Recenze Arvixe (+ statistiky): Posledních 24 měsíců? Hrozný. Tip: Uptime & Speed

arvixe homepageArvixe Domovská stránka

Arvixe založil Arvand Sabetian v roce 2003, poté jej v roce 2014 získal EIG (který vlastní TON dalších hostingových společností včetně Bluehost a dokonce hostGator)..

V té době měla Arvixe více než 150 000 domén a 70 000 hostitelských účtů, přičemž 80 zaměstnanců a smluvních zaměstnanců na plný úvazek bylo umístěno po celém světě.

I když byla původně založena v San Luis Obispo, CA, mají také datová centra v Severní Americe (Dallas), Evropě (Amsterdam) a Asii (Hong Kong)..

Zdravý rozum je, že když je získáno obrovským zkušeným konglomerátem s hlubokými kapsami, mělo by vám poskytnout větší zdroje pro poskytování lepších služeb.

Bohužel, po přezkoumání mnoha jejich společností jsme viděli opak pravdou. Získání EIG se zdá spíše jako hostující hřbitov než znovuzrození.

Ale my jsme rádi, že se ukázalo špatně!

V červnu 2015 jsme zakoupili „osobní třídní plán“ společnosti Arivxe, zřídili jsme základní web WordPress, abychom otestovali jejich výkonnost a provedli tuto kontrolu co nejvhodnější.

Během několika posledních let jsme shromažďovali podrobné statistiky, jako je provozuschopnost & rychlost, objektivně porovnat jejich výkon s téměř třiceti dalšími hostitelskými společnostmi.

Zde je nestranný přehled toho, co jsme našli

Výhody používání hostování Arvixe

Upřímně řečeno, seznam „PRO“ společnosti Arvixe není příliš dlouhý. Zde je stručné shrnutí jejich výhod:

1. Pokročilé funkce plánu

Arivxe tam není nejlevnější hostitel …

Ale přinejmenším obsahují pokročilejší funkce ve všech svých základních plánech, které byste za normálních okolností museli platit mnohem více s ostatními hostiteli. Například jejich nejlevnější sdílený hostingový plán má neomezený standard úložiště a šířky pásma. Umožní vám dokonce použít až šest doménových jmen.

Zahrnují také bezplatné reklamní kredity Google, Yahoo a Bing, což je pěkný přidaný bonus, pokud již přemýšlíte o používání online reklam k růstu vaší firmy nebo čtenářů.

2. Četné proaktivní bezpečnostní možnosti

Arvixe také zahrnuje řadu proaktivních bezpečnostních opatření, která vám pomohou chránit váš web. Například jejich plány přicházejí s:

 • SpamAssassin
 • Spamhaus&amp
 • Kontroly SpamCopu
 • Klíče domény
 • SPF pro zabezpečení e-mailu

Kromě toho také nabízejí denní (!) Zálohy, detekci brutálních sil, noční bezpečnostní aktualizace, firewall, podporu SSL a také přístup SSH.

Pokud vám vše, co vám nedá klid, nejsem si jistý, co bude.

3. Zdarma migrace stránek cPanel

Arvixe zachází s novými zákazníky správně. Namísto toho, aby se pokusili vydělat několik dalších babek tím, že vám za přenosy na webu zaúčtují extra, rádi se o ně postarají – pokud váš současný hostitel poskytuje přístup cPanel.

Neexistují žádné náklady pro více webů. Můžete tak ušetřit hodiny (a potenciálně stovky dolarů) opřením o Arvixe, aby vám pomohli.

4. Žádné zvýšení ceny za obnovení

Arvixe také nikoho a desetník nové zákazníky ani po vypršení jejich původního plánu.

Přemýšlejte o tom takto:

Právě procházíte veškerou bolest a utrpení a najdete nového hostitele webu. Přesouváte svůj web, doménu a všechno dále. Platíte pár let, abyste získali nejlepší nabídku.

Jak je tedy pravděpodobné, že budete chtít přepnout hostitele znovu, jakmile vyprší váš plán? Šance jsou, není příliš pravděpodobné.

Problém je v tom, že mnoho dalších hostitelů využije této příležitosti ke zdvojnásobení ceny přímo pod nosem. Získáte stejnou přesnou službu, ale platíte mnohem více, protože vědí, že na konci dne nebudete chtít změnit hostitele.

Arvixe to však nedělá. Vaše cena za obnovení bude stejná jako původní cena, za kterou jste se zaregistrovali. Vypadá to, že na konci dne má Arvixe na paměti vaše nejlepší zájmy.

