Nejlepší Java hosting

Jako webová agentura s velkým počtem hostitelských účtů (máme nespočet vedlejších projektů a rádi experimentujeme) máme docela dobrou představu o tom, co definuje skvělého webového hostitele. Toto jsou naši nejlepší poskytovatelé Java hostingu. Nezapomeňte, že Java není na levnějších plánech široce podporována, obvykle budete potřebovat server VPS nebo dedikovaný server, abyste mohli aktivovat všechny funkce Java. Důrazně doporučujeme zkontrolovat centra nápovědy hostitelů, abyste se ujistili, že jste na správném plánu!

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesWebsite
A2HostingLogo 9,2 / 10 5 $ Neomezený Neomezené místo na disku!
hostgator 8,7/10 118,99 USD Neomezený Levné + neomezené místo na disku!
siteground2 8,5 / 10 269 ​​$ 10 GB Výkonná, rychlá, epická podpora, + 30denní záruka vrácení peněz! = Win!
v pohybu 8,3 / 10 29,19 USD Neomezený Zkušený, spolehlivý, o něco dražší.
Dreamhost 8/10 149 dolarů Neomezený Skvělý výkon & Podpěra, podpora

Nejlepší recenze Java Hosting 2020

1. A2 Hosting

Logo hostování A2

Webová stránka: www.a2hosting.com

Myslíme nejlepší Java hosting společnost je A2 Hosting. A2 Hosting prošla od roku 2003 dlouhou cestu – nyní je jedním z nejlepších poskytovatelů hostingu. Samozřejmě je však budete muset porovnat s ostatními hostitelskými společnostmi, abyste pro vás určili tu správnou (protože uživatelé mají různé potřeby).

S hostingem A2 budete mít při výběru plánu tři možnosti. Jedná se o následující:

 • Lite
 • Rychlý
 • Turbo

Pokud se chystáte hledat jejich nejlevnější plán (Lite), víme, že přichází s méně funkcemi než dražší. Přestože přichází s neomezeným úložištěm a neomezenou šířkou pásma, můžete jej použít pouze pro jeden web. Je také mnohem pomalejší než ostatní dva plány.

Nyní, pokud chcete mít funkci neomezeného počtu webových stránek, ale mít omezený rozpočet, můžete jednoduše získat plán Swift. Je dodáván se všemi funkcemi plánu Lite a jeho rychlejší. Ale samozřejmě, pokud chcete nejvyšší hostingový hosting A2 Hosting, je Turbo plán tou nejzřetelnější volbou. Opět má všechny funkce obsažené v prvních dvou plánech a ještě mnohem více (je to také nejrychlejší plán).

Když se přihlásíte k odběru některého z plánů A2 Hosting, můžete si také užít jejich 30denní záruku vrácení peněz. Pro většinu hostingových společností se toto stalo standardní lhůtou pro vrácení peněz a doporučujeme vám, abyste je dobře používali.

Klady

 • 24/7 monitorování skenování na malware
 • Mnoho akceptovaných platebních metod (Paypal, kreditní karty atd.)
 • Integrace cloudfare (pro zajištění rychlého načítání stránek)

Nevýhody

 • Při obnově plánu očekávejte vysoké míry obnovy
 • Existují zprávy o upomínkových listech
 • Příliš mnoho omezení na jejich nejlevnější plán

2. HostGator

Logo HostGator

Webová stránka: www.hostgator.com

HostGator je jedním z lídrů v hostitelském průmyslu hlavně díky své obrovské zákaznické základně. Mnoho lidí svěřuje své webové stránky HostGatoru z následujících důvodů:

 • Dostupné ceny – nejlevnější plán hostgátora je opravdu velmi cenově dostupný. A pokud opravdu chcete ušetřit více peněz, můžete zaplatit 36 ​​měsíců, když se poprvé zaregistrujete.
 • Zákaznická podpora 24/7 – podporu můžete získat prostřednictvím e-mailu, telefonu a přímého chatu. Mají také znalostní bázi užitečných článků.
 • 45denní záruka vrácení peněz – HostGator má štědrou lhůtu na vrácení peněz (ostatní poskytovatelé hostingu mají pouze 30 dní).

