Nejlepší prodejce hosting UK

Protože většina lidí, kteří na tuto stránku přistávají, jsou weboví návrháři v procesu rozšiřování své firmy prostřednictvím hostování prodejců, dostaneme se k tomu z tohoto úhlu.

Vzhledem k tomu, že jsme webová agentura s velkým počtem hostingových účtů (máme spoustu vedlejších projektů a rádi experimentujeme), již jsme provedli průzkum a vybrali jsme pro své nejlepší 5 z nejlepších hostingových společností pro nejlepší prodejce Spojené království.

Zaměřili jsme se hlavně na webové hostitele nabízející účty pro distributory, které zahrnují cPanel a WHM (ale o tom později).

Vedlejší poznámka: Náš # 1 má docela velkou dočasnou slevu spuštěnou, chytit ji, zatímco to trvá!

Několik známých značek / stránek, které odkazují na náš obsah:

Známe naše věci, malý vzorek našich mnoha posudků:

Tom je vášnivý a rychle chápe potřeby svých klientů. Opravdu jsem ocenil jeho ochotu sdílet znalosti a dovednosti mě v tom, jak používat můj zbrusu nový web. Díky Tom!

Sally Mac
Tabulky obsahu

Díky designu MangoMatter bylo snadné navrhnout naši současnou webovou stránku. Tom byl osobně zapojen od první konzultace po dokončení a je stále snadno k dispozici pro případná vylepšení, která mohou být nezbytná!

Demitrios Lecatsas
Čerstvé vlasy

Vybrali jsme Toma, aby navrhl naše webové stránky, protože se nám líbil styl jiných webů, které navrhl. Celý proces byl bez stresu. Tom byl tak nápomocný a žádná z našich více žádostí nebyla příliš velká. Tom s potěšením pracuje. Milujeme web, který pro nás vytvořil, jeho použití je tak snadné a vypadá fantasticky.

Carl Olive
Jaro!

Naše zkušenost s Mango Matter byla fantastická! S Tomem je velmi snadné pracovat, pozitivní, efektivní a zjevně skvělý v tom, co dělá. Vysoce doporučeno.

Lucy Reeves
Prostředky

Zapojili jsme Toma do vývoje naší nové firemní webové stránky a jsme s výsledkem potěšeni. Dokázal nejen předat náš stručný text, ale také poskytnout několik vynikajících nápadů, na které bychom nikdy nenapadli. Nejlepší ze všech, Tom je štědrý s jeho časem a nadále je k dispozici poskytovat rady a podporu.

Neil Mackenzie
Enventivní

Jaký snadný a plynulý zážitek s MangoMatterem je! Tom přesně rozuměl tomu, co jsme po něm byli, a na finální produkt jsme velmi ohromeni. V budoucnu bych neváhal zvolit MangoMatter.

Tyson King
Ředitel / Plumbrite Solutions

Tom z MangoMatteru byl velmi nápomocný, profesionální a skvělou podporu pro založení mého webu, je bohatý na znalosti a velmi efektivní. Nemám žádné váhání s doporučením MangoMatter a už jsem to udělal.

Michelle Watsonová
iFix

Provedli jsme analýzu, distributor hostil recenze & porovnání, takže nemusíte, což vede k seznamu nejlepších poskytovatelů hostingu pro Spojené království. Níže uvedená tabulka vám poskytne praktický přehled – podle našeho názoru – 5 nejlepších hostitelů distributora, seřazených podle hodnocení, s podrobností o ceně / měsíc, & jejich nejlepší vlastnosti.

