Recenze HostUpon

Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
2,95 USD / mo (dolů z 7,95 $)

HostUpon je skutečně jedním z nejlepších kanadských webových hostitelů, se kterými jsme se setkali, díky kombinaci cenově dostupných cen, neomezeného místa na disku, 30denní záruce vrácení peněz a kanadského prodeje a podpory z nich udělají naprostou pozornost!

Obecně se podíváme na následující 4 aspekty webhostingu, abychom určili jeho celkovou kvalitu: Snadné použití, rychlost (na globální úrovni), podpora a doba provozu. HostUpon je všechny hřebíky, zejména podporu!

Důvody pro výběr HostUpon

Začněme tím, co považujeme za nejlepší vlastnosti HostUponu, ty, které jim okamžitě poskytují výhodu nad konkurencí. Pro většinu lidí, kteří hledají slušného webového hostitele, stačí následující stručné shrnutí, abyste je přesvědčili, že HostUpon je ten, s kým.

 1. Servery v Kanadě: Pokud máte v Torontu super rychlý server, pokud jste cílovým publikem v Kanadě, rychlost nebude problém. Pokud však cítíte potřebu rozšíření, mají v USA také 3 servery.
 2. Podpora 24/7 v Kanadě: Zatímco většina společností zadává svou podporu levnějším zemím, HostUpon je jednou z mála, která má v Kanadě stále podporu, ale my si myslíme, že to samo o sobě je docela dostačujícím důvodem pro registraci s nimi.
 3. Název domény zdarma: Pokud se zaregistrujete k hostování, můžete si zdarma zaregistrovat své doménové jméno .ca nebo .com!
 4. 30denní záruka vrácení peněz: Není z nějakého důvodu šťastný? Žádný problém, nemáte co ztratit.
 5. Neomezené weby: Dokonce i jejich nejzákladnější plán umožňuje několik webů pro případ, že se cítíte ambiciózní.

Je to opravdu nevírka. Pokud jde o náklady, mají 3 hostingové plány, jejich nejdostupnější plán začíná na pouze USD 2,95 / měsíc (dolů z 7,95 $)!

HostUpon hosting výzkum

Recenze: Cenově dostupný vysoce kvalitní hosting s kanadskou podporou!

Úvod + Krátká historie

HostUpon má sídlo v kanadském Torontu. Společnost Alfez Velji, založená v roce 2007, se rozhodla vytvořit kanadské řešení webhostingu pro všechny velké firmy a osobní webové stránky po celém světě..

Jejich závazek spočívá jak v rychlosti a bezpečnosti jejich hostingových služeb, tak v co nejnižších možných cenách, jak toho dosáhnout. HostUpon se neustále vyvíjí, inovuje a inovuje, aby si udržel svou cenovou dostupnost a zároveň poskytoval to nejlepší z nejlepších služeb.

Tato vášeň vyústila v webového hostitele, který je cenově dostupný, ale cítí se špičkově. Mnoho z toho má co do činění s kanadským podpůrným týmem, nemají outsourcing a opravdu se jim vyplatí! Pojďme se dostat k některým hlavním výhodám hostování s HostUponem.

Klady HostUpon

Podpěra, podpora

Zákaznická podpora společnosti HostUpon je opravdu jedna z nejlepších v oboru. Podpůrný personál se nachází na stejném místě, kde mají data ústředí – Toronto. Nejen, že jsou tam, ale jsou k dispozici 24 hodin denně. Jejich tým zákaznické podpory je velmi nápomocný, velmi zkušený v tom, co dělá, a extrémně profesionální ve všech směrech. Zaměřují se na nejkratší možnou dobu čekání a nabízejí několik různých možností podpory, včetně živého chatu, podpůrného lístku nebo telefonické podpory. Jejich rozsáhlá databáze užitečných tutoriálů a informací může v první řadě snížit vaši potřebu jejich podpory, je to opravdu docela působivé!

V soukromém vlastnictví

Dalším pro HostUpon je skutečnost, že se jedná o soukromou společnost. Být v soukromém vlastnictví znamená, že HostUpon není ovlivňován zájmem žádné vnější strany. Majitelé společnosti pracují ve společnosti, a tak jsou schopni udržet své závazky a cíle v souladu, aby pomohli všem majitelům stránek.

Ceny

Skvělá věc na HostUponu je nepřeberné množství dostupných plánů, které nabízejí. I když jejich ceny klesají v souladu s většinou hostitelů s nízkým rozpočtem (ve skutečnosti se nedá pokazit na 3,36 $ / mo), jejich hodnota je odlišuje od hodnoty, kterou nabízejí. Díky funkcím zahrnutým i v těch nejzákladnějších plánech váš dolar jde dále. U jiných společností, abyste měli přístup k atraktivním funkcím, jako je bezplatná doména na celý život a neomezené e-mailové adresy, byste si museli nejprve koupit dražší balíček.

Uptime

HostUpon si během let, po které pohánějí stránky, udržel fantastický provozuschopnost. HostUpon nabízí 99,9% záruku dostupnosti za každý jednotlivý balíček, který nabízejí. I když nemusí nutně inzerovat, co se stane, pokud klesne pod toto číslo, máme kopeček. Jediné, co musíte udělat, je odeslat lístek o vydání a získat slevu z příštího měsíce! Naštěstí nejsou známy pro mnoho výpadků, takže potřeba pro to nemusí nikdy vyvstat. Celkově si zákazníci jen zřídka stěžují na špatný provozuschopnost ze strany HostUpon.

Pojďme k seznamu našich oblíbených funkcí (některé jsou nabízeny i jinými hostiteli, ale stále je to docela seznam).

Funkce

Některé z největších funkcí v hostitelských plánech HostUpon zahrnují:

 • Zdarma doménové jméno na celý život
 • Neomezený počet e-mailových účtů a databáze MySQL
 • 24/7 podpora
 • Zdarma migrace webových stránek
 • Instalační program pro více než 360 skriptů
 • Tvůrce webových stránek zdarma
 • Servery CA a USA (což znamená, že i když je chcete použít jako webového hostitele pro Brazílii, výkon by byl stále velmi slušný)
 • Záruka vrácení peněz
 • 99% záruka dostupnosti
 • Řízení účtu pomocí webového prohlížeče
 • Hostující servery SSL
 • Společné rušení brány
 • Kořenový a restartovací přístup
 • Servery soukromých jmen
 • Neomezená šířka pásma
 • Neomezený přenos dat

Závěr

HostUpon si zaslouží chválu, jsou místní, záleží na nich, jsou extrémně cenově dostupné a mají podporu založenou na Kanadě… Vyzkoušejte je, nebudete litovat! Weboví hostitelé, jako jsou tito, činí z budování webové stránky bezproblémový proces!

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Datum 2019-11-25Reviewed Item HostUponAuthor Rating 51 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkaNázev produktu HostUponPrice
2,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author