Aby však Java fungovala na svých systémech, budete potřebovat dedikovaný server pro systémy Linux nebo Windows … nemůžete to udělat na jejich levných sdílených plánech, bohužel.

Klady

 • Spolehlivá podpora zákazníků
 • Velkorysé období vrácení peněz

Nevýhody

 • Nabízejí neměřenou šířku pásma, ale stále přichází s limity
 • V žádném ze svých plánů nezískáte bezplatnou doménu (mají to jiní poskytovatelé hostingu)

3. SiteGround

Logo SiteGround

Webová stránka: www.siteground.com

O webu SiteGround mají lidé většinou co říci, protože mají celkový výkon a vlastnosti. V případě Java však budete muset jít na dedikovaný server s přístupem root, ostatní levnější plány ho nepodporují ….

Klady

 • Jejich 99,99% záruka dostupnosti je velmi spolehlivá
 • Skvělý zákaznický servis (live chat, e-mail, telefon atd.)

4. InMotion Hosting

Logo InMotion Hosting

Webová stránka: www.inmotionhosting.com

InMotion Hosting má dvě datová centra umístěná v Los Angeles a Virginia Beach. Mají vysoké rychlosti serveru, které zaručují rychlé načítání webových stránek po celou dobu. Jejich průměrná doba provozu je 99,95%, což je opravdu dobré.

Pokud jste zvědaví na jejich cenové plány, víte, že v současné době nabízejí svým uživatelům tři plány, z nichž si mohou vybrat – nazývají se Launch, Power a Pro.

Jak již název napovídá, plán spuštění je dobrým výchozím bodem pro spuštění prvního webu. Již obsahuje bezplatnou doménu a můžete s ní hostovat dva weby. Toto je jedna z nejlepších funkcí InMotionu, protože ostatní poskytovatelé hostingu umožňují pouze jeden web pro své nejlevnější plány.

Jejich plán napájení je skutečně silnější než plán spuštění. Pro začátečníky můžete při zakoupení tohoto plánu mít až 6 webových stránek.

Pokud však sledujete nejrychlejší a plně vybavený plán společnosti InMotion, získejte plán Pro. Je to konečný plán pro obchodní weby a je to nejsilnější ze všech jejich plánů.

Nezapomeňte, že hosting InMotion obsahuje uživatelsky přívětivý cPanel – snadno jej získáte, i když je to poprvé, co vytvoříte web. A pokud potřebujete zákaznickou podporu, mají ji také (live chat, e-mail, telefon atd.).

Klady

 • Plně načtený plán spuštění
 • Spolehlivá dostupnost
 • 30denní záruka vrácení peněz

Nevýhody

 • Od nových zákazníků může být požadováno předložení ověřovacích dokumentů (např. I.D.)
 • Někteří lidé hlásí prostoje během procesu migrace
 • Existují stížnosti na selhání hromadného zasílání zpráv

5. Dreamhost

Logo DreamHost

Webová stránka: www.dreamhost.com

Při rozhodování o tom, kterého poskytovatele hostingu hledat, nezapomeňte také zvážit DreamHost. Je to jedna z nejuznávanějších hostingových společností dneška a existuje již více než 20 let. I když to také přichází s VPS, Dedicated a Cloud hosting, jeho nejpopulárnější plány přicházejí ve formě sdíleného hostingu.

Na rozdíl od jiných poskytovatelů hostingu má DreamHost na výběr pouze dva plány sdíleného hostingu – Starter a Unlimited. Bohužel zde není prostřední prostor – takže můžete získat buď jejich základní plán, nebo konečný plán. Netřeba dodávat, že by se vám zdálo, že jejich plán Starter je příliš omezující – což z jejich neomezeného plánu činí z dlouhodobého hlediska lepší volbu.

DreamHost přichází s jinými výhodami – a obzvláště se nám líbí jejich 97denní záruka vrácení peněz. Toto je skutečně velmi štědrá politika vrácení peněz, protože většina hostingových společností dává pouze 30 dní. Jedinou výjimkou z této záruky je, že vrácení peněz se nevztahuje na platby šekem a převodem peněz.

