Recenze HostPapa

Logo HostPapa

Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
CAD $ 3,36 / mo – AUD $ 3,36 / mo – USD $ 3,95 / mo

Tato recenze je zaměřena na HostPapa jako webového hostitele pro Kanadu, ale většina z recenze platí i v případě, že je chcete použít v jiné zemi. HostPapa prochází kanadskými a jejich kanadskými centry, jejich ústředí a datová centra jsou v Torontu a účtují se v CAD (což je dnes těžké najít, protože většina webových hostitelů účtuje v USD). Rádi je doporučujeme jako skvělého poskytovatele webhostingu pro Kanadu (i když jsou obecně skvělou volbou pro každou zemi)!

Obecně se podíváme na následující 4 aspekty webhostingu, abychom určili jeho celkovou kvalitu: Snadné použití, rychlost (na globální úrovni), podpora a doba provozu. HostPapa skóroval velmi vysoko ve všech bodech!

Důvody pro výběr HostPapa

Začněme tím, co považujeme za nejlepší vlastnosti HostPapa, ty, které jim okamžitě poskytují výhodu nad konkurencí. Pro většinu lidí, kteří hledají slušného webového hostitele, stačí následující stručné shrnutí, aby je přesvědčilo, že HostPapa je ten, s kým.

 1. Servery v Kanadě: Pro mnoho lidí je to nejdůležitější rozhodovací bod. Většina webových hostitelů, kteří inzerují jako „kanadští“ weboví hostitelé, má servery pouze v USA. HostPapa má ve skutečnosti servery v Kanadě (konkrétně Toronto), což znamená kratší dobu načítání pro kanadské publikum.
 2. Podpora 24/7: Super užitečné, a to je prostřednictvím telefonu, chatu a lístků, volba je na vás. Nabízejí dokonce 30minutové relace typu one-on-one, které vám pomohou správně se nastartovat.
 3. Spousta věcí zdarma: Název domény zdarma, certifikáty SSL zdarma, integrace CDN zdarma, migrace webových stránek zdarma … máme to rádi!
 4. 30denní záruka vrácení peněz: Není z nějakého důvodu šťastný? Žádný problém, nemáte co ztratit.
 5. Spousta místa na disku: Jejich základní plán je dodáván s kapacitou 100 GB, což je dost na napájení velkého elektronického obchodu… v dohledné době vám nebude nedostatek místa na disku.

Je to opravdu nevírka. Pokud jde o náklady, mají 3 hostingové plány, jejich nejdostupnější plán začíná na pouze CAD $ 3,36 / mo!

Hostitelský výzkum hostingu

Recenze HostPapa

HostPapa je soukromá společnost, která se zaměřuje na poskytování hostingových služeb, včetně sdílených, prodejců a virtuálních soukromých serverů (VPS). Společnost byla založena v roce 2006 Jamie Opalchuk. Jejich hlavní sídlo je v Kanadě, přičemž většina z jejich zákazníků sídlí také v Kanadě.

HostPapa bere firemní odpovědnost vážně. Jedná se o jednu z prvních kanadských webhostingových společností, které se zavázaly, že budou zelené. Berou v úvahu opatření na ochranu životního prostředí využíváním 100% zelené obnovitelné energie. Všechny jejich webové servery, kancelářské prostory a datová centra jsou poháněna obnovitelnou energií.

Společnost získala ocenění firemních i průmyslových. Mají akreditaci od Better Business Bureau (BBB). V letech 2013–2016 získali ocenění od Profit 500 jako jedna z nejrychleji rostoucích společností v Kanadě.

Ceny

Projdeme níže uvedené plány, všimnete si, že cena je zde vyšší … toto je normální cena, kterou HostPapa má, ale při procházení jedním z mých odkazů na kontrolu si můžete vzít plán za pouhých 3,36 $. Nyní se podívejme, HostPapa poskytuje tři typy webhostingových plánů. Nazývají se „Starter“, „Business“ a „Business Pro“.

