Recenze HostPapa: Proč pouze 20. z 30 webových hostitelů?

hostitelská stránka

HostPapa hostí ve svých datových centrech v USA a Kanadě více než 500 000 webových stránek.

To je působivé vzhledem k tomu, že se objevily teprve od roku 2006 (založil Jamie Opalchuck)..

Jedním z možných vysvětlení jejich meteorického vzestupu by mohly být různé možnosti zákaznických služeb, které nabízejí telefonickou podporu v několika různých jazycích včetně angličtiny, francouzštiny, španělštiny a němčiny domácím i zahraničním klientům..

Musí dělat něco dobrého, aby v posledních několika letech tak rychle rostli.

Abychom to zjistili, zakoupili jsme „Starter Plan“ HostPapa v červnu 2015. Zřídili jsme jednoduchý web WordPress. Můžete se ponořit do svých podrobných statistik výkonu včetně uptime a rychlosti (další informace získáte kliknutím na „Historie“).

Pojďme se podívat, jak se měří oproti třiceti dalším recenzím, které jsme dosud provedli:

Výhody používání hostingu HostPapa

Po přihlášení jsme byli nadšeni, když jsme viděli, co je nutí. Co by mohlo způsobit takový rychlý výstup?

Zpočátku jsme byli příjemně překvapeni jejich velkou dobou pohotovosti (jak uvidíte). Nabízejí také celou řadu možností podpory zákazníků, ze kterých si můžete vybrat.

Zatím je vše dobré! Ale mohou žít až v humbuk? Podívejme se na to.

1. Dobrá dostupnost

Jsme rádi, že můžeme oznámit, že doba provozu serveru HostPapa je od prvního dne dobrá.

Zveřejnili 24měsíční průměr 99,95% dostupnosti.

I když to zní zdánlivě a zjevně, překvapilo by vás, kolik webovských hostitelů zápasí s nejzákladnějším prvkem skutečného hostování webových stránek – udržet tu zatracenou věc naživu!

Průměrná doba provozu za posledních 12 měsíců:

 • Průměrná doba provozu v lednu 2020: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v prosinci 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v listopadu 2019: 99,88%
 • Průměrná doba provozu v říjnu 2019: 99,70%
 • Průměrná doba provozu v září 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v srpnu 2019: 99,94%
 • Průměrná doba provozu v červenci 2019: 99,95%
 • Průměrná doba provozu v červnu 2019: 99,98%
 • Průměrná doba provozu v květnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v dubnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v březnu 2019: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v únoru 2019: 99,63%

HostPapa statistiky posledních 24 měsícůHostPapa průměrná doba provozu | Zobrazit statistiky

2. Nad průměrnou průměrnou rychlost

Uptime hostitele byl skvělý a rychlost načítání stránky je také slušná.

Za posledních 24 měsíců měli dobu načítání stránky odeslání 705 ms, což překonalo náš průmyslový výsledek.

Průměrná doba načítání za posledních 12 měsíců:

HostPapa za posledních 12 měsíců podrobné statistikyHostPapa průměrná rychlost 2019-2020 | Zobrazit statistiky

3. Rozsáhlé možnosti podpory

HostPapa nabízí rozsáhlé možnosti podpory, které zákazníkům pomáhají různými způsoby.

Můžete si prohlédnout jejich obrovskou knihovnu svépomocných videí. Nabízejí nepřetržitou podporu prostřednictvím telefonu, pošty, e-mailu a dokonce i faxu (!).

Poskytují telefonickou podporu v 18 zemích (což může být nejvíce, jaké jsme od jakékoli společnosti viděli). Jsou jedním z mála hostitelů, kteří poskytují podporu v různých jazycích, včetně angličtiny, francouzštiny, španělštiny a němčiny.

Jako by to nestačilo, poskytují také zajímavou podpůrnou funkci, díky níž se můžete spojit v rámci jedné relace s „Papa Squad Experts“, což jsou v podstatě průvodci používající videokonference nebo telefonní konference (také – je to nejlepší podpora zákazníků titul vůbec !!).

Během našeho osobního vyšetřování jsme od jejich podpůrného personálu dostali odpověď za méně než minutu. Odpovědi na otázky byly poskytnuty během skromných dvou minut.

Celkově byla naše zkušenost s Gezimem V, zákaznickým servisním zástupcem, celkem dobrá.

Podpora HostPapa

4. Proaktivní bezpečnostní funkce

Sdílené hostovací plány HostPapa přicházejí s aktivovanou antispamovou ochranou Panda Cloud, serverovou bránou firewall, monitorováním a detekcí narušení. Více než 37 000 webových stránek je denně hacknuto, takže proaktivní bezpečnostní opatření HostPapa jsou uklidňující.

Plán Business Pro také přichází s dalšími funkcemi včetně ochrany soukromí domény, bezplatného certifikátu SSL, vyhrazené adresy IP a automatizovaného zálohování webových stránek.

Poslední věcí, kterou se musíte obávat, jsou bezpečnostní podrobnosti, jako je ochrana proti spamu. Je hezké mít někoho jiného, ​​jak se dívá na záda.

5. 30denní záruka vrácení peněz & Migrace stránek

HostPapa nabízí průmyslovou standardní 30denní záruku vrácení peněz pro většinu svých hostingových plánů.

Kromě toho vám s radostí pomohou převést existující web z jiného hostitele (a také zahodit název domény zdarma).

