Nejlepší webhostingové služby pro Pákistán

Jako webová agentura se spoustou webhostingových účtů (částečně pro hostování našich klientů a částečně proto, že máme spoustu vedlejších projektů a rádi experimentujeme ��), máme docela dobrou představu o tom, co definuje skvělého hostitele webových stránek.

Prošli jsme si všechny naše účty, analyzovali, kteří weboví hostitelé pro Pákistán fungují dobře (pomocí živého sledování), a kteří z nich (a proč). Pak jsme se rozhodli postavit tuto masivní srovnávací stránku, abychom sdíleli to, co jsme našli, užívejte si!

Pro rychlou orientaci najdete naše top 3 níže!

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Servers po celém světěVlastnostiReviewsWebsite
Logo hostinger 0,99 USD (obrovský 90% výprodej)

 • Velmi levné
 • Super snadné nastavení
 • Reaktivní podpora
 • Skvělý výkon a rychlost
 • Globální síť serverů
 • 30denní záruka vrácení peněz!

Hostinger recenze
siteground2 3,95 USD (67% sleva pouze na 1. fakturu)
 • Singapurské servery + globální síť
 • Cenově dostupné
 • Skvělý výkon
Recenze SiteGround
GreengeeksLogo 2,95 USD
 • Zelený hosting
 • Neomezené místo na disku
Recenze GreenGeeks

# footable_29032 td.ninja_column_3 {text-align: center; }

O našich recenzích hostingu

Při psaní recenzí webhostingů pro Pákistán jsme zvažovali řadu faktorů.

Mezi ně patří uptime, možnosti podpory a doba odezvy, rychlost, umístění serveru, snadnost použití, cena vs hodnota, místo na disku atd.

Dva nejdůležitější faktory, na které se zaměřujeme, jsou podpora �� a rychlost ⚡.

Vezměme si například rychlost webu, věděli jste, že 1sekundové zpoždění znamená snížení počtu zobrazení stránek o 11%, to znamená, že za každou sekundu se váš web stále načítá více než 1/10 návštěvníků, což je důvod, proč slušný web Poskytovatel hostingu je zásadní!

Jak vidíte, kvalita vašeho poskytovatele webhostingu může mít obrovský dopad na potenciální úspěch vašeho webu!

Několik webů, na kterých jsme byli uvedeni:

Doporučené na stránkách

Nejlepší webhosting Pákistán – recenze do roku 2020

Tady jsou 10 nejlepších recenzí webhostingů pro Pákistán, podrobnosti o jejich nákladech, možnostech podpory a místo na disku:

1. Hostinger – nejlepší celkový webhosting

www.hostinger.com

Logo hostinger

Cena: 0,99 $
Místo na disku: 10 GB
Podpěra, podpora: Živý chat

Hostinger poskytuje jednu z nejlepších webhostingových služeb s instalacemi wordpressu na jedno kliknutí, vlastním ovládacím panelem sestavení a vynikající zákaznickou podporou 24/7. Jejich prémiový balíček je dokonce levnější než hosting GoDaddy a je ideální pro majitele webových stránek v Pákistánu.

Jejich datové servery jsou umístěny po celém světě, včetně USA, Singapuru a Evropy. Nabízejí úložiště SSD, které vám pomůže rychle načíst váš web odkudkoli na světě, včetně Pákistánu.

Technologie Hostinger

Hostinger má různé možnosti hostingu, včetně sdíleného hostování, hostování WordPress, VPS a cloudového hostování pro velké webové stránky, které vyžadují vyšší rychlostní výkon. Jediný sdílený hostingový plán Hostinger je ideální pro začátečníky, protože je levný a ovládací panel je velmi uživatelsky přívětivý. Mají také velkou znalostní základnu, která svým uživatelům povede celý proces. Můžete vytvořit a začít provozovat svůj web velmi rychle.

Mají také plány hostingu zaměřené na majitele malých podniků a velké webové stránky. VPS a cloud hosting nabízejí velké úložiště spolu s pluginy pro ukládání do mezipaměti pro načítání webových stránek super zvukovou rychlostí.

Hostinger ručí za provozuschopnost 99,9% a podle našeho sledování používání poskytuje na těchto 100%. V případě jakýchkoli problémů se můžete přímo obrátit na tým zákaznické podpory, který je k dispozici 24 hodin a vyřešit vaše problémy.

