Nejlepší spravovaný hosting WP

Jako webová agentura se spoustou hostingových účtů (máme nespočet vedlejších projektů a rádi experimentujeme) víme, že hosting je uvnitř. Jedno z našich nejžádanějších srovnání je pro poskytovatele spravovaného hostingu WordPress, takže jsme se zaokrouhlili nahoru & zkontrolovali naše oblíbené. Užívat si!

Nejlepší řízený hosting WordPress: Náš top 5 – květen 2020

WordPress Hosting CompanyOverall RatingCena / mo. (nejlevnější k dispozici) Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
Kinsta 30 USD 3 GB Zdarma SSL a CDN pomocí Google Cloud Platform Přečtěte si více
wpengine 29 USD 10 GB Lídr na trhu v oblasti hostování WordPress! (pokud máte rozpočet) Přečtěte si více
pressidium 21 USD 5 GB SSL zdarma, migrace zdarma, velmi škálovatelné = tento rychle roste. Přečtěte si více
setrvačník 15 USD 5 GB Zdarma SSL + snadno škálovatelné (další funkce pro webové designéry / agentury)! Přečtěte si více
siteground2 3,95 USD (67% sleva) 10 GB Výkonný, rychlý, oficiálně doporučovaný WordPress! + Velmi cenově dostupný = Win! Přečtěte si více

Není snadné najít slušného hostitele WordPress, který by byl ve skutečnosti cenově dostupný, a pokud nejste průvodcem Excelem, může být trochu ohromující, když porovnáte všechny různé funkce hostingu (jako je cena vs šířka pásma, místo na disku, použitelnost, podpora, recenze, atd.).

Obecně jsou spravovaní hostitelé WordPress rozhodně dražší než vaše obvyklé sdílené hostitele (s výjimkou SiteGround), ale úroveň podpory a výkonu, kterou získáte na oplátku, je docela úžasná! 

Následující 5 jsou naše osobní favority. Použili jsme následující kritéria pro třídění nejlépe spravovaných hostitelů WP: Snadné použití, dostupnost a výkon / výkon. Užívat si!

Matthew Rogers
Hosting editor

Porovnání spravovaného hostování WP: Náš Top 5 Podrobný

1. SiteGround

Toto je naše nejoblíbenější hostingová společnost, která je levná, má velmi silné servery (po celém světě), a co je nejdůležitější, podpora je prvotřídní.

Pokud jde o funkce WordPress, jejich GrowBig plán je dodáván s SuperCacherem – interním systémem mezipaměti SiteGround, který výrazně zrychluje výkon libovolného webu WordPress. Mají také automatické aktualizace WP, SSL, bezplatné migrace WordPress atd.

SiteGround také přichází vysoce doporučeno WordPress (to může požadovat jen velmi málo hostingových společností!), to je absolutní ne-přemýšlet! Ach, + mají 30denní záruku vrácení peněz!

Mají 3 hostingové plány, jejich nejdostupnější plán začíná jen na 3,95 $ / měsíc (67% sleva z obvyklé ceny)! 

siteground2

  Vítěz – 9,6/10

Snadnost použití

95%

Dostupnost

92%

Výkon / výkon

90%

2. Setrvačník

Setrvačník je – podle našeho názoru – nejlepší volbou pro webové agentury a prodejce! Opravdu musíte zkontrolovat jejich sadu funkcí na svém webu, ale zde jsou některé z našich oblíbených vrcholů.

Silně se zaměřují na zdokonalení vašeho pracovního postupu se svými hostitelskými klienty, takže zahrnují věci jako Blueprints (Zabalte společná témata a pluginy jako startovací sady pro budoucí projekty.), Staging (Proveďte změny na stránkách & vyzkoušejte před zveřejněním změn), klonováním stránek, převodem fakturace na své klienty, spoluprací bez sdílení hesel a mnohem více.

Nabízejí celou řadu hostingových balíčků pro jednotlivce a agentury, jejich nejlevnější plán začíná pouze $ 14 / mo

Snadnost použití

95%

Dostupnost

85%

Výkon / výkon

93%

3. Pressidium

Ne tak dobře známý, ale velmi velmi dobře! Tento web nyní ve skutečnosti běží na Pressidiu. I když jsou dražší než někteří jiní, vyrovnají se to se svými šílenými nastaveními serveru.

