Nejlepší prodejce hosting pro Austrálii

Protože většina lidí, kteří na tuto stránku přistávají, jsou weboví návrháři v procesu rozšiřování své firmy prostřednictvím hostování prodejců, dostaneme se k tomu z tohoto úhlu.

Protože jsme webová agentura s velkým počtem hostingových účtů (+ máme spoustu vedlejších projektů a rádi experimentujeme), již jsme provedli průzkum a zkontrolovali nejlepší hostingové společnosti s nejlepším prodejcem pro Austrálii.

Zaměřili jsme se hlavně na webové hostitele nabízející účty pro distributory, které zahrnují cPanel a WHM (ale o tom později).

PS: Náš # 1 má docela velkou slevu běží, chytit, zatímco to trvá!

Několik webů, na kterých jsme byli uvedeni:

Doporučené na stránkách

Známe naše věci, malý vzorek našich mnoha posudků:

Tom je vášnivý a rychle chápe potřeby svých klientů. Opravdu jsem ocenil jeho ochotu sdílet znalosti a dovednosti mě v tom, jak používat můj zbrusu nový web. Díky Tom!

Sally Mac
Tabulky obsahu

Díky designu MangoMatter bylo snadné navrhnout naši současnou webovou stránku. Tom byl osobně zapojen od první konzultace po dokončení a je stále snadno k dispozici pro případná vylepšení, která mohou být nezbytná!

Demitrios Lecatsas
Čerstvé vlasy

Vybrali jsme Toma, aby navrhl naše webové stránky, protože se nám líbil styl jiných webů, které navrhl. Celý proces byl bez stresu. Tom byl tak nápomocný a žádná z našich více žádostí nebyla příliš velká. Tom s potěšením pracuje. Milujeme web, který pro nás vytvořil, jeho použití je tak snadné a vypadá fantasticky.

Carl Olive
Jaro!

Naše zkušenost s Mango Matter byla fantastická! S Tomem je velmi snadné pracovat, pozitivní, efektivní a zjevně skvělý v tom, co dělá. Vysoce doporučeno.

Lucy Reeves
Prostředky

Zapojili jsme Toma do vývoje naší nové firemní webové stránky a jsme s výsledkem potěšeni. Dokázal nejen předat náš stručný text, ale také poskytnout několik vynikajících nápadů, na které bychom nikdy nenapadli. Nejlepší ze všech, Tom je štědrý s jeho časem a nadále je k dispozici poskytovat rady a podporu.

Neil Mackenzie
Enventivní

Jaký snadný a plynulý zážitek s MangoMatterem je! Tom přesně rozuměl tomu, co jsme po něm byli, a na finální produkt jsme velmi ohromeni. V budoucnu bych neváhal zvolit MangoMatter.

Tyson King
Ředitel / Plumbrite Solutions

Tom z MangoMatteru byl velmi nápomocný, profesionální a skvělou podporu pro založení mého webu, je bohatý na znalosti a velmi efektivní. Nemám žádné váhání s doporučením MangoMatter a už jsem to udělal.

Michelle Watsonová
iFix

Vedlejší poznámka: Pevně ​​věříme, že pokud se podíváte na americké hostitele ve Velké Británii, můžete získat lepší a dostupnější možnosti. Pokud mají servery v Austrálii nebo v její blízkosti (např. Singapur) <- překonává mnoho australských hostitelů), obvykle jsou lepší volbou (jako je náš úžasný host číslo 1, hosting A2)!

