Arvixe – poskytuje spolehlivé zabezpečení

Hledání hostingové služby je skličující. Kdybych měl vzít ven data, spolehlivost, funkce, náklady a všechny ostatní věci, na které by se lidé měli při rozhodování o výběru služby skutečně podívat – své rozhodnutí bych založil čistě na jménu.

Arvixe_LogoJsem vše pro používání služeb se zajímavými jmény. Vezměte například Arvixe. Jaké skvělé jméno. Je to francouzština? Je to vietnamština? Kdo může říci. Pravděpodobně web Arvixe, ale zůstaň tady se mnou.

Předpokládám, že Arvixe je francouzské slovo a vyslovuji „ar-veex“ – VUT v Brně – je mnohem zábavnější říci ar-vikes.

Řekni to se mnou – Arvixe.

Jak zábavné! Zní to jako mýtická bitevní sekera, kterou používáte k zabití zlých gremlinů napadajících vaši poklidnou rybářskou vesnici.

Pojďme uvidíme, jestli jejich skvělé jméno žije až v humbuk pokud jde o web hosting.

TLDR;

Arvixe není jedinou možností, která poskytuje vysokou úroveň zabezpečení, ale pokud si to ceníte ve svém webhostingu, pak tato služba by měla být v konverzaci. Vysoká cena a kratší doba než hvězdné načítání jsou obavy, ale pokročilé funkce kódování mohou způsobit, že pro vás nebude relevantní.

Náš analytický přístup

Naše recenze poskytovatelů hostingu jsou založeny na tvrdých číslech a jsou sestavovány po mnoho měsíců testování s našimi vlastními ukázkovými webovými projekty.

Se společností Arvixe jsme provedli řadu testů z datových center v Kanadě, USA a Evropě, abychom určili jejich průměrnou úroveň výkonu. Na základě těchto informací je můžeme porovnat s jinými poskytovateli cloudu a poskytnout doporučení.

Tvrdá věda

Při testování výkonu poskytovatele webhostingu je důležité geograficky se rozšířit, protože různá místa mají různé rychlosti místní sítě.

Při hodnocení Arvixe jsme provedli testy z několika hlavních kanadských měst, abychom vám udělali dobrý celkový dojem o tom, co lze od jejich datového centra očekávat. Zde jsou prostá čísla:

 • Montreal

  Uptime – 98,9%
  Doba načítání – 2 612 Ms

 • Toronto

  Uptime – 98,7%
  Doba načítání – 2 532 Ms

 • Vancouver

  Uptime – 98,8%
  Doba načítání – 2,885Ms

 • Winnipeg

  Uptime – 97,9%
  Doba načítání – 2 758 Ms

Co to znamená uptime?
 • Uptime – Procento udávající celkový čas, kdy je poskytovatel hostingu online a normálně funguje.
 • Montreal má 98,9% dostupnosti – služby iPage fungovaly neobvykle po dobu 1,1% pro uživatele Montrealu. Matematika se rovná kolem 96 hodin prostojů v průběhu roku.
 • Co to znamená pro dostupnost – zlomek procentního bodu může významně změnit dostupnost vašeho webu
 • Dobré doby provozu – zvažujeme dobu provozu metriky přes 98%, aby byly silné.
Co znamená doba načítání?
 • Doba načítání – skutečná měření rychlosti.
 • Měrná jednotka – výše uvedené časy jsou měřeny v milisekundách a pokrývají délku úplného požadavku a odpovědi na cloudový webový server..
 • Jak je to otestováno – Zkompilovaná čísla jsou průměrná během měsíců testování na platformě iPage s různými prohlížeči, jako je Google Chrome, Mozilla Firefox a Microsoft Internet Explorer..
 • Další proměnné – Koneční uživatelé vašeho webu se mohou zdát odlišnými dobami odezvy v důsledku různých faktorů, včetně rychlosti místní sítě, chování prohlížeče a provozu serveru..
 • Dobré doby zatížení – Doby zatížení, které jsou v průměru za 2 000 milisekund nebo méně, se považují za vysoce výkonné.

význam doby načítání

Poskytovatelé hostingu s pomalejší dobou odezvy jsou riskantní, protože vaši čtenáři a zákazníci se mohou otrávit zpožděním a zvolit si místo toho procházení jiných webů..

Hlubší ponoření do našeho výzkumu vám ukáže, že poskytovatelé hostingu jsou po celé mapě.

Výsledky testování Arvixe byly nadprůměrné v době provozuschopnosti a podprůměrné v době zatížení. Chcete-li porovnat s jinými poskytovateli hostingu, neváhejte se podívat na naši výzkumnou stránku.

