4 nejlepší specializovaní hostitelé v roce 2020 (nejspolehlivější doba provozu a rychlost)

Pro průměrného majitele blogů nebo malých podniků je upgrade na drahý dedikovaný server tím nejlepším cvičením v marnosti.

Je to jako udělat novoroční předsevzetí, abyste se dostali do úžasné podoby, poté v únoru zrušíte členství v tělocvičně a vyfukujete 2 000 dolarů za nejnovější doplňky stravy pro růst svalů nebo ztrátu tuku. ��

Nebudete dělat žádný pokrok a během procesu ztratíte jen spoustu peněz.

Pokud však provozujete web, který generuje značné množství provozu (řekněme více než 50 000 jedinečných zobrazení za měsíc), vyhrazená hostingová služba může být rozdílem mezi spuštěním bleskurychlý, uživatelsky přívětivý a divoce ziskový web… nebo trpí tolika problémy s časem načítání a bezpečností vašeho webu, že vaši uživatelé odrazí rychleji filmovou hvězdu s pozváním na některou ze stran Harvey Weinstein (příliš brzy?)

Pokud provozujete podnikový web s vysokou návštěvností, vyhrazený hosting není jen dobrý nápad, ale je to povinné.

Správná vyhrazená hostingová služba zajistí, že vaše webové stránky zůstanou v bezpečí před hackery, a zaručí, že vaši diváci budou mít přístup k obsahu, který potřebují, pokaždé, když.

(Pro ty z vás, kteří teprve začínají a hledají nákup vstupní úrovně hostingu pro svůj blog nebo web na volné noze, můžete vyzkoušet naše doporučení ohledně nejlepších nízkonákladových webhostingových služeb.)

Vezmu si pár minut, abych vysvětlil, jak jsme tyto hostitele zkontrolovali a co vy měli byste hledat specializovanou hostingovou službu, ale než to udělám, tady je rychlá PSA pro ty z vás ve spěchu …

chápu to.

Průměrný dospělý má nyní rozpětí pozornosti, které je kolem 8 sekund (méně než u zlaté rybky) a pravděpodobně máte místa, která mají být, a tweety, které se mají zatáhnout (nebo však děti to dnes říkají), takže se prostě omezím na honička.

Pokud hledáte nejlepší specializovaná webhostingová služba, pak budete chtít jít s Kinstou. Služba je nastavena na platformě Google Cloud Platform, která umožňuje rychlou rychlost a absurdní optimalizaci. To je pro majitele firem, kteří chtějí pro svou společnost to nejlepší.

Pokud chcete uložit několik babek, nejlepší volbou je SiteGround. Důvod je jednoduchý, mají nejrychlejší datová centra, metrické množství bezplatných upgradů, které vám mohou ušetřit více než 300 $ / rok ve srovnání s jinými hostiteli, bezvadná podpora 24/7, ZDARMA převody, zálohy, certifikáty SSL a ochrana před hackery.

JAK ZOBRAZILI NAŠE HOSTY

Důkladně testujeme každou hostitelskou společnost a zkoumáme vše od uptime po rychlost, zabezpečení až po podporu. Chcete-li získat představu o našem procesu testování shora dolů, podívejte se na naše ostatní Kanadské recenze webhostingu.

Abychom vám poskytli verzi Cliff Note, provozujeme vývojový tým, který vytváří a udržuje klientské weby a v posledním desetiletí zhruba, vytvořili jsme více než 900 webových stránek pro které stále pořádáme hosting.

Díky dlouhověkosti našich projektů máme jedinečný přístup k datům a záznamům o provozuschopnosti pro širokou škálu hostitelů, které většina recenzujících společností prostě nemá. Zde můžete vidět živé sledování. Přečtěte si více o našem 4-krokovém výzkumu zde.

