Recenze hostování InMotion

logo hostování inmotion

Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
6,39 USD / měsíc

InMotion Hosting: Rychlé shrnutí pro lidi, kteří nemají čas (skoro všichni)

Stručně řečeno, InMotion je docela úžasný, použité služby a technologie jsou vysoce kvalitní a podpora je pohotová a dobře informovaná…. ale vzhledem k nákladům a skutečnosti, že jejich servery jsou v USA, existují rozhodně lepší možnosti. I když jste žili v USA a váš web byl zaměřen na americké publikum, stále existují dostupnější možnosti… i když faktem zůstává, že InMotion je opravdu dobrý, a proto ho hodnotíme tak vysoko!

Jak již bylo řečeno, pro Kanadu jsou našimi oblíbenými stále GreenGeeks, jsou superzelení (dávají 300% toho, co používají zpět do sítě), mají blesková datová centra v Kanadě (a USA) a nabízejí stejné funkce za mnohem dostupnější cenu (6,39 $ vs. 3,95 $, časem se sčítají)! Podívejte se na naši recenzi GreenGeeks.

Chcete-li se dozvědět více o hostování InMotion, přečtěte si níže.

Výzkum hostování InMotion

Recenze hostování InMotion

Jedna z největších hostingových společností, inMotion Hosting, která byla zahájena v roce 2001. Je to jeden z mála poskytovatelů webhostingu, který nevlastní Endurance International Group (EIG), který vlastní poměrně málo masivních poskytovatelů hostingu jako HostGator, iPage a Bluehost..

inMotion Hosting se pyšní odborníky na webhosting, kteří mají v průměru 4 roky zkušeností s profesionálním hostingem produktů a / nebo služeb. Jejich manažerský tým se skládá z technologických odborníků, kteří mají v průměru 10 a více let zkušeností s webhostingem.

Spolupracovali s mnoha značkami, jako jsou Yahoo !, Bing, Twitter, Dell, Intel, Cisco, Cpanel a Parallels. Spolupracovali se společností Sucuri.net na zabezpečení webových stránek. Uvedená společnost je celosvětově uznávaným lídrem v oboru zabezpečení webu.

Společnost inMotion Hosting získala od svého vzniku několik ocenění. Business.com je dokonce považovala za nejlepší výběr pro webhostingové služby.

Ceny

inMotion Hosting nabízí tři typy podnikových hostingových plánů. Tito se jmenují „Launch“, „Power“ a „Pro“. Uvedené balíčky jsou vidět níže:

Plány podnikového hostingu inMotion

První balíček, Launch, stojí 6,39 $ měsíčně, pokud se rozhodnete zaplatit celkem 2 roky předem. Pokud se rozhodnete pro roční platební období, bude vás to stát 7,46 $ měsíčně. U balíčku Launch nemůžete využít měsíční platební režim.

Plán spuštění vám nabízí řadu funkcí, které máte k dispozici. Dostanete bezplatný název domény. Navíc můžete mít 2 webové stránky na jednom hostitelském účtu. Skvělá věc na tomto plánu je, že vám poskytuje neomezený prostor na disku a neomezenou šířku pásma. To znamená, že máte na svém webu dostatek úložného prostoru, což vám umožní hostit více obrázků a videí ve vaší doméně.

S neomezenou šířkou pásma přichází s možností přenosu dat na více uživatelů. To je zvláště užitečné, pokud máte tisíce (nebo miliony) návštěvníků webu denně. Pokud chcete, aby byl váš web bezpečný, inMotion Hosting vám také poskytne bezplatný certifikát SSL.

Pokud máte za své doménové jméno více uživatelů, můžete jim poskytnout vlastní e-mailové účty. Balíček Launch je dodáván s neomezeným počtem e-mailových účtů, ke kterým máte přístup z jakéhokoli zařízení. Poskytují také zdarma zálohování dat. V případě, že se na vašem webu něco stane, můžete jej obnovit na základě určité zálohy provedené inMotion Hosting.

Ruční instalace softwaru může být bolest. S instalací na 1 kliknutí od inMotion Hosting můžete na svůj web nainstalovat více než 400 aplikací, což velmi usnadňuje vytvoření vlastního webu. Pro ty, kteří potřebují používat aplikace Google, obsahuje balíček také funkci integrace Google Apps. To znamená, že služba Google Apps je součástí cPanel, takže ji můžete snadno integrovat do své domény během několika minut.

Pokud jste vývojář webu nebo jste si najali pomocníka na vašem webu, balíček Launch vám usnadňuje vytváření webů. Sdílené servery podporují více programovacích jazyků, jako jsou MySQL, PHP, Ruby a PostgreSQL. To umožňuje vývojářům webu vyvinout web pomocí jazyka, který znají nejlépe.

Pokud se chystáte inzerovat, balíček Launch vám poskytuje bezplatné reklamní kredity v hodnotě 150 USD. Kromě toho nabízejí 90denní záruku vrácení peněz. Pokud jejich produkty a / nebo služby nesplňují vaše očekávání, můžete zrušit a získat zpět své peníze.

Konečně, inMotion Hosting je jedinou společností, která poskytuje zóny Max Speed. Používají pokročilé technologie směrování, různá datová centra a prvotřídní poskytovatele šířky pásma k zajištění rychlejší sítě. Výsledkem je vyšší výkon webových stránek včetně rychlejšího spouštění webových stránek, správy e-mailů a stahování souborů.