Otázka se tedy stává, jsou jejich ceny a funkce natolik dobré, aby z nich udělaly zajímavou volbu pro hostování vašeho blogu?

Money Matters – Arvixe Pricing

Dobře – rozhodli jsme se, že prodáváte bitevní sekery. Nemusíte pojmenovat žádné z nich, protože možná používáte hostingovou službu s názvem Arvixe. Mohlo by to být matoucí.

V dnešní době je možné provozovat webový projekt s malým rozpočtem – bitevní osy nejsou levné – ale stále musíte mít jistotu, že dostáváte dobrý výkon a podpora od vašeho poskytovatele hostingu.

Je důležité použít poskytovatele hostingu, který je ve svých fakturačních postupech velmi jasný a nemá žádné skryté poplatky. Zde je přehled plánů a cen Arvixe:

cenové plány arvixe

Arvixe na svých webových stránkách rozděluje své nabídky do dvou plánů, i když nastavení je o něco více matoucí.

Nejprve nutí zákazníky, aby si vybrali mezi prostředím Linux a Windows. To je skvělé pro lidi s hlubokými technickými znalostmi, kteří vědí, že chtějí platformu, kterou chtějí, ale pro ty novější, kteří vyvíjejí webové stránky, to může být matoucí.

Většina kanadských zákazníků bude s volbou systému Linux lépe, zejména proto, že ceny za tyto plány jsou levnější. Odtud si můžete vybrat mezi možnostmi Osobní třída nebo Osobní třída Pro.

Sidenote: Nabízejí další verze, například Business Class, Reseller Class, VPS Class a Dedicated Class. Každá verze je dodávána se standardními a profesionálními volbami. Jdeme držet se osobní třídy protože většina uživatelů se rozhodne pro tuto možnost.

Jediným významem mezi těmito dvěma plány je to, že třída Personal Class vás omezuje na šest odkazů na doménu, zatímco volba Personal Class Pro vám umožní používat neomezené domény v datovém centru Arvixe.

Mějte na paměti, že účty s Arvixe se budou rychle rozšiřovat, jak přidáváte další funkce. Například použití WordPress u Arvixe bude obvykle stát dalších 7 $ měsíčně.

Abyste zajistili nejlepší platební sazby Arvixe, musíte se přihlásit k odběru dvouletý plán, který nelze zrušit.

Na rozdíl od jiných hostingových služeb, které jsme zkontrolovali, neexistují žádné speciální zaváděcí sazby, které by bylo možné využít u Arvixe.

Funkce

S cílem přilákat více zákazníků na jejich platformu se Arvixe může pochlubit řadou dalších funkcí, které přicházejí s jejich hostitelskými plány. Snímek obrazovky níže zachycuje několik nejdůležitějších událostí.

arvixe homepage

Arvixe na svých webových stránkách dělá hodně o svém nástroji pro tvorbu webových stránek, který je k dispozici všem jeho zákazníkům, bez ohledu na to, zda si vybrali plán Personal Class nebo Personal Class Pro.

Tento nástroj pomáhá novým uživatelům navrhovat jejich webové stránky pomocí rozhraní drag-and-drop. Zní to jako skvělé řešení, ale zjistili jsme, že je to laggy a buggy ve srovnání s Wix a dalšími špičkovými tvůrci webových stránek.

To však neznamená, že Arvixe není schůdnou možností, ale pokud jde o tvůrce webových stránek, může být lepší hledat jinde..

Arvixe také nabízí několik různých funkcí pro správu e-mailů. Jejich plány předplatného zahrnují prostor poštovní schránky, takže můžete propojit svou doménu s příchozí a odchozí poštou. Kromě toho můžete nastavit různé nástroje e-mailového marketingu. To by mohlo být užitečné, když rozšiřujete svůj webový podnik a chcete začít inzerovat prostřednictvím e-mailu.

Jednou z hlavních věcí, na kterou si musíte dát pozor u Arvixe, je způsob, jakým nakládají s SSL, protokol, který šifruje přenosy mezi webovými prohlížeči a servery. Mnoho poskytovatelů hostingu zahrnuje certifikát SSL s jejich balíčky, nebo vám pomůže nastavit bezplatný certifikát prostřednictvím Let’s Encrypt. Ale Arvixe nedělá ani a vám bude skutečně účtovat 25,00 $ ročně, aby se zajistil váš web.

Rovněž vám účtují „prioritní podporu“ za 20 USD měsíčně. Nejsem fanouškem této praxe, protože podpora by měla být součástí většiny hostingových služeb. Jediný čas, kdy má smysl platit více za podporu, je na úrovni podniku.

