Recenze HostNine: Rychlý hostitel s jedním z nejhorších uptime (Přečtěte si proč)

Recenze HostNine

HostNine je jednou z mladších tváří v oblasti webhostingu, která byla založena v roce 2006.

Zpočátku se ukázali slibně, v roce 2012 je získala společnost EIG, která také vlastní některé z největších hostingových značek, jako jsou HostGator a Bluehost..

Všichni hostitelé rádi trochu napínají pravdu, pokud jde o propagační požadavky na jejich webových stránkách.

Na své webové stránky umístili chytlavé zvuky, bez ohledu na fakta, a pokoušeli se pobíhat pouze na pověsti.

V červnu 2015 jsme zakoupili „osobní plán“ společnosti HostNine a vytvořili jsme web WordPress pro sledování a provádění testů za posledních několik měsíců. Sestavili jsme nejdůležitější data, včetně provozuschopnosti & rychlost a jsou připraveni se rozhodnout v tomto nezaujatém přezkumu na základě faktů a statistik.

Výhody používání hostování HostNine

HostNine dodalo zboží v několika různých oblastech, včetně svěží moderní, snadno použitelné webové stránky a pěkné záruky vrácení peněz.

Podívejte se na výhody:

1. Uživatelsky přívětivá registrace a proces registrace

Většina hlavních webových hostitelů byla zahájena již v 90. nebo začátkem roku 2000. Jejich webové stránky z větší části vypadají.

Mnoho z nich je zastaralých, obtížně ovladatelných a jednoduše přitažlivých. Je obtížné orientovat se a najít jednoduché informace, které se stávají problematičtějšími pouze na mobilních zařízeních (které se neobjevily, když byly některé z těchto webů původně navrženy z jejich vzhledu).

Naštěstí HostNine má moderní web s jasnou organizací a pozorností na hierarchii informací, která vám usnadní život.

Doufejme, že pozornost na detaily a zaměření na názor uživatele je známkou věcí, které mají přijít …

2. Možnost výběru různých datových center

HostNine má datová centra na šesti různých místech, včetně USA, Velké Británie, Singapuru, Kanady, Austrálie a Amsterdamu.

Ačkoli jejich nejlevnější možnost sdíleného hostování lze hostit pouze v jejich datovém centru v USA, můžete si vybrat své vlastní umístění s ostatními plány.

3. Migrace webových stránek zdarmahostitelská migrace zdarma

HostNine nabízí bezplatnou migraci webových stránek pro všechny své nové zákazníky, pokud jejich předchozí hostitel nabízí přístup cPanel.

Žádná vysoká, třímístná cena za přesunutí prvního webu. A žádná cena za web, pokud jich máte mnoho.

Díky tomu je HostNine skvělým řešením, pokud již máte sadu webů pro správu.

4. Žádné zvýšení ceny zvýšení

HostNine také nedvojnásobí ani ztrojnásobí obnovovací cenu vašeho hostovacího plánu. Ať už platíte první den, je to stejné, co zaplatíte poslední den.

Pro srovnání, ostatní hostitelé začnou s určováním svých cen jen pár dolarů každý měsíc. Když nastane čas, aby se váš plán obnovil, skočí blíž k deseti nebo dvaceti měsícům.

Takže se naštěstí nemusíte starat o stejné zvýšení cen, které vás za pár let překvapí.

5. 45denní záruka vrácení peněz (a poměrné kredity)

HostNine nabízí plnou 45denní vrácení peněz. Pokud jsou noví zákazníci z jakéhokoli důvodu nešťastní, můžete získat vše zpět, po odečtení nákladů na „doménové jméno, SSL certifikát, WHMCS licenci, vyhrazenou IP adresu a poplatky za zpracování“ v souladu s jejich podmínkami.

Nové plány nabídnou některé z nich, jako jsou doménová jména a certifikáty SSL, za „zdarma“. Pokud se však pokusíte požádat o vrácení peněz, mohou se odečíst také náklady na každou z nich.

45denní časová osa HostNine pokrývá celou částku vrácení peněz. Pokud však chcete požádat o vrácení peněz za jeden rok do tříletého obchodu, nabídnou vám vrácení poměrné částky..

