Recenze hostingu A2 – jeden z nejlepších kanadských webových hostitelů

Krajina cloud computingu je přeplněné místo. Kamkoli se podíváte, objevuje se nová společnost, která nabízí hostování vašeho webu za nižší cenu, ale s vyššími rychlostmi a vyšší spolehlivostí … Otázka je, můžete jim věřit?

To je místo, kam jsme přišli – minulý rok a velkou část roku 2017 jsme strávili analýzou webových hostitelů z různých míst po celé Kanadě. Drtili jsme data a kompilovali naše výsledky, abychom vybrali naše oblíbené. Jedním z našich nejlepších tipů je malá hostingová společnost s názvem A2 Hosting, který nemá velkou pověst, ale stále nabízí velkou hodnotu za peníze.

a2 hosting logo

A2 Hosting je ve skutečnosti už dlouho. Společnost založil v roce 2001 generální ředitel Bryan Muthig, bývalý Unix SysAdmin. To bylo zpět v příhodných dnech internetu a od té doby zůstává nezávislou společností. Vznikl jako hobby projekt od jediného správce systému a nyní se vyvinul ve vysoce výkonné řešení hostování pro klienty všech velikostí..

Platforma A2 Hosting běží na řadě tří velkých datových center, která se nacházejí v Michiganu, Amsterdamu a Singapuru. Vzhledem k blízkosti k Kanadě jsme většinu testování provedli prostřednictvím datového centra Michigan.

Zahájili jsme přes 50 webových projektů na hostingové infrastruktuře A2, abychom mohli provádět a měřit testy této kontroly A2.

Jak rychlý je A2 hosting?

gepard superrychlýTo nelze popřít A2 Hosting nabízí dnes jednu z nejrychlejších rychlostí na internetu.

Podle jejich webových stránek je průměrný výkon jejich platformy až 17,6 krát rychlejší než u jejich nejlepších konkurentů. Ověření, že přesný nárok je náročný, ale v testech provedených společností Hosting Canada jsme hodnotili výkon A2 Hosting jako neuvěřitelně rychlý.

A pokud jde o zviditelnění na internetu, ať už u malých blogů nebo webových stránek pro malé firmy, rychlost je možná nejdůležitějším faktorem. Pokud se vaše webové stránky nenačítají dostatečně rychle, návštěvníci budou mít sklon zavřít kartu prohlížeče a přejít na jinou možnost. Udržování vysokého výkonu ve vašem systému zajistí, že uživatelé budou spokojeni.

Jak jsme zmínili, naše rychlostní testy s A2 Hosting fungovaly docela dobře ve srovnání s ostatními konkurencemi. Při spuštění nových webových projektů prostřednictvím jejich datového centra v Michiganu, průměrná doba odezvy přišla na blesk 222 ms.

Tím se měří přesný čas, který server potřebuje, aby obdržel požadavek od prohlížeče uživatele a doručil požadovaný obsah HTML zpět uživateli. Takové vysoké rychlosti řadí A2 Hosting do stejné kategorie špičkových webhostingových služeb, jako jsou naše další nejlepší tipy.

Nejlepší ze všech bylo, že doba odezvy A2 Hosting byla konzistentní ve všech našich testovacích lokalitách, mezi které patřily hlavní kanadská města Montreal, Toronto, Vancouver a Winnipeg..

Můžete vidět živé sledování zde. Přečtěte si více o našich 4-krokový výzkumný proces zde

Jak je hosting A2 tak rychlý?

Možná vás zajímá, co přesně znamenají naše výsledky rychlostních testů a jak může A2 Hosting vyskočit tak daleko před tolika konkurenty, zejména s ohledem na to, že jsou stále relativně malou operací.

Odpověď je v architektuře jejich platformy, která využívá výhod, které přinášejí přímý prospěch jejich zákazníkům.

Za prvé, existuje koncept Sdílené zdroje hostingu. Všechny cloudové společnosti buď vlastní nebo si pronajímají prostor s rozsáhlými datovými centry, a na těchto místech jsou fyzické kusy hardwaru, jako jsou CPU, pevné disky a síťová zařízení. Společně tvoří platformu, kterou lze rozdělit na různé entity známé jako virtuální stroje.

Když se jako cloudový zákazník rozhodnete hostit webový projekt u poskytovatele, ve skutečnosti si pronajímáte počítačovou energii z jednoho z těchto virtuálních strojů. To znamená, že vaše data mohou být ve skutečnosti živá vedle ostatních informací vlastněných jednotlivci nebo společnostmi.

Tím, že poskytovatel nutí zákazníky sdílet tyto cloudové zdroje, může poskytovatel ušetřit peníze za sebe, přičemž riskuje snížení výkonu a spolehlivosti svých zákazníků. Ale v případě hostování A2 neřežou rohy, pokud jde o sdílené zdroje hostingu.

Místo sloučení dat co nejvíce do stejného hardwaru, udržují nízký poměr serverů k zákazníkům. To znamená, že váš virtuální stroj je sdílen mezi menším počtem lidí a udržuje si pro sebe více výpočetního a síťového výkonu. Proto společnost tvrdí, že je 20krát rychlejší než jiné možnosti hostování.

