15 nejlepších generátorů domén pro rok 2020 |

Výběr doménového jména není snadné. Chcete webovou adresu, která bude nezapomenutelná i smysluplná a zároveň bude popisovat, o čem je vaše značka. Ale i když přijdete s něčím chytlavým a hodným vaší značky, možná zjistíte, že doména .com je již převzata. To vás vede pouze zpět na rýsovací prkno, což znamená více bolesti hlavy.

Ale nemusí trvat věčně, než přijde s velkým názvem domény, který je již k dispozici. Vyzkoušejte jeden z těchto 15 hlavních doménových generátorů, které nejsou uvedeny v žádném konkrétním pořadí, a ušetříte si vlasy.

Pokud ještě nemáte doménové jméno, můžete je získat níže:

 • Domain.com (náklady na doménu: 9,99 $ na 1 rok – použijte kupón „HOSTFACTS“ a získejte 20% slevu z prvního nákupu)
 • Další registrátory domén najdete zde.

15 nejlepších bezplatných generátorů doménových jmen

# 1 HostPapa

Generátor názvu domény HostPapa

HostPapa je známý především svými webhostingovými službami, ale také pomáhá uživatelům při hledání a přenosu doménových jmen. Samo o sobě nemá generátor názvů domén, ale pokud hledáte hledané doménové jméno nebo klíčové slovo pomocí jejich vyhledávání domén, HostPapa vám oznámí, zda je k dispozici, a také dostanete stovky alternativ (primární, země – specifické, prémiové) názvy domén a různá rozšíření, z nichž si můžete vybrat.

# 2 Namecheap

Generátor názvu domény NameCheap

Namecheap vám pomůže najít doménové jméno vaší firmy pomocí generátoru zvaného Beast Mode. Nejprve zadejte až 5000 domén nebo klíčových slov. Poté vyberte, jaký typ TLD chcete zahrnout do vyhledávání. Můžete buď přidat své preference podle kategorie, nebo vybrat všechny dostupné TLD. Režim Beast má také mnoho filtrů pro zúžení výsledků vyhledávání, jako například:

 • Cenové rozpětí
 • Použijte Domain Hack
 • Drop Last Vowel
 • Pluralize Nouns
 • Zobrazit prémiové domény
 • Skrýt nedostupné domény

Generátor Namecheap vám také umožňuje přidat předpony / přípony, které navrhnou alternativy k již zaregistrovaným nebo k nákladným doménám. Celkově je generátor Namecheap skvělým nástrojem k nalezení vhodného názvu domény pro vaši firmu.

# 3 Vyhledávání štíhlé domény

generátor štíhlé domény

Začněte jedním klíčovým slovem a poté prohledejte možnosti domény v Lean Domain Search. Ve výsledcích vyhledávání se zobrazí stovky, ne-li tisíce nápadů na názvy domén. Všechny výsledky jsou k dispozici pro domény .com. Pomocí tohoto nástroje můžete také:

 • Filtrujte abecedně, podle délky nebo podle oblíbenosti
 • Uložte si své oblíbené názvy domén
 • Sledujte svou historii vyhledávání
 • Sdílejte své výsledky vyhledávání
 • Okamžitě prohledávejte své vlastní nápady, abyste zjistili, zda jsou k dispozici

Pokud máte představu o klíčových slovech, která byste chtěli použít, ale potřebujete nějaké nové nápady pro celou doménu, je tento nástroj použit. Kdykoli se pokusíme přijít s nápady na názvy domén, je Lean Domain Search první web, který navštíví.

# 4 Busta jména

busta generátoru názvu domény domén

Bust a Name má řadu nástrojů pro filtrování, které vám pomohou najít kvalitní název domény, který odpovídá vašim konkrétním potřebám. Začněte tím, že filtrujete klíčová slova, a poté vyberte klíčové slovo, například „začíná“ nebo „končí“. Poté filtrujte podle toho, jak přirozeně chcete, aby domény vypadaly, a zvolte limit počtu znaků. Můžete se také rozhodnout zobrazovat odebrané domény a filtrovat podle rozšíření, například .com, .net a .org. Ve spodní části stránky se také zobrazí návrhy na vyzkoušení podobných klíčových slov.

