Recenze Arvixe

Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
7 USD / měsíc

Arvixe: Rychlé shrnutí pro lidi, kteří nemají čas (skoro všichni)

Stručně řečeno, Arvixe nedoporučujeme z několika důvodů. Hlavními důvody jsou rychlost a podpora (obrovský úskok!). Projdeme několik problémů, které jsme našli …

Rychlost: Arvixe má pouze datové centrum v USA, což znamená, že téměř každý jiný web hostovaný blíže než USA bude rychlejší (pokud využívají slušného hostitele). Google také nemá rád pomalé weby, takže může poškodit vaše potenciální hodnocení a viditelnost online.

Podpěra, podpora: Žádná telefonická podpora a několik špatných recenzí a vláken fóra si stěžují na podporu Arvixe…

Ceny: Nejnižší cenu můžete získat, pouze pokud se na několik let zamknete, což není ideální (a $ 7 / mo není vlastně tak levné).

Takže to, co opravdu říkáme, je … existuje mnohem levnějších webhostingů, kteří jsou mnohem lepší a mají servery v Kanadě. Například naším nejoblíbenějším momentem je HostPapa. Jsou zelení, mají rychlé datové centrum v Kanadě, jejich ústředí je v Kanadě, účtují se v CAD (3,36 $ / mo) a navíc je to, že nabízejí více funkcí než Arvixe za téměř polovinu nákladů. Jejich podpora je na špičkové úrovni! Podívejte se na naši recenzi HostPapa.

Stále se zajímám o Arvixe, čtěte níže.

Výzkum Arvixe

Recenze Arvixe Web Hosting

Agentury jako my potřebují dobrého poskytovatele webhostingu, který naše klienty nezklame. V našem loooongovém hledání nejlepšího poskytovatele služeb tam jsme vyzkoušeli spoustu společností a věděli, které z nich použít a kterým se vyhnout.

Pokud hledáte webhostingovou společnost pro Kanadu a narazíte na Arvixe, tady je to, co jsme si mysleli …

Úvod do Arvixe

Arvixe je webhostingová společnost, která začala v Kalifornii, konkrétně v San Luis Obispo. Společnost Arvand Sabetian založila společnost v roce 2003.

Poté jej společnost Endurance International Group (EIG) získala v roce 2014. EIG vlastní další hostingové společnosti, jako jsou HostGator a BlueHost. Datová centra Arvixe lze nalézt na různých místech, například v Amsterdamu, Hongkongu a Dallasu v Texasu.

Přestože jsou získány společností EIG, která vlastní BlueHost a další giganty hostingové společnosti, nedoporučujeme vám, abyste se s nimi přihlásili. Je lepší vydělat peníze jiným poskytovatelům webhostingu, kteří vám poskytnou to, co potřebujete. A máme různé důvody, proč nenavrhujeme dát Arvixe své peníze výměnou za jejich službu.

Ale než odejmete naše slovo z netopýru, ukážeme vám různé balíčky, výhody a nevýhody Arvixe.

Ceny

Balíčky a funkce Avixe pro Linux Web Hosting zahrnují balíčky „Personal Class“ a „Personal Class Pro“. Tyto jsou vidět níže:

Stanovení ceny Arvixe2

Nejlevnější Linuxový webový hostingový plán společnosti se nazývá „Osobní třída“. Stojí to 7,00 $ měsíčně a automaticky se obnovuje každý měsíc, pokud předplatné nezrušíte.

V tomto balíčku získáte automaticky neměřený prostor na disku a měsíční přenos dat, což znamená, že vám nebude účtováno žádné množství prostoru nebo šířky pásma, které skutečně používáte. Podle Arvixe však „neměřené neznamená nekonečné“. Je nezbytné, aby zákazníci, jako jste vy, dodržovali své smluvní podmínky.

