Recenze HostGator

HostGator

Dobrý hostitel, hostují miliony webů, ale stojí za to? Pojďme to zjistit!

Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
USD 2,75 / měsíc

HostGator: Rychlé shrnutí pro lidi, kteří nemají čas (skoro všichni)

HostGator je webový hostitel, který používáte, pokud máte opravdu omezený rozpočet. Jsou super levné (2,75 USD, pokud se na pár let zamknete – to je 3,70 AUD $ ish), což je skvělé…. ale přichází s několika nevýhodami.

Rychlost: Budete na americkém serveru, což znamená, že téměř každý další web hostovaný blíže než v USA bude rychlejší (pokud využívají slušného hostitele). Google také nemá rád pomalé weby, takže může poškodit vaše potenciální hodnocení a viditelnost online.

Podpěra, podpora: Jsou v pořádku a ve skutečnosti jsou velmi pohotoví, ale ve srovnání s jinými hostiteli nejsou tak specializovaní.

Zamčený v: Nejnižší cenu můžete získat, pouze pokud se na několik let zamknete, což není ideální, pokud se rozhodnete přepnout do poloviny.

1 stránka: Pokud chcete hostit více než 1 web (mnoho lidí chce experimentovat), budete muset upgradovat a zaplatit více (v tom okamžiku byste si možná také vybrali prémiového hostitele).

Takže to, co opravdu říkáme, je … zkontrolovat svůj rozpočet, a pokud můžete houpat navíc AUD 1,20 $ / měsíc, jděte s webovým hostitelem, jako je SiteGround, jsou mnohem rychleji, specializovanější, mají spoustu skvělých funkcí, HostGator nevypadá Nemám, atd. atd. Získáte obrázek, můžete se podívat na naši SiteGround recenzi zde

Stále se zajímáte o HostGator, čtěte níže.

HostGator výzkum

Recenze HostGator

Dobře, pojďme do některých specifik. Začneme rychlou historií společnosti (vždy to děláme), pak se přesuneme přímo k tomu, co si myslíme, že jsou její „hlavní klady a zápory“, s některými skvělými funkcemi a na konci verdiktu (což napodobuje naše shrnutí na začátku ).

O hostGator

HostGator byl založen v roce 2002 mužem jménem Brent Oxley, který byl v té době jen studentem navštěvujícím vysokou školu. Po prvním roce podnikání měl skromnou zákaznickou základnu o něco více než 100 klientů, ale do příštího roku se jeho klientská základna desetkrát zvýšila. Do roku 2006 HostGator otevřel svou první mezinárodní kancelář a růst této společnosti nevykazoval žádné známky zpomalení.

Od počátečního růstu této společnosti si udržují stabilní růst a otevřeli několik kanceláří po celém světě a začali konkurovat na australském trhu webhostingu. V současné době hostují více než 8 milionů domén a etablovali se jako jeden z nejvyhledávanějších hostitelů webových stránek v oboru. Je to opravdu působivý způsob, jak se přizpůsobili.

Klady & Nevýhody hostGator

Klady:

Levný

Při ceně 2,75 USD / měsíc je rozhodně správné levné. Když jsou ceny tak nízké, obvykle je něco strašně špatně, ale hostGator dokáže navzdory nízkým nákladům zajistit slušnou službu.

Tolik plánů

Bez ohledu na to, jaký typ webhostingové služby hledáte, HostGator ji nabízí. Ať už hledáte cloudový hosting, sdílený hosting, hosting pro distributory nebo jen nástroje elektronického obchodování, mají pokrytí.

Skvělá uptime čísla

Tato společnost se může pochlubit velmi stabilním a konzistentním záznamem o dostupnosti, v průměru mezi 99,96% a 99,97%. To je nad průměrem dostupnosti v průmyslu, což je působivé. Provozní doba je rozhodující pro úspěch vaší firmy, protože každý výpadek vás může stát značně.

Zvýšené zabezpečení

Pokud si zakoupíte jeden z prémiových plánů webhostingu, získáte přístup k vylepšeným bezpečnostním funkcím hostGator. To zahrnuje zálohování dat, ke kterému dochází každý den, a automatické odstranění malwaru, takže nemusíte ztrácet drahocenný čas staráním se o tyto problémy. Jak již bylo řečeno, pokud máte $$$, abyste šli s prémiovým plánem, mohli byste se také podívat na prémiovějšího hostitele (SiteGround pro většinu lidí, nebo něco jako Kinsta nebo Pressidium, pokud hledáte high-end Managed) Hostitelé WordPress).

Přátelský pro začátečníky

Pro ty, kteří neznají webhosting nebo staví své první webové stránky, má HostGator záda. Jejich back-end je docela uživatelsky přívětivý, a to i pro začátečníky. Někteří weboví hostitelé mají velmi obtížné sledovat rozhraní, se kterým uživatelé musí komunikovat, ale naštěstí se HostGator snaží udržet své uživatelské rozhraní co nejjednodušší. Uživatelé budou mít také přístup k užitečným stránkám FAQ, online výukovým programům a informačním dokumentům na každém kroku.

Nevýhody:

Mírně nižší rychlost načítání času

Zatímco průměrné doby načítání hostgatorů jsou pouze mírně pod průměrnou dobou načítání stránky (jejich servery jsou v USA), pro Australany to stále představuje nevýhodu. Vyhledávací stroje zohledňují rychlost jejich algoritmu hodnocení organického vyhledávání a jakékoli zpoždění v době načítání stránky společnosti má možnost negativně ovlivnit jejich prodej. Jak již bylo řečeno, pokud používáte CDN, stane se to problémem. Pokud jste v USA, Kanadě nebo ještě vzdálenější, jako je Brazílie, samozřejmě není potřeba CDN.

Další skvělé funkce

Zákaznický servis 24/7

Jak již bylo uvedeno, zákaznický servis této společnosti je velmi užitečný, ale další velkou výhodou je, že jejich zákaznický servis je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. To je nesmírně užitečné, protože vaše největší problémy se budou často vyskytovat v nejpodivnějších časech (uprostřed noci, o víkendech atd.).

Záruka vrácení peněz

To je vždy užitečné. Pokud nejste s jejich službami spokojeni, můžete během prvních 45 dnů od jejich využití získat plnou náhradu.

Bezplatná migrace

HostGator s potěšením přemístí vaše stávající webové stránky na jejich vlastní webhosting, čímž vám ušetří spoustu času a zdrojů.

Závěr

Jak již bylo několikrát uvedeno, pokud právě začínáte a rozpočet je opravdu těsný, určitě se zaregistrujte. Pokud však dokážete přeplatit dalších 1,5 $, doporučujeme vám podívat se na SiteGround, protože určitě budete těžit z vyšší rychlosti (a funkce cílené na WordPress, pokud k vytváření svých stránek používáte WordPress).

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Datum 2018-06-29Reviewed Item HostGatorAuthor Rating 31 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkašedášedáNázev produktu HostGatorCena
2,75 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author