Nejlepší generátory doménových jmen

generátor vektorů doménových jmenPřicházím s správné doménové jméno může být trochu výzvou, protože nemůžete přesně otáčet doménou štěstí, abyste zajistili dostupnost domény … ?

Název vaší domény musí být snadno zapamatovatelný (a vlastně něco znamenat) a zároveň musí popisovat, co značka dělá nebo prodává.

Bohužel, i když majitelé podniků přijdou s chytlavým jménem, ​​které odráží jejich značku, může být již použita dokonalá doména, která vás pošle zpět na rýsovací prkno. To, co začalo jako zábavný projekt, se může rychle proměnit v něco frustrujícího a stresujícího.

?Naštěstí jsou k dispozici nástroje, které vám pomohou vybrat nejlepší doménové jméno. Tyto nástroje zkracují dobu potřebnou k výběru názvu a pomáhají vám vygenerovat název domény, který ještě není převzat.

Ještě nemáte doménové jméno? Najděte si tu levně:

 • HostGator.com (náklady na doménu: 0,01 $ na 1 rok)
 • Bluehost.com (náklady na doménu: 1 rok ZDARMA)
 • Více registrátorů domén najdete zde.

Ze všech skvělých generátory doménových jmen na internetu, to jsou naše oblíbené:

1. Lean Domain Search

logo leandomainsearchLean Domain Search vám pomůže vybrat název domény zadáním jediného klíčového slova vztahujícího se k vašim produktům nebo službám. Jakmile zadáte zvolené klíčové slovo, budete moci prohledat dostupné související možnosti domény.

Výsledky se vrací jako .com adresy.

Kromě toho jste schopni:

 • Filtrujte vyhledávání podle délky, popularity nebo abecedně
 • Uložte si jména, která se vám líbí nejlépe
 • Sledujte svou historii vyhledávání
 • Sdílejte výsledky s ostatními lidmi
 • Okamžitě vyhledejte konkrétní jména a zjistěte, zda jsou k dispozici

Tento vyhledávací nástroj je nejlepší dostupný, pokud máte na mysli některá klíčová slova, která chcete začlenit, ale hledáte nové nápady pro celý název domény.

2. Busta jména

bustaname logoBust a Name poskytuje řadu filtračních nástrojů, které usnadňují nalezení nejlepšího jména, které odpovídá vašim potřebám.

Hledání můžete začít filtrováním klíčových slov a poté výběrem možností, jako je „začíná“ nebo „končí“ klíčové slovo. Poté můžete výsledky filtrovat dále tím, že určíte, jak přirozené chcete, aby název domény byl a zda existuje nebo není omezen počet znaků.

Je také možné zobrazit již převzatá doménová jména a filtrovat je podle .com, .org a .net. Stránka také poskytne další návrhy klíčových slov.

Jedná se o skvělý generátor názvů domén, pokud již klíčové slovo nemáte. Můžete si vybrat „Vytvořit náhodnou doménu“, který vám pomůže vytvářet nápady. Můžete také uložit klíčová slova na později, pokud nejste zcela připraveni na nákup, nebo můžete odkazovat přímo na registrátory domén, jako je GoDaddy a Namecheap, pokud jste připraveni ke koupi.

Nakonec vám tento web také umožňuje vyhledávat konkrétní název domény, pokud chcete zjistit, zda je již vybrané jméno k dispozici.

3. Shopify Generátor obchodních jmen

shopify obchodní logoGenerátor obchodního názvu Shopify vám pomůže najít dostupná doménová jména, i když je nepoužíváte pro podnikání.

Hledání začnete výběrem klíčového slova vztahujícího se k tématu, které chcete pokrýt, nebo související s vašimi obchodními produkty nebo službami. Zadejte jej do vyhledávací funkce webu a vygeneruje stovky potenciálních návrhů doménových jmen.

Tento web vám doporučuje vytvořit obchod Shopify s názvem domény, který si vyberete, ale nemusíte. Webovou adresu můžete zakoupit jinde.

Všechny návrhy jsou vráceny pomocí rozšíření .com.

4. Nameboy

nameboy logoNameboy je dobrý nástroj pro hledání dostupných doménových jmen na základě zvolených klíčových slov. Do zadaného vyhledávání můžete zadat až dvě klíčová slova a web okamžitě vrátí seznam navrhovaných jmen.

Nabízejí graf, který usnadňuje zjistit, která rozšíření jsou již používána a která jsou dostupná. Například může být převzato doménové jméno donuts.com, ale může být k dispozici donuts.net nebo donuts.org.

Je také možné zjistit, které názvy domén jsou k dispozici pro další prodej, i když již byly pořízeny. Někdy firmy a jednotlivci podle doménových jmen si myslí, že je budou v budoucnu používat, ale pak se rozhodnou je dále prodávat.