A pokud jde o způsoby platby, DreamHost má také jeden z nejvíce akceptovaných způsobů platby – můžete platit kreditními kartami, Paypalem, peněžním poukazem a šekem (jak bylo uvedeno výše)..

Klady

 • Dobrá podpora zákazníků
 • Během registrace je jen několik upředností
 • Obnovovací ceny se nezdvojnásobily ani ztrojnásobily

Nevýhody

 • Omezené možnosti v plánech
 • Bezplatnou doménu získáte, pouze pokud získáte roční plán
 • Dlouhý proces registrace

Java hosting: Jak najít nejlepší!

Provozování webových stránek Java není tak snadné – proto se na ně musíte opravdu soustředit. Toho můžete dosáhnout efektivně, pokud máte spolehlivou hostingovou společnost, protože bude méně problémů s hostováním, které je třeba řešit (prostoje, problémy se serverem, napadené weby atd.). V tomto příspěvku vám ukážeme nejdůležitější funkce hostitele Java, na které si musíte dát pozor. Ujistěte se, že jsou zde uvedeny všechny věci (nebo alespoň upřednostňujte ty nejdůležitější pro vaše potřeby).

Umístění serveru

Pokud vás zajímají služby konkrétního hostingu Java, podívejte se nejprve, kde jsou umístěny jeho servery. V ideálním případě byste chtěli, aby jeho servery byly ve stejné oblasti jako vy (vaše země). To mimo jiné ovlivňuje rychlost vašeho webu.

Přesto, pokud uvažujete o společnosti, která má servery umístěné na jiných místech (nebo zemích), ujistěte se, že používá CDN (Network Distribution Network). Jak název napovídá, CDN bude mít na starosti distribuci obsahu vašich stránek po celém světě. Nezáleží tedy na tom, kde jste nebo kde jsou vaši návštěvníci, protože síťové servery CDN se nacházejí po celém světě. Proto je to jako mít servery na stejném místě jako vy i vaše publikum.

Nyní je běžné, že poskytovatelé hostování používají CDN – tak to prostě hledejte v popisu jejich produktu. Pokud vidíte něco jako CloudFlare, je to jeden typ CDN a je to dobrý. Je to jedna z těch služeb, které obvykle přicházejí zdarma v hostingových balíčcích Java.

Uptime serveru

Vždy hledejte dostupnost serveru 99,9% nebo něco podél tohoto procenta. Pokud ne, buďte připraveni na časté prostoje. Můžete zkontrolovat na Googlu, abyste zjistili, které hostitelské společnosti Java se v tomto směru chovají. Podívejte se na skutečné údaje o dostupnosti a porovnejte je všechny předtím, než se rozhodnete, kterou zvolit. Opravdu, tento je velmi důležitý.

SSL certifikáty

SSL sertifikujeSSL certifikáty jsou důkazem bezpečnosti na internetu. Chcete tuto funkci, pokud chcete promítnout bezpečný a autoritativní web Java. Mít certifikáty SSL se pro společnost Google dokonce stalo tak důležitým, že jej zahrnula jako faktor pro hodnocení stránek (SEO)..

SSL, což je zkratka pro Secure Sockets Layer, umožňuje šifrování dat mezi serverem a uživatelem. Jinak by hrozilo, že by hackeři při přístupu na váš web získali důvěrné informace lidí.

Při hledání poskytovatele hostingu hledejte poskytovatele, který nabízí bezplatný certifikát SSL. Některé společnosti poskytují základní certifikáty SSL zdarma prostřednictvím svého integrovaného nástroje Let’s Encrypt. Pokud však nenabízejí certifikáty SSL, můžete si tuto službu jednoduše koupit za zhruba 10 $ ročně.

Weby s certifikáty SSL vypadají asi takto: https://www.yourwebsite.com. Zatímco ty, které nemají certifikáty SSL, vypadají asi takto: http://www.yourwebsite.com. Znatelné „s“ znamenají rozdíl v tom, jak uživatelé internetu vidí váš web (ať už je bezpečný nebo ne) a jak Google vidí vaše nastavení zabezpečení.

