Levné Web Hosting pro Austrálii

Jako digitální agentura je webhosting něčím, čím se nemůžeme obejít, a přestože pro naše klienty používáme dražší prémiový hosting, máme také spoustu vedlejších projektů, které také potřebují hosting, a pro ty používáme levnější možnosti. V současné době máme hostingové účty s více než 30 společnostmi!

Takže pokud jde o získání slušného vhledu do nejlepších levných webhostingových společností pro Austrálii, jste na správném místě!

Níže naleznete naše osobní 3 nejlepší z nejlepších levných služeb webhostingu pro Austrálii. Každý z nich jsme analyzovali, zkontrolovali a porovnali s jeho nejbližší konkurencí, abychom jim poskytli místo na seznamu. Našim oblíbeným používáme následující kritéria: Snadné použití, dostupnost a výkon / výkon.

Vedlejší poznámka: Pevně ​​věříme, že pokud se podíváte na americké hostitele ve Velké Británii, můžete získat lepší a dostupnější možnosti. Pokud mají servery v Austrálii nebo v její blízkosti (např. Singapur) <- překonává mnoho australských hostitelů), obvykle jsou lepší volbou (jako je náš úžasný # 1, Hostinger)!

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
Logo hostinger 0,99 USD (pokles z 9,99 $) 10 GB

 • Velmi cenově dostupné
 • Super snadné nastavení
 • Skvělý výkon a rychlost
 • Globální síť serverů
 • 30denní záruka vrácení peněz

Hostinger recenze
siteground2 4,95 AUD (dočasná sleva 67%, pokles z 14,95 $) 10 GB
 • Snadné použití
 • Rychlé servery
 • Skvělá podpora 24/7!
 • Zakázkové zabezpečení neprůstřelné
 • 30denní záruka vrácení peněz
Recenze SiteGround
hostpapa 3,36 AUD (dolů z 8,99 $) 100 GB
 • Velmi levné
 • 100 GB místa na disku
 • Americké servery však mají tak pomalejší dobu načítání.
Recenze HostPapa

„S tolika hostitelskými společnostmi, ze kterých si můžete vybrat, může být nalezení slušné společnosti, která vyhovuje vašim potřebám, časově náročné, zejména proto, že se zdá, že všechny nabízejí stejné funkce za mírně odlišné ceny, takže většina lidí přemýšlí, kde je rozdíl…

Kromě výše uvedeného přehledu tabulky jsme také vytvořili podrobnější top 10 nejlevnějších webhostingových společností pro Austrálii. Při třídění nejlepších webových hostitelů jsme použili následující kritéria: Snadné použití, dostupnost a výkon / výkon. Užívat si!”

Matthew RogersMatthew Rogers – Editor

Nejlevnější webhosting Austrálie 2020 – recenze

1. Hostinger

Logo hostinger
Web: hostinger.com
Cena: 0,99 USD
Místo na disku: 10 GB
Podpora: Live Chat
Globální dosah: Ano

Hostinger je ten, který hledáte. Nejen, že je to nejlevnější na našem seznamu, ale kvalita jejich hostingových služeb je na stejné úrovni nebo někdy lepší než jejich konkurenti s vyššími cenami, je to velmi působivé!

Za pouhých 0,99 USD získáte opravdu rychlý server blízko AU (Singapur – stejné místo, které používáme pro primární datové centrum naší vlastní stránky), 10 GB místa na disku SSD, nepřetržitou podporu zákazníků 24/7/365 a bezplatný SSL.

Nabízejí dokonce 30denní záruku vrácení peněz v případě, že nejste spokojeni!

Ale to, co je opravdu odlišuje od většiny jejich konkurence, je způsob, jakým na palubu nových přihlášení. Nikdy jsme neprošli procesem nastavení, který by byl tak plynulý (a v průběhu let jsme vytvořili HOSTU hostingových účtů). Je velmi dobře navržen a velmi rychle vás uvede do provozu.

Kromě toho na rozdíl od mnoha jiných webových hostitelů nepoužívají cPanel jako svůj ovládací panel. Vytvořili si vlastní, vypadá to mnohem čistěji a snadno se používají.

