Nejlepší prodejce hosting

Protože většina lidí, kteří na tuto stránku přistávají, jsou weboví návrháři v procesu rozšiřování své firmy prostřednictvím hostování prodejců, dostaneme se k tomu z tohoto úhlu.

Vzhledem k tomu, že jsme webová agentura s velkým počtem hostingových účtů (máme spoustu vedlejších projektů a rádi experimentujeme), již jsme provedli průzkum a vybrali jsme pro své nejlepší 5 z nejlepších hostingových společností pro nejlepší prodejce USA (a dále).

Zaměřili jsme se hlavně na webové hostitele nabízející účty pro distributory, které zahrnují cPanel a WHM (ale o tom později).

Vedlejší poznámka: Náš # 1 má docela velkou dočasnou slevu spuštěnou, chytit ji, zatímco to trvá!

Provedli jsme analýzu, distributor hostil recenze & porovnání, takže nemusíte, což vede k seznamu nejlepších poskytovatelů hostingu pro distributory pro USA. Níže uvedená tabulka vám poskytne praktický přehled – podle našeho názoru – 5 nejlepších hostitelů distributora, seřazených podle hodnocení, s podrobností o ceně / měsíc, & jejich nejlepší vlastnosti.

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.FeaturesDisk Space # of accountsWebsite
Logo InMotion 13,99 $ (50% sleva) Neomezené účty, 80GB místa na disku, vyhrazená IP, bezplatný fakturační software! 80 GB Neomezený
A2HostingLogo 13,19 USD Kdykoli záruka vrácení peněz, servery SSL + zdarma po celém světě. 30 GB 40
logo webu 17,5 $ za 5 kreditů / účtů Skvělý výkon, bezplatná instalace SSL jedním kliknutím, globální dosah – systém založený na kreditu, který se některým nelíbí. 10 GB na kredit 5
Logo Greengeeks 19,95 $ Super zelené, neomezené místo na disku, Amsterdamské datové centrum Neomezený 10
Logo WP Engine 290 $ (N / A na místě pro agenturní program) Odborná podpora WP, super high-end, velmi rychlé servery. Neomezený 15

„S tolika hostitelskými společnostmi, ze kterých si můžete vybrat, může být nalezení slušné společnosti, která vyhovuje vašim potřebám, časově náročné, zejména proto, že se zdá, že všechny nabízejí stejné funkce za mírně odlišné ceny, takže většina lidí přemýšlí, kde je rozdíl…

Takže kromě výše uvedeného přehledu tabulky jsme vytvořili také trochu podrobnější horních 5 níže. Při třídění nejlepších webových hostitelů jsme použili následující kritéria: podpora, dostupnost a výkon / výkon. Užívat si!”

Matthew Rogers
Hosting editor

Nejlepší prodejce hostující USA – recenze květen 2020

1. InMotion Hosting

Webová stránka: www.inmotionhosting.com
Cena:
13,99 $
Místo na disku: 80 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Sport s 90denní zárukou vrácení peněz, více místa na disku než většina ostatních prodejců hostitelů a neomezené účty i pro nejzákladnější plán prodejců … InMotion ví, jak nabízet své prodejní služby na trh. Obvykle jsou známí svými hostingovými plány zaměřenými na vyšší obchody, ale za vysokými náklady na běžné balíčky webhostingu najdeme překvapivě dostupnou nabídku služeb pro distributory..

Všechny plány zahrnují bezplatnou doménu, neomezené účty, malware & Ochrana DDoS pro maximální zabezpečení, bezplatný fakturační software, zálohy a mnoho dalšího. Zkombinujte to vše s 50% slevou, kterou v tuto chvíli běží, a opravdu si zaslouží první místo!

Jejich nejlevnější prodejní plán začíná pouze 13,99 $ (50% sleva) 

2. A2 Hosting

Webová stránka: www.a2hosting.com
Cena:
13,19 USD
Místo na disku: 30 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo hostování A2

A2 Hosting je další hostitel, který ví, co dělají, pokud jde o hosting hostitele. I když nabízejí nižší cenu za podobnou cenu, nabízejí také super rychlé servery v jiných zemích po celém světě, což vašim zákazníkům v případě potřeby poskytne globální dosah. Co se nám na A2 ve srovnání s InMotionem opravdu líbí, je jejich odhodlání co nejvíce optimalizovat platformu WordPress. WP běží na svých serverech super hladce.

Zkombinujte to s kdykoli zárukou vrácení peněz a snadno získají naše # 2 místo.

Jejich hostingové plány prodejců začínají na pouhých 13,19 USD za 40 účtů a 30 GB úložného prostoru.