Mezi funkce patří automatické škálování (např. Dopravní špičky nejsou problémem, podle toho se přizpůsobuje architektura), zálohování mimo lokalitu (milujte tuto), pracovní místa, automatické aktualizace, dynamické vyrovnávání zatížení, velmi agresivní ukládání do mezipaměti, úžasné CDN, seznam pokračuje & na. Vážně, pokud máte rozpočet, zaregistrujte se!

Jejich nejlevnější plán začíná na 21 $ / měsíc

Snadnost použití

95%

Dostupnost

80%

Výkon / výkon

93%

4. WP Engine

WP Engine je stále aktuálním lídrem na trhu, pokud jde o mainstreamové spravované hostitele wp, a to z dobrého důvodu. Mají zabudovaný vlastní systém ukládání do mezipaměti, který slouží k rychlému zobrazování stránek (nazývaný EverCache), a v kombinaci s jejich CDN jsou jednou z nejrychlejších hostingových společností WP v okolí!

Mají všechny základní funkce, jako jsou automatické aktualizace, 24/7 specializovaná podpora WP, inscenace atd.… Ale mají také detekci živých hrozeb v reálném čase, aktivně blokují útoky DDOS a dokonce opraví váš web zdarma, pokud hackne se to … pěkně upraveně.

To vše více než ospravedlňuje cenu! Zájem o klid mysli a může ušetřit rozpočet?

Jejich nejlevnější plán začíná na 29 $ / měsíc

Snadnost použití

95%

Dostupnost

75%

Výkon / výkon

93%

5. Kinsta

Společnost Kinsta nedávno vylepšila své plány, má všechny funkce, které má každý jiný hostitel WP, a nabízí bezplatnou ssl a CDN zdarma prostřednictvím KeyCDN!

Jejich nejlevnější plán začíná na 30 $ / měsíc

Snadnost použití

92%

Dostupnost

75%

Výkon / výkon

95%

Managed WordPress Hosting: Podrobnosti

Rostoucí popularita WordPress vedla ke zvýšené specializaci WordPress. Mnoho různých poskytovatelů hostitelů na webu se nedávno rozhodlo zaměřit se na WordPress. To znamená, že tito poskytovatelé navrhli nejoptimálnější platformy pro weby WordPress. Tyto platformy vám pomohou spravovat více technických aspektů a funkcí aplikace WordPress, abyste si mohli vzít svůj talíř. Díky nastavení vašeho webu bude hračka!

Denní zálohy, aktualizace WordPress, škálovatelnost a zabezpečení jsou všechny funkce, na které se vztahují poskytovatelé spravovaného hostingu WordPress. I když fungují jako recepční pro technickou drzost, jste svobodnější pokračovat v tom, co umíte nejlépe; sdílení a vytváření fantastického obsahu. V závislosti na společnosti (obvykle se sídlem v USA) mohou také poskytovat možnosti pro sdílený hosting, dedikovaný hosting, cloudový hosting a možná i hosting pro distributory.

Spravovaní hostitelé jsou také navrženi tak, aby zvládli uptime a rychlost webu. Mnoho z těchto společností využívá ukládání do mezipaměti na úrovni serveru a vlastní CDN pro snadné. To znamená, že se nebudete muset spoléhat na pluginy do mezipaměti. Platformy, jako jsou tyto, umožňují těm, kteří mají příliš málo času nebo žádné technické zázemí, stále spravovat své stránky tak, jak chtějí, bez obav.

Proč potřebujete Managed WordPress Hosting?

Provozování aktivně zapojeného webu nebo blogu WordPress na plný úvazek není snadná práce. Je to časově náročné a vyžaduje hodně pozornosti. Je to dostatečná zátěž pro práci se sociálními médii, designem webových stránek, obsahem a marketingem, snaha o převzetí technických aspektů provozu webu může být prostě příliš velká. Možná už jste se začali bát, protože váš web začal zvyšovat návštěvnost.

Jako vlastník firmy máte pouze dvě možnosti, pokud jde o udržení kroku s rostoucím webem. Hledejte samostatně ovládané řešení nebo najměte jiného člena týmu, který vám zařídí technické aspekty. Při hledání řešení vám váš výzkum možná přinesl spravovaný hosting. Tento typ webhostingu se obvykle doporučuje, protože zvláštní péče odstraňuje mnoho potenciálních bolestí hlavy, pokud jde o zálohy, aktualizace a zabezpečení..