Možnosti podpory

InMotion Hosting vám poskytuje různé možnosti, jak je kontaktovat pro podporu:

  • Online live chat,
  • Podpořte vstupenky,
  • Telefonní hovor,
  • Zasílání e-mailů,
  • Podpora Společenství,
  • Skype a
  • Svépomocné středisko podpory.

Jejich Středisko svépomocné podpory je plné různých informací, jako jsou nejčastější dotazy, návody, nástroje a zdroje a průvodci produkty.

Skvělá věc na hostování inMotion je jejich schopnost poskytovat podporu prostřednictvím Skype. Komunikační platforma je mezi podniky široce využívána a může být pohodlným způsobem komunikace se společností. Poskytují také 24 × 7 live chat a telefonní podporu systému. Poskytuje vám několik způsobů, jak je kontaktovat.

Zákaznický servis inMotion Hosting je vynikající. Většina recenzí uvádí, že jsou rychlé, pokud jde o odpovídání na dotazy v online live chatu i telefonu. Tým podpory může odpovědět na složité otázky a jejich pracovníci jsou velmi dobře informováni o svých produktech a / nebo službách. Podpora lístky také dostanou odpověď během několika hodin.

Klady

Jako hostující gigant má inMotion Hosting své výhody:

90denní záruka vrácení peněz

Většina poskytovatelů hostingu nabízí pouze 30denní záruku vrácení peněz. S hostováním inMotion vám bude nabídnuto 90 dní vrácení vašich peněz. To je docela velkorysá nabídka. Pokud nejste spokojeni s jejich službami, nemusíte se bát, že vaše peníze budou zbytečně vyčerpány.

SSD úložiště

Všechny obchodní hostingové plány poskytují bezplatné úložiště SSD. To je výhoda, protože SSD je rychlejší než jeho tradiční protějšky. Výsledkem bude načítání vašich webových stránek rychleji než weby používající staré disky. Pokud se váš web načítá rychleji, zákazníci jsou spokojenější. Všichni nenávidí čekání, že? Navíc webové stránky, které se načítají rychleji, vyhledávají vyhledávače jako Google, pokud jde o hodnocení.

Certifikát SSL zdarma

Můžete získat bezplatný certifikát SSL, který vám umožní chránit citlivé informace zákazníka. Navíc to pomůže zvýšit vaše hodnocení ve vyhledávačích!

Neomezené poštovní schránky

Díky jejich nejlevnějšímu balíčku již získáte neomezené poštovní schránky, které lze synchronizovat na více zařízeních. K těmto schránkám můžete přistupovat dokonce z jakéhokoli zařízení. Pokud má váš web na starosti více lidí, můžete jim dát své vlastní e-mailové účty bez dalších poplatků.

Spolehlivost a výkon

Recenze ukázaly, že hosting inMotion poskytuje vynikající webové stránky díky jejich špičkové technologii a serverům. Poskytují 99,99% dostupnosti, což znamená, že váš web nezažije selhání nebo prostoje.

Spolehlivá podpora zákazníků

Jejich podpůrné systémy jsou k dispozici v několika způsobech komunikace. Poskytují podporu komunity jako další vrstvu podpory, která uživatelům umožňuje mluvit s ostatními uživateli. Navíc dokážou odpovědět na složité a mimosvětové otázky týkající se jejich produktů a / nebo služeb.

Nevýhody

Existují nevýhody v partnerství s inMotion Hosting. Tady jsou některé z nich:

Žádná fakturace za měsíc

Pokud si prostě chcete vyzkoušet webhostingovou společnost, možná budete chtít získat smlouvu na měsíc a měsíc. Nechtěli byste vysílat služby za 3 roky, aniž byste věděli, zda je to na stejné úrovni.

Špatnou částí o hostování inMotion je nedostatek plateb za měsíc. Možná nebudete chtít platit celý rok předem, zejména pokud máte málo prostředků.

Není nejlevnější

Ano. inMotion není nejlevnější tam venku. Některé společnosti nabízejí za stejné funkce, jaké nabízí společnost InMotion, cenu 3 nebo 4 $ měsíčně.

Pouze 2 domény

V jednom hostitelském účtu můžete hostovat pouze 2 domény. Pokud máte například 10 webových stránek, měli byste jít s třetím plánem, balíčkem Pro. To vás bude stát asi 18,99 $ za měsíc, pokud se platí měsíc – za měsíc – a tato cena není příliš levná.

Ověření telefonu

Aby se zabránilo podvodům, společnost zavazuje klienty, aby své nákupy ověřovali telefonicky. To může být obtížné pro klienty, kteří nemají sídlo ve Spojených státech.

Závěr

Jak je uvedeno v našem shrnutí, InMotion je opravdu dobrý, ale přichází za cenu a neměli byste hostovat v Kanadě, což ovlivňuje celkovou rychlost vašeho webu. Důrazně doporučujeme, abyste se podívali na GreenGeeks, podívejte se na naši recenzi.

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Datum 2019-11-17Reviewed Item InMotion HostingAutor Rating 41 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkašedáNázev produktu InMotion HostingCena
6,39 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author