5. Spousta zahrnutých bezpečnostních prvků (bez dalších nákladů)

Poslední podvod s určováním cen, který většina webových hostitelů ráda přitahuje, je tvrzení, že nabízejí další funkce, jako je zabezpečení SiteLock nebo denní zálohy..

Zdá se tedy, že na povrchu se vám zdá úžasná hodnota.

Až na to, že se odhlašujete, uvědomíte si, že téměř všechny tyto služby jsou výběry, které mohou před spuštěním vaší kreditní karty snadno zdvojnásobit nebo ztrojnásobit celkovou cenu..

Ještě jednou se Arvixe k těmto trikům nesklouzne. Zahrnují vše od reakce útoku DDoS na monitorování sítě, firewally, detekci síly brutto a noční aktualizace vše zdarma..

6. 45denní záruka vrácení peněz

V neposlední řadě má společnost Arvixe zásady vrácení peněz bez dotazů. To znamená, že můžete předplácet na několik let, abyste získali nejlepší ránu za své peníze. A vy můžete vyzkoušet jejich službu po celých šest týdnů s relativně malým rizikem.

Pokud nejste spokojeni s rychlostí načítání stránky nebo s uptime nebo s čímkoli jiným, řekněte slovo a dostanete peníze zpět.

arvixe peníze zpětZáruka vrácení peněz Arvixe

Mějte na paměti, že tyto refundace jsou k dispozici pouze pro sdílené, prodejní a VPS hostingové plány. Na vyhrazené servery se toto ustanovení nevztahuje. Nejedná se ani o správní poplatky ani o další nákupy, jako jsou doménová jména. (Žádný jiný hostitel to také nezahrnuje, za to, co stojí za to.)

Nevýhody použití Arvixe Hosting

Možnosti zabezpečení společnosti Arivxe, pokročilé funkce plánu a bezplatné doménové jméno na celý život vytvářejí přesvědčivou kombinaci doplňků, které jim pomáhají umístit je na špičku.

Bohužel je to primární oblast výkonu webového hostitele, která je snižuje. Podívej se:

1. Přes 7 sekund načítání

Kromě špatné doby provozu Arvixe bohužel také bojuje s dobami načítání stránky.

Za posledních 24 měsíců byla jejich průměrná doba načítání stránky 7280 ms – to je nejhorší doba načítání, kterou jsme zaznamenali během našeho testovacího období u ostatních hostitelů.

To není dobrý výsledek, zejména s ohledem na to, jak důležité jsou (i přesto zanedbané) rychlosti stránky pro úspěch vašeho webu.

Před lety Google viděl provoz klesnout o 20% přes noc, když došlo k zpoždění rychlosti stránky o 0,5 sekundy. Pokud se web eCommerce plně nenačte do tří sekund, ztratí polovinu provozu.

Takto je kritická rychlost webu. Ovlivňuje použitelnost do té míry, že vás ve ztrátě konverzí skutečně stojí.

Průměrná doba načítání za posledních 12 měsíců:

Arvixe za posledních 12 měsíců podrobné statistikyPrůměrná rychlost Arvixe 2019-2020 | Zobrazit statistiky

2. Slabá reakce na zákaznickou podporu

Naše zkušenosti s zákaznickou podporou společnosti Arvixe nebyly dost dobré.

Zákazník se připojil během pěti minut, ale odpovědi byly pomalé a některé podrobnosti, které jsme již poskytli, byly zcela ignorovány. Museli jsme se tedy opakovat a položit stejnou otázku dvakrát, dokud nedostaneme odpověď, kterou jsme hledali.

Také naše minulé zkušenosti s podporou Arvixe byly negativní (zejména s pomalou dobou odpovědi).

živý chat arvixe 1Rychlý chat se zákaznickou podporou společnosti Arvixe

3. Drahé plány & Ceny

Nejnižší plán společnosti Arvixe ve výši 7,70 $ za měsíc nezní příliš dobře, dokud si neuvědomíte, že je to dva roky, zaplaceno v plné výši předem.

Chcete kratší časové období? Měsíc na měsíc dokonce? Každý měsíc budete platit téměř dvojnásobek původní ceny za 11 USD.

Je hezké, že za účelem kompenzace těchto nákladů hodí několik užitečných doplňků, jako je výše uvedené doménové jméno na celý život a neomezená šířka pásma. Je však stále strmý, zejména s ohledem na problémy s výkonem, které jsme diskutovali výše.

Detaily o cenách ArvixePodrobnosti o plánu cen Arvixe

4. Nepřijatelně nízká doba provozu – 92,95%

Během našeho 24měsíčního zkušebního období bylo naše „testovací místo“ na Arvixe strašně prosté.