Matematičtí čarodějové zde byli natolik laskaví, že nám dali dohromady několik grafů a statistických analýz, abychom s vámi mohli sdílet všechny tyto informace, abychom vám s konečnou platností pomohli určit správný hostingový servis pro vaše potřeby.

CO SE HLEDAT V DOBRÉ ZAMĚSTNANÉ HOSTINGOVÉ SLUŽBĚ

Ať už provozujete blog na plný úvazek, velký obchod s eCommerce nebo obchodní web s vysokým provozem, známky dobré specializované hostingové služby jsou stejné (nebojte se, všechna naše doporučení splňují tato kritéria s létáním barev)

Konkrétně chcete hledat hostitele s:

 • �� SSL zdarma (zabezpečená vrstva soketu)
 • �� Zálohování zdarma
 • �� Silná doba provozu a nízká doba prostoje
 • �� Zákaznická podpora 24/7
 • �� Bezpečnostní funkce a bonusy

Krátce se do každého z nich ponořím a podrobně vysvětlím ve spodní části recenze.

Nejlepší weboví hostitelé v Kanadě

1. KINSTA

NEJLEPŠÍ MOŽNOST PREMIUM HOSTING PRO NEJLEPŠÍ V RYCHLOSTI RYCHLOSTI (30–60 $ / měsíc)

siteground-logoČas načítání: 520 mil
Uptime: 99,9%
Náklady: 600,00 $ / měsíc
Podpěra, podpora: Živý chat

 • RYCHLOST

  Kinsta je posedlá vytvářením nejrychlejší architektury hostování pro své zákazníky. Používají špičkovou technologii, aby zajistili, že se vaše webová stránka načítá směšně.
  Používají infrastrukturu nové generace – od hardwaru serveru po software, který používají.

  Google Cloud Platform pohání celou operaci a má 19 datových center po celém světě. Vše je v jejich prémiové síti, která je speciálně navržena tak, aby minimalizovala vzdálenost a chmel.

 • ŽÁDNÉ PRACOVNÍ HOSTING

  Nejlepší věc na Kinsta kromě jejich rychlosti jsou jejich směšné bezpečnostní procesy. Každé dvě minuty kontrolují stav všech svých webových stránek. Váš web bude zkontrolován 720krát každý den, aby se ujistil, že je funkční.

  Kinsta zálohuje váš web každý den a má schopnost zálohovat váš web každých šest hodin. Mají také hackerskou záruku s neustálým sledováním. Pokud k útoku dojde, zaručí opravu s okamžitou prioritou.

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Při platbě za prémiovou službu získáte lepší podporu. Kinsta poskytuje extrémy s nepřetržitou podporou bez ohledu na to, kde se nacházíte, odborníci WordPress, 100% míra vyřešení a rychlá doba odezvy.

Kinsta používá Intercom, což je nejlepší podpůrná platforma, aby vám zajistila pomoc s tím, co potřebujete. Pokud jsou vaše webové stránky z jakéhokoli důvodu nefunkční, mohou je v době, kdy zprávu zasíláte, zálohovat a spustit.

2. SITEGROUND

NEJLEPŠÍ CELKOVÉ HOSTING ZA CENA / RYCHLOST / UPTIME & NEJEDNOTNÁ PODPORA (269,00 $ / měsíc)

siteground-logoČas načítání: 475Ms
Uptime: 99,99%
Náklady: 269,00 $ / měsíc
Podpěra, podpora: Živý chat

Pokud jste si na našich stránkách prohlédli některé další recenze, pravděpodobně víte, že jsme BIG fanoušci SiteGround.

Používáme je déle než 7 let a během této doby jsme byli svědky vývoje společnosti z vaší průměrné hostitelské společnosti „ho-hum“ na jednu z služby na nejvyšší úrovni na trhu.

Na rozdíl od některých známějších jmen (kašel Bluehost kašle), nespočívají na svých vavřínech a jsou jedinou společností, která pravidelně inovuje svá datová centra a servery, aby zajistila nejvyšší rychlost a bezpečnost.