V současné době je většina těchto společností poskytujících webhosting k dispozici za poměrně přijatelné ceny, i když se mohou lišit v závislosti na vlastnostech, péči a zdrojových serverových prostředcích, které každý web získá. To platí i pro najatou ruku a tito odborníci vždy stojí víc, než je váš průměrný webhosting. Pokud je cena jednou z vašich hlavních priorit, můžete místo spravovaného hostingu zvážit účet sdíleného hostingu.

Stejně jako mnoho dalších jste již pravděpodobně všechny výše uvedené zvážili a položili si spoustu následujících otázek; Opravdu to potřebuji? Proč jsou některé weby tak drahé, zatímco jiné jsou tak levné? Stojí to za problém s registrací? Tyto platformy jsou dobrým řešením pro nové majitele nebo jednotlivce, kteří již spravují velké nebo střední podniky. Jakmile vaše stránky začnou sbírat větší provoz, může být obtížné udržet krok s nimi.

Pokud máte potíže s rozhodováním, zda tuto službu potřebujete, přečtěte si a využijte náš rozsáhlý průzkum výhod a nevýhod hostování WordPress a také to, co lze očekávat od dobrého hostitele WordPress..

Výhody a nevýhody Managed WordPress Hosting

Přestože se řízený hosting zdá jako perfektní řešení, není to opravdu pro každého. Liší se mezi společnostmi, ale na velmi základní úrovni by hostitel měl zajistit snadné použití, sílu, dostupnost a výkon. Hlavní myšlenkou spravovaného hostingu je, že majitel webu se může zaměřit spíše na marketing a tvorbu obsahu než na jiné časově náročné aspekty. Je dobré se seznámit s rozdíly v balíčcích, které každý z těchto hostitelů nabízí.

Výhody

Neuvěřitelná rychlost

Rychlost webových stránek hraje velkou roli v úspěchu a žebříčku stránek. Pokud je vaše rychlost nízká, můžete při zvyšování rychlosti pomoci mnoho různých věcí, například implementaci pluginu pro ukládání do mezipaměti nebo použití doručovací sítě pro obsah, jako je MaxCDN. Realizovatelnou možností je i zmenšení velikosti obrazových souborů. Ale pro ty z vás, kteří nemají čas na provedení těchto úprav, se spravovaní hostitelé WP postarají o veškerou optimalizaci rychlosti za vás, což je super užitečné, pokud provozujete těžká témata, jako je téma WordPress pro nemovitosti, nebo téma WP. pro fotografy, kteří ukládají spoustu fotografií.

Umožňují ukládání do mezipaměti přímo na úrovni serveru, takže pro ukládání do mezipaměti nemusíte záviset na žádných doplňcích třetích stran. Jejich servery jsou také speciálně nakonfigurovány pro WordPress. To umožňuje, aby vaše stránky udržovaly krok s funkcemi bez ohledu na to, jak šílený provoz se dostane. Takže bez ohledu na to, zda váš provoz pochází z New Yorku, Houstonu nebo Chicaga, rychlost načítání nebude problém.

Bezpečnostní

Lidé, kteří nový web spravují, často zapomínají, že potřebují chránit svá aktiva. V dnešní době je zabezpečení všechno. Pokud se svým webem manipulujete sami a nemáte žádné bezpečnostní zkušenosti, může být váš web a vaše informace náchylné k útokům. Weby WordPress jsou často cíleny hackery a roboty (kvůli tomu, kolik webů tuto platformu používá). Tato nebezpečí mohou přijít v jakékoli formě, jako je malware, viry a pokusy o hackování.

Toto nebezpečí vás ovlivní jako vlastníka, ale také ovlivní návštěvníky vašeho webu. Tyto útoky mohou vést k plně ohroženému systému nebo webu. Velká výhoda práce s hostitelem WordPress znamená, že jste před těmito možnostmi chráněni. Jste dokonce chráněni před útoky odmítnutí služby nebo DDoS. Tyto weby zajišťují, že máte neuvěřitelně přísnou úroveň zabezpečení, která zůstává aktivní a zapojená, a každý den aktivně prohledává upravované soubory na webu.

Automatické aktualizace

Snaha držet krok s marketingem a řízením může být fuška. Pokud nepoužíváte spravovaného hostitele, jste zodpovědní za aktualizaci svého webu. Aktualizace jsou zásadní pro udržení rychlého webu a udržení všeho bezpečného. Poskytli jste spravované webové hostitele, aktualizují všechny základní pluginy a samotný WordPress, kdykoli je vydána nová (stabilní) verze.

