Nejlepší hosting elektronického obchodu pro Spojené království

Jako webová agentura s velkým počtem hostitelských účtů (máme nespočet vedlejších projektů a rádi experimentujeme) máme docela dobrou představu o tom, co definuje skvělého webového hostitele. Kvalita vašeho poskytovatele webhostingu může mít obrovský dopad na potenciální úspěch vašeho internetového obchodu.

Vezměme si například rychlost webu, věděli jste, že 1sekundové zpoždění znamená snížení počtu zobrazení stránek o 11%, to znamená, že za každou sekundu se váš web stále načítá více než 1/10 návštěvníků, což je důvod, proč slušný web hostitel je životně důležitý!

Toto jsou naši nejlepší poskytovatelé hostingu v oblasti elektronického obchodování ve Velké Británii, skutečná kvalita hostingu bez porušení banky.

Vedlejší poznámka: Náš # 1 má dočasnou 69% slevu! Popadněte to, dokud to trvá!

Několik známých značek / stránek, které odkazují na náš obsah:

Známe naše věci, malý vzorek našich mnoha posudků:

Tom je vášnivý a rychle chápe potřeby svých klientů. Opravdu jsem ocenil jeho ochotu sdílet znalosti a dovednosti mě v tom, jak používat můj zbrusu nový web. Díky Tom!

Sally Mac
Tabulky obsahu

Díky designu MangoMatter bylo snadné navrhnout naši současnou webovou stránku. Tom byl osobně zapojen od první konzultace po dokončení a je stále snadno k dispozici pro případná vylepšení, která mohou být nezbytná!

Demitrios Lecatsas
Čerstvé vlasy

Vybrali jsme Toma, aby navrhl naše webové stránky, protože se nám líbil styl jiných webů, které navrhl. Celý proces byl bez stresu. Tom byl tak nápomocný a žádná z našich více žádostí nebyla příliš velká. Tom s potěšením pracuje. Milujeme web, který pro nás vytvořil, jeho použití je tak snadné a vypadá fantasticky.

Carl Olive
Jaro!

Naše zkušenost s Mango Matter byla fantastická! S Tomem je velmi snadné pracovat, pozitivní, efektivní a zjevně skvělý v tom, co dělá. Vysoce doporučeno.

Lucy Reeves
Prostředky

Zapojili jsme Toma do vývoje naší nové firemní webové stránky a jsme s výsledkem potěšeni. Dokázal nejen předat náš stručný text, ale také poskytnout několik vynikajících nápadů, na které bychom nikdy nenapadli. Nejlepší ze všech, Tom je štědrý s jeho časem a nadále je k dispozici poskytovat rady a podporu.

Neil Mackenzie
Enventivní

Jaký snadný a plynulý zážitek s MangoMatterem je! Tom přesně rozuměl tomu, co jsme po něm byli, a na finální produkt jsme velmi ohromeni. V budoucnu bych neváhal zvolit MangoMatter.

Tyson King
Ředitel / Plumbrite Solutions

Tom z MangoMatteru byl velmi nápomocný, profesionální a skvělou podporu pro založení mého webu, je bohatý na znalosti a velmi efektivní. Nemám žádné váhání s doporučením MangoMatter a už jsem to udělal.

Michelle Watsonová
iFix

Provedli jsme analýzu, recenze webhostingu & porovnání, takže nemusíte, což vede k seznamu nejlepších společností poskytujících webový obchod pro Spojené království. Níže uvedená tabulka vám poskytuje přehled na vysoké úrovni – podle našeho názoru – 5 nejlepších hostitelů e-commerce seřazených podle hodnocení, s podrobnostmi o ceně / měsíc, & kolik místa na disku nabízejí. Vzali jsme také naše top 3 a zkontrolovali je samostatně těsně pod stolem.

