Dynamická kontrola hostingu

Celkové hodnocení

Spravovaný hostingový plán WP
16,95 $ / měsíc

Nejlevnější sdílený hostingový plán
3,95 $ / měsíc

Dynamický hosting: Rychlé shrnutí pro lidi, kteří nemají čas (skoro všichni)

Stručně řečeno, pokud hledáte spravovaný hosting WordPress, zaregistrujte se! Jsou šetrné k životnímu prostředí, mají velkou bezpečnost, automatické aktualizace WP, dobrou podporu, neomezený prostor na disku … téměř vše, co potřebujete za skutečně přijatelné ceny ve srovnání s jinými spravovanými webovými hostiteli WP.

Jak již bylo řečeno, pokud hledáte svůj každodenní levný webhosting (blogy, podnikání atd.), Naším doporučením by bylo podívat se na GreenGeeks, jsou také superzelení (vložení 300% toho, co používají zpět) mřížky) a nabízejí neomezený prostor na disku i na svých nejzákladnějších plánech (které Dynamic Hosting ne, nabízejí 5 GB). Podívejte se na naši recenzi GreenGeeks.

Chcete-li získat více podrobností o dynamickém hostování, přečtěte si níže!

Cirrus hosting výzkum

Dynamická kontrola hostingu

Pokud chcete vlastnit web, zejména pro obchodní účely, musíte se ujistit, že funguje 100% času. Všechno by mělo fungovat dokonale. Pokud se na vašem webu vyskytnou prostoje kvůli špatné hostitelské službě, může to být nákladné. Potenciální zákazníci mohou být frustrovaní a můžete ztratit prodej nebo budoucí klienty.

Agentury jako my spravují více webů pro různé klienty. Samozřejmě se musíme ujistit, že se jejich webové stránky nezruší. Proto jsme vždy v honbě za nejlepší webhostingovou společností pro Kanadu.

Úvod do dynamického hostování

Společnost byla založena v roce 1999 podnikateli s bydlištěm v kanadském Maritimes. Jsou hrdí na to, že mají datová centra a zálohy cloudových dat se sídlem v Kanadě. Navíc jsou odhodlány poskytovat špičkovou službu zákaznické podpory.

Dynamic Hosting spolupracovala s více klienty a stala se společností v Kanadě pro vše, co souvisí s „Dev Ops“. Mají silnou kulturu, ve které kladou potřeby svých klientů na první místo, zejména pokud jde o IT infrastrukturu a služby.

Společnost spolupracovala s více klienty, jako jsou Divers Certification Board of Canada, Halifax Commerce Commerce, Heart & Stroke Foundation a PharmaChoice. Získali několik ocenění, jako je Top Hostitel Green Canada společnosti WebHostRanking.com. Společnost 100Best-Web-Hosting je také považována za jednoho z nejlepších poskytovatelů zelených webhostingových služeb v Kanadě.

Ceny

Společnost poskytuje mimo jiné řadu produktů, jako je sdílený hosting, hosting VPS, hosting virtuálních strojů (VM) a cloudová infrastruktura jako služba (IaaS). Sdílené hostingové plány jsou pojmenovány následovně; „Keep It Simple Plan“, „Ultimate 3 Year Plan“ a „Managed WordPress“. Uvedené plány lze vidět níže:

Dynamické hostování sdílených hostingových plánů

Jejich nejlevnější balíček s názvem „Keep It Simple Plan“ stojí CAD 3,95 za měsíc, pokud zaplatíte celkem 36 měsíců předem. Po dobu 12 měsíců bude uvedený plán stát 5,00 CAD měsíčně. Pokud však za to chcete platit měsíc za měsíc, bude vás to stát CAD 6,95. Fakturační cyklus Keep It Simple Plan je uveden níže:

Keep It Simple Billing Cycle

Keep It Simple Plan umožňuje mít jednu doménu na jednom hostitelském účtu. To znamená, že na svém serveru můžete hostovat pouze 1 web. Poskytují také úložiště v hodnotě 5 GB.

Na druhé straně vám poskytují bezplatný SSL certifikát, který můžete používat po nekonečně dlouhou dobu. Můžete se také rozhodnout spustit webový server založený na WordPress na hostitelském účtu. Po návštěvě svých stránek vám poskytnou propagační kód „Free Move“, který vám poskytne bezplatnou funkci migrace webových stránek.

Pokud jde o zálohy, poskytují vám automatické zálohování dat prováděné každou noc. Zálohy jsou po dobu 90+ dnů. Zálohování dat pro obnovu po havárii se provádí mimo týden. Zálohy jsou dobré v případě, že se na vašem webu něco pokazí. Můžete jej obnovit na určitou dobu, než dojde k poruše pomocí uvedených záloh.

Pokud se zajímáte o bezpečnost, poskytují vám bránu firewall, která aktivně blokuje škodlivé hrozby. Jejich nejlevnější plán zahrnuje také funkce, jako je zákaz IP a detekce pokročilých hrozeb.

Keep It Simple Plan také obsahuje funkce pro webové stránky založené na WordPress. Automatizují vytváření webu WordPress pomocí průvodce instalací 2 kliknutí. Zahrnuty jsou také automatické aktualizace základní verze WordPress, motivů a pluginů. Aktualizace webových stránek WordPress je dobrá, protože pomáhá předcházet selhání a blokovat možné hrozby. Pokud se provádí automaticky, ušetří vám to čas, který musíte strávit při provádění uvedeného úkolu. Konečně udržují zabezpečení webových stránek WordPress vážně prostřednictvím administrátorských uživatelů, hesel, bezpečnostních klíčů a podobně.