Kromě toho hostitel WordPress také automaticky aktualizuje vaše základní soubory na nejnovější verzi. To je neuvěřitelně výhodné, protože čekací doba je odstraněna. Soubory jsou aktualizovány v okamžiku vydání. To pomáhá eliminovat aktualizaci třetích stran a veškeré další související náklady.

Žádné prostoje

Spravovaní hostitelé mají obvykle zavedenou lepší infrastrukturu pro případ, že americký server klesne (záloha slouží jednoduše k převzetí), což znamená, že jsou povýšeni na provozuschopnost 99,9%..

Technická podpora

Když to jde samo, je to vyčerpávající zážitek, když se něco pokazí. Pokud spravujete svůj web sám a tento web klesá, trvá příliš dlouho, než se vyrovnávací paměť nebo začne fungovat jiným způsobem, jste jediný zdroj, který máte. Na vašich stránkách se mohou kvůli problémům vyskytnout přinejmenším prostoje, ztratit informace nebo dokonce ztratit hodnocení. Při navigaci návštěvníci webu očekávají určitou úroveň kvality. Je méně pravděpodobné, že se vrátí, pokud budou mít technické potíže.

Výhodou práce se spravovaným hostitelem WordPress je vestavěná technická podpora, která je dodávána s většinou balíčků (s hostiteli vyšší třídy nabízejícími podporu v USA). Často pracují nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže problémy lze rychle a obratně řešit. Všechny otázky týkající se vývoje, vylepšení, rychlosti nebo aktualizací mohou být zodpovězeny stejně jako problémy.

Denní zálohy

Stejně jako aktualizace mohou být zálohy stejně časově náročné. Snažit se držet krok s každým jednotlivým technickým aspektem je náročná hra a zálohy jsou zásadní pro zajištění toho, aby nedošlo ke ztrátě celého webu. Stejně jako zálohování telefonu, zálohování zajišťuje, že pokud se něco stane, je zde slušný výchozí bod, který si můžete vyzvednout.

Se spravovaným hostitelem WordPress už nikdy nebudete muset zvednout prst, abyste se tím starali. Hostuje záložní weby každý den, takže všechna data jsou zcela a vždy bezpečná. U opravdu dobrých hostitelů existuje často nastavení, jak snadno obnovit váš web WordPress do zálohy z předchozího dne, takže je neuvěřitelně uživatelsky přívětivý.

Vývojové nebo „dev“ nástroje

Po vytvoření webu je cílem většiny vlastníků webu jeho posouvání na nejvyšší možnou kvalitu a funkčnost. Nejpromyšlenější a dobře naplánované weby s uživatelsky přívětivým a cíleným obsahem jsou nejvyšší. Pomocí správných vývojových nástrojů je snadné přenést vaše stránky na tuto úroveň úspěchu.

Vývojové nástroje jsou nezbytné pro správné budování a zdokonalování webu. Tyto nástroje vám pomohou navrhnout a odladit váš web. Ladění je důležitým aspektem provozování webu, protože pokud vaši návštěvníci zažijí závady, je méně pravděpodobné, že váš web vrátí nebo důvěřují. S hostitelem WordPress jsou všechny nástroje ve vašich rukou pro snadný přístup.

Pracovní nástroje

Tento nástroj, stejně jako vývojové nástroje, vám pomůže nejprve otestovat web před nahráním živého obsahu. Pracovní nástroje vám pomohou vyhnout se špatnému nahrávání, protože můžete vidět, jak se v reálném životě odehrávají nové trendy, design nebo funkce. Kdykoli budete chtít vyzkoušet zbrusu nový plugin, téma nebo design, můžete jej snadno položit, než jej vložíte do kamene.

Pracovní nástroje jsou také užitečné pro rychlé a snadné změny. Tyto funkce také zajišťují bezpečné mazání a pomáhají vám vyhnout se náhodnému nahrávání. To vše je pro lepší hodnocení a provoz na vašem webu.

Nevýhody

Ceny  

Náklady na poskytovatele spravovaných webhostingů se rozhodně velmi liší, od nízkoúrovňového webu USGround až po Kinsta za 100 USD / měsíc

Některé hostingové společnosti mohou opravdu praštit úderem kolem $ 80 – 120 $ / mo. To může být vážná nevýhoda při práci s hostitelem. Výběr se však vždy přesně přizpůsobí vašim potřebám. Může to být plně hodnota investice.

Limity

Přestože se hostitelé WordPress považují za neomezené, existují určitá omezení pro použití pluginu. Většina hostitelů nepovoluje doplňky, které spotřebovávají velké množství zdrojů. Jedná se o pluginy jako W3 Total Cache nebo WP Super Cache. To je považováno za problém pro mnoho uživatelů, kteří dávají přednost použití těchto pluginů.