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Servers po celém světěVlastnostiReviewsWebsite
siteground2 2,95 GBP (Dočasná sleva 67%, z 8,95 GBP)
 • Servery ve Velké Británii + globální síť
 • Blesk rychle
 • Cenově dostupné (poplatky v GBP)
 • 30denní záruka vrácení peněz!
 • Rychlá odborná podpora
 • Oficiálně doporučeno WordPress = vítěz!
Recenze SiteGround
GreengeeksLogo 2,95 USD
 • Zelený hosting
 • servery v Evropě
 • Neomezené místo na disku
Recenze GreenGeeks
A2HostingLogo 3,92 USD
 • Levný
 • Neomezené místo na disku!
Recenze hostingu A2
eukhost logo 3,33 GBP
 • Vysoký výkon
 • Se sídlem ve Velké Británii
Recenze TSOhost
kinsta 30 USD
 • WordPress hosting zdokonalen
 • Skvělý výkon
 • Používá Google Cloud Platform
 • Vyšší cenovka
Recenze Kinsta

# footable_8165 td.ninja_column_3 {text-align: center; }

Nejlepší hosting elektronického obchodu UK 2020 – recenze

1. SiteGround

Toto je naše nejoblíbenější hostingová společnost pro weby elektronického obchodování. Jsou cenově dostupné, mají bleskově rychlé servery v Londýně a co je nejdůležitější, podpora je velmi citlivá (průměrná doba odezvy je asi 10 minut).

SiteGround také přichází vysoce doporučeno WordPress (to může požadovat jen velmi málo hostitelských společností! Samozřejmě dokážou řešit jakýkoli CMS, který na ně hodíte), to je absolutní neomylnost! Ach, + mají 30denní záruka vrácení peněz!

Plány SiteGrounds také přicházejí s řadou skvělých funkcí, jako je neuvěřitelně účinný bezpečnostní systém, automatické zálohování a bezplatné SSL (velmi důležité pro weby elektronického obchodování)

Mají 3 hostingové plány, jejich nejdostupnější plán začíná jen na 2 £.75 / měsíc (69% sleva z obvyklé ceny)! 

siteground2

  Vítěz

Snadnost použití

97%

Podpěra, podpora

95%

Výkon / výkon

95%

2. GreenGeeks

Cena: 2,95 $
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

GreenGeeks je jednou ze společností, o kterých víte, že dělá všechno správně, od doby, kdy začaly fungovat v roce 2008, viděli obrovský růst. Důvody jejich úspěchu jsou zcela jasné, jakmile s nimi začnete pracovat, je to kombinace globálního dosahu (více datová centra po celém světě), skvělý výkon, skvělá a velmi rychlá podpora av neposlední řadě, spotřebovávají energii 3krát zpět do sítě pomocí větrné energie, což je docela úžasné!

Pokud jde o konkrétní funkce, nabízejí neomezený prostor na disku i na svém nejzákladnějším plánu, mají nepřetržitou podporu a stejně jako SiteGround mají 30denní záruku vrácení peněz, pokud nejste spokojeni! Solidní # 2 na našem seznamu!

Jejich nejlevnější plán začíná pouze 2,95 USD / měsíc (exkluzivní sleva na MangoMatter – dolů z 9,95 $)

Logo GreenGeeks

Snadnost použití

94%

Podpěra, podpora

95%

Výkon / výkon

90%

3. A2 Hosting

A2 Hosting je velmi podobný SiteGround, a to jak výkonem, tak funkcemi (jen o něco dražší), mají také řadu pěkně zatracených rychlých serverů po celém světě (včetně Londýna). Pro elektronický obchod se nám líbí, protože nabízejí turbo-účtované servery pro vyšší rychlost a jsou docela flexibilní se svými serverovými prostředky, což umožňuje slušným obchodům běžet hedvábně.

Nabízejí také 3 hostovací balíčky, jejich nejlevnější plán začíná pouze americký dolar 3,92 $ / mo (původně 7,99 $ / mo).

Snadnost použití

87%

Podpěra, podpora

94%

Výkon / výkon

93%

elektronický obchod ve Velké Británii

UK E-Commerce Hosting: Jak najít ten pravý

E-commerce hosting je typ webhostingu, který je určen speciálně pro hostování e-commerce webů pro firmy nebo podnikatele. To znamená, webové stránky, které fungují jako online obchody, vybavené pro usnadnění online transakce zboží a služeb. Také jsme vytvořili srovnání hostitelů pro e-commerce hosting Austrálie a e-commerce hosting pro Kanadu.

Vzhledem k citlivé povaze dat sdílených prostřednictvím těchto transakcí existuje řada funkcí a funkcí spojených s tímto typem britské webhostingové platformy, která jej odlišuje od ostatních typů webhostingu..