HostPapa Web Hosting

Nejlevnější plán Starteru stojí CAD 3,95 za měsíc, pokud platíte předem 36 měsíců předem. Bude vás však stát CAD 4,95 a 5,95 CAD měsíčně, pokud platíte alespoň 24 měsíců, respektive 12 měsíců. S jejich plány si nemůžete vybrat způsob platby za měsíc.

Plán Starter vám umožňuje hostit dva webové stránky na vašem hostitelském účtu. Navíc vám poskytují úložný prostor v hodnotě 100 GB. Dobrá věc na tom je, že nabízejí neomezenou šířku pásma. To znamená, že můžete přenášet neomezená data ze serveru do zařízení vyžadujícího data. Nejlevnější plán také poskytuje bezplatnou registraci doménového jména, pokud se rozhodnete pro plány, které jsou 12 měsíců nebo delší.

HostPapa vám dává možnost vytvořit web během několika minut pomocí snadno použitelného nástroje pro tvorbu webových stránek. K vytvoření vlastního webu nepotřebujete žádné zkušenosti s kódováním ani designem. Má schopnost přetahovat a poskytuje vám celou řadu widgetů a aplikací. Kromě toho poskytují stovky ohromujících šablon webových stránek vhodných pro různé výklenky. Poskytují uživatelsky přívětivé ovládací panely a ovládací panely HostPapa ke správě všech produktů a / nebo služeb, které jste využili.

Pokud máte rádi webové stránky založené na WordPress, pak je HostPapa hostitelskou společností pro vás. Instalovat můžete více než 400 aplikací pomocí instalačních funkcí jedním kliknutím. Tyto aplikace zahrnují WordPress, Joomla a řadu nástrojů pro malé firmy.

Pokud chcete migrovat své webové stránky, HostPapa vám to pomůže udělat zdarma. A pokud váš web zpracovává citlivé informace, společnost také poskytuje bezplatný šifrovaný protokol SSL. To je dobré jak pro ochranu citlivých informací, tak pro zlepšení hodnocení vašich webových stránek ve vyhledávačích, jako jsou Google, Yahoo !, a Bing.

Uživatelská zkušenost je vylepšena, protože server HostPapa poskytuje vylepšený výkon webových stránek kombinací ohromujících doručovacích sítí Cloudflare a serverů SuperMicro. Díky výkonným serverům uživatelé nezažijí zpoždění a nevšimnou si náznaků špatného výkonu webových stránek. Kromě toho slibují 99,99% dostupnosti, což vám pomůže vyhnout se zhroucení a prostojům webových stránek.

Možnosti podpory

Neuvěřitelné, jak se může zdát, vám HostPapa poskytuje téměř všechny možnosti zákaznické podpory:

 • Můžete jim zavolat telefonicky,
 • Můžete odeslat faxový dopis,
 • Můžete je poslat e-mailem,
 • Můžete je kontaktovat prostřednictvím podpory živého chatu,
 • Můžete se rozhodnout pro svépomocné vědomosti a videonávody,
 • Další informace získáte na týdenním webináři,
 • Stav sítě můžete zkontrolovat prostřednictvím jejich webových stránek a
 • Můžete se rozhodnout pro bezplatnou a exkluzivní videonahrávku typu one-on-one s odborníkem z HostPapa.

Znalostní databáze společnosti a svépomocné návody společnosti vám stačí, abyste se naučili, jak váš web uvést do provozu. Jsou hrdí na poskytování služeb zákaznické podpory 24 × 7 prostřednictvím e-mailu, odesílání vstupenek na podporu, živého chatu, telefonu a faxu.

Jedinou jedinečnou věcí na serveru HostPapa je poskytování webové stránky, která obsahuje stav sítě společnosti. V jejich stavu sítě můžete zkontrolovat, zda se společnost potýká s výpadky služeb, výpadky služeb a různými problémy s jejich produkty nebo službami..