3. SiteGround

Webová stránka: www.siteground.com
Cena:
11,25 GBP
Místo na disku: 10 GB na účet
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo SiteGround

Zatímco SiteGround je známý pro jejich epický výkon s WordPress (oni jsou koneckonců doporučeni WordPress sami, což je velmi působivé), pro plány prodejců dáváme přednost InMotion nebo A2. Není to tak, že jejich výkon není úžasný, protože je. Stejné jako s podporou a se vším, co očekáváte od úžasného webového hostitele, jako je SG.

Je to, jak si cení svých hostingových plánů pro distributory, SiteGround pracuje s kreditním systémem namísto přímočařejší hotovosti pro # účtů / místo na disku (což může být trochu matoucí, určitě preferujeme jiný systém). Jejich plány začínají na minimálně 5 požadovaných kreditech 5x 42 $ / rok – to je 17,5 $ / měsíc

4. GreenGeeks

Webová stránka: www.greengeeks.com
Cena:
19,95 $ / měsíc
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo GreenGeeks

GreenGeeks rozhodně není nejlevnější, ale přicházejí s úžasným výkonem, globálními datovými centry a dávají 300% energie, kterou spotřebují zpět do sítě! Jsou také velmi škálovatelné, poskytují vám WHMCS licenci pro správu faktur, mají některé skvělé bezpečnostní funkce a nabízejí bezplatnou migraci, pokud ji potřebujete.

Jejich nejlevnější plán prodejců začíná u 19 účtů na 19,95 USD / měsíc.

5. WP Engine

Webová stránka: wpengine.com
Cena:
 N / A
Místo na disku: N / A
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo WP Engine

WP Engine je již nějakou dobu standardem pro vysoce kvalitní správu WP hostování, a proto je v seznamu zmiňujeme. Nebudu začínat uvádět všechny funkce, které přicházejí s jejich službami, protože tu budeme chvíli … ale do značné míry zahrnuje vše, na co si vzpomenete, od SSL až po šokující rychlé nastavení serveru, CDN, odbornou podporu WP, k velké bezpečnosti, automatickým aktualizacím a mnohem více.

Jak již bylo řečeno, rozhodně je pro distributory zadržuje jejich cena… není tam žádná. Musíte požádat o jejich agenturní program, abyste získali informace o jejich hostingových plánech prodejců.

Pokud zkontrolujete jejich pravidelné ceny mimo agenturní program, je to 290 $ / měsíc pro 15 webů, což je velmi drahé, ale opět jsou velmi dobře v tom, co dělají..

US Reseller hostující výzkumné pracovníky

USA Reseller Hosting: Hloubení kopání

Na co se zaměřit při výzkumu hostování distributora v USA.

Nyní je více než kdy jindy fantastický nápad zahájit online obchody. Americké podniky mohou konkrétně těžit z 95% Američanů, kteří za svůj život provedli online nákupy, z nichž polovina raději nakupuje na internetu.

Nový a populární způsob, jak profitovat z elektronického obchodování a nových webmasterů, se obecně stává hostitelem distribuce. Když se stanete hostitelem distribuce, prodáváte hostingový prostor pro firmy, webové agentury, nové webmastery atd. Je to založeno na předplatném, takže vám může přinést opravdu dobré zisky.

Výběr nejlepšího hostitele distribuce pro vaše podnikání bude buď plynulý proces, který vede k příjmům, nebo masivní bolest hlavy a ztráta zisku kvůli technickým potížím a špatné podpoře..

Je důležité prozkoumat několik možností pro webové hostitele, kteří nabízejí dostupné plány, abyste si vybrali spolehlivý plán. Pokud se rozhodnete pro první možnost, kterou najdete, možná budete spokojeni se službou, která není pro vaše podnikání nejlepší.

Chcete-li vědět, co dělá skvělého prodejce hostitele, měli byste vědět, jaké vlastnosti dělají pro vynikající služby. Při zkoumání hostitelů distributorů ve Spojených státech je několik věcí, na které je třeba dát pozor, a tipy, jak zjistit, zda dostáváte nejlepší služby. Btw, také jsme vytvořili srovnání pro australský hosting hostitele a britský prodejce hosting.

Co je to Reseller Hosting?

Pro ty, kteří si stále nejsou jisti, co přesně je hosting hostitele, může být trochu matoucí, pokud nemáte jasno v přesném obchodním vztahu. Toto je služba poskytovaná webovými hostiteli USA jednotlivcům, firmám a organizacím.

Začíná nákupem webového prostoru z většího serveru a prodejem tohoto prostoru podnikům, které chtějí webovou stránku navrženou (sami nebo webovou agenturu) a spravovanou hostitelem hostitele. Hostitelé distributora pro ně často navrhnou webovou stránku nebo web firmy, poskytnou na stránky aktuální informace a vyřizují zákaznický servis. Všechny tyto údaje jsou však založeny na tom, co primární hostitelská služba nabízí hostitelům distributora, se kterými pracují.

Hosting hostitelů je skvělý způsob, jak mohou vývojáři webových stránek rozšířit svou praxi, rozšířit svou síť a zvýšit své příjmy.