Co dělá e-commerce hosting odlišným od běžného webhostingu ve Velké Británii

V porovnání s typem hostovacího plánu potřebného pro obecný web nebo blog se hosting elektronického obchodu liší od „běžného“ webhostingu několika způsoby.

Funkce

V první řadě e-commerce hosting zahrnuje řadu funkcí a nástrojů potřebných pro podniky k usnadnění online transakcí.

Zatímco hosting e-commerce stále zahrnuje zohlednění obecných aspektů tvorby webu, jako jsou základní vlastnosti webového designu, funkce specifické pro tuto hostitelskou platformu zahrnují:

● Online katalogy

● Správa zásob

● Možnosti zpracování plateb

● Funkce nákupního košíku

● a certifikát Secure Sockets Layer (SSL)

Funkce nabízené v rámci hostingových plánů elektronického obchodování umožňují majitelům stránek adekvátně zřídit své stránky elektronického obchodování a následně řídit a provádět proces svých obchodních transakcí..

Zatímco obecné webové stránky nepotřebují funkce, jako je zpracování plateb, jsou nezbytné pro podniky a podnikatele, kteří mají v úmyslu hostit internetový obchod..

Náklady

Náklady na hosting elektronického obchodu se mohou lišit v závislosti na konkrétním poskytovateli, kterého si pro svůj hostingový plán vyberete, a na vlastnostech, které nabízejí..

Kvalitní hostingový plán elektronického obchodování obvykle poběží od 20 $ – 250 $ plus měsíc. Hostování vlastního systému elektronického obchodování však může stát, že cena bude ještě vyšší, počínaje 300 USD s možností stoupání.

Na druhou stranu, plány webového hostingu bez možností elektronického obchodování lze zakoupit za pouhých 4 $ měsíčně a odtud nahoru na základě typu platformy webového hostingu (např. VPS, sdílené, vyhrazené atd.). I když existují také některé bezplatné možnosti webhostingu, obecně se to pro podniky nedoporučuje.

Co hledat při hledání poskytovatele hostingu ECommerce

Při hledání poskytovatele webhostingu v elektronickém obchodování byste měli zvážit několik faktorů. Nejdůležitější úvahy by se měly týkat specifických potřeb vašeho podnikání, protože některé funkce nabízené poskytovateli mohou nebo nemusí být nezbytné pro splnění vašeho účelu.

Níže jsou uvedena stručná vysvětlení různých typů webhostingu a také klíčové věci, které je třeba při procházení poskytovatelů hostingu elektronického obchodu hledat..

Typy hostování

Sdílený hosting

Sdílený hosting je typ webového hostingu, který je populární mezi podniky, zejména těmi, kteří mají rozpočet, protože tyto plány bývají šetrnější k rozpočtu.

V rámci sdíleného plánu hostování je váš web hostován na serveru, který je sdílen s jinými weby. Skutečný počet webů, které sdílíte váš server, a také to, co můžete očekávat, pokud jde o výkon stránek, závisí na poskytovateli. Webové stránky hostované na sdíleném serveru mohou být otevřené bezpečnostním hrozbám a výkon webu může také záviset na tom, kolik zdrojů jsou nárokovány nebo použity jinými weby na stejném serveru..

Cloud hosting

Cloud hosting zahrnuje sdílení serveru s jinými weby, podobně jako VPS hosting, a pracuje na několika vzájemně propojených webových serverech. Existují tři hlavní kategorie cloudového hostingu: Software jako služba (SaaS), Infrastruktura jako služba (IaaS) a Platforma jako služba (Paas).

Mezi výhody cloudového hostingu patří možnost používat operační systém Linux nebo Windows (OS) a flexibilitu, kterou poskytuje škálovatelnost cloudového hostingu. To znamená, že cloudová řešení jsou stanovena na základě použití a vyžadují, aby podniky platily pouze za zdroje, které skutečně využívají.

VPS Hosting

Hosting virtuálního soukromého serveru (VPS) je podobné jako vyhrazený i sdílený hosting, protože nabízí některé ovládací prvky a zdroje nabízené v rámci vyhrazených hostingových plánů, ale ve sdíleném hostitelském prostředí. To znamená, že hosting VPS funguje prostřednictvím několika různých virtuálních operačních systémů na jednom fyzickém serveru.