Níže uvádíme další funkce, které stojí za zmínku (více viz jejich cenová stránka):

Když se podíváme na funkce Arvixe, zjistíme, že tento webhosting je nabízen lidem, kteří nejsou začátečníci. Kódování je na stránce funkcí vysokou prioritou.

Pozitivní

Začátečníci nenajdou příliš mnoho pozitiv, na které by se mohli zapadnout s Arvixem. S tím bylo řečeno – pokročilí uživatelé najdou několik věcí, které se vám budou o službě líbit.

Pokročilé funkce

Kromě bezplatných poukázek – pokud se odkazujete na výše uvedenou tabulku, Arvixe nabízí řadu funkcí zaměřených na pokročilejší trh..

Dokonce i způsob stanovování cen jasně ukazuje, že se zajímají o pokročilejší uživatele – zejména ve vyšších úrovních.

S důrazem na vývojové funkce, které umí nasadit jiný kód, je jasně důležitým faktorem při rozhodování o použití Arvixe.

Bezpečnostní

To je můj oblíbený aspekt Arvixe zdaleka. Bezpečnostní opatření přijatá zdarma u společnosti Arvixe jsou nad rámec dalších poskytovatelů hostingu.

Specializovaná reakce na útok DDoS je úžasná, protože jde o to, jak se jedná o nejčastější formy útoků na každodenních webových stránkách.

Nabízejí také zabezpečený vstup / výstup, monitorování sítě, firewall, detekci síly brutto a noční bezpečnostní aktualizace.

Na vrcholu toho všeho poskytovat denní zálohy což je šílená přidaná hodnota.

Negativy

Pokud je bezpečnost prioritou číslo jedna, nemusí vám tyto negativy vůbec záležet.

Není začátečník přátelský

Kdybych jen začínal, nedotkl bych se Arvixe. Vše o nabídkách Arvixe je příliš komplikované. Někdo, kdo má mnoho předchozích znalostí, nebude zmaten, ale stále ještě není uživatelsky přívětivý – musí zjednodušit.

Pomalejší než průměrná doba načítání

Jak bylo uvedeno výše – doba načítání je Super duper Důležité. Ano. Super duper.

Používání služby, která je pomalejší než u jiných služeb nebo podprůměrně, nedává příliš velký smysl. Pokud zákazník nebo návštěvník webu čeká na načtení webové stránky příliš dlouho, jednoduše opustí váš web. Jak dlouho budete čekat na načtení webové stránky?

Znalostní báze a podpora zákazníků

Zákaznický servis - špatnýBohužel, Arvixe mě pustil, když přijde na jejich znalostní základnu. Není to, jako by nemají mnoho témat – je to tak, že témata, na která se vztahují, nejsou tak relevantní.

Relevantní témata, která pokrývají, nejsou většinou důkladně vysvětlena ani krok za krokem. Nabízejí vám příležitost prohlédnout si jejich články znalostní báze a recenze nejsou hezké.

Arvixe také poplatky více peněz na prioritní podporu což je pro mě jen banány. Jako Kanaďan očekávám určitou úroveň podpory zahrnutou v ceně, kterou platím. Jejich základní podpora je poměrně pomalá a nevyvolává velkou důvěru v jejich dostupnou prioritní podporu.

Cena

Arvixe zmeškal poznámku, pokud jde o ceny na tomto trhu. Většina hostingových služeb nabízí úžasné úvodní sazby, které vám umožňují používat produkt relativně bez rizika.

Arvixe je jako – „Ne, podívejte se na tuto plnou cenu.“

S tím není nic špatného, ​​ale aby služba mohla konkurovat jiným možnostem, musí to stát za to.

Souhrn to

Arvixe není špatná volba pokud upřednostňujete především zabezpečení a pokročilé funkce kódování. Doporučuji vyzkoušet si náš seznam nejlepších poskytovatelů hostingu v Kanadě, protože pokud jste začátečník nebo si ceníte dalších aspektů hostování spolu se zabezpečením, existuje mnoho služeb.

FAQ

Kdo vlastní Arvixe?

Endurance International Group (známá jako EIG) vlastní Arvixe. Oni také vlastní jiné webhostingové společnosti, jako BlueHost, HostGator a iPage.

Mohu používat Linux hosting na Windows?

Ano, znamená to, že server, který používáte, je spuštěn v systému Linux. Většina situací vyžaduje použití hostingu Linux.

Reference a obrazové kredity:

 • RazorRank.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author