Můžete například zkontrolovat, zda se vyskytl problém se službami FTP, ovládacími panely DNS, službami doručování pošty, databázovými službami mySQL apod. Stránka Stav sítě obsahuje také plány plánované údržby. To vše je velmi užitečné pro majitele webových stránek, jako jste vy. To vám umožní naplánovat a myslet v předstihu, pokud jde o vaše webové stránky.

Pokud jde o recenze, HostPapa je jasným vítězem. Většina uživatelů zažila skvělou zákaznickou podporu, která poskytla pokyny pro odstraňování problémů podle jejich potřeb. Téměř každá recenze uvedla, že tým podpory je velmi profesionální a aktuální. A někteří dokonce tvrdí, že jejich tým zákaznické podpory překročil očekávání uživatelů.

Klady

Registrace s HostPapa má jasné výhody. Tady jsou některé z nich:

Bezplatná registrace domény

Pokud se rozhodnete pro plány, které jsou zaplaceny 12 měsíců (nebo více) předem, můžete získat bezplatnou registraci domény. To znamená, že si můžete zdarma vytvořit vlastní název domény. To vám může ušetřit pár babek, protože nemusíte platit za doménové jméno svého webu.

Neomezená šířka pásma

Když vaše webové stránky získají tisíce nebo dokonce miliony uživatelů denně, budete potřebovat obrovské množství šířky pásma. Díky programu Starter Plan společnosti HostPapa získáte neomezenou šířku pásma, která vám umožní ubytovat více uživatelů webových stránek po celý den.

Zdarma Pojďme šifrovat SSL

Uživatelé jsou dnes stále horší. Šifrování a zabezpečení webových stránek se stalo běžným důvodem pro většinu majitelů webových stránek. HostPapa vám poskytuje zdarma Pojďme šifrovat SSL, díky kterému bude váš web bezpečnější. Když se rozhodnete pro tuto funkci, budete moci chránit citlivé informace svých uživatelů.

Vynikající zákaznická podpora

HostPapa poskytuje ohromující službu podpory zákazníků. Kromě několika možností, jak je kontaktovat pro prvotřídní podporu, se můžete také rozhodnout pro bezplatnou školení typu one-on-one. To může být velmi cenné, zejména pokud neznáte provazy webhostingu a správy cPanel.

30denní záruka vrácení peněz

Žádné otázky. Pokud nejste s jejich službami spokojeni, poskytnou vám 30denní záruku vrácení peněz. To je užitečné pro začátečníky, kteří vyzkoušejí více poskytovatelů hostingu, než se zaváží k jedné společnosti.

1-Click Instalace aplikací

Díky jejich rozhraní můžete instalovat mnoho aplikací výběrem z více než 400 dostupných nástrojů. Balíček obsahuje nástroje pro malé podniky a je také dodáván s programy WordPress a Joomla. Pokud nemáte zkušenosti s kódováním, použití funkcí instalace jedním kliknutím vám může rozhodně pomoci při vytváření vašich webových stránek.

Nevýhody

V základním plánu nejsou žádné e-mailové účty

Plán Starter vám neposkytuje poštovní schránky pro váš web. Proto se musíte rozhodnout pro další plán, abyste získali neomezený počet e-mailových účtů. Plán Starter nemusí být pro vás zvláště, pokud potřebujete e-mailový účet v názvu vaší domény (např. [email protected]).

Závěr

Napodobování shrnutí nahoře, HostPapa je rozhodně skvělá volba, vysoce doporučeno. Rychlé servery v Kanadě, ceny CAD, vynikající zákaznická podpora, velitelství v Torontu … je to bez přemýšlení!

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Date 2019-11-23Reviewed Item HostPapaAuthor Rating 51 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkaNázev produktu HostPapaCena
CAD 3,36

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author