 • SKVĚLÝ UPTIME: 99,95%

  S horkou 99,95% provozuschopností zajistí SiteGround, aby vaše webové stránky zůstaly v provozu (téměř) každou minutu roku.

 • BEZPLATNÝ SSL A BACKUPS

  Skvělý bonus, který vám ušetří 60 $ / rok (minimum) a zajistí, že si budete moci snadno odpočinout s vědomím, že váš web je zcela bezpečný a pravidelně zálohovaný v případě nepravděpodobné porušení.

NEZÁVISLÁ PODPORA ZÁKAZNÍKŮ

V odvětví, které je proslulé poskytováním ošuntělých zákaznických služeb a poloviční osou podpory, SiteGround stojí hlavy a ramena nad ostatními hostitelskými společnostmi, poskytování některých nejcitlivějších a nejefektivnějších zákaznických služeb na této planetě.

Vážně… moc na nás moc nepůsobíme, ale zákaznická podpora SiteGround zatraceně blízko odhodila naše ponožky.

3. HOSTING A2

Úžasná hodnota za cenu, kterou zaplatíte (141 $ / měsíc)

A2 HostingČas načítání: 601Ms
Uptime: 99,99%
Náklady: 141,00 USD / měsíc
Podpěra, podpora: Živý chat

 • PODPĚRA, PODPORA

  Po odeslání řady komplikovaných podpůrných vstupenek a dotazů jsme byli ohromeni (přinejmenším) tím, jak rychle a efektivně mohla zákaznická podpora A2 zvládnout naše „problémy“..

  I když nejsou tak citlivé jako SiteGround, rozdíl je nominální (může to trvat i dalších 20 minut) a jejich podpora je prvotřídní.

 • VELKÁ BEZPEČNOST & ZDARMA SSL

  Stejně jako SiteGround, hosting A2 přichází ozbrojený do zubů s množstvím bezpečnostních prvků a (samozřejmě) bezplatným SSL certifikátem.

  S bezplatným cloudem Cloudflare CDN, novým nastavením Relic Server Monitoring a „Trvalým zabezpečením“ budete mít potíže s hledáním více hostitelských služeb bohatých na funkce za cenu, kterou zaplatíte..

SKVĚLÉ UPTIME & OSVĚTLENÍ RYCHLÝCH ÚDAJŮ

Díky 99,91% dostupnosti a rychlosti webu 601 ms, A2 Hosting poskytuje některé z nejrychlejší a nejspolehlivější vyhrazené hostingové služby za nejdostupnější ceny. Dedikovaný hosting je drahý, nelze jej popřít.

Ale jen za $ 141 / měsíc (o více než 1200 $ / rok méně než SiteGround) A2 poskytuje některé z nejlepších tresků za vaše peníze. Jejich rychlosti a doby provozu nejsou tak působivé jako SiteGround; nicméně s ohledem na cenu, kterou platíte, by bylo těžké najít poskytovatele, který nabízí větší hodnotu.

4. HOSTGATOR

Super cenově dostupná služba se skvělými funkcemi a dobami provozu

hostgatorČas načítání: 601Ms
Uptime: 99,99%
Náklady: 119,00 $ / měsíc
Podpěra, podpora: Živý chat

 • SKVĚLÝ UPTIME, WICKED FAST

  Stejně jako u každého hostitele, kterého jsme doposud doporučovali, hostgator nabízí zákazníkům bezvadný 99,99% provozuschopnosti při zlých rychlých rychlostech zatížení. Za pouhých 119 $ / měsíc jsou zdaleka nejlevnější (vysoce kvalitní) dedikovanou webhostingovou službou na trhu a zajistí, že pro svou investici získáte maximální hodnotu.