Když se podíváte na hodnotu, kterou získáte pouze za 0,99 $ / měsíc, nemusíte se dále hledat.

Klady

 • Rychlé rychlosti načítání webových stránek
 • Zákaznická podpora 24 hodin
 • Velmi levné
 • Globální síť serverů
 • Snadné nastavení

Nevýhody

 • N / A

2. SiteGround – Runner-up Total Web Hosting

www.siteground.com

Logo SiteGround

Cena: 3,95 USD
Místo na disku: 10 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

SiteGround je další velmi uznávaná hostingová společnost s více než 2 miliony domén v rámci své působnosti. Je to také jedna z hostitelských služeb oficiálně doporučovaných WordPress.org.

Nejlevnější hostingový plán (StartUp) SiteGround, určený pro začátečníky, začíná na 3,95 $ / měsíc (obnovuje se na 11,95 $ / měsíc). Plán má hostit 1 web s 10 000 návštěvníky a také nabízí bezplatnou instalaci WP, 10 GB prostoru, CDN zdarma, SSL zdarma, e-mail zdarma a další. Další plány (GrowBig a GoGeek) jsou vhodné pro malé podniky v Pákistánu s možností hostování neomezených webových stránek s provozem více než 25 000 návštěvníků / měsíců. Tyto plány také nabízejí dev nástroje, které jsou velmi užitečné pro efektivní vývoj webových aplikací.

Rozlišovací vlastností hostitele SiteGround je jeho ultrarychlá síť postavená na Google Cloud. Nabízí vysokou rychlost načítání webových stránek s TTFB do 200 ms a standardní stránka optimalizovaná na rychlost by se mohla snadno načíst pod 2 s. To je vynikající pro e-commerce a obchodní weby, kde je rychlost stránky rozhodujícím faktorem při přeměně návštěvníků na zákazníky. Kromě toho nabízí SiteGround také integraci CDN a nabízí stejnou rychlost blesku pro uživatele připojující se z celého světa.

SiteGround má vysoce pohotový tým zákaznické podpory 24/7, který může reagovat do 10 minut prostřednictvím živého chatu, telefonu a e-mailu.

Klady

 • Rychlé načítání webových stránek
 • CDN pro optimalizaci rychlosti pro uživatele po celém světě
 • Dobrá škála bezpečnostních funkcí a každodenních záloh
 • Uživatelská ovládací panel a ovládací panel

Nevýhody

 • Vysoké náklady, ještě vyšší náklady na obnovu

3. Greengeeks – nejlepší zelený webhosting

www.greengeeks.com

Logo GreenGeeks

Cena: 2,95 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

GreenGeeks je další dobrá možnost hostingové služby. Jedná se o „zelenou“ hostingovou společnost, která nakupuje obnovitelnou energii certifikovanou v hodnotě 300% spotřeby energie z webových stránek. Toto je nejlepší ekologická hostingová společnost, kterou najdete mezi obrovským seznamem.

Dokonce i nejlevnější plán hostování GreenGeeks přichází nabitý základními funkcemi a vlastnostmi založenými na výkonu webových stránek. Můžete hostovat 1 webovou stránku v základním plánu s Unlimited Storage, Free CDN a Free Wildcard SSL. Rychlost webových stránek zvyšuje jejich webový server LiteSpeed, Power Cacher a moderní úložiště SSD Raid-10. Tato kombinace poskytuje rychlé připojení a dobu načítání stránky i pro velké webové stránky. Plány GreenGeeks Pro a Premium nabízejí ještě vyšší výkon a možnost hostování neomezených webových stránek.

Mezi další vysoce hodnotné funkce, které obdržíte s GreenGeeks Hosting, patří tvůrce přetahování stránek, bezplatná migrace webových stránek a e-mailové účty. Nabízejí nepřetržitou technickou podporu, která je ideální pro klienty, kteří potřebují osobní technickou pozornost k jejich problémům.

Klady

 • Rychlé načítání času
 • Šetrný k životnímu prostředí
 • Široká škála neomezených zdrojů, včetně místa na disku

Nevýhody

 • Vysoké náklady na obnovu

4. Hosting A2 – nejlepší hosting pro prodejce

www.a2hosting.com

Logo hostování A2

Cena: 3,92 $ (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

A2 Hosting hostí více než 500 000 domén a je populárnější pro své sdílené hostingové služby. Jejich nejlevnější plán je dodáván s 1 webem, SSL zdarma, neomezeným úložištěm SSD, Cloudflare CDN, podporou CMS, cPanelem a stránkovacím webem, který obvykle není k dispozici v základních plánech jiných hostingových služeb.