Rychlost

Když jsme předtím hovořili o umístění serveru a CDN, jedná se již o urychlení vašeho webu. Upozorňujeme však, že existují weboví hostitelé, kteří poskytují svým uživatelům další funkce, které maximalizují rychlost vašeho webu. To zahrnuje další prostředky CPU a vytváření vlastních skriptů, které jsou vytvořeny speciálně pro Javu.

Místo na disku

Místo na disku je důležité – ale nemusí to být pro vás tak důležité. Pokud plánujete jednoduše vytvořit blog nebo obchodní web, může vám stačit úložný prostor přibližně 1 GB (ale budete muset použít e-mail od poskytovatelů třetích stran, jako je Gmail, aby se snížilo využití vašeho přiděleného prostor).

Neomezený prostor na disku je skutečně potřebný, pouze pokud uvádíte obrovské weby s členstvím a elektronickým obchodem. Velké firmy a blogy opravdu nevyžadují příliš mnoho místa na disku.

Ve skutečnosti byste měli být opatrní při hostování společností, které nabízejí neomezené vše za velmi nízké ceny. Obvykle poskytují služby s problémy (o jiných aspektech hostingu). Neříkáme, že nejsou k ničemu – jen chceme, abyste byli velmi opatrní při kontrole všech jejich zahrnutých funkcí v jejich balíčcích.

Šířka pásma a přenos dat

K přenosu dat v síti potřebujete dostatečnou šířku pásma. Pokud chcete umístit web pro stahování souborů, jako jsou soubory PDF a videa, potřebujete opravdu velkou šířku pásma. Takové soubory jsou velmi velké a vyžadují hodně dat, aby se správně stáhly (a rychle). Pro takovéto nastavení budete tedy muset získat okolo 20 až 30 GB šířky pásma (nebo neomezeně).

Zákaznická podpora

Ujišťujeme vás, že najdete spoustu článků a videonávodů o tom, jak řešit určité problémy týkající se vašeho hostovacího účtu. Není však nic jako mít 24/7/365 podporu prostřednictvím telefonu a živého chatu. Může být opravdu frustrující čelit problémům s webovým serverem s hostitelem jazyka Java, který vám nemůže pomoci. Při výběru webového hostitele tedy prosím věnujte velkou pozornost této funkci.

Co je to Java?

Výzkum hostování Java

Java je široce používaná programovací jazyk a výpočetní platforma určená k vytváření programů pro počítače, aplikace a webové stránky. Tento jazyk na vysoké úrovni je skvělý pro vestavěné aplikace v reálném čase a používá se u všech druhů zařízení a funguje na mnoha platformách, jako jsou Windows, Linux, Android, iOS, Mac OSX a dokonce i zařízení mobilních telefonů. Výběr nejlepšího hostingu Java pro vás je rychlý a snadný.

Logo JavaTento snadno naučitelný programovací jazyk byl spuštěn společností Sun Microsystems v roce 1995 a je k dispozici pro všechny úrovně odborných znalostí. Za dvě desetiletí, kdy existuje, se ukázalo, že je přístupný, funkční a efektivní. Dnes je Java vlastněna společností Oracle Corporation a je jedním z předních programovacích jazyků na trhu. Java však čelí určité konkurenci ze strany HTML5. Protože existuje mnoho webů, které již používají a závisí na Javě, vývojáři webových stránek a programátoři předpokládají, že Java bude po velmi dlouhou dobu.

Výhody a nevýhody

Pochopení výhod a nevýhod používání a práce s Javou vám pomůže určit, zda je pro vás to pravé. Jeho rozsáhlé funkce jsou ideální pro mnoho uživatelů a řadí se mezi nejoblíbenější, nicméně všechny faktory by měly být zváženy ještě před rozhodnutím, zda je to pro vás a vaše potřeby dobrá volba..

Stejně jako jakýkoli jiný skriptovaný jazyk existuje i vývoj Java.

 • Java má funkční plány hostování, které mohou stát dražší ve srovnání s hostingem pro jiné skriptovací jazyky, jako je PHP.
 • Java není vždy dostupná pro plány sdíleného hostování.
 • Java se odlišuje od ostatních skriptovacích jazyků a vyžaduje, aby se uživatelé učili zcela nový programovací jazyk.
 • Pokud chcete provádět pouze malé a jednoduché úkoly, může být Java příliš pokročilá. Alternativou může být PHP.