To je hodně, vezmeme-li v úvahu, že mnoho jiných hostitelů nerozšiřuje stejný luxus. Po zavření původního okna pro vrácení peněz již nebudete moci vrátit nic jiného, ​​co bylo předplacené (bez ohledu na to, jak dlouho).

Vrácení peněz bude provedeno prostřednictvím původní platební metody, pokud jde o kredit, debet nebo PayPal. Šeky, peněžní poukázky a bankovní převody nemají nárok na vrácení peněz.

Nevýhody použití HostNine Hosting

Obvykle, pokud webhostingová společnost bude bojovat kdekoli (zatímco bude mít základy jako uptime v pořádku), je to rychlost. To není případ HostNine…

Zde jsou ponuré podrobnosti o jednom z nejhorších událostí, které jsme zaznamenali po kontrole téměř 30 dalších webových hostitelů.

1. Neúčinná podpora

Naše první zkušenost se zákaznickou podporou HostNine byla dobrá.

Připojili se během několika minut a odpověděli na všechny naše otázky relativně rychle a celkově to byl skvělý zážitek.

Podpora HostNine

Ale pak náš web klesl. A jediné, co jsme dostali, byl jeden e-mail od nich.

HostNine selže

E-mail od hostNine

A je to.

Dva měsíce prostojů, a jediný e-mail, kde v zásadě připustili, že neměli v plánu obnovit data a neměli ani žádné zálohy. Ani nabídku na vrácení peněz za ty dva měsíce, kdy jste offline.

Tady je ta věc.

Není to tak, že jejich zákaznická podpora je opravdu hrozná (jako někteří další weboví hostitelé, které jsme zkontrolovali). Při jednání s nimi jsme zažili fantastické výsledky.

Když je však provoz společnosti tak hrozný, ruce jsou svázané. Není toho mnoho, co by mohli udělat, kromě toho, že půjdou dolů s lodí, protože klesá.

Další výzkum to podpořil, protože zákaznická podpora nedokázala udělat mnoho pro pomoc jiným zákazníkům:

 • Live Help je vtip protože nemohou udělat nic jiného, ​​než pomoci někomu získat heslo nebo otevřít lístek na pomoc, na který nikdo nebude reagovat během 72 hodin. To byl EXACT důvod, proč jsem odešel z HostGator a teď vy kluci dělají SAME věc! # Patetický “
 • “Takže … 30 hodin čekat na odpověď na lístek podpory.”
 • 3 vstupenky od soboty + žádné odpovědi na kterémkoli jiném než „my se na to díváme“ (což bylo před 2 dny) = Právě jsem přesunul všechny mé stránky na nového hostitele. “

V tomto případě je bohužel jejich zákaznický servis vinen sdružením.

2. Docela špatná dostupnost – 99,87%

V předchozích 24 měsících dosáhly pouze 99,87%, což je výrazně pod průměrem v odvětví 99,93%. Byli jsme velmi zklamaní, přinejmenším.

Očividně jsme nebyli jediní. U každého hostitele, který byl zkontrolován, provádíme kontrolu na pozadí, abychom poskytli dobře zaoblený profil, který se nestane obětí zaujatosti.

V takovém případě naše většina potvrzuje drtivá většina recenzí, které jsme viděli přímo od ostatních zákazníků. Podívej se:

 • “Právě jsem ztratil třetího klienta za sebou, protože jeho e-maily nefungovaly déle než týden …”
 • “Můj web byl nyní dole 4 dny.”
 • “Kdyby minulý týden propadlo 18 webů déle než 24 hodin … dva servery se dostaly na černou listinu a e-maily mého klienta byly po dobu tří dnů mimo provoz a počítaly bez konce v dohledu”
 • “Moje webové stránky jsou opět dole ….” všichni. A rozšířili se na tucet různých serverů. Nejste si jisti, kolik toho můžu z této mizerné služby vzít. “

To namaľuje velmi růžový obrázek.