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.FeaturesDisk Space # of accountsServerers world-wideOptimised for WordPressWebsite
A2HostingLogo 9,80 USD (byla 19,99 $)
 • Záruka vrácení peněz kdykoli!
 • SSL zdarma
 • Servery v Singapuru (Velká rychlost pro stránky Aussie)
 • Super cenově dostupné
30 GB 40
siteground2 14,95 AUD AUD
 • Skvělý výkon
 • Bezplatná instalace SSL jedním kliknutím
 • Celosvětový dosah
 • Neomezené účty
 • Vysoké náklady na obnovu však činí 39,95 USD
30 GB Neomezený
Panthur 30 AUD
 • Místní společnost
 • Lokální servery
 • i když žádná globální datová centra.
20 GB 10

Nejlepší prodejce hosting Austrálie 2020: Recenze

1. A2 Hosting

Logo hostování A2

webová stránka

www.a2hosting.com

Cena

USD 9,80 USD / měsíc pro 40 účtů

Místo na disku

30 GB

Podpěra, podpora

Telefon, živý chat, vstupenky

Rychlost

8,5 / 10

Celosvětový dosah

Ano

A2 Hosting je zde určitě král. Jedná se o společnost se sídlem v USA, ale mají v Singapuru vyzařující rychlé servery, což zrychluje bezproblémový provoz serverů Aussie (dokonce z vody vyfukuje hodně konkurence založené na Aussie)!

Jako prodejce získáte také skvělé zabezpečení, prioritní podporu, ochranu DDOS a snadnou integraci do cloudflare.

Přidejte k tomu kdykoli záruku vrácení peněz, podporu 24/7/365 a bezplatnou migraci stránek… Jsou to nejlepší období!

Jejich plány začínají pouze 9,80 USD / měsíc (byla 19,99 $) pro 40 účtů a 30 GB úložiště!

Klady

 • 4 servery po celém světě
 • Reaktivní podpora
 • 40 účtů!!
 • Záruka vrácení peněz kdykoli

Nevýhody

 • Náklady v USD

2. SiteGround

Logo SiteGround

webová stránka

www.siteground.com

Cena

14,95 AUD za neomezené účty

Místo na disku

30 GB

Podpěra, podpora

Telefon, živý chat, vstupenky

Rychlost

9/10

Celosvětový dosah

Ano

Ačkoli nejsou v Austrálii technicky, mají v Singapuru úžasné datové centrum.

SiteGround je také jediným oficiálním doporučeným hostitelem WordPress na seznamu, což znamená, že je doporučeno pro WordPress od WordPress (docela působivé! – Samozřejmě dokážou řešit jakýkoli web & CMS jako šéf)

Tady je A2 hosting lepší, zatímco Siteground vám dává neomezené účty, váš nadřazený účet má tolik serverových zdrojů, aby mohl obejít, takže čím více účtů tam dáte, tím pomalejší budou všechny weby… i když v tomto bodě , nevíme, jaký je přesný limit, kde byste si toto zpomalení všimli.

Jejich náklady na obnovu jsou také poměrně vysoké. Jak již bylo řečeno, jsou známé kvalitním hostingem a velkou podporou.

Klady

 • Pevné zabezpečení
 • Více datových center
 • Doporučeno WordPress
 • Interní systém ukládání do mezipaměti

Nevýhody

 • Vysoké náklady na obnovu

3. Panthur

Logo Panthur

webová stránka

www.panthur.com.au

Cena

AUD $ 30 / měsíc pro 10 účtů

Místo na disku

20 GB

Podpěra, podpora

Telefon, Vstupenky

Rychlost

8/10

Celosvětový dosah

Ne

Panthur je místní společnost (- protože její mateřská společnost má sídlo v USA), která je skvělá pro klienty Aussie, ale určitě jsou o něco dražší než například A2. Jak již bylo řečeno, výkon je na místě a podpora je velmi citlivá.

Nabízejí 4 balíčky z čeho vybírat.

Jejich plány začínají na 30 $ za měsíc na 20 GB prostoru.