Pokud nemáte klíčové slovo na mysli, zkuste pomocí tlačítka „Vytvořit náhodnou doménu“ podnítit nápady nebo vytrhnout dostupné jméno. Pokud najdete doménu, která se vám líbí, uložte ji na později nebo ji zakupte prostřednictvím odkazů na registrátory domén, jako jsou GoDaddy a Namecheap. Můžete také spustit vyhledávání domény na webu, pokud je k dispozici název, který máte na mysli.

# 5 Shopify Generátor obchodních jmen

Nakupujte generátor obchodních jmenI když název nástroje naznačuje, že je určen pouze pro generování obchodních jmen, generátor obchodních názvů společnosti Shopify ve skutečnosti nabízí dostupné nápady na názvy domén. Začněte výběrem klíčového slova, které chcete zahrnout do své domény, a dostanete stovky návrhů. Ačkoli vás web doporučuje, abyste si vytvořili obchod Shopify pomocí názvu domény, který navrhli, můžete si jinde koupit webovou adresu. Návrhy používají příponu .com.

# 6 Nameboy

Generátor domény Nameboy

Nameboy vám pomůže najít dostupná doménová jména na základě zvolených klíčových slov. Zadejte až dvě klíčová slova a Nameboy okamžitě doručí seznam navrhovaných doménových jmen. Jejich grafy usnadňují určení, která rozšíření jsou přijata a která můžete stále zachytit. Například i přesto, že se vezme hostingfacts.com, ostatní uživatelé si stále mohou zakoupit HostingFacts.net.

Můžete také vidět, které názvy domén jsou k dispozici pro další prodej, a také povolit pomlčky návrhy nebo rýmování klíčových slov. Tento nástroj funguje dobře, pokud již máte představu o tom, jaká klíčová slova chcete použít, ale hledáte návrhy na jeho různé varianty.

# 7 NázevStall

generátor názvů domén namestall

NameStall nabízí celou řadu nástrojů, které vám pomohou při hledání vaší domény. Začněte s jejich generátorem doménových jmen, který vám pomůže hledat podle klíčových slov a dalších filtrů, včetně:

 • Části řeči
 • Populární klíčová slova
 • Základní anglická slova
 • Kategorie odvětví

Můžete také zvolit, zda chcete, aby vaše klíčové slovo bylo na začátku nebo na konci vaší domény, nebo pokud chcete ve své webové adrese spojovník. Nakonec vyberte rozšíření, podle kterých chcete filtrovat. Obdržíte seznam možností, které byly přijaty a dosud nebyly zaregistrovány. Klikněte na odkaz „zaregistrovat“ vedle odkazu, který chcete vybrat.

NameStall také obsahuje podobný nástroj pro navrhování názvů domén a také nástroj pro okamžité vyhledávání domén, seznam značkových doménových jmen a vyhledávací nástroj pro klíčová slova s ​​vysokou platbou.

# 8 Domain Puzzler

doménový hlavolamDomain Puzzler je jednoduchý nástroj s mnoha možnostmi. Začněte „snadnou“ verzí a vložte ideální klíčová slova, zvolte rozšíření své domény a hledejte nápady. Super o tomto generátoru doménových jmen je to, že můžete přidat četná klíčová slova na rozdíl od pouze jednoho nebo dvou jako ostatní nástroje v tomto seznamu, a vaše klíčová slova zkombinují do různých variant. Přidejte výsledky do svého seznamu oblíbených nebo zkuste pokročilejší vyhledávání. Tento nástroj můžete také použít k porovnání hodnocení stránek různých doménových jmen.

# 9 Jméno Mesh

NameMesh

Název Mesh funguje dobře, když máte na mysli několik klíčových slov. Vyberte 2-3 klíčová slova a zadejte je do vyhledávacího pole. Pak vytvořte svůj seznam! Nástroj poskytne nápady založené na kategoriích, jako jsou:

 • Společný
 • Nový
 • Krátký
 • Podobný
 • SEO

Jakmile prohledáte klíčová slova, můžete výsledky filtrovat na základě rozšíření domény, neregistrovaných domén a maximální délky. Name Mesh také navrhne další vyhledávání klíčových slov pro vás.