Java byla vyvinuta malým týmem vysoce vyškolených inženýrů v roce 1991 a poté vydána o čtyři roky později. Od té doby došlo k různým vylepšením, díky čemuž se stal ještě populárnějším a výkonnějším nástrojem. Mezi některé funkce, díky kterým je Java tak skvělá, patří následující:

 • Java je známý a vysoce používaný počítačový programovací jazyk mezi vývojáři. Je velmi pravděpodobné, že uživatelé již narazili na Javu při spouštění aplikací nebo webových stránek kvůli svému tradičnímu jazyku, oblíbenosti a schopnosti dělat téměř cokoli.
 • Java je k dispozici pro všechny druhy zařízení a je schopna fungovat na mnoha platformách, jako jsou Windows, Mac OSX, Linux, iOS a další..
 • Je poměrně snadné naučit se základy Java a zaměřit se na všechny úrovně odborných znalostí. Existuje mnoho školení, knih, webinářů a konzultací, které jsou k dispozici uživatelům a vývojářům, kteří si chtějí rozšířit své znalosti jazyka Java a jak to funguje.
 • Stále se vytvářejí nové verze Java, které vylepšují a dále rozvíjejí jeho funkce, což z něj činí nejlepší programovací jazyk, jaký může být. Java řeší potřeby zákazníků a výrazně se zlepšuje od prvního uvedení na trh.

Doporučený hostitel pro Javu

Výběr nejlepšího hostingu v jazyce Java pro další rozvoj vašich potřeb je snadný díky dobré webové stránce, kterou Java přináší. Java byla nejen dostatečně dlouhá na to, aby se ukázala jako bezpečná, rychlá a spolehlivá, ale je také kompatibilní s většinou hostitelů. Nejlepší Java hosting, který weboví vývojáři našli, je SiteGround.

Často kladené otázky

Co je to Java?

Java je univerzální počítačový programovací jazyk určený k vytváření programů kompatibilních s jakýmkoli počítačovým systémem. Jedná se o široce používanou programovací jazyk a výpočetní platformu určenou k vytváření programů pro počítače, aplikace a webové stránky. Tento jazyk na vysoké úrovni je skvělý pro vestavěné aplikace v reálném čase a používá se pro nejrůznější zařízení a funguje na mnoha platformách, jako jsou Windows, Linux, Android, iOS nebo Mac OSX..

Je Java stejná jako JavaScript?

Ne, jediná věc, kterou Java a JavaScript mohou mít pouze společné, je jméno. Kromě toho existuje jen velmi malý vztah mezi těmito dvěma.

Na co se Java používá?

Java se používá hlavně k vytváření softwarových aplikací a služeb, ale lze ji využít k vývoji aplikačních modulů nebo appletů v rámci webové stránky. Prostředí Java Runtime Environment nebo JRE umožňuje aplikacím nebo webům napsaným v programovacím jazyce Java běžet v různých prohlížečích a vyvíjet dynamické webové stránky a obsah..

Je Java stále široce používána?

Ano. Java existuje již od roku 1995 a nadále je široce známá a běžně používaná. Stále se vyrábějí novější verze Java, které přinášejí nové a vylepšené programovací funkce, díky nimž bude Java pravděpodobně po mnoho dalších let zůstat.

Je Java open-source software?

Jazyk Java není zcela otevřený zdrojový software, protože každý uživatel je schopen vyvinout vlastní kompilátor pro spuštění kódu Java. Existuje možnost použití open source implementace Java, jako je OpenJDK nebo Open Java Development Kit.

Na jakých operačních systémech Java pracuje?

Nezávislost platformy Java umožňuje programům Java běžet na různých počítačích. K dispozici je také možnost nainstalovat prostředí JRE nebo Java Runtime Environment, které je k dispozici pro počítače se systémem Windows, Macintosh, Mac OSX, Unix nebo Linux a dokonce i mobilní telefony. Java je navržena pro práci na téměř všech operačních systémech.

Jak Java funguje?