Hostingové servery A2 jsou optimalizovány pro weby WordPress a poskytují rychlé načítání. Automaticky optimalizuje web pomocí funkcí ukládání do mezipaměti a komprese pro dosažení nejlepšího výkonu. A2 má jedinečné funkce, které ostatní poskytovatelé hostingu nenabízejí za stejné cenové rozpětí. Zahrnuje ukládání do mezipaměti na straně serveru, pracovní oblast a pluginy pro optimalizaci rychlosti pro WordPress. A2 by mohla být vaše goto hostingová služba, pokud jste nový blogger a hledáte středně cenově spolehlivého poskytovatele služeb.

A2 Hosting má další výhody a funkce pro jejich vyšší plány. Nabízí 20x zvýšení výkonu s Turbo servery poháněnými APC / OPcache & Turbo Cache. Servery Turbo zvládají připojení efektivněji a rychleji. A rychlé načítání rychlosti významně přispívají k SEO a uživatelské zkušenosti.

A2 Hosting má také 24 hodinový tým zákaznické podpory, ke kterému máte přístup prostřednictvím přímého chatu nebo telefonu. S funkcí live chat však existuje čekací doba, která může být frustrující.

Klady

 • Rychlé načítání webové stránky
 • Vysoké procento dostupnosti
 • CloudFlare CDN integrace
 • Komplexní řada neomezených zdrojů

Nevýhody

 • Podpora živého chatu může být vylepšena

5. Inspedium – místní webhosting

www.inspedium.com

logo inspedium

Cena: Rs. 128 / měsíc
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, Vstupenky

Inspedium je pákistánská hostitelská služba se sídlem v Karáčí. Nabízejí celou řadu plánů, včetně sdílení, podnikání a hostování distributorů. Inspedium má působivou klientelu a hostuje některé z nejlepších webů jako Geo.tv, Arydigital.tv atd..

Inspedium má na svém základním plánu hostování působivé funkce, které zahrnují neomezený rozsah, neomezený přenos dat, SSL zdarma, CDN zdarma pro 1 web. Mají také webový server s litespeed pro rychlé připojení a načítání stránky. Hosting plány jsou také levné začínající na Rs. 128 / měsíc a cena je jasně stanovena a na vaší faktuře se náhle neobjeví žádné skryté poplatky.

Poskytují také možnosti platby na faktuře pomocí EasyPaisa a Jazz Cash. Pokud nemáte kreditní kartu, můžete snadno využít místní platební možnosti.

Klady

 • Rychlé načítání webové stránky
 • Cpanel
 • Cenově dostupné ceny

Nevýhody

 • Nemusí být vhodné pro oslovení mezinárodního publika

6. Kinsta – nejlépe spravovaný hosting WordPress

kinsta.com

logo kinsta

Cena: 30 USD (USD)
Místo na disku: 10 GB
Podpěra, podpora: Live Chat, Vstupenky

Kinsta je prémiově spravovaná hostingová služba WordPress založená na prémiové síti Google Cloud. Hosting serverů Google Cloud umožňuje společnosti Kinsta odlišit se od tradičních sdílených a vyhrazených hostingových služeb. Cloud hosting využívá prostor virtuálního serveru, který je schopen škálovat a být flexibilnější, aby poskytoval vysoké rychlosti načítání a také velmi efektivně zpracovával dopravní špičky..

Kinsta má na výběr přes 20 serverových míst a nejblíže k Pákistánu je Bombaj, který vašim návštěvníkům poskytne bleskovou rychlost. Pokud jde o rychlost, Kinsta je nad a za svými konkurenty. Návštěvníkům může poskytnout dobu odezvy serveru menší než 50 ms. Můžete také využít možnosti CDN ke zlepšení doby načítání ještě výrazněji.

Uptime je také velmi působivý na 99,9%, i když za uplynulý rok dosáhl 100% dostupnosti. Společnost Kinsta to zajišťuje nepřetržitým monitorováním a kontrolou provozuschopnosti každou minutu a rychle opravuje kódy odpovědí na chyby za méně než 30 minut. Navíc je to vysněný hostitel pro vývojáře s nástroji jako SSH access, Git a WP-CLI ve všech svých plánech od Starteru po Enterprise.