 • DOBRÁ BEZPEČNOST & ZDARMA SSL

  Ačkoli nemají tolik dobrot a bezplatných funkcí jako SiteGround nebo A2, HostGator stále nabízí celou řadu pokročilých bezpečnostních funkcí včetně: bezplatného SSL (duh), ochrany DDoS, plně redundantní sítě a 3-5 dedikovaných IPv4 IP.

PODPĚRA, PODPORA

Stejně jako SiteGround a A2 hosting nabízí HostGator jedny z nejlepších zákaznických služeb v oboru. I když jsme zkontrolovali jejich základní hostingové služby (které si můžete prohlédnout zde), podpora zákazníků byla prvotřídní.

Ale s vyhrazeným hostingovým balíčkem je jejich zákaznická podpora další úrovní. V nepravděpodobném případě, že máte nějaké problémy s vaší službou, vám jejich efektivní podpůrný tým pomůže vrátit se zpět a spustit v žádném okamžiku..

OCHRANA PROTI ZABEZPEČENÍ SSL

Vím, že to zní jako nějaký futuristický Star Trek svinstvo, ale SSL je ve skutečnosti docela jednoduchý koncept.

SSL nebo bezpečná soketová vrstva vytváří a šifruje „tunel“ z počítače návštěvníka na váš server. Uvnitř tohoto tunelu je veškerá komunikace a data bezpečně chráněna a bez zvědavých očí.

Je to jako psát dopis v kódovaném jazyce před jeho odesláním kamarádovi.

Pokud jste dopis napsali v prosté angličtině, kdokoli, kdo zprávu zachytil, mohl snadno vidět a použít to, co jste napsali. „Šifrováním“ vašeho dopisu však zaručujete, že nikdo z vnějšku nebude schopen dešifrovat a pochopit vaši zprávu..

Díky nejnovějším aktualizacím Google, všechny tyto certifikáty jsou povinné pokud chcete mít šanci na hodnocení vašich webových stránek podle konkurenčních klíčových slov. A pokud na svém webu zpracováváte platby, jedná se o absolutní MUSÍ (většina renomovaných procesorů nepřijímá platby bez aktivního certifikátu SSL).

Naštěstí s vysoce kvalitním webovým hostitelem (vyhrazeným nebo jiným) SSL certifikát přichází zdarma. Pokud se společnost pokusí přimět vás, abyste zaplatili za svůj certifikát (jako sporný GoDaddy), měli byste se pustit do kopců.

Je bezpodmínečně nutné platit za certifikát SSL a každá společnost, která předstírá, že vás jinak trhá jako bandaid. Všechny dobré společnosti poskytující webhostingové služby nabídnou bezplatnou instalaci protokolu SSL pomocí služby nazvané Pojďme šifrovat.

ZDARMA BACKUPS

Kybernetické útoky jsou na vzestupu a nezdá se, že by se brzo zpomalovaly.

Pomocí webového hostitele, který nabízí denní zálohy, však můžete zajistit, že i když je váš web cíleným útokem ransomeware, budete moci svůj obsah rychle vrátit zpět online, aniž byste zmeškali minutu. (Věřte nám, nechcete každý den ručně zálohovat svůj web.)

UPTIME A DOWNTIME

Uptime, jak název napovídá, je jednoduše měřením doby, po kterou je váš web online. Všechno nad 99% je slušné a v ideálním případě chcete hostingovou službu, která vám může poskytnout 99,95% dostupnosti nebo lepší.

Prestoje (opět, jak název napovídá) je měření doby, po kterou váš web nefunguje nebo nemůže být přístupný.

Pokud si chcete zachovat profesionální vzhled u svých uživatelů, to je jedna z největších věcí, kterým se chcete vyhnout. Naštěstí, pokud se rozhodnete pro některou ze služeb, které se chystáme doporučit, bude to minulost a můžete si užít vysoké rychlosti osvětlení, vysokou bezpečnost, nominální prostoje.