Možnosti podpory

Dynamic Hosting vám poskytuje různé možnosti, jak je kontaktovat v případě, že potřebujete pomoc:

  • Podpora online live chatu,
  • Svépomocná znalostní báze,
  • Vstupenky na podporu zákazníků a
  • Call centrum 24 × 7 zdarma

Jejich vědomostní báze svépomoců je pravidelně aktualizována a podle dynamického hostingu může vyřešit 80% většiny problémů, se kterými se zákazníci setkávají. Odesláním podpůrného lístku získáte následnou kontrolu do hodiny nebo méně.

Navíc jejich call centrum 24 × 7 nemá čekací doby, které přidržují váš hovor po dobu několika minut nebo dokonce hodin. Jejich podpora přímého chatu 24 × 7 vám umožní přístup k jejich podpoře zákaznické podpory, pokud nemáte svobodu dělat další tři možnosti, které poskytují.

Společnost se pyšní poskytováním vynikajících služeb zákaznické podpory svým klientům. A recenze prokázaly vynikající systém podpory. Většina recenzí uvádí, že mají nejlepší hodnotu za peníze a poskytují pomoc, kterou potřebujete v případě, že se něco pokazí. Podpora byla vždy poskytována rychle a poskytovala podrobnou pomoc podle většiny zkušeností uživatelů.

Klady

Volba služeb Dynamic Hosting má své výhody a nevýhody. Začněme s profesionály. Tyto jsou vidět níže:

Celoživotní certifikát SSL zdarma

Certifikát SSL je důležitý, pokud váš web pracuje s citlivými informacemi, jako jsou čísla kreditních karet a osobní údaje. Nejlepší věc na serveru Dynamic Hosting je, že vám poskytnou bezplatný celoživotní certifikát SSL pro váš web.

Certifikát SSL navíc pomůže posílit vaše hodnocení ve vyhledávačích. Silný HTTPS šifrování je považován společností Google za jeden z hodnotících faktorů. Silné šifrování stránek je známkou dobrého podnikání / webových stránek. S bezplatným SSL certifikátem Dynamic Hosting můžete chránit citlivé informace uživatele a současně zvyšovat hodnocení.

Funkce WordPress

Pokud dáváte přednost použití WordPress jako platformy vašeho webu, pak balíček Dynamic Hosting je pro vás. Díky různým funkcím WordPress, jako jsou instalace jedním kliknutím a automatické aktualizace, je o správu věcí postaráno. Zabezpečení WordPress je mimo jiné ztíženo prostřednictvím hesel, bezpečnostních klíčů, administrátorů a kontrolních průvodců.

30denní 100% záruka vrácení peněz

Ano! Poskytují 30denní záruku vrácení peněz, pokud nejste spokojeni s jejich produkty a / nebo službami. To je dobrá věc pro začátečníky, kteří je právě zkoušejí. Pokud nejste spokojeni s tím, co nabízejí, můžete své peníze získat zpět bez jakýchkoli otázek.

Funkce zálohování a zabezpečení

Je to vážná katastrofa, když váš web náhle neodpovídá nebo když náhle nefunguje správně. Když problém jednoduše nemůžete vyřešit, potřebujete zálohy, abyste svůj web obnovili zpět do okamžiku, kdy stále fungoval..

Dynamický hosting poskytuje zálohy na 90 a více dní prováděné každou noc. Navíc také každý týden poskytují zálohy dat pro obnovení po havárii mimo lokalitu. To vám dává klid mysli s vědomím, že nemusíte začínat od nuly pro případ špatných věcí.

Zdarma migrace webových stránek

Pokud používáte propagační kód „FreeMove“, můžete svůj web migrovat nebo přenášet zdarma. Nemusíte vybírat více peněz, jen aby jste svůj web přenesli z mizerného poskytovatele hostingu na dobrého.

Vynikající systém podpory zákazníků

Společnost má dynamicky rychlé systémy podpory vstupenek, které poskytují podrobnou nápovědu k vašemu problému. Kromě toho poskytují další tři možnosti podpory; volání prostřednictvím bezplatných čísel, živého chatu a svépomocné báze znalostí.

Kudos to Dynamic Hosting, protože většina recenzí uvádí, že skutečně poskytují rychlý systém podpory, který podrobně popisuje, co potřebujete k vyřešení problému. Většina zákazníků byla s jejich výkonem potěšena a skutečně splnila svůj slib vynikající podpory zákazníků.

Nevýhody

S profesionály jsme hotovi. Nyní pojďme k nevýhodám. Dynamický hosting není bez nevýhod. Níže jsou některé z nich:

Omezený počet domén

S jejich nejlevnější plán, můžete mít pouze jednu doménu na hosting účtu. To zdaleka není v nabídce jiných poskytovatelů hostingu, přičemž někteří z nich nabízejí neomezený počet domén na účet.

Pokud potřebujete více webů, pak program Keep It Simple Plan není pro vás. Můžete se rozhodnout pro další plán s názvem Ultimate 3 Year Plan. Uvedený plán stojí CAD 12,95 za měsíc, pokud se rozhodnete pro měsíční platební podmínky. Jeho nejlevnější sazba je 7,49 CAD za měsíc, pokud chcete platit 36 ​​měsíců předem.

Závěr

Jak je uvedeno v našem shrnutí, jako spravovaný hostitel WordPress jsou úžasní … jako sdílený webový hostitel jsou tam lepší možnosti. Důrazně doporučujeme, abyste se podívali na GreenGeeks, podívejte se na naši recenzi GreenGeeks.

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Datum 2019-11-22Reviewed Item Dynamic HostingAuthor Rating 41 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkašedáNázev produktu Dynamický hostingCena
CAD 3,95

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author