Rozdíly rozhraní

Další věcí, na kterou je třeba dát pozor, jsou problémy, které mohou nastat při přepínání typů hostitelů.

Někdy při přechodu ze spravovaného hostování na sdílený hosting nebo naopak některé uživatelské portály nefungují stejným způsobem. Návštěvníci a majitelé stránek mohou najít tuto obtížnou i nežádoucí výzvu. 

Funkce ke kontrole při hledání nejlepšího spravovaného hostitele WordPress

Webhosting přináší mnoho důležitých rozhodnutí. Při renovací vašeho webu nebo při jeho prvním vytvoření je třeba zvážit mnoho faktorů. Pro její uvedení do chodu znamená vzít v úvahu každou jednotlivou technickou odpovědnost a nenechat žádný kámen bez obratu. Poté, co jste plně zjistili, co chcete, aby váš web zahrnoval, a metodu webhostingu, musíte zúžit správného poskytovatele. Měly by to být společnosti, kterým můžete zcela důvěřovat svému webu a jeho blahu. Před provedením konečného rozhodnutí je třeba zvážit několik faktorů:

Umístění serveru

Fyzická umístění serveru mohou přímo ovlivnit dobu načítání vašich stránek. Pokud je server v USA a vy jste také návštěvníci, je pravděpodobné, že budou mít přístup k webu rychleji. Pokud je server značně daleko, mohou návštěvníci zaznamenat potíže při načítání, což může vést ke snížení hodnocení a zapojení. Ujistěte se, že společnost, ke které se přihlašujete, má přiměřeně umístěné servery (např. Vyberte si server, který je nejblíže vašemu cílovému trhu), a v ideálním případě CDN, které tento problém řeší distribucí vašeho webu v síti globálních uzlů, z nichž kopie místo může být doručeno.

Omezení úložiště

Hostitelé webových stránek se vás někdy snaží dostat do méně místa, než bylo slíbeno. Místo je vhodné pro hostování vašeho webu, pokud není dostatek místa, nebude web hostován správně. Před uzavřením jakékoli smlouvy zkontrolujte, zda přidělený úložný prostor funguje s vaším webem na vámi vybraném plánu.

Rozsah podpory

Přestože se váš vybraný poskytovatel může pochlubit technickou zákaznickou podporou v USA, může mít omezené hodiny nebo požadavky. V některých případech jsou za přístup k podpoře zapotřebí další poplatky. Nejlépe spravovaní poskytovatelé hostingu WordPress mají nepřetržitou podporu, takže můžete kdykoli získat přístup k pomoci. Nezapomeňte dávat pozor na poskytovatele, kteří mají nepřetržitou pomoc.

Investujte do Managed WordPress Hosting ještě dnes!

Výzkum můžete provést sami pomocí výše uvedených kritérií nebo ušetřit čas a vybrat si jedno z našich !

Nadace a vývoj Managed WordPress Hosting

Na konci roku 2000 a začátkem roku 2010 byla ekonomika uprostřed upadajícího obchodu, WordPress byl na pokraji stát se internetovou supervelmocí a společnosti se snažily přijít na to, jak věšet zákazníkům a pokračovat v růstu výnosů . Poté, v roce 2009, se podařilo hostování WordPress vyskočit na scénu a vytvořil jednu miliardu dolaru část z 10-15 miliard dolaru průmyslu. Hostitelské společnosti začaly používat kód k automatizaci aktualizací, zajištění bezpečnosti webových stránek a zefektivnění back-end funkcí údržby webových stránek, aby vyhovovaly davu získávanému zdroji, někdy potřebnými ohromujícími doplňky WordPress. Netrvalo dlouho a mnoho poskytovatelů hostingu nabízelo vlastní typ systému správy WordPress s vlastními jedinečnými funkcemi a cenami..

Nová služba spravovaného hostování WordPress přikázala vyšší cenu než staré standardní sdílené plány hostování. Od začátku se očekávalo, že všechny hostingové společnosti budou nabízet standardní sadu funkcí: zvýšená rychlost webových stránek, nepřetržitá bezpečnost, rozšíření šířky pásma pro webové stránky s vyšším provozem, podpora zákazníků a denní aktualizace. Protože však tyto služby byly desetinásobek, vyrostlo několik společností, které se zabývají kopírováním, a bylo pro zákazníky obtížné určit, která značka je nejlepší. Hostingové společnosti musely začít zahrnovat funkce, služby a výklenky, které je odlišovaly jedinečně od sebe navzájem.