Kromě toho A2 Hosting využívá nejnovější technologii Content Distribution Networks (CDN) a sílu ukládání do mezipaměti. To znamená, že A2 Hosting může využívat síť mezi svými třemi datovými centry ve Spojených státech, Evropě a Asii, aby mohla sloužit svým zákazníkům co nejrychleji.

Když provádíme vlastní testy z kanadských hranic, logicky se připojujeme k serverům A2 Hosting v Michiganu, protože jsou nám nejblíže, pokud jde o fyzickou blízkost.

Ale protože chcete, aby váš web byl rychlý kdekoli na světě, A2 Hosting bude sledovat, kde se vaši návštěvníci nacházejí, a spojí je s nejbližším datovým centrem, čímž zajistí co nejrychlejší načtení webové stránky..

Ukládání do mezipaměti také šetří čas při práci v cloudových prostředích. Pokud se údaje na vašem webu neustále nemění nebo neaktualizují, může A2 Hosting využít ukládání do mezipaměti a běžně odesílat návštěvníky do uložené kopie vašeho obsahu. V pravidelných intervalech, zkontrolují se u virtuálního počítače, aby zjistili, zda je třeba zobrazit nebo změnit nová data.

Naše historická data o výkonu hostingu A2 sahají několik měsíců a průměrné doby načítání stránky najdete od roku 2018 níže:

 • Průměrná rychlost května: 209 ms
 • Průměrná rychlost v dubnu: 218 ms
 • Průměrná rychlost v březnu: 199ms
 • Průměrná rychlost v únoru: 211 ms
 • Průměrná rychlost v lednu: 224 ms
 • Průměrná rychlost v prosinci: 276 ms

Celkově opravdu silný výkon. Více informací naleznete také na naší výzkumné stránce.

Rychlost je pro webhostingovou společnost zásadní, ale pokud platforma není trvale stabilní, ztrácí svou hodnotu jako prodejní funkce. To, o čem zde hovoříme, je myšlenka uptime.

Uptime se používá k popisu procenta času, kdy je web k dispozici a pracuje pro externí návštěvníky. Opak se nazývá prostoje, které měří dobu, po kterou je web odstaven a nedostupný.

Pokud je váš web svázán s vaší firmou nebo jiným profesionálním úsilím, měla by vám doba provozu hodně záležet. Dokonce i minuty prostoje mohou být velmi nákladné a poškodit vaši pověst mezi uživateli a návštěvníky. S rychlostí dnešního moderního internetu mají lidé malou trpělivost na pomalých nebo nereagujících webech.

Takže se můžete spolehnout na hosting A2, pokud jde o stabilitu a spolehlivost? Hosting Canada říká ano, na základě našich měsíců testování v jejich datovém centru v USA. Provozní doba se počítá jako procento dostupných hodin děleno celkovým počtem hodin. Žádný server nemůže realisticky získat 100% dostupnost, ale sazby nad 99% ukazují na silný výkon.

Naše testy A2 Hosting průměrovaly dobu bezporuchovosti 99,8%, což znamená, že jejich servery byly nefunkční nebo nedostupné pouze za 0,2% času. To činí v průběhu celého roku pouhých 17,5 hodiny. To znamená, že pokud jde o provozuschopnost, A2 je v porovnání s jinými špičkovými možnostmi, jako jsou Bluehost a HostGator, příznivě.

Zde jsou historická data o výkonu hostingu A2 Hosting:

 • Může uptime: 99,9%
 • Duben uptime: 99,9%
 • Březen uptime: 99,98%
 • Únor uptime: 99,96%
 • Leden uptime: 99,99%
 • Prosinec uptime: 98,92%

Jak vidíte, servery A2 Hosting jsou po celý rok spolehlivé, a to i během brutální kanadské zimy. Když čtete toto, sledujeme všechny naše nejlepší výběr hostingu z hlediska dostupnosti a data jsou vám k dispozici, pokud si to chcete prohlédnout.

Recenze podpory hostingu A2

Většina hostingových společností nabízí platícím zákazníkům určitou úroveň technické podpory, ale to se může velmi lišit a často může být spíše nevýrazné. Stále více poskytovatelů se spoléhá na znalostní báze a textové roboty, aby odpověděli na otázky spíše než na skutečné lidi.

A2 Hosting je však jiná, protože nabízí živou pomoc 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Se zástupci se můžete spojit přímo telefonicky nebo v online chatu. Rovněž přijímají dotazy prostřednictvím e-mailu, které se přímo přenášejí do jejich systému podpory vstupenek. Zde je ukázka toho, jak jejich chatovací systém vypadá:

a2hosting chat podpora2

A2 Hosting také poskytuje svým zákazníkům řadu dalších funkcí, které vám pomohou vylepšit a zabezpečit váš web. To vše je zdarma a přicházejí s některou z možností plánu hostování A2 Hosting. Považujte je za další pobídku pro příkop vašeho současného hostitele webu a přepínání.