Klady

 • Místní webový hostitel
 • Dobrý výkon
 • 3 datová centra v Austrálii

Nevýhody

 • Žádné zámořské servery
 • Trochu drahý

4. GreenGeeks

Logo GreenGeeks

webová stránka

www.greengeeks.com

Cena

19,95 USD / měsíc pro 10 účtů

Místo na disku

Neomezený

Podpěra, podpora

Telefon, živý chat, vstupenky

Rychlost

8/10

Celosvětový dosah

Ano

GreenGeeks je určitě dalším hostitelem, který je třeba zvážit pro potřeby vašich prodejců. I když v Austrálii ani v její blízkosti nemají žádné servery, rychlá integrace CloudFlare by měla tento problém vyřešit. Existují 3 důvody, proč se nám líbí, prvním je jejich závazek k životnímu prostředí. Vracejí zpět do sítě 300% energie, kterou používají. Pak je tu cena, je to velmi cenově dostupné, dokonce i v USD, a přichází s neomezeným diskovým prostorem! A konečně se nám líbí, jak si sami vytvořili své bezpečnostní systémy, aby udrželi své servery super čisté.

Mají také nepřetržitou podporu, která je velmi pohotová a nabízí 30denní záruku vrácení peněz, pokud nejste s jejich službami spokojeni..

Nejlevnější plán pro distributory začíná na 19,95 USD / měsíc pro 10 účtů.

Klady

 • Ekologický
 • Levný
 • Neomezené místo na disku

Nevýhody

 • Žádné servery poblíž Austrálie (zatím)

5. Cloudways

Logo Cloudways

webová stránka

www.cloudways.com

Cena

10 USD

Místo na disku

25 GB

Podpěra, podpora

Telefon, živý chat, vstupenky

Rychlost

9/10

Celosvětový dosah

Ano

Cloudways, stejně jako název napovídá, se týká cloudového hostingu, používání serverů jiných poskytovatelů a umožňuje vám na těchto serverech nasazovat, spravovat a sledovat aplikace a weby, což odstraňuje obvyklý webhostingový prostředník. S poskytovateli, jako jsou Digital Ocean, Vultr, Amazon AWS a další… není výkon nikdy rozhodně problém. A protože je to cloudový hosting, škálovatelnost je zde hlavní sílou. Cloudways lze použít ke správě rozsáhlých webů, fór a obrovských obchodů s elektronickým obchodem.

Nastavení a uživatelské rozhraní se liší a má trochu strmější křivku učení ve srovnání s vašimi obvyklými poskytovateli hostingu, ale pokud se chcete učit, stojí za to! Mají dokonce své vlastní CDN, aby maximalizovaly dobu načítání po celém světě.

Ceny je obtížné vysvětlit, zkontrolujte jejich stránky ��

Klady

 • Výkonné servery
 • Extrémně škálovatelné

Nevýhody

 • Více pro techniky

Prodejce hostující mapu Austrálie

Jak si vybrat nejlepší prodejce hosting pro vaše potřeby?

Získání správného australského plánu hostingu pro vaši firmu vám buď poskytne hladký plachtění a pasivní příjem prostřednictvím vynikajících serverů & podpora nebo… bolesti hlavy & ušlý zisk kvůli špatné podpoře, častým prostojům, hackerským serverům atd. Můžete si vybrat společnost z našich nejlepších 5 pro okamžitý klid, nebo můžete začít zkoumat různé webové hostitele, kteří nabízejí nejlevnější prodejní plány v Austrálii (my také provedli srovnání hostitelů ve Velké Británii a v případě potřeby seznam hostitelů ve Spojených státech. Pokud se vydáte touto cestou, jedná se o specifikace, na které byste měli při výběru hostitele dávat pozor, užijte si to! Jedná se o stejný proces, jaký jsme použili například v naší recenzi SiteGround.