# 10 domén Bot

generátor domény

Domains Bot je nástrojem pro návrh domény i nástrojem pro vyhledávání domén. Začněte hledáním klíčového slova a najdete dostupné nápady na základě daného klíčového slova, kombinovaných klíčových slov nebo podobných klíčových slov. Jinak vyhledejte požadované doménové jméno. Pokud je k dispozici, můžete zakoupit prostřednictvím odkazů na různé registrátory domén. Zobrazí se také návrhy podobných doménových jmen. Filtrujte podle rozšíření a jazyka nebo přidejte vlastní synonyma, předpony nebo přípony.

# 11 Panabee

generátor domény panabee

Panabee je nástroj pro vyhledávání názvů domén, generátor obchodních jmen a generátor doménových jmen. Začínáme se dvěma klíčovými slovy a hledejte návrhy doménových jmen. Pokud je zadán požadovaný název domény, můžete navštívit GoDaddy, kde si můžete prohlédnout další dostupná rozšíření domény.

Pokud se vám nelíbí to, co vidíte, společnost Panabee poskytne související pojmy, které můžete vyhledat. Kromě zobrazování dostupných doménových jmen vám Panabee také ukáže, zda je vaše ideální doménové jméno používáno jako uživatelské jméno pro sociální média.

# 12 Název stanice

NameStation

Začněte s Name Station registrací bezplatného účtu, který můžete provést pomocí svého e-mailu nebo účtu Facebook. Pomocí tohoto nástroje získáte přístup k:

 • Generátory doménových jmen
 • Okamžitá kontrola dostupnosti
 • Soutěže o veřejné jméno
 • Návrhy klíčových slov

Filtr na základě rozšíření, délky názvu a dalších. Pokud nemáte nápady na klíčová slova, zkuste nápady vyhledat ve svém oboru. Web se může pochlubit viděním na TechCrunch, Mashable, SEOMoz a dalších, takže stojí za to se podívat.

# 13 Okamžité vyhledávání domén

Okamžité vyhledávání domén

Okamžité vyhledávání domén je nástroj, který funguje dobře, pokud již máte název domény. Začněte zadáním své myšlenky a tento nástroj vám řekne, zda je přijata nebo ne. Pokud ano, navrhnou alternativy, které jsou v současné době k dispozici. Budou také vědět, které z nich jsou na aukci. Můžete si koupit přes odkazy na webu, které vás zavedou přímo do GoDaddy, aby váš nákup dokončil. Pokud je doména převzata, můžete sledovat odkazy, abyste buď vyhledali, kdo vlastní web, nebo najali agenta, který vám pomůže s nabídkou v této doméně..

# 14 Chci své jméno

IWantMyName

Chci své jméno je podobné Instant Domain Search v tom, že to funguje nejlépe, pokud již máte jméno na paměti. Zadejte adresu, kterou chcete, a já chci, aby vaše jméno dalo vědět, jestli je to pro chytání. Pokud ne, zobrazí vám alternativní možnosti a jejich ceny. Můžete také filtrovat skrytím nedostupných domén.

# 15 Webhosting Geeks

webhosting geeks name generátor

Webhosting Geeks je nástroj pro generování jmen, který vám pomůže najít jedinečný název pro vaši firmu. Na vyhledávací lištu můžete přidat několik klíčových slov a přidat filtry pro konkrétnější výsledky. Můžete si například vybrat, kam bude vaše obchodní jméno umístěno – na začátku, uprostřed nebo na konci domény. Můžete také nastavit limit délky domény (5-30 písmen). Webhosting Geeks vám dává možnost vyhledávat z dostupných doménových jmen .com, .net, .org, .us, .ca, .au a .co.uk.

S těmito 15 generátory názvů domén po ruce byste neměli mít problém přijít s dostupným názvem domény, který dobře popisuje vaši firmu. Něco nám chybělo? Zanechat komentář níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author