Ale všechny tyto prémiové funkce přicházejí s robustní cenovkou 30 $ / měsíc na nejzákladnějším plánu pro 1 web s 20 000 návštěvníky. I když to není cenově dostupné pro malé podniky, ale mohlo by být ideální pro rozsáhlé stránky elektronického obchodování. Protože je Kinsta optimalizována pro weby Woocommerce WordPress a mohla by snadno spravovat zatížení stránek pomocí mnoha pluginů.

Klady

 • Jeden z nejlepších webových hostitelů WordPress
 • Rychlé načítání webové stránky
 • 100% dostupnost od roku 2018
 • Užitečná a pohotová podpora
 • Kinsta používá prémiovou síť Google Cloud

Nevýhody

 • Drahý

7. HostPapa

www.hostpapa.com

Logo HostPapa

Cena: 3,95 USD
Místo na disku: 100 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

HostPapa se prodává jako hostingové řešení pro malé podniky. Má levné hostingové plány a funkce, jako je instalace WordPress jedním kliknutím, základní tvůrce stránek, neměřená šířka pásma atd..

HostPapa nabízí 3 druhy hostingových plánů: Starter, Business account a Business Pro account. Nejlevnější začíná na $ 3,95 / měsíc, ale má 3letý závazek. Obchodní plán nabízí řadu funkcí, které zahrnují webový prostor, šířku pásma, domény a e-maily. Certifikát SSL a automatické aktualizace obdržíte pouze v případě, že upgradujete na účet Business Pro.

Zákaznická podpora HostPapa je k dispozici nepřetržitě prostřednictvím živého chatu, telefonu a e-mailu. Funkce live chatu není příliš uživatelsky přívětivá a kliknutím na ni se otevře nová karta, kde se musíte znovu přihlásit do svého účtu HostPapa.

Klady

 • Dobrá rychlost načítání webu
 • Rozsah hostingových plánů s různými funkcemi
 • Podpora CMS jako WordPress a další
 • 24 hodin Zákaznická podpora

Nevýhody

 • Ceny na 1 rok plány nejsou jednoduché a drahé

8. Bluehost – dobrý webový hostitel pro začátečníky

www.bluehost.com

Logo Bluehost

Cena: 3,95 $ (USD)
Místo na disku: 50 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Bluehost je jednou z nejuznávanějších webhostingových společností v okolí s více než 3 miliony hostovaných domén. Je to jedna z levných hostingových služeb, která nabízí cenově dostupné cenové plány, bez skrytých poplatků a bezplatné registrace domény za první rok. Díky těmto vlastnostem je ideální pro nové webové stránky.

Bluehost má datová centra po celém světě, včetně Evropy, USA a Asie, což znamená, že můžete svým návštěvníkům poskytnout rychlé časy načítání a optimální uživatelský dojem. Tento webový hostitel můžete použít pro různá hostingová řešení, včetně sdíleného hostingu, cloudového hostingu, VPS, hostingu WooCommerce a hostování WordPress..

K dispozici jsou tři plány: Basic, Plus a Prime. Základní plán je dodáván s hostingem pro 1 web a s funkcemi jako cPanel, 50 GB úložiště, instalace CMS jedním kliknutím, neomezený počet e-mailů, SSL zdarma atd. Plány vyšší úrovně nabízejí hostování pro neomezený počet webů s neomezeným úložištěm.

Jednou věcí je, že Bluehost nezahrnuje bezplatnou migraci webových stránek, což je funkce, kterou mohou existující majitelé webových stránek potřebovat. Ale s mnoha nástroji dostupnými online pro migraci webových stránek by to neměl být problém.

Klady

 • Rychlé připojení a načítání webových stránek
 • Citlivá a užitečná podpora
 • Doporučeno WordPress
 • K dispozici je celá řada hostingových služeb

Nevýhody

 • Obnovení ceny se zvyšuje
 • Žádná migrace stránek zdarma

9. Dreamhost

www.dreamhost.com

Logo Dreamhost

Cena: 2,59 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

DreamHost je jedním z nejstarších poskytovatelů webhostingových služeb v oboru a hostuje více než 1,5 milionu webových stránek ve více než 100 zemích. Je to schůdná možnost pro malé majitele webových stránek s omezeným rozpočtem. Webové servery Dreamhost jsou umístěny hlavně v USA, ale má rychlé připojení a rychlost načítání webové stránky by v Pákistánu nebyla problémem..