Jedná se o skvělý generátor názvů domén, pokud již máte na mysli několik klíčových slov, ale nejste si jisti, jak je přesně převést na název domény..

5. NameStall

namestall logoNameStall obsahuje několik různých nástrojů, které usnadňují vyhledávání názvu domény. Můžete začít hledat pomocí nástroje pro generování jmen, který umožňuje vyhledávání pomocí:

 • Části řeči
 • Populární klíčová slova
 • Kategorie odvětví
 • Základní anglická slova

Tento nástroj umožňuje určit, zda má být vaše klíčové slovo na konci nebo na začátku názvu vaší domény nebo zda chcete do webové adresy zahrnout spojovník. Je také možné filtrovat podle rozšíření.

Nástroj vrací výsledky, které jsou k dispozici, jakož i jména, která jsou převzata, ale ještě nebyla zaregistrována.

Pomocí NameStall můžete také vygenerovat doménové jméno a vyhledat, zda je k dispozici jméno, které máte na mysli. Je také možné hledat vysoce platící klíčová slova.

6. Puzzler domény

Logo loga doményDomain Puzzler je jedním z nejjednodušších nástrojů v našem seznamu generátorů doménových jmen.

Vložíte ideální klíčová slova a vyberete rozšíření domény a poté vyhledáte nápady na jména. Toto se nám líbí, protože můžete přidat několik různých klíčových slov namísto pouze jednoho nebo dvou, což je případ dosud uvedených návrhů. Tento nástroj kombinuje klíčová slova, která zadáváte, do různých kombinací, což vám pomůže vyvinout dokonalé jméno.

Jména, která se vám líbí, můžete přidat do seznamu oblíbených.

Tento nástroj také obsahuje pokročilejší možnost vyhledávání. Je také možné porovnat hodnocení stránek pro různá doménová jména, takže budete vědět, zda je vaše jméno přátelské k SEO.

7. Jméno Mesh

Název Mesh logoName Mesh je další nástroj, který umožňuje vyhledávat podle více než jednoho nebo dvou klíčových slov a je skvělou volbou, pokud máte na mysli několik klíčových slov. Do vyhledávacího pole zadejte 2–3 a vygenerujte seznam.

Vaše výsledky budou seřazeny do kategorií jako:

 • SEO
 • Podobný
 • Nový
 • Společný
 • Krátký

Po hledání klíčového slova můžete výsledky filtrovat na základě rozšíření, maximální délky a toho, zda již byla doména zaregistrována. Name Mesh je také schopen navrhnout další klíčová slova, která byste mohli zvážit.

8. Domény Bot

Logo domény BotsDomains Bot vám pomůže vyhledat jméno a zjistit, zda se již používá. Hledání začnete klíčovým slovem, které vrací seznam navrhovaných jmen na základě daného klíčového slova, kombinovaných klíčových slov a dalších souvisejících klíčových slov.

Můžete také vyhledat název domény, který chcete zjistit, zda je dostupný, a pokud ano, můžete jej zakoupit a zaregistrovat pomocí odkazu. Tento web také navrhuje podobné názvy domén a umožňuje filtrovat podle rozšíření a jazyka. Můžete také přidat vlastní předpony, přípony a synonyma.

9. Panabee

Logo PanabeePanabee vám umožňuje hledat název domény, generovat nové jméno a generovat obchodní jméno.

To vám umožní začít hledat pomocí až dvou klíčových slov a vrací návrhy založené na těchto klíčových slovech. Je-li zvolen název domény, můžete navštívit GoDaddy a zobrazit další rozšíření, která mohou být dostupná.

Panabee je také schopna poskytovat návrhy na základě souvisejících vyhledávacích dotazů a ukáže vám, zda je vaše ideální doménové jméno používáno na sociálních médiích – co mnoho majitelů podniků nezvažuje, dokud není příliš pozdě..

10. Název stanice

logo jmenováníName Station nabízí bezplatný účet, který lze propojit s vaším e-mailem nebo s vaším účtem Facebook. Jakmile se zaregistrujete, jste schopni

 • Generování doménových jmen
 • Zkontrolujte, zda je název k dispozici
 • Zadejte veřejné soutěže o jméno
 • Prozkoumejte návrhy klíčových slov

Název stanice umožňuje filtrovat výsledky podle přípony, délky názvu nebo řady dalších možností. Pokud jste ztratili nápady na klíčová slova, pomůže vám to vygenerovat zadáním vašeho odvětví. Tato stránka byla uvedena na stránkách SEOMoz, TechCrunch, Mashable a dalších renomovaných hráčích v oboru, takže jsou dobře známí a stojí za to je vyzkoušet.