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.FeaturesDisk Space # of accountsServerers world-wideOptimised for WordPressWebsite
A2HostingLogo 10,16 GBP (bylo 15,40 GBP) Kdykoli záruka vrácení peněz, servery SSL + zdarma v Amsterdamu (Velká rychlost pro britské weby) = bez přemýšlení! 30 GB 40
logo webu 11,25 GBP za 5 kreditů / účtů Skvělý výkon, bezplatná instalace SSL jedním kliknutím, globální dosah – systém založený na kreditu, který se některým nelíbí. 10 GB na kredit 5
Logo Greengeeks 19,95 $ Super zelené, neomezené místo na disku, Amsterdamské datové centrum Neomezený 10
Logo TSOhost 33,98 GBP Místní společnost, neomezené místo na disku Neomezený 100
Logo WP Engine 290 $ (N / A na místě pro agenturní program) Odborná podpora WP, super high-end, velmi rychlé servery. Neomezený 15

„S tolika hostitelskými společnostmi, ze kterých si můžete vybrat, může být nalezení slušné společnosti, která vyhovuje vašim potřebám, časově náročné, zejména proto, že se zdá, že všechny nabízejí stejné funkce za mírně odlišné ceny, takže většina lidí přemýšlí, kde je rozdíl…

Takže kromě výše uvedeného přehledu tabulky jsme vytvořili také trochu podrobnější horních 5 níže. Při třídění nejlepších webových hostitelů jsme použili následující kritéria: podpora, dostupnost a výkon / výkon. Užívat si!”

Matthew Rogers
Hosting editor

Nejlepší britský prodejce hostingu – recenze květen 2020

1. A2 Hosting

Webová stránka: www.a2hosting.com
Cena:
10,16 GBP
Místo na disku: 30 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo hostování A2

A2 Hosting je zde určitě král. Jsou to společnosti se sídlem v USA, ale mají celou řadu vyzařujících rychlých serverů po celém světě, včetně Amsterdamu, což způsobuje, že rychlost není problémem pro britské weby (dokonce vyfukuje mnoho britské konkurence z vody)!

K tomu přidejte kdykoli záruku vrácení peněz, podporu 24/7/365 a bezplatnou migraci stránek … je to opravdu nepřemýšlivý!

Jejich plány začínají na pouze 10,16 GBP / měsíc (byla 15,40 GBP) pro 40 účtů a 30 GB úložiště!

2. SiteGround

Webová stránka: www.siteground.com
Cena:
11,25 GBP
Místo na disku: 10 GB na účet
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo SiteGround

SiteGround je all-star, pokud jde o WordPress, jsou dokonce oficiálně doporučeny WordPress sami. Jejich nastavení hostingu nabízí velmi rychlý a spolehlivý hosting a my je absolutně milujeme pro hostování jednotlivých webů.

Jejich plány také přicházejí s řadou skvělých funkcí, jako je neuvěřitelně účinný bezpečnostní systém, automatické zálohování a bezplatné SSL (velmi důležité pro weby elektronického obchodování)..

Pokud jde o náklady, v tomto případě je A2 Hosting lepší, SiteGround pracuje s kreditním systémem místo přímočařejší hotovosti za # účtů / místo na disku. Jejich plány začínají na minimálně 5 požadovaných kreditech 5x 27 GBP / rok – to je 11,25 GBP / měsíc

3. GreenGeeks

Webová stránka: www.greengeeks.com
Cena:
19,95 $ / měsíc
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo GreenGeeks

GreenGeeks je jednou ze společností, o kterých víte, že dělají vše správně, od doby, kdy byly v roce 2008 v provozu, zaznamenaly obrovský růst. Co se nám na nich opravdu líbí, je to, že svou spotřebu energie vracejí třikrát zpět do sítě prostřednictvím větrná energie, docela působivé!

Pokud jde o hostování prodejců, jsou velmi spolehliví, mají rychlé datové centrum v Amsterdamu a nabízejí neomezené místo na disku podle svých plánů pro distributory (mějte však na paměti, že váš počet účtů je stále omezený).

Jejich nejlevnější plán prodejců začíná u 19 účtů na 19,95 USD / měsíc.