Dreamhost má řadu možností hostování, které vyhovují všem od začátečníků po majitele malých podniků, webové stránky elektronického obchodování atd. Nabízejí sdílený hosting, spravovaný hosting WordPress, VPS, dedikovaný serverový hosting a cloudhosting. Mají vlastní technologii a jsou velmi spolehlivou hostingovou společností, která udržuje vaše webové stránky v dobrém zdravotním stavu a chrání před malwarem a viry.

Startovací balíček DreamHost zahrnuje hostování 1 webové stránky s neomezenou šířkou pásma a místa na disku, SSL a 1 wordpress s možností kliknutí a další instalace CMS včetně Wix a Weebly. Plány DreamHost jsou relativně cenově dostupné a nezvyšují své poplatky za obnovení jako většina ostatních hostitelů. Startovací balíček je nejlevnější po hostingeru (2,59 $ / měsíc – 3 roky, 3,95 $ / měsíc – 1 rok) mezi všemi zde uvedenými poskytovateli hostingu, pokud uvedete náklady na obnovení.

Dreamhost má velmi chvályhodnou zákaznickou podporu. Jejich podpůrný tým je technicky zdatný a problémy řeší velmi profesionálně. Vaše problémy budou vyřešeny do 24 hodin po zvednutí vstupenky.

Klady

 • Žádný poplatek za obnovení nebo skryté poplatky
 • Dostupné plány hostingu
 • Neomezená šířka pásma a místo na disku
 • Podporuje různé CMS
 • Nejlepší podpora zákazníků

Nevýhody

 • Průměrné procento dostupnosti je trochu nízké

10. CreativeOn – místní webhosting

www.creativeon.com

logo kreativy

Cena: Rs. 2650 / rok za slušný plán
Místo na disku: 1 GB
Podpěra, podpora: Telefon, Vstupenky

CreativeOn je místní webhostingová společnost se sídlem v Lahore v Pákistánu. Má levné sdílené hostingové plány a také se stará o malé firmy. Hostuje webové stránky některých předních značek Pákistánu, jako jsou City 42, Servis, Master Paints atd.

CreativeOn nabízí řadu hostingových řešení: Budget, WordPress, Business, VPS a také dedikovaný server. Funkce plánu rozpočtu jsou poněkud omezené, pouze 1 GB místa na disku a 10 GB šířky pásma za měsíc. Plán vyšší úrovně WordPress zahrnuje neomezené místo na disku a 120 GB měsíční šířky pásma.

Bezpečnostní funkce nabízené společností CreativeOn Hosting jsou omezené a nezahrnují certifikáty SSL ani řešení SiteLock. SSL certifikát musíte zakoupit samostatně. Získáte však přístup k dalším funkcím, jako je nastavení e-mailového účtu a časté zálohy.

CreativeOn je dobrá nízkonákladová varianta, pokud hledáte spolupráci s hostingovou společností se sídlem v Pákistánu. Budete mít také možnost platit své hostitelské účty prostřednictvím převodu prostřednictvím místního bankovního účtu nebo prostřednictvím EasyPaisa nebo Jazzcash. CreativeOn má také vyhrazenou stránku zákaznické podpory a můžete snadno získat vstupenky na vaše dotazy.

Klady

 • levný web hosting v Pákistánu
 • Dobrá nabídka hostingových plánů
 • Dobrá rychlost načítání webových stránek

Nevýhody

 • Omezené funkce
 • Nízká šířka pásma a místo na disku
 • Omezené bezpečnostní funkce

Jak najít nejlepší webhosting v Pákistánu

Zeptejte se sami sebe, jaký je účel vašeho webu? Je to web s elektronickým obchodem s denními transakcemi nebo jde o časopis, zprávy nebo pravidelný blog. Hostitelská společnost transakčního webu by měla mít rozsáhlé bezpečnostní funkce, které chrání citlivé informace uživatelů. Rozsáhlé zpravodajské nebo časopisové stránky by se měly zaměřit na hostingové služby s neomezeným úložištěm a šířkou pásma, protože budou produkovat velké množství obsahu a přilákat velký provoz.