11. Nemožnost!

Nemožnost! logoImpossibility má jedinečný přístup ke generování doménových jmen. Začnete klíčovým slovem a poté vyberete přídavná jména, podstatná jména a slovesa, která lze přidat na začátek nebo na konec klíčového slova. Pak určíte, zda chcete možnost čtyř, pěti nebo šesti písmen, nebo pokud chcete, aby bylo cokoli smícháno s vaším klíčovým slovem.

Tento web je skvělý pro vytváření zábavných nápadů. Pokud jsou některá jména podle vašich představ, můžete si je zakoupit od GoDaddy nebo Namecheap prostřednictvím poskytnutého odkazu.

12. Okamžité vyhledávání domény

Logo okamžitého vyhledávání doménVyhledávací nástroj je skvělý, pokud již máte na mysli konkrétní název domény.

Napište to na web a zjistíte, zda se již používá. Pokud není k dispozici, navrhne web podobné alternativy, které jsou k dispozici. Upozorní vás také na to, zda je vaše původní jméno v aukci.

Jakmile najdete správné jméno nebo se rozhodnete podat nabídku na již používaném jménu, můžete přímo pomocí služby Okamžité vyhledávání domén propojit přímo s GoDaddy a provést nákup nebo nabídku. Můžete také vyhledat, kdo vlastní web, pokud je používán, a zjistit, jak podat nabídku k jeho nákupu, pokud si přejete.

13. Chci své jméno

Logo I Want My NameChci své jméno nabízí funkce, které jsou podobné vyhledávání domén. Funguje to nejlépe pro ty, kteří již mají na mysli doménové jméno.

Zadáte adresu domény, kterou chcete použít, a web vás informuje, pokud je k dispozici. V době, kdy již požadovaný název domény již existuje, vám chci své jméno poskytnout alternativy a náklady na ně. Je také možné filtrovat skrytím doménových jmen, která nejsou k dispozici, takže si můžete prohlédnout seznam potenciálních jmen, aniž byste své naděje na něco, co nemůžete použít.

14. Dot-o-Mator

Logo Dot-o-MatorPokud nevíte, kde začít při vytváření doménového jména, Dot-o-Mator je skvělý nástroj k vyzkoušení.

Existují dvě kategorie, které vám umožňují zvolit začátek a konec názvu vaší domény. Stránka poté vrací dlouhý seznam náhodných voleb. Také vám umožňuje psát vlastní slova, která se vztahují k vašemu tématu.

Pokud najdete mezi výsledky něco zajímavého, můžete je přidat do Scratchboxu, který vám pomůže sledovat vaše oblíbená jména. Stránka také nabízí generátor názvů Web 2.0, který vám pomůže generovat náhodná obchodní jména a názvy domén, aniž byste zadávali klíčová slova.

Tento web vám poskytuje spoustu informací a může být obtížné zkrátit dlouhý seznam jmen, ale je to skvělé místo, kde začít, pokud chcete generovat nové nápady.

15. Skvělé nápady na jméno

skvělé jméno nápady logoCool Name Ideas představuje obchodní název vytvářející nástroj, který vám také řekne, zda jsou k dispozici nějaké přidružené názvy domén. Tento nástroj je jedinečný, protože umožňuje filtrovat výsledky na základě velikosti firmy nebo zákaznické základny. Díky tomu je snazší najít skvělá obchodní jména, která již oslovují publikum.

Stránka obsahuje pokročilé možnosti, které vám umožní vybrat délku znaku pro vaše jméno a také umístění klíčových slov, která jste vybrali. Dokážete zjistit, zda je doména k dispozici, a můžete zkontrolovat Twitter, zda se jméno používá při manipulaci s někým.

16. DomainWheel

Logo DomainWheelDomainWheel je nejnovější z nástrojů, které jsme uvedli. Je to jedna z nejlepších možností na seznamu díky svému jednoduchému designu. Obsahuje také výkonný vyhledávací nástroj, který může navrhovat domény, které jsou k dispozici ke koupi.

Výsledky vám budou zaslány pomocí rozšíření +15 domén nejvyšší úrovně, včetně .com, .net, .org, .info a .biz). Je také možné hledat nová původní jména. Pokud se snažíte vybrat jméno, tento nástroj poskytuje seznam rýmujících se návrhů a klíčových slov, která mají učinit váš web přitažlivým pro vyhledávače a pro lidi.

Poskytli jsme zde více než tucet generátorů doménových jmen, které vám snad pomohou vytvořit jméno, které je skvělé pro vaši firmu a které je také možné zakoupit.

Reference a obrazové kredity:

 • Fly.biz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author