Pokud jde o globální dosah jejich služeb, mají kromě svého serveru v Singapuru také servery ve Spojených státech, Velké Británii, Nizozemsku, Litvě, Singapuru, Brazílii nebo Indonésii. To je skvělé, pokud váš cílový trh není v Austrálii.

Mají 3 sdílené hostingové plány, přičemž nejlevnější jsou pouze USD 0,99 $ / měsíc (dolů z 7,99 $), což je opravdu šílená hodnota s ohledem na jejich nastavení kvality. A pokud půjdete s jejich dalším plánem nahoru (stále pod 3 $ / měsíc), získáte denní zálohy, neomezené domény, 20 GB místa na disku a zvýšenou RAM.

V naší knize nejsou přemýšliví!

Klady

 • Velmi snadné nastavení
 • Skvělý výkon
 • Super cenově dostupné
 • Rychlý server v Singapuru + globální síť

Nevýhody

 • N / A

2. SiteGround

Logo SiteGround
Web: www.siteground.com
Cena: AUD $ 4,95
Místo na disku: 10 GB
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ano

SiteGround je další skvělý webhosting. Jejich podpora je prvotřídní (prostřednictvím telefonu, chatu a lístků), cenově dostupná a servery rychlé (opět vyberte server Singapur pro stránky Aussie). SG také přichází oficiálně doporučené WordPress, což je docela zatraceně působivé.

Stejně jako u společnosti Hostinger se nám líbí jejich globální dosah, mají datová centra v USA, Velké Británii, NL a SG, jen pro případ, že byste se někdy začali zaměřovat na globální trh.

Přidejte k tomu velmi účinný bezpečnostní systém (který si sami postavili sami), automatické zálohy a 30denní záruka vrácení peněz.

Mezi další další výhody patří bezplatné SSL pro zabezpečení vašich webů, denní zálohy pro klid a mnoho dalšího.

Nejlevnější plán SG začíná pouze AUD $ 4,95 / mo (67% sleva z běžné ceny)! 

Klady

 • Snadné nastavení
 • Pevné zabezpečení
 • Globální dosah s více datovými centry
 • Interní systém ukládání do mezipaměti pro rychlé načítání

Nevýhody

 • Vysoké poplatky za obnovení

Přečtěte si naši recenzi SiteGround Hosting zde

3. HostPapa

Logo HostPapa
Web: hostpapa.com.au
Cena: 3,36 $ AUD
Místo na disku: 100 GB
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ne

HostPapa je dalším super dostupným poskytovatelem hostingu. I když jim chybí některé z fantastických funkcí konkurentů, jako je SiteGround, napraví to tím, že poskytnou MNOHO místa na disku a velmi dobrou podporu.

Nabízejí některé dobré bonusy, jako je bezplatné doménové jméno, SSL zdarma a zdarma přenos stránek, pokud to potřebujete. Kromě obvyklého sdíleného hostování (obecná možnost přejít na většinu lidí) nabízejí také hostující prodejce, hosting VPS a hosting WordPress, jakož i služby webového designu, podporu G Suite a integraci Office 365..

Jednou nevýhodou je, že jejich servery nejsou v Austrálii, ale v Kanadě a USA, takže časy načítání budou trochu trpět … ale pak znovu můžete povolit CDN, jako je Cloudflare (která je zdarma), aby tlačila váš obsah po celém světě a měla běží hladce odkudkoli (a není to tak těžké nastavit).

Velmi cenově dostupný pouze AUD 3,36 $ / měsíc!

Klady

 • 100 GB místa na disku
 • 24/7 podpora
 • Název domény zdarma
 • 30denní záruka vrácení peněz

Nevýhody

 • Americké servery

4. A2 Hosting

Logo hostování A2
Web: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 USD
Místo na disku: Neomezeno
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ano

Zatímco A2 Hosting je – v našich myslích – fantastický pro prodejce hosting, jejich levné sdílené hosting plány jsou také působivé. Nabízejí všechny obvyklé funkce, které byste očekávali od slušného hostitele, a to za přijatelnou cenu 3,92 USD / měsíc.