Po stažení softwaru Java je zahrnuto prostředí Java Runtime Environment (JRE). JRE se skládá z Java Virtual Machine (JVM). JRE je runtime část Java softwaru, což je vše, co potřebujete pro spuštění ve webovém prohlížeči, zatímco JVM umožňuje počítači spouštět Java programy. Doporučuje se kompilovat kód Java do bajtkódu JVM poskytujícího kompatibilitu s jakýmkoli počítačovým systémem, který má JVM, což je většina počítačových systémů..

Mohu pomocí Java vytvořit webové stránky?

Absolutně. Existují různé rámce pro Javu v závislosti na obsahu, který se pokoušíte vytvořit. Java je podobná PHP, Ruby nebo jakémukoli jinému programovacímu jazyku v tom smyslu, že může být použita k vytváření dynamických webů a aplikací.

Jaké jsou alternativy Java pro programování na straně klienta?

Java na straně klienta vyžaduje plugin prohlížeče. S tím bylo řečeno, JavaScript lze použít jako alternativu k Java, hlavně proto, že JavaScript je nativní pro prohlížeče a běhy musí v nich být rychlejší než Java.

Existují časy, kdy lze Java použít pro programování na straně klienta?

Vzhledem k multiplatformní povaze Java je to jedna z nejlepších dostupných možností, pokud vytváříte klientskou aplikaci, která je oddělená od prohlížeče..

Existují nějaké dobré alternativy k Java pro webové programování na straně serveru?

V programování webů na straně serveru jsou nejoblíbenějšími možnostmi PHP následované Ruby on Rails. Například PHP má mnohem jednodušší rozhraní aplikačního programu a v mnoha případech může být intuitivnější než Java.

Jak Java porovnává s rozhraním .NET?

Framework Microsoft .NET vyvíjí a provádí aplikace v operačních systémech Windows pro klienty a servery Windows. Microsoft .NET funguje nejlépe, pokud je používán mezi jinými nástroji a službami společnosti Microsoft, zatímco Java je obecně známa a má větší komunitu ztělesňující velkou třídu knihoven s opakovaně použitelnými kódy.

Jak Java porovnává Ruby on Rails?

Java a Ruby on Rails jsou bezpečný, efektivní a objektově orientovaný software. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že v Ruby nemusíte kompilovat svůj kód, protože Ruby je třeba interpretovat. Z tohoto důvodu je Java mnohem rychlejší než Ruby. Ruby on Rails má však rozhodující vliv na vývoj aplikací. Obvykle jsou mnohem rychlejší.

Jak se Java na straně klienta porovnává s Flash?

Java je zralý, stabilní a lépe podporovaný produkt se silnými a účinnými rámci. Na druhé straně Flash, má úžasné animace, ale má tendenci být populárnější mezi nezkušenými nebo začínajícími uživateli. Je možné, že jednoho dne budou oba programy zbytečné kvůli postupu a doplnění HTML5. Protože Java je tak běžně používaná a mnoho webů a aplikací na ní již závisí, předpokládá se, že bude existovat další dvě desetiletí.

Jak se Java na straně klienta ve srovnání s Silverlight?

Java je v porovnání s Silverlight lepší volbou, protože je dostupná ve většině systémů, zatímco Silverlight není. Zatímco Silverlight má několik funkcí, které Java nemá (jako Deep Zoom), vyžaduje rozšíření prohlížeče, ne každý ji může spouštět a mnohokrát je obtížné vytvořit plynulý zážitek.

Co je JSP?

JSP (Java Server Pages) je raná technologie Java vyvinutá pro generování dynamických webových stránek pomocí HTML. Je podobný PHP, kromě toho, že používá jazyk Java.

Jak se JSP porovnává s PHP?

PHP je skriptovací jazyk určený pro vývoj webových aplikací, který je velmi podobný JSP. Je skvělý mezi všemi úrovněmi odborných znalostí a poskytuje snadno použitelné funkce. JSP má tendenci být silnější a zastrašující, protože používá Javu jako skriptovací jazyk s přístupem do knihoven Javas. Přestože jsou obě technologie široce využívány, JSP je výkonnější.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author