S hostingovým plánem VPS stále sdílíte některé zdroje s jinými webovými stránkami, ale máte výhodu, že máte svůj operační systém (OS). Poskytovatelé mohou nabízet dva různé typy plánů VPS: samosprávný VPS a spravovaný VPS. První z nich poskytuje vlastníkovi webu kontrolu nad serverem a odpovědnost za řešení všech technických aspektů. S řízeným plánem VPS řeší hostitelská společnost technické aspekty.

Vyhrazený hosting

Vyhrazený hosting je jedním z dražších typů hostingu. Díky vyhrazenému hostování si weboví hostitelé pronajímají a mají plnou kontrolu nad vlastním serverem. Specializované plány hostování se vyznačují vysokým výkonem stránek, kontrolou nad přizpůsobením a téměř 100% provozuschopností.

Hosting WordPress

Hosting WordPress je typ webhostingu optimalizovaný speciálně pro podporu webů, které fungují prostřednictvím vlastního systému správy (CMS), WordPress.

Umístění a rychlost serveru

Umístění serveru záleží, zejména u webů elektronického obchodování. Uvědomte si, že čím dál vy nebo váš cílový trh je z geografického umístění serveru, tím pomalejší bude váš web běžet. Pokud jde o elektronický obchod, zpoždění v době načítání může být velmi škodlivé a způsobit, že vaše firma ztratí prodej.

Chcete-li zajistit, aby vaše stránky obsahovaly přiměřené doby načítání a zkrátily zpoždění, je nejlepší udržovat servery geograficky blízko k zamýšlenému cílovému publiku..

Podpěra, podpora

Je ideální zvolit poskytovatele hostitele, který nabízí snadný přístup k týmu podpory. Pokud dojde k selhání vašeho webu nebo se zdá, že nějaká jiná funkce nefunguje, je důležité mít pohotový tým podpory v pohotovosti, abyste mohli problém rychle vyřešit a opravit..

Místo na disku

Při výběru hostovacího plánu je dalším důležitým faktorem dostatečné přidělení místa na disku.

I když se může v jednotlivých firmách lišit, vaše webové stránky elektronického obchodu budou potřebovat dostatek místa na disku pro vaše jednotlivé stránky produktů. Stránky produktů, které obsahují vysoce kvalitní grafiku, zabírají více místa než webové stránky, jako jsou blogy, které bývají textově těžší a méně místa pro grafiku a jiná média.

Přidělení místa na disku, které obdržíte prostřednictvím svého plánu hostování, také účty pro video a zvukové soubory, databáze, e-mailový účet a všechny nainstalované skripty a programy..

Některé plány nabízejí neomezený prostor na disku, což může být nejlepší volbou pro větší webové stránky. Podniky, které plánují provozovat menší weby elektronického obchodování s méně webovými stránkami a obsahem, však nemusí nutně natáhnout své dolary za neomezený balíček..

SSL

Secure Sockets Layer (SSL) je technologie, která poskytuje bezpečné a šifrované internetové připojení mezi serverem a internetovými prohlížeči, tj. Vašimi zákazníky. To umožňuje soukromý přenos citlivých dat, například informací o zpracování plateb.

Webové stránky, které jsou chráněny protokolem SSL, budou mít zelený adresový řádek nebo symbol zámku umístěný vlevo od adresního řádku. URL bude také začínat https: //, nikoli standardním http: //

Ochrana dat je nezbytný k úspěchu a pověsti webu elektronického obchodování, díky němuž je SSL v dnešní době považována za nezbytnou funkci, nikoli za volitelnou. Díky sofistikovanosti šifrované technologie umožňuje vlastnictví certifikátu SSL vašemu webu navázat důvěru se svými zákazníky..

Uptime

Poslední je úvaha o výběru hostingového plánu, který se vyznačuje optimálním provozem. Téměř každý poskytovatel webhostingu nabízí svým zákazníkům 99 až 100% dostupnosti; nicméně i toto 1% může být rozhodující.

Pokud váš web nepodléhá plánované údržbě, měli byste usilovat o plán, který umožní přístup k vašemu webu prakticky 100% času.

A to je všechno, může se zdát ohromující pokrýt všechny body, ale jen to krok po kroku. Možná dokonce vytvoříte tabulku a zaznamenáte všechny specifikace pro nejlepší poskytovatele webhostingu ve Velké Británii, takže máte snadný přehled.

NEBO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author