recenze Kinsta jsou zde nejvýznamnější výhody volby hostovacího plánu Kinsta:

 • Užíváte si všech výhod, které mají vaše webové stránky na platformě Google Cloud Platform, ale Kinsta se zabývá všemi technickými aspekty.
 • Hosting je rychle a automaticky škálovatelný, což zajistí, že výkon vašich webových stránek nebude ovlivněn během špiček provozu.
 • Rozsáhlá aktivní a pasivní bezpečnostní opatření chrání váš web, včetně každodenních automatických záloh pro snadné zotavení.
 • Pokud musíte web obnovit ze zálohy, můžete jej před spuštěním nejprve spustit v testovacím prostředí.
 • 24/7 online podpora od přátelských odborníků WordPress.
 • Migrace webových stránek WordPress je u všech hostingových plánů zdarma.
 • Statistické údaje o provozu, které lze snadno zobrazit a porozumět, jsou k dispozici na hlavním panelu.
 • Snadno pochopitelný a použitelný dashboard, i když jste začátečník WordPress.
 • Infrastruktura pro optimální rychlosti načítání webových stránek, včetně PHP 7.3 a MariaDB (systém správy databází).
 • Pravidelné a přesné kontroly a hlášení provozuschopnosti a prostojů.
 • Hack fixní záruka a 30denní záruka vrácení peněz u všech plánů.
 • Hostitelský hosting WordPress, který urychluje a automatizuje pracovní postup.

Nevýhody

 • Žádná telefonická podpora, ale ve skutečnosti to není problém vzhledem k tomu, že online podpora společnosti Kinsta je k dispozici 24/7, rychlá a bezplatná.

Závěr

Abych byl upřímný, ať už máte zkušenosti s hostingem WordPress, můžete s jistotou použít hostování WordPress řízené společností Kinsta k napájení vašich webových stránek a dosažení vašich cílů..

A pokud si nejste jisti, zda je pro vás Kinsta tou pravou platformou, využijte její 30denní záruku vrácení peněz na bezplatnou zkušební verzi jakéhokoli hostovacího plánu Kinsta. Pokud se vám služba nelíbí, můžete své peníze vrátit bez potíží.

Na základě našich zkušeností a typických uživatelských recenzí je pravděpodobné, že se vám Kinsta bude líbit stejně jako my. Důrazně doporučujeme hostitele WordPress!

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Date 2019-12-12Reviewed Item KinstaAuthor Rating 51 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkaNázev produktu KinstaPrice
30 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author