Upozorňujeme, že podniky očekávají od hostitelů profesionální služby: věří ve správu a funkčnost svých webů, takže je jen na vás, abyste zajistili, že zvolený primární hostitel bude kvalitní. Jinak ztratíte spoustu peněz kvůli nespolehlivosti. Je důležité posoudit, co několik potenciálních hostitelů nabízí na základě několika důležitých komponent.

Náklady

Bude obtížné vypočítat, kolik si můžete finančně dovolit utratit za hostingovou službu distributora. Nevíte, kdo jsou vaši budoucí klienti nebo kolik místa budou platit, a kolik klientů budete mít. Bez ohledu na to budete chtít cenově dostupný plán, který bude i nadále fungovat správně a profesionálně. Budete muset vypočítat hrubý rozpočet a odhadnout, kolik místa chcete každému klientovi přidělit, a vybrat plán, který vám umožní odpovídajícím způsobem upravit.

V závislosti na každém klientovi byste měli být schopni nastavit různé plány podle svých potřeb. Jeden klient může mít 1 GB prostoru, další 3 GB nebo dokonce 10 GB. I když může být složité připravit prostor pro klienty, nezapomeňte, že můžete vždy upravit nebo nabídnout několik plánů.

I v Americe nikdy neočekávejte, že najdete bezplatnou webhostingovou službu. Měli byste se dokonce vyhnout neuvěřitelně levným plánům, protože jsou pravděpodobně příliš dobré na to, aby to byla pravda a jsou s největší pravděpodobností náchylné ke zhroucení.

Šířka pásma / místo na disku

Vždy důkladně zkontrolujte omezení šířky pásma a místa na disku, protože určují, jak velké weby vašich klientů mohou získat, a kolik dat mohou používat měsíčně..

K dispozici cPanel / WHM

Ve Spojených státech je cPanel průmyslovým standardem pro webhosting. Poskytuje grafické rozhraní a automatizační nástroje ve formě ovládacího panelu, které umožňují hostitelům a jejich klientům snadno spravovat své stránky. Kvůli cPanel nemusíte pochopit složitý počítačový software a kódování, abyste byli hostitelem distribuce.

WHM (Web Host Manager) je systém, který umožňuje uživatelům snadno spravovat své účty cPanel pro všechny klienty. Jdou ruku v ruce a klientům poskytnete mnohem jednodušší a rozeznatelnější službu, pokud je váš plán spravován WHM a cPanel. Budete moci nastavit balíčky a plány, zobrazit statistiky a hostovat více účtů pro upgrade / downgrade. Je vzácné, že i levnější prodejce hostingové společnosti by neměli WHM, ale nikdy neuškodí dvojité kontrole.

Umístění serveru

Toto je jedna z nejdůležitějších a přehlížených položek v tomto seznamu! Vždy se ujistěte, že váš server je skutečně ve Spojených státech. Lze to snadno předpokládat, protože máme celosvětový přístup k webovým stránkám, které můžeme hostovat odkudkoli. Pokud se rozhodnete rozšířit svůj zahraniční trh, CloudFlare sníží zpoždění.

Uptime

Ujistěte se, že jakýkoli nárok, který vám server prodává, například 99% dostupnosti, může zálohovat své prodejní místo. Před investováním si přečtěte recenze, abyste zjistili, zda se u ostatních vyskytly zpoždění.

Zákaznická podpora

Je důležité, aby váš server umožňoval úplnou komunikaci mezi klienty s podporou 24/7 nebo živým chatem. Zákazníci přestanou své plány ukončit, pokud se domnívají, že mohou získat lepší systém podpory jinde a že jakékoli problémy s webem budou okamžitě upraveny..

Počet povolených účtů

To je důležité, když se díváte na šířku pásma serveru a možnosti místa. Určuje, kolik podnikání můžete vzít a jaký je váš potenciální příjem. Chcete se ujistit, že nemáte příliš mnoho účtů, jinak by to ohrozilo kapacitu a šířku pásma každého uživatele. Pokuste se udržet rovnováhu ve svém podnikání, aby se nikdo necítil zkráteně.

Další funkce / technické specifikace

Dalšími věcmi, které je třeba zvážit, jsou optimalizace rychlosti (Nabízejí SSD úložiště nebo LiteSpeed?), RAM (dostatek paměti s náhodným přístupem 1 GB), Disk IO (přibližně 2 MB), denní zálohy, SSL certifikáty (by měly být zdarma), neomezené šířka pásma a CPU (Kolik jader je k dispozici?).

Výhodou bude také instalace instalačních skriptů na jedno kliknutí, jako jsou WordPress nebo Joomla, které jsou standardem u cPanel.

Pokud jste ohromeni vším, co byste měli zvážit, nezapomeňte, že se váš výzkum vyplatí, když budete moci získat další příjem jako host prodejce!

NEBO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author