V nejlevnějším balíčku můžete hostit až 6 domén. To znamená, že na jednom hostitelském účtu můžete mít maximálně 6 webových stránek. Pro každou doménu máte neměřený počet subdomén. Navíc získáte jedno bezplatné doménové jméno s následujícími příponami: .com, .net, .tech, .space, .online, .website, .store, .site, .club, .us, .biz, .info,. mě, .co a .org.

Stejně jako u většiny hostingových balíčků vám i Arvixe poskytuje přístup k cPanelu, abyste mohli plně ovládat své webové hostitelské prostředí. Pro méně technicky zdatné osoby vám balíček Personal Class poskytuje tvůrce webových stránek na jedno kliknutí. Tato snadno použitelná platforma pro vytváření webových stránek vám dává možnost vytvořit web během několika minut výběrem z různých šablon.

E-mail je nutností pro většinu majitelů webových stránek a Arvixe vám dává neměřený počet poštovních schránek. To znamená, že můžete vytvořit více e-mailových účtů pro více osob odpovědných za vaši doménu nebo web.

Co se týče vývoje věcí, tento balíček nabízí neomezené databáze MySQL. To znamená, že můžete využít výhod MySQL, včetně zvýšené bezpečnosti dat, provozuschopnosti, výkonu a flexibility. Balíček Personal Class také umožňuje mimo jiné využívat PHP, Python, Perl a Ruby on Rails..

Pokud potřebujete SSL certifikát pro ochranu citlivých informací, můžete si jej zakoupit za další cenu 25,00 $ ročně. To je důležité pro některé weby, jako jsou obchody s elektronickým obchodem, kde jsou k dokončení transakcí nezbytné citlivé informace.

Podpěra, podpora

Arvixe vám nabízí řadu možností, jak je kontaktovat kvůli podpoře:

  • Získejte podporu zasláním vstupenky tady.
  • Získejte podporu návštěvou webu Centrum podpory / databáze znalostí.
  • A získejte podporu prostřednictvím online zákaznické podpory online chatu.

Přestože vám společnost Arvixe nabízí několik možností, jak je kontaktovat, stále jim chybí robustní systém podpory, jak je vidět v různých zákaznických hodnoceních. Trvá asi hodinu, než se vrátí k otázkám a stížnostem zákazníků. Poté, co je přimíte, aby odpověděli na vaši počáteční otázku, trvá více než 5 minut, než odpoví na otázky.

To je velmi nákladné, zejména pokud provozujete web elektronického obchodu. Pokud váš web nefunguje, zatímco se pokoušíte připojit k pomalému systému podpory, mohou kupující hledat jiný způsob, jak si koupit produkt, který se jim líbí. Mohou být frustrovaní a vyhnout se používání vašeho elektronického obchodu při příštím pokusu o něco koupit.

Poznámka: Chcete-li získat prioritní podporu od společnosti Arvixe, musíte zaplatit dalších 20,00 $ měsíčně.

Klady

Základní plány společnosti Arvixe vám poskytují neměřený prostor na disku a měsíční přenos dat. Navíc vám poskytnou nejvýše 6 domén pro nejlevnější Linux webhostingový plán. Poskytují také poukázky na reklamy Google, Yahoo! A Bing. Kromě toho poskytují neměřený počet e-mailových účtů, což vám umožňuje dávat poštovní schránky více osobám, které manipulují s vaším webem.

Pokud jde o zabezpečení webu, Arvixe poskytuje blokování nevyžádané pošty s názvem SpamAssassin pro e-maily. Pro nejlevnější linuxový plán získáte také noční aktualizace zabezpečení, detekci brutální síly a firewall. Arvixe vám umožňuje bezplatně přenést nebo migrovat váš aktuální web na jejich vlastní servery.

Nevýhody

Jak již bylo uvedeno, nedoporučujeme se odhlásit se společností Arvixe. Zde je proč:

Špatná podpora zákazníků

Zaprvé, Arvixe neposkytuje zákaznickou podporu telefonicky. Poskytují vám tři možnosti, jak je kontaktovat kvůli podpoře: odeslání vstupenek, podpora živého chatu a vědomá vědomostní základna.