Nabízejí hostování SSD pro rychlost, neomezené místo na disku, rychlé datové centrum založené na Singapuru pro australské weby (jako je SiteGround) a nepřetržitá podpora.

To, co je odlišuje od jejich konkurence, je jejich záruka vrácení peněz kdykoli … ačkoli jsme to ještě nezkoušeli.

Nabízejí 3 sdílené hostingové balíčky, jejich nejlevnější plán začíná pouze americký dolar 3,92 $ / mo (kolem AUD $ 5,22 / mo).

Klady

 • 4 globální servery
 • Neomezené místo na disku
 • Záruka vrácení peněz kdykoli

Nevýhody

 • USD náklady

5. GreenGeeks

Logo GreenGeeks
Web: www.greengeeks.com
Cena: 2,95 USD
Místo na disku: Neomezeno
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ano

GreenGeeks je známý především svým ekologickým způsobem vedení společnosti, vrací zpět 300% energie, kterou používají, zpět do sítě, což je velmi pěkné.

Pokud jde o jejich skutečné hostingové služby, je to velmi podobné A2 Hosting, ale mínus singapurské datové centrum, což znamená, že budete hostovat v USA, což povede k mírně delším dobám načítání. Co se nám ale opravdu líbí, je způsob, jakým se starají o bezpečnost. Postavili si svůj vlastní bezpečnostní systém, který zajistí, aby všechna jejich datová centra byla čistá. A pokud jde o rychlost, běží na SSD a podporují PHP7, kombinují tyto 2 a možná si ani nevšimnete zpoždění od amerických serverů, které tolik.

GreenGeeks nabízí sdílený webhosting (skvělý pro malé firmy a blogy), hosting pro distributory, dedikované servery, hosting WordPress a VPS hosting. Mají také 30denní záruku vrácení peněz, pokud nejste s jejich službami spokojeni.

Jejich nejlevnější plán začíná na 2,95 USD / měsíc.

Klady

 • Super zelená
 • Velká podpora
 • Neomezené místo na disku

Nevýhody

 • Žádné servery v Austrálii ani v její blízkosti

6. HostingCloud

HostingCloud logo
Web: hostingcloud.com.au
Cena: 2,50 $ AUD
Místo na disku: 5 GB
Podpora: Vstupenky
Globální dosah: Ne

HostingCloud je nový hostitel, 100% australský hostitel rozpočtu. Co se nám líbí je cena (2,50 AUD je opravdu levná), hosting SSD (skvělý pro rychlost) a bezplatné certifikáty SSL.

Tam, kde si myslíme, že by mohli dělat lépe, jsou možnosti podpory, protože v tuto chvíli vidíme pouze lístky na podporu … a místo na disku, což je pouze 5 GB. Ale opět, při 2,50 USD, je poměr cena / cena stále velmi působivý.

A také nabízejí bezplatné migrace cPanel, mají 7denní zálohování a ochranu DDOS. Celkově vzato, není to špatné!

Klady

 • Velmi cenově dostupné
 • SSL zdarma

Nevýhody

 • Možná budete potřebovat lepší možnosti podpory
 • Žádné zámořské servery

7. MediaFortress

Logo MediaFortress
Web: mediafortress.com.au
Cena: 7,70 $ AUD
Místo na disku: 1 GB
Podpora: Telefon, Vstupenky
Globální dosah: Ne

MediaFortress může vypadat jako lichý na tomto seznamu, protože je dražší než váš obvyklý hostitel a nabízí velmi málo místa na disku (pouze 1 GB). Důvodem je to, že jsou na seznamu kvůli jejich dodatečným službám. Jedná se také o marketingovou agenturu, což znamená, že pokud chcete se svým hostováním skutečný web, mohou to udělat. Potřebujete SEO nebo PPC, co kampaně na sociálních médiích? Jo, to také dělají.

Jedná se o obchod na jednom místě pro digitální stránku vašeho podnikání a jsou 100% australští. Proto jsme je v podstatě uvedli na seznamu … jen v případě, že někdo hledá obchod s digitálním marketingem na jednom místě.