Průměrná doba provozu za posledních 12 měsíců:

 • Průměrná doba provozu v lednu 2020: 100%
 • Průměrná doba provozu v prosinci 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v listopadu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v říjnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v září 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v srpnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v červenci 2019: 99,90%
 • Průměrná doba provozu v červnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v květnu 2019: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v dubnu 2019: 99,93%
 • Průměrná doba provozu v březnu 2019: 99,76%
 • Průměrná doba provozu v únoru 2019: 100%

HostNine statistika posledních 24 měsícůHostNine průměrná doba provozu | Zobrazit statistiky

3. Pomalé načítání stránky – 931 ms

HostNine dosáhl celkem pomalých časů načítání stránky během 24 měsíců testovacího období, které byly v průměru 931 ms.

Začali dost silně, ale v posledních měsících hostNine vykazoval trvale pomalé výsledky ovlivňující jejich průměrnou rychlost ve velkém čase.

Průměrná doba načítání za posledních 12 měsíců:

HostNine Průměrná doba načítání 12 měsícůHostNine průměrná rychlost 2019-2020 | Zobrazit statistiky

4. Omezený „levný“ plán

HostNine možná nezvýší vaše náklady na obnovu, ale nabízejí nejlevnější sazby, pokud se zaregistrujete na nejdelší dobu. Jediný měsíc vás bude stát 9,12 $ a až na 7,69 $ / měsíc se sníží, pouze pokud budete platit dva nebo tři roky.

Tento levný plán také neobsahuje bezplatné doménové jméno (takže to bude dalších ~ 15 $ / rok) a pouze přístup k datovému centru v USA..

Takže je to docela omezený plán na vyšší cenu. Není to velká hodnota.

Ceny HostNine, plány hostingu & Rychlá fakta

HostNine nabízí sdílený, prodejce, VPS a vyhrazený hosting – bez ohledu na to, jakou úroveň služeb potřebujete, najdete ji u nich. Níže je uveden rychlý přehled jejich sdílených hostingových plánů:

 • Osobní plán: Tento plán začíná na 7,69 $ za měsíc. Podporuje 1 název domény. Váš server bude umístěn v USA.
 • Podnikatelský plán: Tento plán začíná na 12,20 $ měsíčně. Podporuje neomezené názvy domén, přichází s bezplatným názvem domény a můžete si vybrat servery z USA, Velké Británie, Singapuru, Kanady, Austrálie a Amsterdamu..
 • Podnikový plán: Tento plán začíná na 16,49 $ za měsíc. Podporuje neomezené domény, přichází s bezplatným názvem domény a můžete si vybrat servery z USA, Velké Británie, Singapuru, Kanady, Austrálie a Amsterdamu..

Všechny plány sdíleného hostingu mají neomezené úložiště a šířku pásma.

Ceny a plány HostNine

 • Snadnost registrace: Jednostránkové přihlášení. Velmi snadný registrační proces.
 • platební metody: Kreditní karta, PayPal.
 • Skryté poplatky a doložky: Na sdílené hostitele a účty hostitele distributora je umístěn limit 10 procent využití CPU, 5 procent nebo 512 MB paměti, 50 běžících procesů, maximální doba spuštění 15 minut, maximální počet 150 000 inodů a 500 odchozích e-mailových zpráv za 60 minut..
 • Upsells: Velmi málo upsells.
 • Aktivace účtu: Velmi rychlá aktivace.
 • Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu: cPanel.
 • Instalace aplikací a CMS (WordPress, Joomla atd.): Rychlá a snadná instalace oblíbených aplikací a CMS pomocí Softaculous.

Doporučujeme HostNine?

Pouze pokud jste masochista.

Vtipy stranou – zatím ne.

Mohli by být nadprůměrní, pokud by jejich rychlost stránky a několik dalších kategorií vedlo dobře.

Jejich provozuschopnost byla bohužel noční můrou, která snížila zbytek společnosti jako albatros. Během několika měsíců vykazovali velmi slibné doby provozu, ale je příliš nespolehlivé je doporučit.

Jejich odvážné nároky na provozuschopnost na začátku byly také téměř úplnou lež, která nás na všechno ostatní nenechává dobrým, teplým a nejasným pocitem.

P.S. Pokud chcete vidět poskytovatele hostingu, kteří se umístili nad HostNine, podívejte se na naše nejlepší služby webhostingu zde.

Máte nějaké zkušenosti s HostNine? Prosím zanechte recenzi níže – dobré nebo špatné – nezáleží na tom, dokud bude průhledná a upřímná.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author