Rostoucí hodnocení zákazníků týkající se společnosti Arvixe uvádí, že jejich zákaznická podpora je podprůměrná. Trvá hodinu, než se k nim dostanete prostřednictvím živého chatu, a trvá jim hodně času, než na ně odpoví mezi otázkami. Další recenze uvádějí, že nebyly schopny odpovídat na jednoduché otázky a namísto odpovídání na konkrétní konkrétní dotaz poskytly standardní odpovědi podobné šablonám.

Navíc mají skutečně drahý systém podpory priorit. Abyste získali nejlepší podporu, kterou nabízejí, musíte zaplatit 20 $ měsíčně.

Zavádějící náklady

Nejlevnější plán, který stojí 7 $ měsíčně, může být zavádějící nebo jen částečně pravdivý. Jak je vidět na obrázku níže, nejlevnější plán stojí pouze 7 $, pokud platíte 24 měsíců předem. To znamená, že musíte okamžitě vyslat 168 $. Ve skutečnosti to stojí měsíčně 10 $ měsíčně.

Náklady na Arvixe 2

Ne opravdu neomezeně

Stejně jako u jiných společností poskytujících webhosting neznamená „neomezený“ nebo „neměřený“ ve skutečnosti nekonečný. Tyto funkce jsou stále k dispozici až do doby, kdy nadměrně využijete procesor Arvixe. Proto musíte přečíst jejich Podmínky služby. Podle svých podmínek mohou účet pozastavit, pokud nadměrně využívá prostředky CPU a paměti a pokud překračuje měsíční povolenou šířku pásma. To dokazuje náš názor, že „neměřené“ nebo „neomezené“ ve skutečnosti neodpovídá skutečnému významu.

Nespolehlivost

Když na vašem webu dojde k prostojům, ztratíte hodně provozu, zákazníků a nákupů. Přestoje jsou pro majitele podniků příliš nákladné. Proto je důležité, abyste si vybrali webhostingové společnosti s 99,99% provozuschopností.

Uživatelé Arvixe často uvádějí, že je nespolehlivá a vede k webům, které často selhávají. Mnoho recenzí také uvedlo, že Arvixe má velké prostoje i poté, co uvedl, že měl 99,99% provozuschopnost serveru.

Pomalé časy načítání

Bohužel, kromě špatné dostupnosti, mají webové stránky Avixe také pomalé doby načítání stránky. Možná si myslíte, že je to v pořádku, protože se stránka přesto načte. Jak důležitá je však rychlost načítání stránky pro zákazníky a pro SEO?

V lednu 2018, Google oznámil, že použije rychlost stránky jako faktor v hodnocení mobilního vyhledávání. Pokud je rychlost načítání vašich stránek opravdu pomalá, ztratíte rozhodně své nejcennější místo ve výsledcích gigantu vyhledávače. To vede k menšímu provozu a menšímu počtu zákazníků.

Podle Tenzing, rychlost také ovlivňuje spokojenost zákazníků. Pomalé doby načítání by vedly k nespokojeným zákazníkům. A když jsou zákazníci nespokojeni, je méně pravděpodobné, že od vás nakoupí. Pravděpodobně také zasáhnou tlačítko Zpět, jakmile narazí na web s nízkou rychlostí načítání.

Závěr

Stejně jako u všech značek existují vždy klady a zápory. Arvixe je jedním z nich. Mezi výhody patří neomezený prostor na disku a měsíční přenos dat, bezpečnostní funkce a neomezený počet e-mailových účtů. Avšak za cenu nejlevnějšího hostingového plánu to rozhodně nestojí.

Jak je uvedeno v našem shrnutí, důrazně doporučujeme, abyste se podívali na HostPapa, nabízejí mnohem lepší… no, všechno je opravdu lepší, podívejte se na naši recenzi HostPapa.

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Date 2019-11-21Reviewed Item ArvixeAuthor Rating 21 hvězdička1 hvězdičkašedášedášedáNázev produktu ArvixePrice
7 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author