Jejich nejlevnější plán začíná na AUD $ 7,70 / měsíc.

Klady

 • Jednotný digitální marketingový obchod
 • 100% Australan

Nevýhody

 • Drahý

8. Bluehost

Logo Bluehost
Web: www.bluehost.com
Cena: 3,95 USD
Místo na disku: 50 GB
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ano

Bluehost je velmi dobře známý a přestože měli v minulých letech drsnou záplatu poté, co je EIG koupil, postupně zlepšovali podporu i své hostingové služby.

Nabízejí dostatek místa na disku a slušný výkon za dostupnou cenu. Také se nám líbí celá řada nabízených možností podpory, vše od znalostní báze, vstupenek na podporu, živého chatu, telefonu a dokonce i video tutoriálů.

Pokud jde o plány hostování, nabízejí obvyklý sdílený hosting, hosting WordPress, VPS, dedikovaný hosting a cloud hosting. Nemají však žádné servery v Austrálii ani v její blízkosti, takže pro optimální dobu načítání je potřeba CDN.

Jejich nejlevnější plán začíná na 3,95 USD / měsíc.

Klady

 • SSL zdarma
 • 50 GB místa na disku

Nevýhody

 • Americké servery
 • Aktuální pověst není tak skvělá

9. Hostitel Geek

Logo hostitele Geek
Web: www.hostgeek.com.au
Cena: AUD $ 4,58
Místo na disku: 400 MB
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ne

HostGeek je další australský hostitel, který má dost slušné ceny, ale místo na disku, které nabízejí ve svém základním plánu, je velmi málo, pouze 400 MB.

Jak již bylo řečeno, existují dva důvody, proč tento seznam stále vytvořili. 1 je to, že mají datová centra v Austrálii a Singapuru, dalším důvodem je to, že – jako MediaFortress – nabízejí kromě svých hlavních hostingových balíčků řadu služeb digitálního marketingu.

Nabízejí sdílený hosting, hosting pro distributory, VPS, dedikované servery a specializované hostingové plány pro WordPress, Joomla a Magento. Specializované plány jsou dražší, ale optimalizované pro každý CMS.

Nejlevnější plán začíná na AUD $ 4,58 / měsíc.

Klady

 • Spousta možností hostování
 • 100% Australan

Nevýhody

 • Pouze 400 MB místa na disku

10. Netregistry

Logo Netregistry
Web: www.netregistry.com.au
Cena: 9,95 $ AUD
Místo na disku: 20 GB
Podpora: Telefon, Live Chat, Vstupenky
Globální dosah: Ne

Netregistry je veteránem v australském hostitelském průmyslu. I když nejsme velký fanoušek, zaslouží si zmínku, protože jsou velmi staří, nabízejí dostatek místa na disku se svými hostitelskými plány a nabízejí také webdesign a digitální marketingové služby.

Jak již bylo řečeno, jejich SSL certifikáty jsou velmi drahé (základní certifikáty jsou zdarma u většiny ostatních hostitelů) a většina nejnovějších uživatelských recenzí online a na fórech není příliš pozitivní.

Klady

 • Místní hostitel
 • Slušné množství místa na disku

Nevýhody

 • Drahý
 • Uživatelské recenze
 • Náklady na SSL

Levné hostování klávesnice

Levný webhosting: Co / proč / jak

Hledáte levný způsob hostování v Austrálii (možná i bezplatný hosting webových stránek)? Sdílený hosting je pro malé podniky skvělý způsob, jak udržovat webové stránky v provozu, aniž by došlo k rozbití banky. Ti, kteří hledají svůj první balíček pro webhosting, mají tendenci držet se levného hostingového plánu, jako je sdílený hosting. Jedná se obvykle o službu pro uživatele na základní úrovni, která nabízí veškeré zdroje, které budou potřebovat pro své spuštění, malý web pro elektronický obchod nebo osobní web, aby uspěli. Je to ideální způsob, jak pro ty, kteří chtějí hostit menší web, získat všechny funkce profesionálního webu za zlomek ceny. Obvykle jsou všechny weby a obsah z více webů, které jsou s nimi spojeny, uloženy pouze na jednom počítači, což výrazně snižuje náklady a stále vede ke kvalitní službě..