4. TSOhost

Webová stránka: www.tsohost.com
Cena:
33,98 GBP (+ 20% DPH)
Místo na disku: Neomezené místo na disku
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo TSOhost

S více než desetiletou zkušeností s hostováním jsou jedním z poskytovatelů webhostingů typu go-to ve Velké Británii.

Mají vše, co potřebujete … masivní datová centra v Sloughu, nepřetržitá podpora 24/7/365 a vysoce výkonný cloudový hosting & „Hybridní“ řešení… pokud chcete jít na místní, jsou to kluci, se kterými by se měli jít!

Jejich základní plán pro distributory může hostit až 100 domén a má neomezený prostor na disku, což je docela působivé.

Jejich nejlepší plán začíná na 33,98 GBP (+ 20% DPH)

5. WP Engine

Webová stránka: wpengine.com
Cena:
 N / A
Místo na disku: N / A
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo WP Engine

WP Engine je již nějakou dobu standardem pro vysoce kvalitní správu WP hostování, a proto je v seznamu zmiňujeme. Nechci navrhnout seznam všech funkcí, které přicházejí s jejich službami, protože tu budeme chvíli … ale do značné míry zahrnuje vše, na co si vzpomenete, od SSL až po šokující rychlé nastavení serveru, CDN, odbornou podporu WP, k velké bezpečnosti, automatickým aktualizacím a mnohem více.

Jak již bylo řečeno, rozhodně je pro distributory zadržuje jejich cena… není tam žádná. Chcete-li získat informace, musíte požádat o jejich agenturní program.

Pokud zkontrolujete jejich pravidelné ceny mimo agenturní program, je to 290 $ / měsíc pro 15 webů, což je velmi drahé, ale opět jsou velmi dobře v tom, co dělají..

Prodejce hostující výzkumné pracovníky

UK Reseller Hosting: Hloubení kopání

Co je to Reseller Hosting?

Pokud se jedna společnost, poskytovatel hostingu, rozhodne pronajmout šířku pásma a místo na pevném disku jiné menší firmě, která poté pronajme tento prostor menšímu podniku třetí strany, jedná se o webový hosting distributora. V zásadě poskytuje svým klientům hosting, jako byste sami webhostingovou společnost.

Jedná se o velmi běžnou praxi ve Velké Británii pro designéry a vývojáře webových stránek, kteří se chtějí sami označit dalšími službami, jako je webhosting ve Velké Británii, a také s podnikateli, kteří se snaží vytvořit vlastní obchodní webhosting..

ps: Také jsme vytvořili top 3 prodejce hosting srovnání pro Austrálii a USA prodejce hosting srovnání.

Co byste měli hledat při zkoumání hostingu distributora:

Náklady

Jedním z více kluzkých aspektů, jak svůj plán uvést do provozu, je zjistit, kolik za něj můžete utratit (a ne, pro prodejce není k dispozici žádný bezplatný webhosting). Když začínáte poprvé, může se zdát jako nejlepší postup jednoduše vyhledat nejlevnější plán – nemusí to být nutně ideální volba. Každý má své individuální potřeby, takže nejlepší plán pro vás bude záviset na několika různých faktorech, například na tom, kolik prostoru na serveru chcete prodat a kolik plánujete účtovat začínajícím klientům.

Při řešení tohoto problému se obecně doporučuje dát větším klientům kolem 10 GB prostoru, středním zákazníkům kolem 3Gb a ti menší potřebují pouze kolem 1 GB. Naštěstí má prostor tendenci být větší potíže než omezení šířky pásma.

Šířka pásma / místo na disku

V hostitelských společnostech ve Velké Británii je docela běžné najít správné množství šířky pásma, a proto je na disku místo, na které byste se měli dívat. Toto bude hlavní rozhodující faktor, když určíte počet klientů, s nimiž váš hostingový plán pro distributory zvládne (určitě, pokud hostujete mnoho webů s elektronickým obchodem), i když počet povolených účtů je také důležitý.