Arvixe má výrazně podprůměrnou výkonnost za posledních 24 měsíců a dosahuje 92,95%.

Průměrná doba provozu za posledních 12 měsíců:

 • Průměrná doba provozu v lednu 2020: 100%
 • Průměrná doba provozu v prosinci 2019: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v listopadu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v říjnu 2019: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v září 2019: 99,98%
 • Průměrná doba provozu v srpnu 2019: 99,98%
 • Průměrná doba provozu v červenci 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v červnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v květnu 2019: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v dubnu 2019: 99,96%
 • Průměrná doba provozu v březnu 2019: 94,61%
 • Průměrná doba provozu v únoru 2019: 82,18%

Statistiky Arvixe za posledních 24 měsícůPrůměrná doba provozu Arvixe | Zobrazit statistiky

5. Náklady na certifikát SSL navíc (25 $ / rok)

Webové stránky jsou dnes prakticky povinny používat certifikáty SSL. Google Chrome, nejpopulárnější prohlížeč online dnes, aktivně varuje lidi před používáním určitých webů, které je nemají.

Celkově je to dobrá věc pro všechny. Pomáhá udržovat vaše informace v bezpečí a zvuku při procházení.

Proto bude mnoho webových hostitelů nyní ve všech svých plánech zahrnovat bezplatné certifikáty SSL. Kdokoli může získat zdarma jeden prostřednictvím Pojďme šifrovat.

Ale bohužel nemůžete získat zdarma přes Arvixe. Za každý z nich účtují dalších 25 $ ročně.

Ceny Arvixe, plány hostování & Rychlá fakta

Arvixe nabízí pět tříd hostingu, aby uspokojil lidi s různými potřebami.

Vypracujeme pro vás jejich hostingové plány:

Sdílený hosting: Jejich sdílený hosting přichází se dvěma hlavními plány:

 • PersonalClass: Tento plán stojí 7,70 $ měsíčně. Podporuje až šest webových stránek.
 • PersonalClass PRO: Tento plán stojí 11 dolarů měsíčně. Podporuje neomezené webové stránky.

Stanovení ceny Arvixe 1Cenový plán Arvixe 1

 • PersonalClass ASP: Tento plán stojí 8,80 $ měsíčně. Podporuje jeden web a neomezený měsíční přenos dat.
 • PersonalClass ASP PRO: Tento plán stojí 12,10 $ měsíčně. Podporuje pět webových stránek a neměřený měsíční přenos dat.

Cenový plán Arvixe 2Cenový plán Arvixe 2

Všechny plány sdíleného hostování přicházejí s neomezenou šířkou pásma a neomezeným úložištěm.

 • Doména zdarma? Ano.
 • Snadnost registrace: Registrace jedné stránky. Snadné přihlášení.
 • platební metody: Kreditní karta, PayPal.
 • Skryté poplatky a doložky: Žádný.
 • Upsells: Žádné vychýlení.
 • Aktivace účtu: Okamžitá aktivace.
 • Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu: cPanel pro Linux hosting a WebSitePanel pro Windows Hosting.
 • Instalace aplikací a CMS (WordPress, Joomla atd.): Softaculous pro instalaci aplikací a CMS jedním kliknutím.

Doporučujeme hosting Arvixe?

Ne, ne!

Arvixe má málo rád. Máme rádi možnosti zabezpečení a denní zálohy. Neomezená šířka pásma a úložiště jsou užitečné, obvykle viditelné pouze na dražších plánech jinde. Bezplatné doménové jméno pro život je velmi pěkný dotek.

Prostě jsme se však nemohli dostat mimo jejich špatný výkon v primárních třech povinnostech hostitele webu.

Jejich provozuschopnost byla nejnižší z toho, co jsme za posledních 24 měsíců viděli, a doba načítání jejich stránek byla velmi pomalá, což může negativně ovlivnit více než jen zážitek návštěvníka vašeho webu (také vaše peněženka).

Jejich zákaznický servis prostě nebyl dost dobrý.

I když možná byli skvělými hostiteli před lety, nyní se podobají ostatním značkám EIG, s nimiž se setkáváme a které se spoléhají na jejich pověst a názvy domácností (zatímco jejich výkon se postupem času zhoršuje).

Raději byste zde měli zkontrolovat naše nejvýkonnější hostitele a najít spolehlivější a levnější hostitele.

Nějaké zkušenosti s Arvixe? Prosím zanechte komentář níže. Vítáme všechny – dobré i špatné recenze – pokud jsou čestné a transparentní.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author