Výběr australského poskytovatele hostingu (nebo levného webového hostingu na Novém Zélandu nebo kterékoli z dalších zemí, které zde pokrýváme v MangoMatteru, jako je Spojené království, Kanada, Singapur, & Irsko), které jim v rámci vašeho rozpočtu poskytne to, co od nich potřebujete, může být často herkulovým úkolem, pokud právě začínáte s webem. I když by bylo hezké mít virtuální privátní server nebo VPS, tyto mají tendenci přicházet s vysokou cenou. Když přijde na to, jak získat všechny funkce, které potřebujete pro profesionální web s nejaktuálnějšími webovými aplikacemi, a zároveň snížit náklady, levným hostováním je způsob, jak jít.

Jak funguje levný hosting?

Sdílený hosting může australským uživatelům nabídnout levnou možnost hostování využitím výkonných zdrojů moderního serveru a jeho použitím pro obsazení více klientů. Je to podobně jako v jedné bytové budově s 10 jednotkami je každá jednotka napájena elektřinou, vodou a kabelem přítoky větvícími se z jedné hlavní řady. Kromě toho, pokud dojde k přerušení vodovodního potrubí, se o problém postará pronajímatel. Předpoklad sdíleného hostování je stejný; sdílíte server s jinými weby a důvěřujete správci serveru, aby se postaral o všechny hlavní poruchy. Každé webové stránce na serveru je přiděleno určité množství výpočetního výkonu, úložného prostoru a šířky pásma internetu pro provoz a pohodu vašeho webu. Správce serveru udržuje váš operační systém a související software aktuální, takže se s ním nemusíte starat.

Pokud jde o hledání dostupné možnosti hostování vašich webových stránek, levný hosting lze vždy najít prostřednictvím poskytovatele sdíleného hostingu (i když někteří australští hostitelé, jako je digitální Pacifik, jsou o něco dražší). Pokud neplánujete rozsáhlý vývoj vlastních aplikací nebo neočekáváte mimořádně vysoký tok provozu, omezený prostor a šířka pásma, které máte povoleno prostřednictvím sdíleného hostování, se pravděpodobně nikdy nestanou problémem..

Proč levný webhosting?

Pokud neplánujete provozovat web, který bude mít najednou velký provoz, nebo který využívá mimořádně pokročilé technologie, pravděpodobně nebudete mít problém se sdíleným hostingem. To znamená, že velká společnost by měla pravděpodobně předat sdílený hosting jako možnost, ale váš start nebo malý podnik by měl být prozatím v pořádku (určitě, když provozujete slušný CMS jako WordPress) – a vždy můžete přesunout svůj web jinde, pokud a kdy se omezení levného hostování stanou problémem. Jednotlivci, kteří chtějí založit blog nebo vytvořit malý web pro své podnikání, by si měli najít levný hosting, který dokonale vyhovuje jejich potřebám.

Ať už je váš web jakýkoli účel, pravděpodobně budete chtít najít způsob, jak jej co nejrychleji uvést do provozu, aniž by to jakkoli ovlivnilo kvalitu. Pokud si nemyslíte, že váš web bude horkým místem na internetu, sdílený hosting je způsob, jak získat vše, co chcete, na jednom místě, aniž byste utráceli velké peníze. Většina lidí se rozhodne použít levný australský hosting pro svůj první web, protože je mnohem snazší, stále nabízí všechny funkce, které byste mohli chtít použít, přichází s dostatkem místa pro většinu lidí atd. Na konci dne vy ten rozdíl si nevšimnete, pokud to opravdu nezvládnete – v tom okamžiku by cena upgradovaného serveru neměla být problémem.

Vedlejší poznámka: Pokud jste webový designér, který chce hostovat klienty, nepoužívejte sdílený účet, místo toho jděte s účtem distributora a ušetřete si budoucí problémy.