K dispozici cPanel / WHM

cPanel je ovládací panel, který je základním průmyslovým standardem, a pomocí Web Host Manager (WHM) mohou uživatelé spravovat účty cPanel a vytvářet nové, když to potřebují. Z tohoto důvodu je důležité, aby hostitelé britských distributorů měli WHM – díky tomu jsou schopni nastavit omezení, nastavit balíčky, zobrazit statistiky využití, downgradovat nebo upgradovat účty a mnohem více. Čím jednodušší se používá systém správy účtů, tím jednodušší bude celková úloha. To by měly zahrnovat i základní plány.

Umístění serveru

Každý kousek informací na internetu je někde fyzicky hostován. Obecně je nejlepší udržet umístění serveru ve stejné zemi jako klienti, s nimiž se zajímáte – pokud jsou ve Velké Británii, hledejte server v dané zemi. V zahraničí jsou k dispozici levnější plány a někdy mohou být velmi životaschopné možnosti; S těmito hodnotovými plány však musíte mít na paměti, že kvalita zákaznické podpory může být mnohem nižší, než byste doufali.

Uptime

Doba, po kterou server zůstává online a běží, je doba provozu. Pokud je provozuschopnost příliš špinavá, kdokoli navštěvující web, okamžitě opustí stránku a najde konkurenta, jehož web funguje efektivněji. Když nakupujete plán a vyhledáváte ty, které nabízejí 99,9% dostupnosti, stačí provést nějaký další průzkum, abyste se ujistili, že jejich přehledy jsou přesné, protože se nejedná o kategorii, kterou chcete přeskočit.

Zákaznická podpora

Kvalitní zákaznická podpora je v tomto odvětví velmi důležitá, protože bez selhání se něco pokazí vždy, když to nejméně očekáváte. Ať už se jedná o překvapivou epizodu prostojů nebo problém s šířkou pásma, poslední věcí, kterou chcete udělat, není mít přístup k zákaznické podpoře, protože nenabízejí nepřetržitou pomoc nebo, možná horší, zabývají se zákaznickou podporou, která vlastně to vůbec nepomáhá.

Jednou z oblastí, které si chcete vyzkoušet pro dobrou úroveň zákaznického servisu, je nepřetržitý live chat a telefonická podpora. Pokud se rozhodnete pro nejlevnější hostingovou společnost tam, bude samozřejmě podpora trochu chybět.

Počet povolených účtů

Počet klientů, které jste schopni nastavit, je dalším důležitým faktorem při výběru plánu hostingu. Mnohokrát je to částečně závislé na množství místa, které máte, protože je musíte rozdělit mezi své klienty a ujistit se, že mají dostatek místa pro provozování svých příslušných webů. Můžete například investovat do plánu, který nabízí více klientů, ale méně místa pro každého klienta, například jeden s maximálně 25 účty s celkovou hodnotou 50 GB, což by každému klientovi poskytlo 2 GB.

Nalezení pěkné rovnováhy mezi počtem účtů a přidělením prostoru může být složité, ale jakmile zjistíte, jaký je váš cíl, je snadné přejít k dalšímu kroku.

Další funkce

Mezi další funkce, na které si musíte dát pozor, patří:

  • RAM – nejméně 500 MB, ale doporučuje se 1 GB
  • Disk IO – dobré číslo, které je třeba hledat, je 2 MB za sekundu
  • CPU – kolik jader potřebujete a kolik jich má?
  • Rychlost serveru – jak rychle to je, SSD nebo LiteSpeed?
  • Denní zálohy – klíčové pro účely zabezpečení

Snadná instalace WordPress a Joomla je také velmi užitečná, i když by již měla obsahovat balíček Cpanel. Pokud pro vás rozpočet není problémem, může být pro zabezpečení vašeho serveru neuvěřitelně užitečný výkonný VPS. Další drahou funkcí, která stojí za to, pokud máte peníze na útratu, je investování do dedikovaného serveru.

NEBO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author