Před výběrem hostitelské služby musíte mít na paměti řadu faktorů. Níže uvádíme některé z těchto úvah při výběru webhostingu v Pákistánu.

Umístění serveru

Rychlost načítání webových stránek je ovlivněna umístěním hostujícího webového serveru. V ideálním případě by hostitelský server měl být co nejblíže vaší cílové skupině publika.

mapa umístění serveru

V Pákistánu bohužel neexistuje chvályhodná hostingová společnost s hostingovými servery. Pokud je tedy rychlost pro váš web velmi důležitá, měli byste si vybrat hostingovou společnost se servery v Evropě nebo Asii, protože je nejblíže Pákistánu.

Uptime

Uptime je měření času, kdy jsou hostingová datová centra funkční. Obvykle 99,9% dostupnosti znamená, že váš web bude naživu po většinu času po celý rok a v lichém měsíci může dojít k prostojům 1-2 minuty. Čím vyšší je procento dostupnosti, spolehlivější je hostitelská služba.

Procento dostupnosti 99,94% se může zdát vysoké, ale není ideální pro webové stránky s velkým objemem provozu. Vyberte si hostingové služby s procenty dostupnosti nejméně 99,8%. Zde si můžete prohlédnout naše hlavní sledovací panel pro všechny nejlepší hostingové společnosti, které právě sledujeme.

Místo na disku

Funkce místa na disku označuje množství dat, která můžete uložit na hostitelský server. Data jsou obvykle ve formě textu, obrázků a videa. Pokud máte web bohatý na obsah, je nejlepší zvolit hostingovou službu, která nabízí neomezené ukládání dat. Podívejte se také na technologii ukládání dat, kterou hostitelská společnost používá. V současné době je nejlepší technologií SSD, která poskytuje rychlé připojení a rychlosti načítání.

Šířka pásma a přenos dat

Šířka pásma označuje rychlost, jakou jsou data přenášena uživatelům. Vzhledem k tomu, že přenos dat je množství dat přenesených na uživatele; Základní hostingové plány obvykle omezují množství přenesených dat. Pokud jste začátečník a nepřitahujete na svůj web v počátečních fázích přílišný provoz, můžete jít se základním levným hostingovým plánem s limitem přenosu dat. Jak váš web roste, můžete se kdykoli přejít k plánům vyšší úrovně s neomezeným přenosem dat.

Rychlost

Rychlost načítání webových stránek je kritická, kterou je třeba vzít v úvahu při výběru hostingové společnosti. Hostující servery a jejich umístění jsou základní faktory, které ovlivňují rychlost vašeho webu. Měření, jako je Time To First Byte (TTFB), poskytuje dobrou indikaci, jak rychle je připojení hostujícího serveru. Ideální TTFB je pod 200ms.

Rychlost serveru

Zvažte rychlost jako vážnou úvahu, pokud jste elektronický obchod nebo značka, protože nízkorýchlostní web také ovlivňuje důvěryhodnost značky a způsobuje nízké zapojení.

Podpěra, podpora

Dobrý hosting společnost má vždy dobrou zákaznickou podporu, která je snadno dosažitelná a je schopna vyřešit problémy s webem do 24 hodin. Většina hostingových společností nabízí nepřetržitou podporu prostřednictvím živého chatu, vstupenek na podporu, e-mailu nebo telefonu. Nejlepší je vyhnout se hostitelské společnosti, která nemá dobrý podpůrný personál.

Bezpečnostní

Obecně jsou webové stránky náchylné k problémům se zabezpečením v podobě porušení dat, útoků DDOS, malwaru a hackerství. Dobrá webhostingová služba má funkce, které zahrnují skenování malwaru a automatické aktualizace, aby se předešlo problémům se zabezpečením.

SSL certifikáty

Certifikát Secure Sockets Layer (SSL) je standardní bezpečnostní technologie, která poskytuje šifrované spojení mezi vaším webem a návštěvníky. Vyhledávače jako Google upřednostňují weby s certifikáty SSL a řadí je výše, aby svým uživatelům poskytovaly bezpečné a důvěryhodné weby.

SSL sertifikuje

Většina hostingových plánů zahrnuje certifikát SSL zdarma, což je ideální, pokud máte omezený rozpočet. Pojďme Encrypt je jednou ze společností, která uzavřela partnerství s mnoha hostitelskými společnostmi a rozdává certifikáty SSL zdarma.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author