Klady

 • Méně drahá alternativa: Jak název napovídá, levný hosting webových stránek není tak drahý jako jiné alternativy, jako je vyhrazený hosting. Je to způsob, jak svůj web uvést do provozu bez vyprázdnění peněženky.
 • Správce serveru: S sdíleným hostingem máte správce serveru, který vás sleduje a postará se o problémy. Udržují váš operační systém a související software aktualizovaný na nejnovější verzi, takže si nemusíte vůbec myslet.
 • Nabízí všechny funkce, které potřebujete: Levný hosting poskytuje všechny funkce, které by mohla potřebovat začínající firma, blog, osobní web nebo jiné webové stránky malého rozsahu, takže budete mít vše, co potřebujete, na dosah ruky..

Nevýhody

 • Omezený prostor: Ačkoli mnoho služeb inzeruje neomezený prostor na serveru, to prostě není pravda. Pokud se začnete blížit kapacitě, kterou vám přidělili, budete požádáni o upgrade hostovacího balíčku, pravděpodobně na VPS.
 • Nelze zvládnout vysoký provoz: Pokud si myslíte, že na vaše webové stránky může chodit mnoho lidí, možná budete chtít vyhnout levný hostingový plán. Mnoho provozu často povede k tomu, že váš server bude zapadlý a běží mnohem pomaleji, než byste chtěli.

webhostingový kódFAQ

Co je sdílený hosting?

Sdílený hosting je plán hostování webových stránek, ve kterém několik uživatelů sdílí jeden server pro hostování svých webových stránek.

Jak to funguje? Jak jsou soubory chráněny před smícháním?

Soubory a aplikace na každém účtu jsou v rámci serveru uchovávány odděleně (obvykle pomocí cPanel) a neexistuje způsob, jak vůbec interagovat. Každý uživatel dostane vlastní oddíl serveru, ve kterém jsou uloženy jeho soubory a aplikace, a vlastní strom adresářů souborů. Uživatelé nebudou mít přístup k oddílům ani k souborům uvnitř nich. Webový server a výpočetní prostředky jsou však sdíleny všemi účty na serveru.

Znamená sdílený hosting, že sdílím IP adresu s jinými weby?

Ve většině případů ano. Sdílené plány hostování jsou ve výchozím nastavení obvykle „virtuálními hostiteli založenými na jménech“. Z tohoto důvodu mají všechny účty tendenci sdílet stejnou IP adresu a rutina bude probíhat na základě názvu domény. To by však nemělo mít žádné přímé důsledky na bezpečnost vašeho webu. Nevýhodou této skutečnosti je však to, že nebudete moci pracovat s bezpečnostním certifikátem SSL prostřednictvím virtuálního hostitele založeného na jméně, který odkazuje na většinu dostupných sdílených hostingových plánů. Důvodem je to, že když se prohlížeč připojí k serveru pomocí protokolu HTTPS, kontrola šifrovacího a bezpečnostního certifikátu je dokončena před tím, než klient pošle celou hlavičku požadavku na server. V tomto okamžiku není možné vědět, pro které doménové jméno je bezpečnostní certifikát určen.

Kolik webů může existovat na jednom serveru?

Spousty. Každá webhostingová společnost se musí rozhodnout o hustotě sdílených účtů na základě toho, kolik počítačů má k dispozici a jakou statistiku využití zhasnou. Není neobvyklé, že jediný server hostuje více než 1 000 webových stránek, což znamená, že všechny tyto domény fungují z jediné adresy IP. Pravděpodobně to však není druh sdíleného hostovacího balíčku, který chcete použít, a měli byste hledat balíček, který nenabalí tolik webů na jediný server..

Mohu mít jedinečnou IP adresu prostřednictvím sdíleného hostingu?

Ano můžeš. Mnoho poskytovatelů sdíleného hostingu nabízí plán, který je dodáván se „vyhrazenou adresou IP“, což znamená, že se rutina bude provádět prostřednictvím „virtuálních hostitelů založených na IP“. To znamená, že jediný webový server je schopen zpracovat více IP adres. V takovém případě stále sdílíte všechny zdroje počítače, ale provozujete mimo vlastní IP adresu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author