Cena: Plány distributora webhostingu

Určování toho, kolik můžete utratit za hosting hostitele, je obvykle nejzložitější část, většina z vás pravděpodobně hledá docela levný plán hostování distributora, pokud právě začínáte (nikdy nedostanete levný webhostingový plán sdílené varianty hostování) Chcete-li hostit své klienty, budete je muset přesunout později, až získáte slušný účet pro distributory – a ne, určitě nenajdete slušný bezplatný webhosting pro hostování klienta). Záleží na řadě faktorů, od množství začínajících klientů, od toho, kolik plánujete účtovat / klienta a kolik místa chcete / alokovat / klienta. Nejprve to musíte vyřešit! Je užitečné stanovit různé plány pro různé klienty, s malými, kteří mají 1 GB prostoru, střední 3 gb, a velkými zákazníky možná dokonce 10 GB. Naštěstí omezení šířky pásma jsou obvykle menší problém než prostor, což nás vede k dalšímu bodu.

Omezení šířky pásma / prostoru

Zatímco většina hostingových společností nabízí spoustu šířky pásma, se kterou si lze zahrát, místo, kde je povolen počet účtů, je obvykle ten prostor, který bude dávat pozor, kromě toho, že je povolen počet účtů, bude to ten, kdo rozhodne o tom, kolik klientů můžete umístit na svůj hosting hostitele plán.

Cpanel / WHM hosting v Austrálii

Vždy se ujistěte, že moji australští hostitelé prodejců mají WHM. Jak asi víte, Cpanel je v ovládacím panelu téměř průmyslovým standardem. WHM (Web Host Manager) je systém pro správu účtů, který umožňuje vytvářet & spravujte jednotlivé účty Cpanel pro své klienty. Můžete nastavit balíčky, nastavit omezení, zobrazit statistiky využití, hromadné aktualizace / downgrade účtů a sooooo mnohem více. Ujistěte se, že kdokoli jste vybrali, používá WHM, což usnadňuje správu klientských účtů. (Dokonce i levné společnosti poskytující hostující prodejce by měly mít WHM).

Umístění serveru

Pokud vaši klienti sídlí v Austrálii, ujistěte se, že server je skutečně blízko, nebo v Austrálii to nepřemýšlejte (to samé platí pro ostatní cílové publikum, samozřejmě jsme vlastně udělali web hostující top 3 pro následující země: Nový Zéland, Velká Británie, Kanada, Irsko, & Singapur). Pokud náhodou získáte klienta v zahraničí, můžete použít CloudFlare ke snížení případných zpoždění.

Uptime

Docela rovně, pokud si nárokují 99,9% dostupnosti, ujistěte se, že je mohou zálohovat, každý webový hostitel v našich nejlepších 5 odvádí skvělou práci.

Zákaznická podpora

Budete mít nevyhnutelně problémy, takže musíte mít na svém konci slušnou podporu! Opravdu nechcete, aby klienti čekali jen proto, že vybraný prodejce nemá nepřetržitou podporu. Podívejte se na jejich možnosti a ujistěte se, že mají telefonickou podporu, live chat & 24/7 podpora. Je zřejmé, že pokud jedete s nejlevnější prodejní hostingovou společností, kterou můžete najít, podpora chybí.

Počet účtů

Je velmi důležité mít na paměti, kolik klientů můžete nastavit? Pokud sčítáte čísla, kolik místa by každý klient získal? Bylo by lepší, kdyby plán prodejců umožnil více klientů, protože se můžete zbavit nabídky méně místa / klienta? Pokud například plán umožňuje 50 GB prostoru a maximálně 25 účtů, každý klient získá 2 GB. Ujistili jsme se, že každý webový host v našich nejlepších 3 má pěkný zůstatek povoleného prostoru vs počet účtů.

Další funkce / technické specifikace

Další body, na které se můžete podívat, jsou RAM (1 GB je docela dobrá, minimálně 500 MB), Disk IO (2 MB / s je dobrá), rychlost serveru (SSD? LiteSpeed?), CPU (kolik jader), denní zálohy atd. „Užitečné je také možnosti instalace WordPress, Joomla atd. Pomocí instalačních skriptů na jedno kliknutí, ale ty by měly být standardně dodávány s Cpanelem. A pokud máte spoustu peněz, podívejte se na výkonný VPS nebo ještě výkonnější dedikovaný server!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author