Hostinger recenze

Logo hostinger

Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
0,99 USD / měsíc, 0,80 GBP / měsíc

Ve spěchu? Zde je naše rychlé shrnutí!

Stručně řečeno, rozhodně doporučujeme Hostinger! Nabízejí vysoce kvalitní hosting za zlomek ceny ve srovnání s jejich konkurenty. Mají také globální síť serverů, velkou podporu a nejlepší proces na palubě, jaký jsme dosud viděli u hostitele!

Zde je rychlý přehled jejich nejlepších funkcí:

�� Velmi cenově dostupný: Jejich nejdostupnější hostingový plán je opravdu levný a ve skutečnosti přichází s dostatečným výkonem a funkcemi, které vám umožní hostit váš průměrný blog nebo obchodní web bez problémů, je to docela působivé!

�� Velká podpora: Je tu pro vás 24/7/365 a uživatelské recenze jejich podpory jsou opravdu dobré ve srovnání s tím, co normálně vidíme … dobré věci! Jo, a jejich podpora je vícejazyčná (20+ jazyků !!)

�� Globální dosah: Mají datová centra po celém světě pro maximální výkon.

�� 30denní záruka vrácení peněz: Docela samozřejmý, jen pro případ ��

Upřímně řečeno, opravdu se nám líbí, jsou bez přemýšlení!

Výzkum hostingerů

Hostinger recenze

Cesta společnosti začala v roce 2004 v Kaunasu v Litvě. Začali se jménem Hosting Media. V roce 2011 byla společnost Hosting Media přejmenována na Hostinger. Jejich akreditace ICANN byla udělena v roce 2014.

V lednu 2017 hostinger obsluhuje 29 milionů zákazníků ve 178 zemích. Podle společnosti dostávají denně asi 15 000 přihlášení, což je přibližně 1 klient každých 5 sekund.

Poskytují různé produkty a služby, včetně webhostingu, obchodního hostingu, VPS hostingu a registrace domén. Jejich servery jsou umístěny v USA, Singapuru, Velké Británii, Nizozemsku, Litvě, Brazílii a Indonésii.

Ceny

I když nabízejí mnoho typů hostování, zaměříme se na jejich společné plány webhostingu, protože to bude většina lidí potřebovat.

Hostinger sdílel plány

Výše uvedené ceny jsou v USD, ale mají lokalizované struktury cen v závislosti na zemi, ve které se nacházíte. Jak vidíte, jejich nejlevnější plán je šíleně cenově dostupný a přichází se vším, co potřebujete k tomu, aby byl web zprovozněn. Pak, pokud potřebujete růst, stačí se odtamtud rozšířit a koupit další úroveň, která umožňuje neomezený počet webů, zahrnuje bezplatnou doménu, více serverových prostředků a týdenní zálohy.

Čím vyšší je vaše úroveň, tím více zdrojů získáte, takže čím více síly můžete na své stránky tlačit. Jejich řešení Cloud Hosting za 7,45 USD však přináší dort, se 48x přidělenými zdroji, vyhrazenou IP a využívající infrastrukturu Google Cloud! Je to šíleně výkonný hosting za dostupnou cenu.

Nabízejí také hostování serveru Minecraft, pro případ, že byste chtěli hostit svůj vlastní svět!

Všechny plány přicházejí s LiteSpeed ​​Cache, WordPress Acceleration (LSCWP), Cloudflare Protected Nameservers, Github Integration, 24/7/365 Support, Easy Web Builder a samozřejmě 99,9% Uptime Guarantee.

A nabízejí 30denní záruku vrácení peněz pokud nejste z nějakého důvodu šťastní.

Možnosti podpory

Hostinger vám nabízí různé možnosti podpory zákazníků. Mezi ně patří následující:

  • Znalostní báze
  • Výukové programy
  • Živý chat

Jejich znalostní báze a návody obsahují řadu informací, které můžete použít ke správě svých produktů a / nebo služeb. Můžete je také použít k řešení jednoduchých problémů, se kterými se můžete setkat.

Live Chat je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a je velmi dobře integrován do celé své platformy. Je to velmi dobrá uživatelská zkušenost a reakce přicházejí velmi rychle. Co se nám na jejich podpoře opravdu líbí, je to, že nabízejí vícejazyčná podpora s více než 20 jazyky!

Hodnocení jejich systému zákaznické podpory bylo kladné. Mnoho zákazníků bylo s jejich službami velmi spokojeno. Rychle odpovídali na otázky a dokážou vyřešit i složité problémy. Kudos na Hostingera!

Hosting WordPress

Rozhodli jsme se přidat tuto samostatnou sekci o hostování WP do této recenze, protože většina lidí v těchto dnech používá ke spuštění svých webů WordPress. Pokud jde o hosting WordPress, Hostinger přidal několik dalších funkcí, které zajistí, že každá instalace WP proběhne hladce. To zahrnuje zákaznickou podporu, která se specializuje na WordPress, zvýšení bezpečnosti díky partnerství s BitNinja, nejnovější verzí PHP samozřejmě, a dokonce i na míru vytvořený plugin pro mezipaměť WordPress pro maximalizaci výkonu.

Pro vývojáře také zahrnovali integraci WP – CLI a GIT.

Hostinger plány WP

Kromě hostování WordPress má Hostinger také webového tvůrce, který nedávno spustili. Říká se tomu Zyro a jeho cílem je, aby tvorba webových stránek byla velmi snadná a jednoduchá. Na Zyro je opravdu působivé, že je to webový tvůrce s funkcemi AI.

Existuje AI Writer, který dokáže okamžitě vygenerovat text pro váš nový web. A pak je tu AI Heatmap, která předpovídá, kam budou přitahovány oči vašich návštěvníků, což vám umožní optimalizovat váš web pro konverze přesně při jeho vytváření..

Řekli bychom, že se jim podařilo vytvořit vysoce intuitivní a uživatelsky přívětivou platformu a také si můžete vybrat z několika krásných šablon.

Jejich proces nastupování

Další věc, kterou musíme opravdu zmínit, je jejich proces na palubě, je to naprosto plynulé a super hladké. A je to také hezké. Každý krok plyne do dalšího, dokud předtím, než to budete vědět, budete mít web aktivní s nainstalovaným WordPress a připravený k nahrání obsahu a obrázků..

Je to velmi působivé! Níže jsme vložili několik snímků obrazovky.

Výběr motivuVýběr motivu

Zvolte nastavení doményVýběr názvu domény

Setup Kvíz - hostitelská úroveňSuper přemýšlivý

Setup Kvíz - cílePřizpůsobené procesy nastavení

Nastavení - dokončenoAaaaaa hotovo!

Klady

Chcete-li znovu omezit hlavní výhody používání hostingeru:

  • Velmi cenově dostupné
  • 30denní záruka vrácení peněz
  • Vynikající zákaznická podpora
  • Rychlé servery
  • Vynikající dostupnost
  • Super snadný proces nastavení

Závěr

Společnost je vynikajícím hráčem v hostitelském průmyslu, pokud jde o rychlost, podporu, spolehlivost a výkon… v podstatě vše, co chcete v poskytovateli hostingu, má naši známku schválení!

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Date 2018-08-22Reviewed Item HostingerAuthor Rating 51 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkaNázev produktu HostingerPrice
0,99 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author