Několik velkých poskytovatelů hostovaných služeb WP Hosting:

Pagely je skutečným původcem spravovaného hostování WordPress. Napsali automatizovaný kód, který by automaticky aktualizoval pluginy WordPress a fungoval v jádru WordPress. Vytvořili také rámec pro zabezpečení webových stránek před kybernetickými útoky a upravili nastavení tak, aby se zvýšila rychlost webových stránek. Dnes se Pagely snaží pokračovat ve zlepšování své bezpečnosti v souladu s růstem WordPressu. Snaží se konsolidovat své služby, zůstat v souladu s chutěmi tradičních trhů a obsluhovat špičkové společnosti. Do dnešního dne Pagely spolupracuje s velkými společnostmi jako Disney a Facebook. Jejich cílem je vždy se soustředit na zákazníka.

WP Engine je vysoce považován za jeden z nejlepších hostitelů správy WordPress, a to díky jejich skvělému zákaznickému servisu, vysokým rychlostem načítání, zálohovacím a vyrovnávacím zařízením a uživatelské přívětivosti pro webové vývojáře. Služby společnosti WP Engine dokážou zvládnout velké množství provozu na webových stránkách a jejich zaměření se pohybuje od péče o potřeby majitelů osobních webových stránek až po plné podnikání. Jejich počáteční cena je na levnější straně 29 dolarů měsíčně, ale nabízejí mnohem více než sdílená hostitelská platforma.

Ačkoli je to populární volba a je často seskupena společně s dalšími spravovanými hostingovými společnostmi WordPress, SiteGround ve skutečnosti není totéž. Je to technicky známé jako high-end sdílená hostingová společnost. Od začátku nabízejí dobrou rychlost a výkon, ukládání do mezipaměti, přístup k CDN, úplný cPanel a správu e-mailů. Jediným problémem, který nenabízejí, je vysoká bezpečnost, pokud jde o váš web. Pokud tedy hrozí, že budete napadeni hackerem, musíte se postarat o třetí stranu, aby opravdu zajistilo váš web. Ceny SiteGround začínají na 3,95 USD měsíčně a zůstávají pod 20 USD měsíčně za velké množství úložného prostoru a silnou podporu webů s vysokým provozem.

Setrvačník zatáčel jejich výklenek na trhu tím, že zacílil na webové designéry a vývojáře webu s balíčky hostingových prodejců. Některé z funkcí, které k tomu konkrétně zahrnují, jsou: jednoduchá spolupráce, takže různí lidé si mohou nastavit vlastní uživatelské jméno a heslo pro konkrétní projekty, plánování, které umožňuje jejich klientům vytvořit více než jeden web WordPress se specifickými tématy, zásuvnými moduly a nastavením a klientem převody umožňují vývojářům a designérům Flywheel vytvářet webové stránky zdarma, které mohou poskytovat svým zákazníkům. Ceny Flywheelu se pohybují od 15 $ měsíčně do 250 $ a mohou pokrýt až 600 000 měsíčních návštěvníků pro největší plán.

Kinsta je novější platforma pro správu WordPress, která byla založena v roce 2013. Jejich specializované služby se zaměřují na podniky a spoléhají na rychlost a škálovatelnost svých webových stránek na Google Cloud. Nabízejí další standardně spravované funkce WordPress; jako vynikající zákaznický servis, záruka bezpečnosti a síťová podpora CDN. Společnost Kinsta je vysoce ceněna, protože přichází s úplnou infrastrukturou koncového zařízení WordPress, díky čemuž máte svobodu zvládnout design a dojem z vašich webových stránek. Jejich ceny začínají na 100 USD měsíčně a každý plán se zvyšuje o 100 USD.

Managed WordPress hosting prošel dlouhou cestu od svého propuknutí v oboru 2009. Každá společnost vykonala svou práci, aby zajistila, že jejich stopa na hostitelské scéně je jedinečná. Funkce, které každá společnost nabízí, jsou navrženy tak, aby rezonovaly s různými průmyslovými odvětvími a vkusem zákazníků. Vědět, odkud tyto společnosti pocházejí, jak se vyvinuly, aby zapadaly do stále rostoucího a neustále se měnícího vlivu WordPress, a jedinečné nabídky, na které se specializují, vám pomohou určit nejlepší hostingový program pro vaše potřeby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author