6. Dobrá hodnota za cenu

Základní cena HostPapa začíná za první tři roky 3,95 $. Pokud byste se raději jen zaregistrovali na rok nebo dva, bude to v obou případech něco navíc.

HostPapa Ceny za jeden, dva a tři roky

Tato cena je také nižší u nových zákazníků. To znamená, že obnovovací ceny vzrostou na 7,99 $ / měsíc na stejném Starterově plánu. Takže ne celkově nejlepší zprávy, ale celkem běžné.

Dobrou zprávou je, že pro tuto počáteční cenu mají velkou hodnotu. Získáte dva weby ve srovnání s jedním, který většina hostitelů nabízí. Získáte také bezplatnou registraci domény, 100 GB úložiště SSD a neměřenou šířku pásma.

Docela dobře, správně?

Ale to není všechno. Získáte také jejich „základní funkce“, které zahrnují bezplatnou migraci webových stránek, Cloudflare CDN, certifikát SSL a přístup k jejich více než 400 aplikacím a tvůrci webových stránek.

Celkově je to tedy docela dobrá hodnota. Ostatní hostitelé by vás za to zaplatili a snadno by vytlačili měsíční cenu vysoko nad tento počáteční rozsah 3,95 $ / měsíc.

Nevýhody použití HostPapa Hosting

Jistě, HostPapa měl dobré výsledky provozu a slušné rychlosti.

Bohužel, jiní zákazníci nesdíleli stejnou pozitivní zkušenost, jakou jsme měli. Existují také problémy se skrytými poplatky, které se týkají toho, jak „bezplatná“ je záruka vrácení peněz a nastavení webových stránek.

Podívej se.

1. Špatné zkušenosti zákazníků s podporou

Osobně naše zkušenosti se zákaznickou podporou proběhly hladce.

Když jsme provedli kontrolu na pozadí toho, jak si ostatní zákazníci prohlíželi své rozsáhlé možnosti podpory, obrázek nebyl tak růžový.

Navzdory obrovskému počtu dostupných možností nebo cest k dosažení HostPapa je celková spokojenost zákazníků v průměru pod par.

2. Další poplatky

Většina webových hostitelů nastaví váš web zdarma. Většina webových hostitelů také nabídne „bezplatnou záruku vrácení peněz“.

Zdá se, že dvě práva špatně …

POKUD budete během tohoto 30denního okna požadovat vrácení peněz, po zrušení vám budou účtovat instalační poplatek ve výši 29,95 $.

To technicky znamená, že nejde o „bezplatnou“ záruku vrácení peněz ani nejde o „bezplatnou“ webovou stránku.

Takže díky, ale ne díky.

Přehled hostitelských plánů hostingu + rychlá fakta

Níže je uveden rychlý přehled tří sdílených hostingových plánů HostPapa.

Poznámka: Ceny mají tendenci často kolísat a tyto nízké inzerované ceny vyžadovaly tříletou registraci.

Ceny a plány HostPapa

Startovací plán stojí 3,95 $ měsíčně. Tento plán umožňuje hostovat dva weby, bezplatnou registraci domény, poskytuje 100 GB místa na disku a „neomezenou“ šířku pásma. Můžete také získat všechny jejich „základní funkce“, včetně bezplatné migrace stránek, cloudflare CDN, certifikátu SSL a přístupu k 400+ webovým aplikacím.

Podnikatelský plán také stojí 3,95 $ za měsíc. Toto vám umožňuje hostovat neomezené množství webových stránek, bezplatnou registraci domény, neomezený prostor na disku a neomezenou šířku pásma. Také nabízí základní funkce a pokročilé funkce, jako jsou neomezené doplňkové domény, e-mailové účty a databáze MySQL..

Obchodní plán stojí 12,95 $ měsíčně. Získáte neomezený počet webových stránek, bezplatnou registraci domény, neomezené úložiště SSD, šířku pásma a základní i pokročilé funkce. Můžete také získat určitá vylepšení výkonu, jako jsou raketové rychlé servery a neomezené stránky, pro jejich tvůrce webových stránek. Získáte také automatické zálohy stránek, prémiový protokol SSL a soukromí domény.

 • Snadnost registrace: Velmi snadný registrační proces.
 • platební metody: Kreditní karta, Paypal.
 • Skryté poplatky a doložky: Inzerovaná cena platí pouze pro první platební období. Obnova je mnohem dražší. Pokud využijete zásady vrácení peněz, bude vám účtován instalační poplatek 29,99 $.
 • Upsells: Několik upells.
 • Aktivace účtu: Aktivace může chvíli trvat.
 • Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu: cPanel.
 • Instalace aplikací a CMS (WordPress, Joomla atd.): Instalační program na jedno kliknutí pro instalaci populárních aplikací a CMS.

Doporučujeme HostPapa?

Bohužel ne.

Jejich provozuschopnost byla dobrá a rychlost slušná. Mají k dispozici TON různých možností podpory a my jsme měli osobně pozitivní zkušenost.

Při hlubším kopání jsme zjistili, že podpora ve všech oblastech je příliš nekonzistentní. A existuje příliš mnoho skrytých poplatků, díky nimž je jejich „nízká“ propagační cena těžko žaludkem.

Existuje prostě příliš mnoho dalších dobrých webových hostitelů, kteří vám dávají lepší ránu za své peníze.

Jaká byla vaše zkušenost s HostPapa? Rádi bychom o tom slyšeli, bez ohledu na to, zda je pozitivní nebo negativní (pokud je transparentní a čestné).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author