DATOVÁ CENTRA

Datová centra jsou fyzické umístění serveru, který budete používat. Čím blíže jsou datová centra vašim koncovým uživatelům, tím menší budou informace, které budou muset cestovat, a čím rychleji bude váš web.

Proto je důležité zajistit, aby datová centra, která používáte, byla blízko vašich koncových uživatelů (např. V Torontu nebo Montrealu).

Největší datová centra na světě

PODPĚRA, PODPORA

Pokud nejste náhodou průvodcem kódováním nebo technickým géniem, ty jsi jde potřebovat úžasnou podporu abyste zajistili, že vaše webové stránky zůstanou funkční a vyhýbají se případným škytavkám.

Pro ty z vás, kteří nemají 22 let na to, aby se rozčesávali prostřednictvím častých dotazů nebo sledovali zdlouhavá videa na YouTube, to znamená, že budete chtít hostit službu, která poskytuje vysoce kvalitní nepřetržitou zákaznickou podporu. Budete se chtít vyhnout společnostem, které outsourcují svou podporu do Indie nebo které nabízejí svým uživatelům pouze online vstupenky nebo e-mailovou podporu.

Vyhrazený server vás bude stát docela penny, takže se chcete zatraceně ujistit, že máte přístup k chatu nebo prostřednictvím telefonické podpory, abyste mohli získat své peníze.

BEZPEČNOSTNÍ

Pokud jste typ člověka, který si myslí, že používání široké škály silných hesel pro vaše online aktivity je „zbytečné“, pak tato část, pokud je pro vás.

Vysoce kvalitní zabezpečení na úrovni serveru bude výrazně snížit riziko, že váš web bude narušen útokem DDoS nebo brutální silou a pomůže zajistit, aby vaše vlastní nedostatečné bezpečnostní standardy nevedly k úplnému zničení celé vaší online infrastruktury.

Nezapomeňte si vybrat webového hostitele, který vám poskytne ochranu DNS, aktivní monitorování webových stránek a další pokročilé funkce zabezpečení.

Když to všechno z cesty uděláme, pusťte se do tří nejlepších specializovaných hostingových služeb roku 2020…

Závěrečné myšlenky

Ačkoli dedikovaný hosting rozhodně není pro každého, výše uvedené služby vám pomohou napnout rozpočet a maximalizovat vaši investici, takže si můžete snadno odpočinout s vědomím, že váš web funguje na špičkové kapacitě..

I když existuje spousta dalších dedikovaných hostitelů, kteří jsou „dobří“, při hostování v Kanadě raději doporučujeme pouze velikány.

Doufáme, že tento průvodce byl užitečný, a jako vždy, pokud máte nějaké dotazy, obavy nebo nejasné poznámky (ve skutečnosti to nechme na amerických hostitelských webech s recenzemi ��)… Neváhejte je vložit do níže uvedené poznámky!

FAQ

Jaká je nejlepší společnost specializovaná na hosting serverů?

Nejlepší společnost specializovaná na hosting serverů je Kinsta díky svým nejlepším rychlostem ve své třídě, špičkové bezpečnosti a zákaznické podpoře.

Co je vyhrazený webhosting?

Dedikovaný hosting je, když je jeden server věnován jediné webové stránce nebo společnosti. To umožňuje, aby všechny zdroje serveru byly dostupné pro jednu společnost.

Jaký je rozdíl mezi dedikovanými a neurčenými servery?

Neurčený hostingový server znamená, že zdroje na serveru nebo serverech, které vaše společnost používá, jsou sdíleny. Vyhrazený server umožňuje, aby všechny zdroje na serveru byly dostupné pro jednu společnost nebo web.

Mohlo by se vám také líbit:

 • Nejlepší webový tvůrce

Reference a obrazové kredity:

 • Snipcart.com
 • ComingSoonWP.com
 • WeeblyTutorials.com
 • Hpc-Asia.com
 • SiteSelection.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author