Pro začátek dávají svým zákazníkům bezplatné zabezpečení a prevence hackerů, a to je zvláště důležité, pokud provozujete mnoho webových pluginů nebo chcete-li hostovat web WordPress. Používají systém s názvem „HackScan Protection“, který neustále sleduje zabezpečení vašeho účtu a chrání před vetřelci.

Spolu s tím přichází bezplatný certifikát SSL, díky kterému budou všechna spojení mezi servery A2 Hosting a vašimi uživateli plně šifrována. SSL certifikáty mohou společnosti stát každoročně hodně, ale A2 Hosting používá systém Let’s Encrypt a udělá vám vše zdarma. Mít certifikát SSL je zásadní pro každou malou firmu, která plánuje prodej přes internet nebo uložit soukromé informace uživatele.

Je pravděpodobné, že již máte web hostovaný jinde, ale zajímá vás jeho přesun na lepší platformu, jakou může nabídnout A2 Hosting. Žádný problém, protože A2 Hosting nabízí bezplatnou pomoc při migraci aby se všechny vaše soubory a webová konfigurace přesunuly na jejich servery. Kromě toho zapnou automatické zálohy, aby snížily vaše riziko a pomohly vám zotavit se ze ztráty dat.

Hostingové balíčky A2 – což je pro vás to pravé?

Ceny A2 Hosting jsou v průměru o něco vyšší než ceny, které najdete od jiných společností.

Věříme však, že to stojí za to – nabízejí dobrou hodnotu za peníze, zejména proto, že si můžete vybrat mezi balíčky a vybrat si plán, který nejlépe vyhovuje vašemu rozpočtu..

Zde je přehled jejich ceny balíčků:

A2 Hosting nabízí tři typy plánů: Lite, Swift a Turbo. Plán Lite je vhodný pro malé projekty nebo koníčky, protože pracuje s jedinou doménou a zahrnuje omezené použití databáze a e-mailu.

Upgradováním na možnost Swift získáte neomezené databáze a můžete spravovat mnoho e-mailových účtů, které chcete s vašimi doménami. Plán Turbo je zaměřen na malé podniky, protože zahrnuje akcelerátor stránek, který vám pomůže zřídit vaše domény až 20krát rychleji.

Hosting A2 má možnosti hostování virtuálního soukromého serveru (VPS). Díky předplatnému VPS získáte plný přístup k celému výpočetnímu prostředí na virtualizované platformě. To může být kritické pro větší podniky, které potřebují provozovat vlastní software a provádět komplexní změny konfigurace svých webových projektů.

Mějte na paměti, že A2 Hosting nabízí 30denní, bezproblémovou a plnou politiku vrácení peněz:

„Pokud je žádost o okamžité zrušení podána online během prvních 30 dnů, bude vrácena plná náhrada. “

Upřímně řečeno, to je neslýcháno v hostitelském prostoru, který je známý pro záludné přeplatky a snaží se udržet zákazníky „na háčku“.

Jak se přihlásit k hostování A2

Kanadští zákazníci mohou založit účet A2 Hosting přímo ze svých webových stránek. Proces registrace je poměrně snadný bez skrytých poplatků nebo jiných triků. Podporují také řadu možností měsíčních plateb, včetně kreditní karty, PayPal, peněžního příkazu nebo bankovního převodu.

A2 Hosting také často provádí speciální nabídky nebo prodeje, které můžete zamknout v měsíční sazbě po celý rok.

Jakmile bude váš účet hostování A2 otevřen, můžete nový projekt spustit jediným kliknutím. Pokud chcete přenést data z jiné platformy, pomohou s tím, nebo můžete začít od nuly a používat jejich nástroje pro webový design..

A2 Hosting zaručuje, že váš web bude k dispozici s více než 99% provozuschopnosti a pokud nejste spokojeni nebo nedosáhnou tohoto uptime čísla, dostanete své peníze zpět.

Abych to shrnul, zjistili jsme, že A2 Hosting je kvalitní společnost to nabízí spolehlivý, silný výkon a podporu.

Pokud jde o výběr webového hostitele, zjistili jsme, že jsou skvělou volbou pro kanadské uživatele, bez ohledu na to, kde se nacházíte v zemi..

FAQ

Kdo vlastní A2 hosting?

Společnost je ve vlastnictví Bryan Muthig. Společnost založil v roce 2001 jako Iniquinet.

Kde se nachází hosting A2?

Existují servery umístěné v Michiganu, Arizoně, Amsterdamu a Singapuru.

Jaký je rozdíl mezi Linuxem a Windows hostingem??

Znamená to pouze to, který operační systém běží na serverech, které společnost používá. Linux je nejoblíbenější na serverech, takže má více funkcí a většina webových designérů upřednostňuje webový hosting založený na Linuxu. Jediný čas, kdy by Windows dávalo smysl, je, pokud existují specifické aplikace Windows, které je třeba použít.

Jak mohu zjistit, kdo je hostitelem webové stránky?

Na internetu existují určité nástroje, které s tím mohou pomoci, například Hosting Checker.

Mohlo by se vám také líbit:

 • Nejlepší webový tvůrce

Reference a obrazové kredity:

 • Offreee.com
 • Vendasta.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author